Jump to content

iPhone 4


avid
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μπαααααα!!!!

 

και επισημα τιμες απο αγγλια..

http://www.boygeniusreport.com/2010/06/18/apple-iphone-4-uk-availability-and-pricing-roundup/

Edited by nervous
συνεχόμενα μηνύματα,χρησιμοποίησε την Τροποποίηση !
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

και το 32αρι...

http://www.play247.gr/index.php?main_page=product_info&cPath=1_340&products_id=18863

τι να πω...τρεχτε να προλαβετε!!!!!!!!!!!!!!

 

τοσο δεν ειχαν το 16αρι πριν κανα δυο μερες?τα ριξαν λιγο ή μου φαινεται?οχι πως ανταποκρινονται στη πραγματικοτητα και παλι αλλα τες πα:lol::lol::lol::lol:

iphone classic 1.1.2 otb

iphone 3G 2.1

iphone 3GS 16GB white

iphone 4 16gb black:ninja:

Link to comment
Share on other sites

Μα μιά χαρά είναι το βίντεο. Άσε που το iphone καταγράφει σε 30 fps!
μηπως δεν κατάλαβα κάτι καλά?

το βίντεο αυτό υποτιθεται έχει καταγραφεί απο iphone.

Δεν μου κάνει για 30fps γι'αυτό και πιστευω οτι δεν ειναι καθόλου μια χαρα.

Τωρα αν δεν είναι απο iphone είναι άλλο θέμα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν λες τίποτα! Όσο θα υπάρχουν κάποιοι που θα αγοράζουν σε τέτοιες τιμές τόσο το συγκεκριμένο φαινόμενο θα διαιωνίζεται. ;)

Δεν θέλω να πιστέψω ότι θα υπάρξουν άνθρωποι να σκάσουν χιλιάρικο + για το Iphone4!

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

I love my Iphone

Link to comment
Share on other sites

Δεν θέλω να πιστέψω ότι θα υπάρξουν άνθρωποι να σκάσουν χιλιάρικο + για το Iphone4!

 

Υπηρξαν ανθρωποι που εσκασαν χιλιαρικο για το "I am Rich" wallpaper...

"Any sufficiently advanced technology is indistinguishable from magic"-Sir Arthur Clarke
Link to comment
Share on other sites

Υπηρξαν ανθρωποι που εσκασαν χιλιαρικο για το "I am Rich" wallpaper...

 

ελα ντε!!!!αυτο και αν ηταν!:lol:

iphone classic 1.1.2 otb

iphone 3G 2.1

iphone 3GS 16GB white

iphone 4 16gb black:ninja:

Link to comment
Share on other sites

Υπηρξαν ανθρωποι που εσκασαν χιλιαρικο για το "I am Rich" wallpaper...

 

To "I am Stupid/Poser κοκ" πόσο να στοίχιζε;;;;

Link to comment
Share on other sites

Εδω να μην μας κανουν τιποτα τετοιο απο τις προπαραγγελιες και αρχιζουν να ακυρωνουν πολυ γελιο θα εχει τα ηδη λιγα κομματια που θα φερουν να ακυρωσουν προπαραγγελιες για να δωσουν σε αλλες προπαραγγελιες :lol: :lol:

Φιλικά Σπύρος

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5663692#post5663692 <--πωλείται

Link to comment
Share on other sites

 

οι ακυρωσεις στην αμερικη εχουν να κανουν με το credit check που κανει η att για να διαπιστωσει αν αντεχει το βαλαντιο οποιου εχει παραγγειλει.απο ευρωπη πλευρα δεν εχει ακουστει κατι τουλαχιστον προς το παρον.ελπιζουμε....

iphone classic 1.1.2 otb

iphone 3G 2.1

iphone 3GS 16GB white

iphone 4 16gb black:ninja:

Link to comment
Share on other sites

οι ακυρωσεις στην αμερικη εχουν να κανουν με το credit check που κανει η att για να διαπιστωσει αν αντεχει το βαλαντιο οποιου εχει παραγγειλει.απο ευρωπη πλευρα δεν εχει ακουστει κατι τουλαχιστον προς το παρον.ελπιζουμε....

 

Στο άρθρο δεν αναφέρει κάτι τέτοιο όμως. Φυσικά και γίνονται ακυρώσεις λόγω πιστωτικών αλλά ο αριθμός δείχνει να είναι αυξημένος σε σχέση με άλλες φορές. Μακάρι να μην δημιουργηθεί τέτοιο θέμα.

Link to comment
Share on other sites

Στο άρθρο δεν αναφέρει κάτι τέτοιο όμως. Φυσικά και γίνονται ακυρώσεις λόγω πιστωτικών αλλά ο αριθμός δείχνει να είναι αυξημένος σε σχέση με άλλες φορές. Μακάρι να μην δημιουργηθεί τέτοιο θέμα.

νομιζω δεν θα υπαρξει προβλημα εδω αλλα περιμενουμε και βλεπουμε.

ασχετο αλλα σε γερμανο που ρωτησα που ειπε για σεπτεμβρη και βλεπουμε......

ξερει κανεις αν στο αμεσο μελλον θα κανουν κατι αναλογο με τη βοδα ή πρωτα θα ρθουν μερικα κομματια απο βοδα και οποιος προλαβε τον κυριο ειδε???

αληθεια κανενας που θα ειναι αγγλια στις 24 μηπως θα μπορουσε ν αρπαξει και για μας κανενα κομματι????χωρις πλακα τωρα:O

iphone classic 1.1.2 otb

iphone 3G 2.1

iphone 3GS 16GB white

iphone 4 16gb black:ninja:

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομιζω να υπαρχει τετοιο μεγαλο προβλημα και να επηρεασει και τις αλλες αγορες το ελπιζω δηλαδη

Φιλικά Σπύρος

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5663692#post5663692 <--πωλείται

Link to comment
Share on other sites

με τετοια επιτυχια που εχει θα αργησουμε εδω στην ελλαδα να το παρουμε στα χερια μαs
Link to comment
Share on other sites

νομιζω δεν θα υπαρξει προβλημα εδω αλλα περιμενουμε και βλεπουμε.

ασχετο αλλα σε γερμανο που ρωτησα που ειπε για σεπτεμβρη και βλεπουμε......

ξερει κανεις αν στο αμεσο μελλον θα κανουν κατι αναλογο με τη βοδα ή πρωτα θα ρθουν μερικα κομματια απο βοδα και οποιος προλαβε τον κυριο ειδε???

αληθεια κανενας που θα ειναι αγγλια στις 24 μηπως θα μπορουσε ν αρπαξει και για μας κανενα κομματι????χωρις πλακα τωρα:O

 

φυσικα και μπορει να φερει,το σκεφτομαι και εγω,οι τιμες στην αγγλια για την αγορα του κινητου εχουν ανακοινωθει και ειναι 499 και 599 αγγλικες λιρες δηλαδη 718 ευρω.και για του λογου το αληθες..

http://www.boygeniusreport.com/2010/06/18/apple-iphone-4-uk-availability-and-pricing-roundup/

Link to comment
Share on other sites

φυσικα και μπορει να φερει,το σκεφτομαι και εγω,οι τιμες στην αγγλια για την αγορα του κινητου εχουν ανακοινωθει και ειναι 499 και 599 αγγλικες λιρες δηλαδη 718 ευρω.και για του λογου το αληθες..

http://www.boygeniusreport.com/2010/06/18/apple-iphone-4-uk-availability-and-pricing-roundup/

 

το θεμα ειναι αν θα παει κανεις και φυσικα αν μπορει να φερει????

iphone classic 1.1.2 otb

iphone 3G 2.1

iphone 3GS 16GB white

iphone 4 16gb black:ninja:

Link to comment
Share on other sites

αυτο ψαχνω και εγω!!!βεβαια και να βρω καποιον το θεμα ειναι αν θα βρει να μου φερει,γιατι για να κατσει 2 μερες στην ουρα απεξω απο το μαγαζι της apple...χλωμο!!!!!!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

αυτο ψαχνω και εγω!!!βεβαια και να βρω καποιον το θεμα ειναι αν θα βρει να μου φερει,γιατι για να κατσει 2 μερες στην ουρα απεξω απο το μαγαζι της apple...χλωμο!!!!!!!!!!!

 

μπορει να σταθει τυχερος,ποτε δε ξερεις!!!!!κανενας εθελοντης:O:O:O:O:O

iphone classic 1.1.2 otb

iphone 3G 2.1

iphone 3GS 16GB white

iphone 4 16gb black:ninja:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.Μηπως ξερετε αν στην Γερμανια το iphone4 ειναι ξεκλειδωτο γιατι εχω καποιο γνωστο αν ειναι να του πω να το παραγγειλω.:)
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.Μηπως ξερετε αν στην Γερμανια το iphone4 ειναι ξεκλειδωτο γιατι εχω καποιο γνωστο αν ειναι να του πω να το παραγγειλω.:)

Νομίζω πως είναι ξεκλειδωμένο και πως λειτουργεί κανονικά στην Ελλάδα....! Ας μας πει κάποιος όμως για σίγουρα γιατί και εμένα με ενδιαφέρει!

Link to comment
Share on other sites

Έχει ειπωθεί και στο προηγούμενο τόπικ...

 

Αγγλία, Γερμανία, Ιταλία ΔΕΝ είναι κλειδωμένο.

Link to comment
Share on other sites

Ούτε στη Γαλλία είναι.

 

Dois-je souscrire un forfait longue durée pour mon iPhone ?

L’achat d'un téléphone sans carte SIM sur l’Apple Store en ligne vous permet de choisir votre propre opérateur et d’en changer à tout moment. Vous pouvez également acheter un iPhone à un tarif préférentiel en souscrivant directement un contrat auprès de votre opérateur mobile.

 

Puis-je utiliser mon iPhone à l’étranger ?

Oui. L’iPhone est compatible avec tous les opérateurs GSM à travers le monde. L’iPhone vendu sur l’Apple Store en ligne ne comportant aucune carte SIM, vous pouvez acheter une carte micro-SIM ou SIM et souscrire un forfait auprès d’un opérateur local. Ou consultez l’opérateur de votre pays pour connaître les frais d’itinérance au niveau international.

 

http://store.apple.com/fr/browse/home/shop_iphone/family/iphone#faqs

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 4

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...