Jump to content

iPhone 4


avid
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα. Είμαι στο εξωτερικό με κλειστά δεδομένα, και μόλις διαπίστωσα πως όσες φωτό έχω βγάλει από το κινητό, τις έχει βαλει στα σστα σημεία στους χάρτες των φωτογραφιών. Αυτή η λειτουργία απαιτεί δεδομένα ή έχει άλλο σύστημα που τις κατατασει στο χάρτη; Μέσω gps για παράδειγμα;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

παιδια εχει συναντησει κανεις στο youtube το εξης πρoβλημα στα favorites το οποιο λεει 1 existing favorite ή κατι τετοιο και σου λεει να κανεις ειτε merge ειτε sign out? εχω πατησει απειρες φορες merge ( απο το ipad) αλλα τιποτα. Εχει βρει κανεις λυση?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Είμαι στο εξωτερικό με κλειστά δεδομένα, και μόλις διαπίστωσα πως όσες φωτό έχω βγάλει από το κινητό, τις έχει βαλει στα σστα σημεία στους χάρτες των φωτογραφιών. Αυτή η λειτουργία απαιτεί δεδομένα ή έχει άλλο σύστημα που τις κατατασει στο χάρτη; Μέσω gps για παράδειγμα;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Μεσω gps γινεται η δουλεια.Αν θες να το απενεργοποιησεις πας settings-->general-->location services ,και βαζεις το camera στο off.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

I love my Iphone

Link to comment
Share on other sites

παιδια εχει συναντησει κανεις στο youtube το εξης πρoβλημα στα favorites το οποιο λεει 1 existing favorite ή κατι τετοιο και σου λεει να κανεις ειτε merge ειτε sign out? εχω πατησει απειρες φορες merge ( απο το ipad) αλλα τιποτα. Εχει βρει κανεις λυση?

 

καποια στιγμη πριν κατι μηνες ειχε βγαλει το youtube μια επιλογη να κανεις login sto youtube με το gmail account σου

απο τοτε που το εκανα δημιουργηθηκαν πολλα προβληματα. δεν μπορουσα να κανω login στο youtube η μου εβγαζε συχνα οτι βαζω λαθος κωδικο η μου εξαφανιζε τα favorites.

 

πηγαινε απο το pc και μπες στο youtube και βρες την επιλογη που σου λεει να απαγκιστρωσεις το account του gmail με το account του youtube και λογικα θα δουλευει σωστα

 

σε εμενα αυτο εφταιγε

Link to comment
Share on other sites

Apple delays white iPhone until next Spring(2011)

 

 

 

Καλά κρασιά...

"When grubbing for necessities man is still an animal. He becomes uniquely human when he reaches out for the superfluous and extravagant."- Eric Hoffer.
Link to comment
Share on other sites

 

Τότε θα κοντεύει να κυκλοφορήσει το καινούργιο iPhone

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια.λεω να μεταπηδησω και εγω απο wm και symbian στο μηλο αλλα δεν σας κρυβω οτι με φοβιζει λιγο παροτι μου αρεσει.ακουω γα κλειδωμενο bluetooth γαι κλειδωμενο τηλεφωνο και το σκεπτομαι.τελικα τι γινεται?το εχει ξεκλειδωσει κανενας να μπορει να παρει προγραμματα πλοηγησης και να στελνει αρχεια σε αλλα κινητα με το bluetooth? δωστε μου τα φωτα σας οποιος θελει.ευχαριστω εκ των προτερων.....

αν θέλεις bluetooth μην πάρεις iphone γιατί θα απογοητευτείς.μόνο σε προηγούμενα firmware έχει και αν πάρεις το 4 δεν μπόρεις να βάλεις προηγούμενο firmware.το ξεκλείδωμα είναι πλέον εύκολο.

λες και δεν το περιμέναμε..θα το βγάλουν μαζί με το 5 πιο φτηνά για να το πάρουνε οι ασπράκηδες :D (λέω εγώ)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

Μια ερώτηση μονο .

Στα email υπαρχη η επιλογη να μαρκαριστούν όλα ?

ή εστω αν εχει setting για imap, ώστε αν τα κανω mark as read απο τον υπολογιστή .

Αγγελίες στο Buy & Sell μόνο !
Link to comment
Share on other sites

αν θέλεις bluetooth μην πάρεις iphone γιατί θα απογοητευτείς.μόνο σε προηγούμενα firmware έχει και αν πάρεις το 4 δεν μπόρεις να βάλεις προηγούμενο firmware.το ξεκλείδωμα είναι πλέον εύκολο.

 

λες και δεν το περιμέναμε..θα το βγάλουν μαζί με το 5 πιο φτηνά για να το πάρουνε οι ασπράκηδες :D (λέω εγώ)

 

Μήπως τελικά θα είναι αυτό το 5; Με αλλαγμενη θέση στην κεραία; Ν' απέσυρε όλα οσα έφτιαξε λευκά και να βάλει διορθωμενη θέση στην κεραία;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

Μήπως τελικά θα είναι αυτό το 5; Με αλλαγμενη θέση στην κεραία; Ν' απέσυρε όλα οσα έφτιαξε λευκά και να βάλει διορθωμενη θέση στην κεραία;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

σαν Παναγιώτης πιστεύω ότι δεν υπάρχει περίπτωση να κάνουνε τέτοια βλακεία...

δεν είναι χαζοί,ξέρουν ότι πλέον ο κόσμος ενημερώνεται μέσω ίντερνετ και είναι πολύ πλέον να σκας 800 ευρώ χωρίς να ψάχνεσαι...

Link to comment
Share on other sites

παιδια κατεβασα καποιες εφαρμογες απο το επισημο appstore(πρωτη φορα πληρωνω εφαρμογη στα χρονικα για κινητο οποτε δεν εχω και εμπειρια) με την πιστωτικη..αμα αυριο μεθαυριο χρειαστει factory restore, πως χαναπερναω τις ηδη αγορασμενες εφαρμογες?

επισης, γνωριζει κανεις αν υπαρχει καποια καλη εφαρμογη για mail που να στελνεις και attachments(οχι μονο φωτο) και καποιος καλος file explorer στο cydia.

thanks!!

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή μέσω του προεγκατεστημένου email client, δεν μπορείς να περάσεις αρχεία office?

 

Όσο για τις αγορασμένες εφαρμογές, από εδώ και πέρα είναι δικές σου, και μπορείς να τις ξανακατεβάσεις και για τις υπόλοιπες συσκευές, αν έχεις. Είναι στο λογαρισμό του itunes, και δεν χάνεις το δικαίωμα να τις ξανακατεβάσεις.

Link to comment
Share on other sites

παιδια κατεβασα καποιες εφαρμογες απο το επισημο appstore(πρωτη φορα πληρωνω εφαρμογη στα χρονικα για κινητο οποτε δεν εχω και εμπειρια) με την πιστωτικη..αμα αυριο μεθαυριο χρειαστει factory restore, πως χαναπερναω τις ηδη αγορασμενες εφαρμογες?

επισης, γνωριζει κανεις αν υπαρχει καποια καλη εφαρμογη για mail που να στελνεις και attachments(οχι μονο φωτο) και καποιος καλος file explorer στο cydia.

thanks!!

 

Αν και δεν είμαστε στο σωστό θέμα...:)

 

Τις εφαρμογές τις ξανά περνάς χωρίς πρόβλημα, όταν θα πας να την κατεβάσεις απλά θα σε ενημερώσει ότι την έχει ήδη αγοράσει και αν θες να ξανά κατέβει, του πατάς yes και τέλος..

 

Για τον file explorer από cydia, iFile δαγκωτό!!!:)

 

Για το mail, μπορείς στείλεις από το iFile έυκολα και γρήγορα!!!

Edited by avid

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή μέσω του προεγκατεστημένου email client, δεν μπορείς να περάσεις αρχεία office?

 

Όσο για τις αγορασμένες εφαρμογές, από εδώ και πέρα είναι δικές σου, και μπορείς να τις ξανακατεβάσεις και για τις υπόλοιπες συσκευές, αν έχεις. Είναι στο λογαρισμό του itunes, και δεν χάνεις το δικαίωμα να τις ξανακατεβάσεις.

 

ευχαριστω για την απαντηση :)

σχετικα με το attachment δε βρισκω πουθενα κουμπι για να προσθεσω attachment..μονο 1 φωτο μπορω να στειλω αν την επιλεξω και μετα πατησω send by email.. μου διαφευγει κατι?

επισης καταλαβα οτι δε μπορω να στειλω οτι θελω..(με το Ν900 εστελνα και βιντεος αλλα εδω δεν παιζει αυτο λογω itunes,vid support etc,οχι λογω client)

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω για την απαντηση :)

σχετικα με το attachment δε βρισκω πουθενα κουμπι για να προσθεσω attachment..μονο 1 φωτο μπορω να στειλω αν την επιλεξω και μετα πατησω send by email.. μου διαφευγει κατι?

επισης καταλαβα οτι δε μπορω να στειλω οτι θελω..(με το Ν900 εστελνα και βιντεος αλλα εδω δεν παιζει αυτο λογω itunes,vid support etc,οχι λογω client)

 

Η απάντηση είναι στο σωστό θέμα!!!;)

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω είμαι ο μοναδικός που του σβήνει το iphone4 χωρις να υπαρχει λόγος.

Τον Σεπτέμβρη οταν και αγόρασα το 4αρι μετα απο 2 μέρες και χωρις τρελή χρήση μιας και ειχα τo 3gs αρα δεν ειχα και πολλα να ανακαλύψω, εκει που το είχα μια χαρά έσβησε για πάντα, το πηγα πισω στον Γερμανο και αφου ειχα προλαβει το DOA 3 ημερων μου το αντικατέσησαν.

Τώρα μετά απο 2 μήνες την ξανα έπαθα, πριν απο λίγο μου έσβησε πάταγα για restart τιποτα, το έβαλα για φόρτιση τίποτα, μετα απο 30 λεπτα άνοιξε, ναι αυτή την φορά ημουν τυχαιρος..

Μπαταρία είχε γιατι πριν σβήσει το είδα και είχε περίπου στα 75% ..

Εχω αρχίσει να φοβάμαι αν ξανα τύχει θα το παω για αντικατάσταση και το πουλώ άμεσα το νεο..

Άραγε το έχει πάθει κανείς αυτό?

Για άμεση και έγκυρη ενημέρωση mantatanews.gr :happy:
Link to comment
Share on other sites

το κινητο οταν φορτιζει πρεπει να ειναι ανοιχτο?

γιατι ανοιγη μολις το βαλω να φορτισει.

εσεις το κλεινετε το κινητο η παντα ανοιχτο το εχετε

Link to comment
Share on other sites

το κινητο οταν φορτιζει πρεπει να ειναι ανοιχτο?

γιατι ανοιγη μολις το βαλω να φορτισει.

εσεις το κλεινετε το κινητο η παντα ανοιχτο το εχετε

Αν το εχεις κλειστο θ'ανοιξει. Μπορεις αν θες να το βαζεις να φορτιζει ανοιχτο και μετα να το κλεινεις εσυ.

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω είμαι ο μοναδικός που του σβήνει το iphone4 χωρις να υπαρχει λόγος.

Τον Σεπτέμβρη οταν και αγόρασα το 4αρι μετα απο 2 μέρες και χωρις τρελή χρήση μιας και ειχα τo 3gs αρα δεν ειχα και πολλα να ανακαλύψω, εκει που το είχα μια χαρά έσβησε για πάντα, το πηγα πισω στον Γερμανο και αφου ειχα προλαβει το DOA 3 ημερων μου το αντικατέσησαν.

Τώρα μετά απο 2 μήνες την ξανα έπαθα, πριν απο λίγο μου έσβησε πάταγα για restart τιποτα, το έβαλα για φόρτιση τίποτα, μετα απο 30 λεπτα άνοιξε, ναι αυτή την φορά ημουν τυχαιρος..

Μπαταρία είχε γιατι πριν σβήσει το είδα και είχε περίπου στα 75% ..

Εχω αρχίσει να φοβάμαι αν ξανα τύχει θα το παω για αντικατάσταση και το πουλώ άμεσα το νεο..

Άραγε το έχει πάθει κανείς αυτό?

τι firmware εχεις και πες μου αν εισαι σε jailbreak.

Link to comment
Share on other sites

το κινητο οταν φορτιζει πρεπει να ειναι ανοιχτο?

γιατι ανοιγη μολις το βαλω να φορτισει.

εσεις το κλεινετε το κινητο η παντα ανοιχτο το εχετε

 

το ιδιο κανουν και αρκετα android τηλεφωνα..ειναι καθαρα θεμα λειτουργικου μην ανησυχεις..αν θες να το φορτιζεις βραδυ για να μη σ ενοχλουν μπορεις να το βαζεις σε λειτουργια πτησης.ειναι σαν να ειναι κλειστο το κινητο στην ουσια.

Link to comment
Share on other sites

Ανακάλυψα το πολυ ενδιαφέρον ότι άν κοιμάμαι και το έχω στην αθόρυβη λειτουργία, ρυθμίζοντας την ένταση απο τα πλήκτρα ήχου ρύθμιση το πόσο δυνατά θα χτυπήσει το ξυπνητήρι!
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 4

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...