Jump to content

iPhone 4


avid
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ναι, νομίζω μπορείς να κάνεις restore σε άλλη συσκευή. Τα μηνύματα σου συμπεριλαμβάνονται.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Δεν κατάλαβα τι ρωτάς. Το backup στο iCloud είναι συγκεντρωτικό. Δεν μπορείς να επιλέξεις εσύ τι θα πάρεις backup, όπως και στο iTunes.
Link to comment
Share on other sites

Σε λιγο θα μου φερουν ενα κινητο αντικαταστασης απτη βονταφον,αν το συνδεσω με το itunes θα ανακτηθουν ολα τα δεδομενα δηλαδη?Επισης τα μηνυματα πχ που θα λαβω στο κινητο αντικαταστασης,οταν θα κανω backup ,μετα θα ταχω και στο καινουριο κινητο που θα μου φερουν την αλλη βδομαδα?
:w00t:
Link to comment
Share on other sites

Ναι και Ναι!

Θα επιλέξεις RESTORE from backup και θα σου περάσει το τελευταίο backup που είχες κάνει. Το ίδιο θα κάνεις και με την νέα συσκευή. Μη ξεχάσεις να κάνεις backup.

Link to comment
Share on other sites

Δεν κατάλαβα τι ρωτάς. Το backup στο iCloud είναι συγκεντρωτικό. Δεν μπορείς να επιλέξεις εσύ τι θα πάρεις backup, όπως και στο iTunes.

 

Το BackUp στο iCloud έχει επιλογές για το ΤΙ θα κάνει BackUp. Και πολύ αναλυτικές μάλιστα ...

 

Settings/Γενικά/iCloud/Αποθήκευση και Αντίγραφα/Διαχείριση Χώρου Αποθήκευσης/[η Συσκευή σου]Εμφάνιση όλων των εφαρμογών

 

Αν μπεις εκεί, αφαίρεσε και το iBooks γιατί τζάμπα σου παίρνει BackUp ΟΛΑ τα iBooks σου. Εγώ που έχω μερικά Gb πραγματικά είναι "δυσβάσταχτο" !

-----------------

Σ.Ζωγράφος

Link to comment
Share on other sites

Οι επιλογές που αναφέρεσαι, αφορούν μόνο εφαρμογές και φωτογραφίες που έχει τραβήξει με την κάμερα.

Τίποτα από αυτά που (νομίζω) ρωτάει ο andreas1022 (αφορά SMS, κλπ)

 

Δεν έχω iBooks :)

Link to comment
Share on other sites

Tωρα το πηραν ...οτι εγινε εγινε...Σας ευχαριστω πολυ κ ιδιαιτερα εσενα geovass που σε επρηξα...
:w00t:
Link to comment
Share on other sites

Κανέναν δεν έπρηξες! Είμαστε εδώ όλοι για να βοηθάμε ο ένας τον άλλον!

 

πες μας Γιωργο για την 5.1

δεν ακουγονται καλα σχολια παντως

Link to comment
Share on other sites

Από που δεν ακούγονται καλά σχόλια...? μολις βγηκε!!:lol:

Η μπαταρία φαίνεται να είναι πιο καλή. Από τις 9:30 και με normal χρήση είμαι στο 80%

Usage = 1 ώρα 17 λεπτα

Standby = 4 ώρες και 16 λεπτά

Link to comment
Share on other sites

Από που δεν ακούγονται καλά σχόλια...? μολις βγηκε!!:lol:

Η μπαταρία φαίνεται να είναι πιο καλή. Από τις 9:30 και με normal χρήση είμαι στο 80%

Usage = 1 ώρα 17 λεπτα

Standby = 4 ώρες και 16 λεπτά

 

Γιατί δε μας τη βγάζει το iTunes; Είναι μόνο για developers;

[sIGPIC][/sIGPIC]My "baby"!
Link to comment
Share on other sites

Η 5.1 θα σπασει untethered? τι λενε οι φημες;

 

Ακόμα δεν εχει βγει .....ακόμα δεν εχει βγει για download η5.0.2!!!

ειναι νωρίς ακόμα .

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

I love my Iphone

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα υπάρξει 5.0.2, πάμε κατευθείαν σε 5.1. Ήδη κυκλοφορεί η beta 1 της 5.1 και περιμένουμε τις επόμενες ώστε να βγει και επίσημα η 5.1 για όλους.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Εχει παρατηρησει κανεις μετα απο αναβαθμιση σε 5.0.1 να μη λειτουργει το μικροφωνο στις κλησεις; Σε voice recorder κτλ δουλευει κανονικα, μονο στις κλησεις δε δουλευει (ουτε το mic των ακουστικων). Εκανα restore και set as new αλλα δε λυθηκε το προβλημα.
Link to comment
Share on other sites

Εχει παρατηρησει κανεις μετα απο αναβαθμιση σε 5.0.1 να μη λειτουργει το μικροφωνο στις κλησεις; Σε voice recorder κτλ δουλευει κανονικα, μονο στις κλησεις δε δουλευει (ουτε το mic των ακουστικων). Εκανα restore και set as new αλλα δε λυθηκε το προβλημα.

 

σε εμένα τουλάχιστον δουλεύει κανονικά!!!

Link to comment
Share on other sites

Εχει παρατηρησει κανεις μετα απο αναβαθμιση σε 5.0.1 να μη λειτουργει το μικροφωνο στις κλησεις; Σε voice recorder κτλ δουλευει κανονικα, μονο στις κλησεις δε δουλευει (ουτε το mic των ακουστικων). Εκανα restore και set as new αλλα δε λυθηκε το προβλημα.

 

Και σε μένα, κανονικά λειτουργεί.

· iPod 3gn 15Gb, iPod 5.5gn 30Gb

· iPhone 2G 8Gb, iPhone 3G 16Gb, iPhone 4 16Gb, iPhone 6 64Gb, iPhone 13 Pro 128Gb

· MacBook Pro 15'' (mid '10), MacBook Pro 16'' (late '19)

· Apple Watch Series 7 45mm

· AirPods Pro 2nd Gen

 

Link to comment
Share on other sites

Εχει παρατηρησει κανεις μετα απο αναβαθμιση σε 5.0.1 να μη λειτουργει το μικροφωνο στις κλησεις; Σε voice recorder κτλ δουλευει κανονικα, μονο στις κλησεις δε δουλευει (ουτε το mic των ακουστικων). Εκανα restore και set as new αλλα δε λυθηκε το προβλημα.

 

Και σ εμενα μια χαρα... Δεν ξαναπερνας την εκδοση;

Once you get a Mac, you never go back...

Retina MacBook Pro 13", iPhone 6, iPod touch 5th, iPad mini Retina...and the list goes on.

 

www.macspot.gr

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχει κανεις κατεβασει την εφαρμογη , calls blacklist, γιατι σεμενα δεν δουλευει και δεν ειναι το θεμα τα 0,79 λεπτα αλλα οτι προκειται για απατη,και θαθελα να δουμε τι γινεται σε τετοιου ειδους καταστασεις πως μπορουμε να αντιδρασουμε, οταν ενα προγραμμα δεν λειτουργει οπως θαπρεπε.

Α το ωραιο ειναι οτι διαπιστωσα εκ των υστερων οτι και αλλοι χρηστες Ελληνες

εχουν αντιληφθει τι γινεται και εχουν βαθμολογισει αναλογα που ομως δεν φαινεται....γιατι εχουν οι επιτηδειοι κανει εικονικες βαθμολογιες,φαινεται οτι τα σχολια ειναι δικα τους μετφρασμενα με καποια μηχανη...translate...μπητε να δειτε την απατη :mad:.

Παρακαλω οι αρμοδιοι εδω να επιληφθουν και να ενημερωσουν ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, το μόνο που μπορείς να κάνεις είναι report στην Apple. Οι "Αρμόδιοι εδώ" προσέχουν το forum και μόνο.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχει κανεις κατεβασει την εφαρμογη , calls blacklist, γιατι σεμενα δεν δουλευει και δεν ειναι το θεμα τα 0,79 λεπτα αλλα οτι προκειται για απατη,και θαθελα να δουμε τι γινεται σε τετοιου ειδους καταστασεις πως μπορουμε να αντιδρασουμε, οταν ενα προγραμμα δεν λειτουργει οπως θαπρεπε.

Α το ωραιο ειναι οτι διαπιστωσα εκ των υστερων οτι και αλλοι χρηστες Ελληνες

εχουν αντιληφθει τι γινεται και εχουν βαθμολογισει αναλογα που ομως δεν φαινεται....γιατι εχουν οι επιτηδειοι κανει εικονικες βαθμολογιες,φαινεται οτι τα σχολια ειναι δικα τους μετφρασμενα με καποια μηχανη...translate...μπητε να δειτε την απατη :mad:.

Παρακαλω οι αρμοδιοι εδω να επιληφθουν και να ενημερωσουν ευχαριστω.

 

Το app store είναι γεμάτο από τέτοιες εφαρμογές. Απορώ γιατί το επιτρέπει η apple!

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση για μηλούχους (4αριού) και πρώην κατόχους HTC HD2: Πώς σας φαίνεται η απόκριση/ταχύτητα του 3G στο μήλο σε σχέση με το HD2; Έχω την εντύπωση ότι στο HD2 ήταν καλύτερο... Με το μήλο μου παίζει συχνά μεταξύ GPRS, EDGE, 3G και η ροή των δεδομένων δεν είναι τόσο ομαλή και αδιάλειπτη όσο με το HD2.

 

Ιδέα μου; :confused:

Φιλικά, Κώστας

______________

Huawei P30 Pro (8 GB RAM / 256 GB Flash). Κάμερα από άλλον πλανήτη.

Toyota iQ (1.0 L / CVT). My precious! Γιατί το μέγεθος μετράει.

Yamaha X-Max (250 cm³ / ABS). 50,000 km & counting...

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 4

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...