Jump to content

iPhone 4


avid
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλησπέρα παιδιά!το siri τελικά υπάρχει καποιος τροπος να το περασουμε στο iphone 4?γιατι καποιος σε ενα site εδειξε οτι απαντανε πλεον οι servers της apple..

 

εχουμε κανενα νεο για το siri?

visit my photostream

Vaggelis Skoulaxenos

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

εχουμε κανενα νεο για το siri?

 

τίποτα πλην ενός site ,που είχε δείξει βίντεο που έκανε το 4αρι να παιζει με Siri ,δεν έχω δει κάτι άλλο ...λογικά για να γίνει κάτι τέτοιο θα θελει jb σωστά ;;και απ´οσο ξέρω full jb for iOS 5 δεν εχει βγει κάτι !

 

πάντως γιατι δεν σκέφτεσαι να. δώσεις το 4αρι σου,να βάλεις και μια διαφορα και να πάρεις το 4s που εχει default το I Siri ???

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

I love my Iphone

Link to comment
Share on other sites

επανέρχομαι και ρωτάω... εγώ που έκανα τη βλακεία και δεν αναβάθμισα τη συσκευή μου και τώρα όταν μπαίνω στο CYDIA μου γράφει μόνο SHSH: iOS 4.3.5 μπορώ να κάνω τίποτα; Η περιμένω μέχρι να βγει (αν) το jailbreak για το το iOS 5???

 

Δυστυχώς είμαι ακόμα με 4.2.1 (ναι γνωρίζω ελεεινό)

 

Άσχετο αλλά είδα εχθές σε έναν φίλο μου που πήρε το 4s πως στην οθόνη έχει μια λειτουργία όπως στα android και μπορείς να την ανεβοκατεβάσεις κλπ όπου πχ έρχονται οι ενημερώσεις, τα μνμτ δεν εμφανίζονται σε ολόκληρη την οθόνη αλλά εκεί κλπ. Αυτό είναι το νέου iOS???

www.mythiki.gr
Link to comment
Share on other sites

Εφοσον εχεις κρατημενα τα shsh της 4.3.5, μπορεις να πας σε αυτη αλλα παλι με terhered jb αν δεν κανω λαθος.

 

Δεν αξιζει κατ εμενα... Τωρα, αναγκαστικα θα πας στην 5.0.1, η οποια εχει tethered jb και φημολογειται, πως untethered θα παρει μονο η 5.0.

 

Ναι αυτο που ειδες ειναι των εκδοσεων 5.0.x και ειναι το κεντρο γνωστοποιησεων...

Once you get a Mac, you never go back...

Retina MacBook Pro 13", iPhone 6, iPod touch 5th, iPad mini Retina...and the list goes on.

 

www.macspot.gr

Link to comment
Share on other sites

Το να πάω στην tehered 5.0.1 σημαίνει πως απλά ΌΤΑΝ κλείνει η συσκευή για τον οποιοδήποτε λόγο θα πρέπει να της κάνω εκκίνηση μέσω η/υ;

Υπάρχουν άλλα μείον αυτής της λύσης;

www.mythiki.gr
Link to comment
Share on other sites

Αυτο ειναι το βασικοτερο. Αν δε σ ενοχλει, προχωρας κανονικα...

Once you get a Mac, you never go back...

Retina MacBook Pro 13", iPhone 6, iPod touch 5th, iPad mini Retina...and the list goes on.

 

www.macspot.gr

Link to comment
Share on other sites

Αυτο ειναι το βασικοτερο. Αν δε σ ενοχλει, προχωρας κανονικα...

 

χμμμ γενικά δεν είναι ότι το κλείνω συχνά (σπανιότατα θα έλεγα) αλλά σε περίπτωση κάποιου κολλήματος... Εννοείται ότι αργεί ακόμα η tehered για κάποιο από τα 2 (5.0 και 5.0.1) ε;

www.mythiki.gr
Link to comment
Share on other sites

Tethered υπαρχει οπως ειπα.. Unterhered δε γνωριζω...

Once you get a Mac, you never go back...

Retina MacBook Pro 13", iPhone 6, iPod touch 5th, iPad mini Retina...and the list goes on.

 

www.macspot.gr

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος να κάνει η κάμερα ζουμ όταν τραβάμε βίντεο??

 

Δυστυχως δεν μας εχει δωσει αυτη την ευκαιρια η apple μεσω της native εφαρμογης αλλα πιστευω πως κατι τεοιο ειναι δυνατο με μια third party εφαρμογή!! Ψαξε το στο appstore σιγουρα κατι θα βρεις!

Μπορείτε να προσθέσετε μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb
Link to comment
Share on other sites

@mihalis13

Μια εφαρμογή που μπορεί να κάνει κάτι τέτοιο είναι η Top Camera.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια!!εχω ενα προβληματακι απο τοτε που εβαλα την 5 δεν λαμβανω ολα τα μηνυματα που μου στελνουν εχει καποιος το ιδιο προβλημα??
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος να κάνει η κάμερα ζουμ όταν τραβάμε βίντεο??

 

VideoZoom2

Once you get a Mac, you never go back...

Retina MacBook Pro 13", iPhone 6, iPod touch 5th, iPad mini Retina...and the list goes on.

 

www.macspot.gr

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω το εξής πρόβλημα (δεν έχω βάλει την 5 ακόμα): τα mail δεν μου έρχονται σε real time στο κινητό αλλά πρέπει να μπω στην εφαρμογή για να μπει σε διαδικασία ενημέρωσης... πώς μπορώ να το διορθώσω;
www.mythiki.gr
Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω το εξής πρόβλημα (δεν έχω βάλει την 5 ακόμα): τα mail δεν μου έρχονται σε real time στο κινητό αλλά πρέπει να μπω στην εφαρμογή για να μπει σε διαδικασία ενημέρωσης... πώς μπορώ να το διορθώσω;

 

 

 

Θα πρέπει να "σετάρεις" το mail σου ως Exchange για να έχεις push από τον server.

· iPod 3gn 15Gb, iPod 5.5gn 30Gb

· iPhone 2G 8Gb, iPhone 3G 16Gb, iPhone 4 16Gb, iPhone 6 64Gb, iPhone 13 Pro 128Gb

· MacBook Pro 15'' (mid '10), MacBook Pro 16'' (late '19)

· Apple Watch Series 7 45mm

· AirPods Pro 2nd Gen

 

Link to comment
Share on other sites

Θα πρέπει να "σετάρεις" το mail σου ως Exchange για να έχεις push από τον server.

 

Και μία μετάφραση;;; Ευχαριστώ!!

www.mythiki.gr
Link to comment
Share on other sites

Και μία μετάφραση;;; Ευχαριστώ!!

 

Σε περίπτωση που έχεις Gmail π.χ., γίνεται έτσι.

· iPod 3gn 15Gb, iPod 5.5gn 30Gb

· iPhone 2G 8Gb, iPhone 3G 16Gb, iPhone 4 16Gb, iPhone 6 64Gb, iPhone 13 Pro 128Gb

· MacBook Pro 15'' (mid '10), MacBook Pro 16'' (late '19)

· Apple Watch Series 7 45mm

· AirPods Pro 2nd Gen

 

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς hotmail!

 

Ακολούθησε τις οδηγίες του gmail αλλα στο domain name βάλε m.hotmail.com

Μπορείτε να προσθέσετε μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb
Link to comment
Share on other sites

Με αυτο τον τροπο τα mails θα φαίνονται και απο τον υπολογιστή ή μόνο στο κινητό;( στη σελίδα του hotmail δηλαδή)
:w00t:
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα . θέλω να βάλω την κάρτα sim του iphone 4 σε άλλο κινητό ( nokia ) αλλά έχει την μικρή sim , υπάρχει κάποιος τρόπος η ανταπτορας στο εμπόριο ?
Link to comment
Share on other sites

Φυσικά ,λογικά vod shops ,Γερμανός θα έχουν ...

Εμένα η vodafone όταν το είχα πάρει μου τον είχανε δώσει ...

Ποσο να κάνει ?

1€ 2€ ??????

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

I love my Iphone

Link to comment
Share on other sites

Sim adaptop απο vodafone ή Γερμανο, με €1. Εγω το εχω παντα στο πορτοφολι μου το adaptorακι, κι εχει αποδειχτει χρησιμο αρκετες φορες! :happy:

Once you get a Mac, you never go back...

Retina MacBook Pro 13", iPhone 6, iPod touch 5th, iPad mini Retina...and the list goes on.

 

www.macspot.gr

Link to comment
Share on other sites

Με αυτο τον τροπο τα mails θα φαίνονται και απο τον υπολογιστή ή μόνο στο κινητό;( στη σελίδα του hotmail δηλαδή)

 

Στον υπολογιστή θα τα βλέπεις όπως πάντα. Δεν αλλάζει κάτι.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 4

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...