Jump to content

iPhone 4


avid
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Υπερβολη μπορεις να πεις οποιαδηποτε αγορα gadget, αλλα και παλι...για αυτο ειμαστε σε αυτο το φορουμ.

Αν προσπερασεις αυτο, λοιπον, θα δεις οτι τα δυο αυτα gadget δενουν πολυ καλα, για τον απλουστατο λογο πως με το iphone 4 δε μπορεις να κανεις πολλα πραγματα, λογω μικρης οθονης. Κακα τα ψεματα, σπανια θα ανοιξω σε 3.5 οθονη τετοιας αναλυσης ενα pdf για μελετη, οπως και εκτεταμενο σερφαρισμα.

Με το ipad ομως, εστω και με 1024Χ768 (κι εγω θα ηθελα πολυ παραπανω - αλλα απο την αλλη δε θα θυσιαζα την ταχυτητα - ευχρηστια για πιο "eye-candy καταστασεις") μπορεις να κανεις και λιγη πραγματικη δουλιτσα...

 

Όταν λέω υπερβολή δεν εννοώ τα gadget... και εγώ σε αυτό το θέμα έχω καεί. Απλά με ipad και iphone έχεις 2 ολόιδιες συσκευές. Αυτό λέω υπερβολή. Με ipad και κινητό με adnroid έχεις πρόσβαση και στα 2 λειτουργικά.

 

 

Μια βασική απορία, αγορασμένες εφαρμογές παίζουν σε δύο συσκευές με μία πληρωμή?

 

Ναι, κανονικά

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Εσυ φιλε μου που το πηρες απο uk το πηρες 630€ αν δεν κανω λαθος. Εγω που ειμαι τοσο μαζοχας πληρωσα 550€ και δεν πληρωσα τελωνεια!! Τωρα τι πιστευεις δεν συμφερει? Οσο για το unlock σιγα τα λαχανα, εμενα συγκεκριμενα το εκανε ο προηγουμενος ιδιοκτητης αρα ουτε αυτο με απασχολει!!

 

για την ακρίβεια πλήρωσα 725 ευρώ (599 λίρες) τα 32.

και για 100 ευρώ παραπάνω για να έχω ξεκλείδωτο τηλέφωνο και να μην περιμένω τον κάθε nerd να βγάλει πρόγραμμα και να είμαι ήσυχος, και να υποστηρίζονται όλες οι εφαρμογές που έχω αγοράσει χωρίς να χρειάζεται να στέλνω τα χιλιάδες μειλ για να μου ξαναστείλουν κωδικούς ε ναι αξίζει.

αλλά απορώ με σας, που για να συντηρήσει κάποιος ένα iphone χρειάζονται τουλάχιστον 45 ευρώ τον μήνα, (ομιλία δεδομένα sms) ψάχνετε τρόπους να κερδίσετε πενταροδεκάρες κάνοντας την ζωή σας δύσκολη. η μήπως ανήκετε στην κατηγορία καρτοκινητής μεν, εφετζίδικου κινητού δε, που χωρίς πακέτο δεδομένων είναι άχρηστο, η μήπως ψάχνετε διαρκώς ξεκλείδωτα wifi δίκτυα για να μπορέσετε να τρέξετε τις εφαρμογές σας.

χωρίς να θέλω να θίξω όλους τους χρήστες.

έλεος και πάλι έλεος.

άσε που αν είναι ελαττωματικό τότε έχεις χάσει όλα τα χρήματα που έδωσες, και πιστεψεμε οι πιθανότητες είναι μεγάλες.

επίσης το κακό είναι ότι παροτρύνετε και άλλους να το αγοράσουν από αμερικη, κάνοντας την διαδικασία ξεκλειδώματος μηδαμινή υπόθεση. ενώ στον χρόνο δεν είναι.

ξανά έλεος.

έλεος.

Link to comment
Share on other sites

Όταν λέω υπερβολή δεν εννοώ τα gadget... και εγώ σε αυτό το θέμα έχω καεί. Απλά με ipad και iphone έχεις 2 ολόιδιες συσκευές. Αυτό λέω υπερβολή. Με ipad και κινητό με adnroid έχεις πρόσβαση και στα 2 λειτουργικά.

 

 

Καταλαβα μια χαρα τι λες, αλλα πιστεψε με με PC Windows 7, Android κινητο (Dell Streak) και Ipad, ναι μεν δοκιμαζεις πολλα πραγματα, αλλα ταυτοχρονα χρειαζεσαι χρονο για να καταφερεις να παρακολουθεις τις εξελιξεις.

Με ipad, iphone εχεις στις περισσοτερες των περιπτωσεων κοινες εφαρμογες (συνηθως δεν χρειαζεται να ξαναπληρωσεις), δε χρειαζεται να μαθεις απο την αρχη να τις χρησιμοποιεις και κρατας το κινητο (iphone) για πολυ συγκεκριμενες δουλειες εν κινησει - δε νομιζω οτι ειναι για πολλα περισσοτερα αλλωστε (και μιλω παντα για την ουσια, οχι 150 εφαρμογες στο κινητο, με πραγματικη χρηση ενος ελαχιστου κλασματος αυτων).

Link to comment
Share on other sites

Από την δική μου πείρα είναι υπερβολή το να έχεις και ipad και iphone. Ειδικότερα με το 4 που μόλις το δεις θα νομίζεις ότι το ipad έχει ξεπλυμένη οθόνη.

 

ε όχι και ξέπλυμα η οθόνη του ipad!

χαμηλότερης ποιότητας, αλλά μεγαλύτερης πιο χορταστικής οθόνης.

καμιά σχέση το ένα με το άλλο.

Link to comment
Share on other sites

αστο φιλε μου...εγω εδω σ ολοκληρη αθηνα δε βρισκω ενα χριστιανο να με βοηθησει...οσο για μαγαζια αστο κ αυτο...μου ζηταγαν κατι ποσα 50 ευρω που τα θεωρω λησταρχεια...παρε απο ebay.co.uk βρες τον seller fonefunshop που στελνει ελλαδα και ειναι δοκιμασμενος. εγω απο εκει πηρα στα 13 ευρω με μεταφορικα.αυτο που μπορω να κανω εγω ειναι να σου στειλω μια at&t micro sim να κανεις το activation και μου την ξαναστελνεις πισω αλλα το ποτε δεν ξερω να στο το πω καθοτι την εχω δανεισει ηδη σε εναν. επισης δεν ειναι ακριβως μια διαδικασια 2 λεπτων καθοτι θα χρειαστεις itunes και internet για να γινει το activation. εγω την επαθα με τον εξης τροπο:περιμενα το Iphone4 απο αμερικη και ετσι για να ειμαι ετοιμος αγορασα και μια micro sim at&t. το Iphone4 τελικα ηρθε απο αγγλια κλειδωμενο σε vodafone και μου εμεινε αμανατι η at%t micro sim. και περιμενω απο μερα σε μερα την phonebook sim. αφου ημουν τοσο απελπισμενος που επικοινωνησα με vodafone αγγλιας για ξεκλειδωμα επι πληρωμη.ομως για να ξεκλειδωθει πρεπει να γινει restore και δυστυχως βγηκε η 4.0.2 οποτε δεν θα το κανω.βλεπεις ο αμοιρος ειμαι με 4.0 (λογικα αφου ειμαι 22 βδομαδα παραγωγης) και δεν προλαβα να κρατησω shsh σε καμια ουτε σε 4.0.1 ουτε σε 4.0 αφου δεν ενεργοποιησα ποτε και δεν προλαβα j/b...ελπιζω να μου ερθει σημερα γιατι αυριο φευγω για διακοπες και εχω ξεμεινει με ενα motorola razr και ενα p990i που μου εχουν σπασει ΤΑ ΝΕΥΡΑ...

 

ΠΡΟΣΚΥΝΗΣΤΕ ΟΛΟΙ ΤΟΝ drmdtsap!Αυτή τη στιγμή ΕΧΩ το iphone4 και λειτουργεί με κάρτα wind!

1000+ φίλε μου!Ευχαριστώ για όλα..

ellas-makedonia-iraklis.....
Link to comment
Share on other sites

Πρωτη ημερα διακοπων. Το σημα εδω ειναι αθλιο. Παρολα αυτα ακομη κ με μια γραμμη στα σημεια που εχω εστω κ αυτη μιλαω κανονικοτατα οπως κ να πιασω τη συσκευη παντα με θηκη. Στα σημεια που ημουν με αναζητηση ηταν κ η γυναικα μου με το htc diamond. Τελικα μηπως στον ολο ντορο με το σημα φταιει κ η αθλια καλυψη της at&t?

 

ΠΡΟΣΚΥΝΗΣΤΕ ΟΛΟΙ ΤΟΝ drmdtsap!Αυτή τη στιγμή ΕΧΩ το iphone4 και λειτουργεί με κάρτα wind!

1000+ φίλε μου!Ευχαριστώ για όλα..

 

Να σαι καλα. Χαιρομαι που τα καταφερες γιατι κ γω στην ιδια κατασταση ημουν.

Μακαρι κ μενα να βρισκοταν καποιος με τη sim οταν απεγνωσμενα την ηθελα κ γω. Φιλια φιλε μου. Να προσεχεις τη μαγικη μου καρτα μεχρι να μου τη στειλεις πισω. Ευχομαι να το απολαυσεις το μηλο σου οπως κανω κ γω αυτη τη στιγμη. Να σαι καλα κ χαιρομαι γιατι εκανα εδω μεσα ενα φιλο ακομη.

Edited by nervous
συνεχόμενα μηνύματα
Με λένε Νίκο, και είμαι καλά...
Link to comment
Share on other sites

για την ακρίβεια πλήρωσα 725 ευρώ (599 λίρες) τα 32.

και για 100 ευρώ παραπάνω για να έχω ξεκλείδωτο τηλέφωνο και να μην περιμένω τον κάθε nerd να βγάλει πρόγραμμα και να είμαι ήσυχος, και να υποστηρίζονται όλες οι εφαρμογές που έχω αγοράσει χωρίς να χρειάζεται να στέλνω τα χιλιάδες μειλ για να μου ξαναστείλουν κωδικούς ε ναι αξίζει.

αλλά απορώ με σας, που για να συντηρήσει κάποιος ένα iphone χρειάζονται τουλάχιστον 45 ευρώ τον μήνα, (ομιλία δεδομένα sms) ψάχνετε τρόπους να κερδίσετε πενταροδεκάρες κάνοντας την ζωή σας δύσκολη. η μήπως ανήκετε στην κατηγορία καρτοκινητής μεν, εφετζίδικου κινητού δε, που χωρίς πακέτο δεδομένων είναι άχρηστο, η μήπως ψάχνετε διαρκώς ξεκλείδωτα wifi δίκτυα για να μπορέσετε να τρέξετε τις εφαρμογές σας.

χωρίς να θέλω να θίξω όλους τους χρήστες.

έλεος και πάλι έλεος.

άσε που αν είναι ελαττωματικό τότε έχεις χάσει όλα τα χρήματα που έδωσες, και πιστεψεμε οι πιθανότητες είναι μεγάλες.

επίσης το κακό είναι ότι παροτρύνετε και άλλους να το αγοράσουν από αμερικη, κάνοντας την διαδικασία ξεκλειδώματος μηδαμινή υπόθεση. ενώ στον χρόνο δεν είναι.

ξανά έλεος.

έλεος.

 

φιλε εγω το πηρα 472Ε απο Αμερικη και σιγα το δυσκολο να ξεκλειδωσεις και να κανεις ολα αυτα οταν γινονται πολυ ευκολα... Και εγω νομιζα οτι θα δυσκολευτω οτι δεν θα τα καταφερω αλλα μια χαρα μου δουλευει και ακομα το μαθαινω γιατι δεν ειχα ποτε ξανα iphone, πρωτη φορα ειανι και ειμαι ικανοποιημενος οποτε χωρις να το θελεις μερικους τους θιγεις με αυτα που λες.

 

Θα ηθελα να ρωτησω το bluetooth στο iphone 4 ειναι μονο για να στελνεις πραγματα η μπορεις και να το χρησημοποιησεις για να συνδεσεις bluetooth ακουστικο?

 

Επισης τωρα που το κρακαρα στο Cydia μου βγαζει ενα μυνημα: This device has a pending TSS request. Τι ειναι αυτο?

 

Απο που μου προτεινετε να παρω screen protector και θηκη? Το screen protector να ειναι εμπρος-πισω δηλαδη συμφερει?

 

Σορρυ για τα πολλα λογια απλα ειμαι καινουργιος και κατα ενθουσιασμενος!!!! :D

Link to comment
Share on other sites

φιλε εγω το πηρα 472Ε απο Αμερικη και σιγα το δυσκολο να ξεκλειδωσεις και να κανεις ολα αυτα οταν γινονται πολυ ευκολα... Και εγω νομιζα οτι θα δυσκολευτω οτι δεν θα τα καταφερω αλλα μια χαρα μου δουλευει και ακομα το μαθαινω γιατι δεν ειχα ποτε ξανα iphone, πρωτη φορα ειανι και ειμαι ικανοποιημενος οποτε χωρις να το θελεις μερικους τους θιγεις με αυτα που λες.

 

Θα ηθελα να ρωτησω το bluetooth στο iphone 4 ειναι μονο για να στελνεις πραγματα η μπορεις και να το χρησημοποιησεις για να συνδεσεις bluetooth ακουστικο?

 

Επισης τωρα που το κρακαρα στο Cydia μου βγαζει ενα μυνημα: This device has a pending TSS request. Τι ειναι αυτο?

 

Απο που μου προτεινετε να παρω screen protector και θηκη? Το screen protector να ειναι εμπρος-πισω δηλαδη συμφερει?

 

Σορρυ για τα πολλα λογια απλα ειμαι καινουργιος και κατα ενθουσιασμενος!!!! :D

Εγινε το bluetooth του 4 να στελνει πραγματα σε αλλο κινητο; Γιατι μεχρι τωρα δεν στελνει σε αλλο κινητο. Ειναι μονο για συνδεση με ακουστικα, πληκτρολογια κλπ...

Αν παρεις θηκη, γιατι να παρεις screen protector για πισω; Η θηκη θα κανει αυτη τη δουλεια. Ασε δε που δε νομιζω να υπαρχει για πισω προστασια καλυτερη περα απο τη θηκη...

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

ναι για το bluetooth μπερδευτηκα αναποδα ηθελα να τα πω... παντως δεν μου βρισκει κατι ακουστικα bluetooth που εχω.. δουλευει με συγκεκριμενα? screen protector θα βαλω 100% γιατι οταν ειανι εκτος θηκης τι γιενται? επισης εχω στο μυαλο μου τα bumper ισως βαλω και αυτο?
Link to comment
Share on other sites

ναι για το bluetooth μπερδευτηκα αναποδα ηθελα να τα πω... παντως δεν μου βρισκει κατι ακουστικα bluetooth που εχω.. δουλευει με συγκεκριμενα? screen protector θα βαλω 100% γιατι οταν ειανι εκτος θηκης τι γιενται? επισης εχω στο μυαλο μου τα bumper ισως βαλω και αυτο?

Δε νομιζω να θελει καποια συγκεκριμενα ακουστικα. Το πρωτο που ειχα συνδεοταν με κατι ακουστικα που ειχα τοτε. Πιστευω και αυτο το ιδιο.

Screen protector για μπρος εννοειται να βαλεις. Αλλα πισω τι νοημα εχει; Αν παρεις μια θηκη που να το εχει καλυμενο παντα πισω, θα το βγαζεις απο εκει; Αν εχεις μονο bumper τοτε εκει ισως θελει.

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

Πρωτη ημερα διακοπων. Το σημα εδω ειναι αθλιο. Παρολα αυτα ακομη κ με μια γραμμη στα σημεια που εχω εστω κ αυτη μιλαω κανονικοτατα οπως κ να πιασω τη συσκευη παντα με θηκη. Στα σημεια που ημουν με αναζητηση ηταν κ η γυναικα μου με το htc diamond. Τελικα μηπως στον ολο ντορο με το σημα φταιει κ η αθλια καλυψη της at&t?

 

 

Μα με θήκη εννοείται ότι δεν θα έχει πρόβλημα..αν γίνεται δοκίμασε χωρίς.

Link to comment
Share on other sites

Καταλαβα μια χαρα τι λες, αλλα πιστεψε με με PC Windows 7, Android κινητο (Dell Streak) και Ipad, ναι μεν δοκιμαζεις πολλα πραγματα, αλλα ταυτοχρονα χρειαζεσαι χρονο για να καταφερεις να παρακολουθεις τις εξελιξεις.

Με ipad, iphone εχεις στις περισσοτερες των περιπτωσεων κοινες εφαρμογες (συνηθως δεν χρειαζεται να ξαναπληρωσεις), δε χρειαζεται να μαθεις απο την αρχη να τις χρησιμοποιεις και κρατας το κινητο (iphone) για πολυ συγκεκριμενες δουλειες εν κινησει - δε νομιζω οτι ειναι για πολλα περισσοτερα αλλωστε (και μιλω παντα για την ουσια, οχι 150 εφαρμογες στο κινητο, με πραγματικη χρηση ενος ελαχιστου κλασματος αυτων).

 

Ακριβώς αυτό, είχα το htc tattoo με android αλλά χάλασε και το να βλέπεις εφαρμογές που βγαίνουν μόνο για ένα λειτουργικό είναι σπαστικό. Επίσης το ipad δεν το κουβαλάω συνέχεια δεν θα πάω για καφέ με το ipad. Όχι οτι δεν σκέφτομαι κανά android αλλά εντυπωσιάστηκα με το ipad.

 

ε όχι και ξέπλυμα η οθόνη του ipad!

χαμηλότερης ποιότητας, αλλά μεγαλύτερης πιο χορταστικής οθόνης.

καμιά σχέση το ένα με το άλλο.

 

Εννοείται χωρίς μεγάλη οθόνη δεν γίνονται πολλά πράγματα.

Edited by nervous
συνεχόμενα μηνύματα,χρησιμοποίησε την Πολλαπλή Παράθεση
Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα παιδια, το iphone4 το 16αρι ξεκλειδωτο απο το εργοστασιο, οχι με jailbreake και στο κουτι του σφραγισμενο στα 700 ειναι ακριβο η ειναι οκ?

 

Τι τιμη θα εχει περιπου οταν ερθει στην Ελλαδα?

 

Επειδη εδω που ειμαι το βρισκω τοσο και τωρα που εκανα νεα συνδεση πηρα ενα galaxy s το ποιο το πουλησα κατευθειαν..

 

Οποτε μιας και εχω και ενα hd2 θα ηθελα και το μηλο παρεα.. τι λετε?

Γιωργος απο Ολλανδια αλλα η καρδια μου χτυπαει ΚΡΗΤΗ

Htc HD2 LEOROM★ Miri & DINIK ★░v17.6░ WWE ░

Radio 2.12.50.02_2

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα παιδια, το iphone4 το 16αρι ξεκλειδωτο απο το εργοστασιο, οχι με jailbreake και στο κουτι του σφραγισμενο στα 700 ειναι ακριβο η ειναι οκ?

 

Τι τιμη θα εχει περιπου οταν ερθει στην Ελλαδα?

 

Επειδη εδω που ειμαι το βρισκω τοσο και τωρα που εκανα νεα συνδεση πηρα ενα galaxy s το ποιο το πουλησα κατευθειαν..

 

Οποτε μιας και εχω και ενα hd2 θα ηθελα και το μηλο παρεα.. τι λετε?

επειδή είσαι φίλος απο το swiftclub :ninja: θα σου πρότεινα οριακά να το πάρεις, αν το βιάζεσαι βέβαια...

Αν δεν το βιάζεσαι θα σου βγεί λίγο φθηνότερο, φαντάζομαι γύρω στα 600λιγα!

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα παιδια, το iphone4 το 16αρι ξεκλειδωτο απο το εργοστασιο, οχι με jailbreake και στο κουτι του σφραγισμενο στα 700 ειναι ακριβο η ειναι οκ?

Τι τιμη θα εχει περιπου οταν ερθει στην Ελλαδα?

Επειδη εδω που ειμαι το βρισκω τοσο και τωρα που εκανα νεα συνδεση πηρα ενα galaxy s το ποιο το πουλησα κατευθειαν..

Οποτε μιας και εχω και ενα hd2 θα ηθελα και το μηλο παρεα.. τι λετε?

 

Νομιζω οτι σε σχεση με οτι εχουμε δει αλλα και διαβασει η τιμη ειναι πολυ κοντα σαυτη που φημολογειτια οτι θα ερθει στην Ελλαδα. Οποτε πιστευω για την εποχη αυτη ειναι πολυ καλη η τιμη. Εγω αν ημουν στη θεση σου θα το επαιρνα. Βουρ στον πατσα που λεμε και μεις στη Θεσαλλλλλλλλλλονικη :lol:

Edited by ktsak

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

Δεν το βιαζομαι το τηλεφωνο απλα μιας και πουλησα το galaxy s που πηρα με το νεο συμβολαιο ειπα να πιασουν τοπο τα χρηματα που πηρα:lol:

 

Οταν ερθει Ελλαδα λογικα πρωτα θα παρουν αυτοι που εχουν συμβολαιο και μετα οι αλλοι και πρεπει και να το αγορασει καποιος απο κατω και να μου το στειλει εδω..

 

To εχω δει και απο κοντα και μου αρεσε πολυ σαν κατασκευη, τωρα η οθονη μου φαινεται λιγο μικρη σε σχεση με το hd2..

 

Mιας και δεν ειχα ποτε i μηλο να δω και τι ψαρια πιανει..

Μαζευω και γνωμες , θελει ομως και σκεψη ....

 

 

YΓ Αγωνιστικους χαιρετισμους στο swift club συνκλαμπιτη tasulm:)

Γιωργος απο Ολλανδια αλλα η καρδια μου χτυπαει ΚΡΗΤΗ

Htc HD2 LEOROM★ Miri & DINIK ★░v17.6░ WWE ░

Radio 2.12.50.02_2

Link to comment
Share on other sites

Ευτυχισμένος χρήστης iPhone 4 και εγώ πλέον μετά από μια βδομάδα που ήταν στο σπίτι και με περίμενε. Έχω να αναφέρω πως ουδενα πρόβλημα με σήμα παρόλο που είμαι σε απόμακρο χωριό. Έχω δοκιμάσει και το λεγόμενο death grip για κανά 10 λεπτό αλλά ούτε μια γραμμή δεν έπεσε!! Κάμερα τρομερή πολύ καλές νυχτερινές λήψεις και απίθανο βίντεο. Αλλά αυτό που σε αιχμαλωτιζει είναι η οθόνη!! Τι οθοναρα ρε παιδιά καλά τα έλεγε ο Steve jobs(μόλις δείτε την οθόνη αυτή δεν θα μπορέσετε να δείτε τπτ άλλο!!) Τι να πω παρά καλά κουραγια για όσους το περιμένουν να έρθει Ελλάδα για να το πάρουν. Μπράβο apple συνέχισε να εκπλήσεις τους χρήστες σου. Και για αυτό σύμφωνα με πρόσφατο ρεπορτ έχει το 48% της παγκόσμιας αγοράς smartphone!! Αυτά από εμενα
Μπορείτε να προσθέσετε μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb
Link to comment
Share on other sites

Ευτυχισμένος χρήστης iPhone 4 και εγώ πλέον μετά από μια βδομάδα που ήταν στο σπίτι και με περίμενε. Έχω να αναφέρω πως ουδενα πρόβλημα με σήμα παρόλο που είμαι σε απόμακρο χωριό. Έχω δοκιμάσει και το λεγόμενο death grip για κανά 10 λεπτό αλλά ούτε μια γραμμή δεν έπεσε!! Κάμερα τρομερή πολύ καλές νυχτερινές λήψεις και απίθανο βίντεο. Αλλά αυτό που σε αιχμαλωτιζει είναι η οθόνη!! Τι οθοναρα ρε παιδιά καλά τα έλεγε ο Steve jobs(μόλις δείτε την οθόνη αυτή δεν θα μπορέσετε να δείτε τπτ άλλο!!) Τι να πω παρά καλά κουραγια για όσους το περιμένουν να έρθει Ελλάδα για να το πάρουν. Μπράβο apple συνέχισε να εκπλήσεις τους χρήστες σου. Και για αυτό σύμφωνα με πρόσφατο ρεπορτ έχει το 48% της παγκόσμιας αγοράς smartphone!! Αυτά από εμενα

Αντε και στα χερακια μας...

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

Συνφορουμιτες ουτε και αυτη τη βδομαδα βλεπω φως στο θεμα ανακοινωσης για το ποτε θα ερθει στην Ελλαδιτσα μας.. :(
Link to comment
Share on other sites

Συνφορουμιτες ουτε και αυτη τη βδομαδα βλεπω φως στο θεμα ανακοινωσης για το ποτε θα ερθει στην Ελλαδιτσα μας.. :(

 

Απο 25 εως τελος Αυγουστου, αλλα η διαθεσιμοτητα θα ειναι πραγματικα χαμηλη...

Link to comment
Share on other sites

καλά και η apple τι περιμένει για να βγάλει μια ανακοίνωση? υποτίθεται πως Αύγουστο θα κυκλοφορήσει σε 24 χώρες ακόμα και τον Σεπτέμβριο σε άλλες 44.... μια μέρα πριν από την κυκλοφορία θα το ανακοινώσουν ότι έρχεται? :blink:
Link to comment
Share on other sites

Νομιζω οτι σε σχεση με οτι εχουμε δει αλλα και διαβασει η τιμη ειναι πολυ κοντα σαυτη που φημολογειτια οτι θα ερθει στην Ελλαδα. Οποτε πιστευω για την εποχη αυτη ειναι πολυ καλη η τιμη. Εγω αν ημουν στη θεση σου θα το επαιρνα. Βουρ στον πατσα που λεμε και μεις στη Θεσαλλλλλλλλλλονικη :lol:

Συμφωνω απολυτα με τον Κωστα. Η τιμη του ετσι οπως ειναι τα πραγματα στην ελλαδα και με το φπα εκει να υπολογιζεις...οποτε ..

Με λένε Νίκο, και είμαι καλά...
Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχα πόσα ακόμα θα δούμε μέχρι να ανακοινωθεί?????

Πολλαααααααα............

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 4

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...