Jump to content

iPhone 4


avid
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Περιεργο... Εμενα, ακομα και αν το κλεισω, συνεχιζει κανονικα τη διαδικασια...
Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Τις τελευταίες μέρες μου είχε εμφανίσει 2-3 φορές το παρακάτω μήνυμα. Ήμουν στην 4.0.1 με jailbreakme. Τις πρώτες 1-2 φορές απλά το σύνδεσα στο itunes και ήταν οκ. Την τελευταία φορά όμως αναγκάστηκα να κάνω restore και πήγα στην 4.1 γιατί δε με άφηνε να κάνω τίποτα. Μπλόκαρε εντελώς το τηλέφωνο. Επισυνάπτω τις παρακάτω φωτο.

 

Και στην 4.1 όμως μου το έκανε μια φορά χθες αυτό, αλλά ευτυχώς με το που το σύνδεσα στο itunes, όλα οκ, επανήλθε κανονικά χωρίς restore. Γιατί συμβαίνει αυτό; Φοβάμαι πάρα πολύ ότι μπορεί να μου το ξανακάνει αυτό... Φταίει το jailbreak ή είναι κάποιο πρόβλημα που θέλει αποκατάσταση συσκευής (δηλαδή σέρβις); :confused: Το έπαθα σε περιοχή που δεν έχω καλό σήμα. Κάνει αναζήτηση, λέει κάποια στιγμή Καμιά υπηρεσία και κολλάει εκεί. Και μετά εμφανίζει τα παρακάτω μηνύματα...

 

http://img2.imageshack.us/img2/5706/img0113.png http://img97.imageshack.us/img97/789/img0114a.png

Link to comment
Share on other sites

Τις τελευταίες μέρες μου είχε εμφανίσει 2-3 φορές το παρακάτω μήνυμα. Ήμουν στην 4.0.1 με jailbreakme. Τις πρώτες 1-2 φορές απλά το σύνδεσα στο itunes και ήταν οκ. Την τελευταία φορά όμως αναγκάστηκα να κάνω restore και πήγα στην 4.1 γιατί δε με άφηνε να κάνω τίποτα. Μπλόκαρε εντελώς το τηλέφωνο. Επισυνάπτω τις παρακάτω φωτο.

 

Και στην 4.1 όμως μου το έκανε μια φορά χθες αυτό, αλλά ευτυχώς με το που το σύνδεσα στο itunes, όλα οκ, επανήλθε κανονικά χωρίς restore. Γιατί συμβαίνει αυτό; Φοβάμαι πάρα πολύ ότι μπορεί να μου το ξανακάνει αυτό... Φταίει το jailbreak ή είναι κάποιο πρόβλημα που θέλει αποκατάσταση συσκευής (δηλαδή σέρβις); :confused: Το έπαθα σε περιοχή που δεν έχω καλό σήμα. Κάνει αναζήτηση, λέει κάποια στιγμή Καμιά υπηρεσία και κολλάει εκεί. Και μετά εμφανίζει τα παρακάτω μηνύματα...

 

http://img2.imageshack.us/img2/5706/img0113.png http://img97.imageshack.us/img97/789/img0114a.png

 

Καλησπερα φιλε μου...!Τελευταια διαβασα και κατι παρομοιο στο iphonehellas απο ενα χρηστη και εψαχνα τοση ωρα να το βρω...!Αν θες μπορεις να ριξεις μια ματια...!Εδω(στο #330 post και κατω)...!

Link to comment
Share on other sites

Προς το παρόν λειτουργεί καλά αλλά κανείς δε μου εγγυάται ότι αυτό θα συμβεί και στο μέλλον. Για σέρβις το πάω στον Γερμανό από όπου και το αγόρασα; Πόσες μέρες μένεις χωρίς iPhone; Τι πράματα κι αυτά πια...
Link to comment
Share on other sites

Προς το παρόν λειτουργεί καλά αλλά κανείς δε μου εγγυάται ότι αυτό θα συμβεί και στο μέλλον. Για σέρβις το πάω στον Γερμανό από όπου και το αγόρασα; Πόσες μέρες μένεις χωρίς iPhone; Τι πράματα κι αυτά πια...

 

Κανεις δεν σου εγγυαται ουτε οτι δεν θα ξανασυμβει ουτε οτι θα ξανασυμβει...!Για service απο οτι ξερω ναι μπορεις να το πας στο Γερμανο...!Οσο για το ποσο θα μεινεις χωρις iphone δεν γνωριζω...!

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανέις ποτε αναμένεται να γίνει νέα παραλαβή Iphone 4? Vodafone,cosmote,istorm δεν έχουν τίποτα. Απο δευτέρα που πήρα τηλ μέχρι και σήμερα δεν είχανε... Που μπορεί να το βρεί κάποιος (οχι αγγελία)?

 

Kοιτα εγω επειδη εχουμε εταιρικο συμβολαιο θα το παρω την Δευτερα απο το συναιτερισμο της ΔΕΗ(το παρηγγειλα Τεταρτη).

 

Αν ενδιαφερεσαι να παρεις τηλ να ρωτησεις αν εχουν και ποσο, στειλε μου pm.

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, δεν είδα εάν έχει ανφερθεί ξανά το πρόβλημα που αντιμετωπίζω, είναι σεχετικά με την θερμοκρασία του κινητού.

 

Χτές μου το έκανε για 3η φορα μέσα σε 1 μήνα, εκεί που διάβαζα κάποια emails και απαντούσα πάλι μου έβγαλε το μύνημα υψηλής θερμοκρασίας και σταμάτησε να λειτουργεί μέχρι να κρυωσει - όπως έγραφε και η ειδοποιηση στην οθόνη του. Μου κάνει εντύπωση γιατί είμαι στο γραφείο μου, δεν το είχα στον ήλιο καθώς επίσης το έχω και σε θήκη σιλικονης και δεν έρχεται σε επαφή με το χέρι μου που ίσως του μεταφέρει την θερμοκρασία σώματος.

 

Επειδή το έχω για επαγγελματική χρήση με φοβίζει πολύ αυτό το πρόβλημα και δεν γνωρίζω εάν το έχετε αντιμετωπίσει και εσείς. Το έχω από τον Ιούλιο και να πώ την αλήθεια ποτέ δεν μου το έκανε με τις ζέστες του καλοκαιριού, το κάνει απο τον τέλος Σεπτεμβριου. Πολυ περίεργο.

Να διευκρινήσω ότι το δουλευα σε 3g και πάντα παρατηρώ ότι μου ζεσταίνει πολύ το πίσω μέρος του κινητού.

Τελος παντων, αφού μετα από πολλα φυσήματα να κρυώσει επανήλθε μετά από 5 λεπτα περίπου, όταν ήρθε σε πλήρης λειτουργια βρήκα 12 κλήσεις....άντε να εξηγήσω στους συνεργάτες μου τι είχε γίνει.....απλώς είπα ότι ήμουν εκτος δικτύου.

 

Νομίζετε ότι πρέπει να το πάω για service ή είναι μέσα στα φυσιλογικά πλαίσια ?

φιλε μου μαλλον εχει χαλασει ο αισθητηρας.πηγαινε το στο service.

ποιο προγραμμα πρεπει να κατεβασω για να μπορω να κλεινω την οθονη και να συνεχηζει να κατεβαζει απο το instalous?

κατεβασε το insomnia και το αντιστοιχο toggle για sbsettings

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.Έχει κανείς προβλήματα σε iphone 4 4.1 με bluetooth ακουστικα μετα to jailbrake? Χρησιμοποιησα την τελευταια εκδοση limera πριν μια εβδομαδα περιπου και ολα καλα.Εφαρμογες και τα παντα...Εχω 3-4 μέρες όμως που δεν με ακουν καλα οταν χρησιμοποιω bluetooth ακουστικο και εχω συνεχεια αποσυνδεσεις.Χρησιμοποιησα τα icon Jawbone και το plantronics 975.Και τα δυο παίζουν κανονικα με αλλη συσκευη.Εχω την εντύπωση οτι το προβλημα παρουσιαστηκε μετα την εγκατασταση καποιων απο τα παρακατω: mylticleaner,folderenhancer,fullscreen for safari,lockinfo,winterboard. Γνωριζει κανεις κάτι??

 

Νομιζω οτι το προβλημα λυθηκε με reset network settings.Μεχρι στιγμης ολα καλα...

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ, αλλά δεν έχω καταλάβει ισώς καλά. Τι σχέση μπορεί να έχει ο αισθητήρας με την θερμοκρασία του κινητού ? Υπάρχει τέτοιος αισθητήρας ?

Αυτό που βλέπω εγώ είναι ότι όταν ζεσταίνεται από την χρήση μπάινει σε safe mode μεχρι να κρυώσει. Πού είναι αυτός ο αισθητήρας θερμοκρασίας ?

Ευχαριστώ Πολύ.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, δεν είδα εάν έχει ανφερθεί ξανά το πρόβλημα που αντιμετωπίζω, είναι σεχετικά με την θερμοκρασία του κινητού.

 

Χτές μου το έκανε για 3η φορα μέσα σε 1 μήνα, εκεί που διάβαζα κάποια emails και απαντούσα πάλι μου έβγαλε το μύνημα υψηλής θερμοκρασίας και σταμάτησε να λειτουργεί μέχρι να κρυωσει - όπως έγραφε και η ειδοποιηση στην οθόνη του. Μου κάνει εντύπωση γιατί είμαι στο γραφείο μου, δεν το είχα στον ήλιο καθώς επίσης το έχω και σε θήκη σιλικονης και δεν έρχεται σε επαφή με το χέρι μου που ίσως του μεταφέρει την θερμοκρασία σώματος.

 

Επειδή το έχω για επαγγελματική χρήση με φοβίζει πολύ αυτό το πρόβλημα και δεν γνωρίζω εάν το έχετε αντιμετωπίσει και εσείς. Το έχω από τον Ιούλιο και να πώ την αλήθεια ποτέ δεν μου το έκανε με τις ζέστες του καλοκαιριού, το κάνει απο τον τέλος Σεπτεμβριου. Πολυ περίεργο.

Να διευκρινήσω ότι το δουλευα σε 3g και πάντα παρατηρώ ότι μου ζεσταίνει πολύ το πίσω μέρος του κινητού.

Τελος παντων, αφού μετα από πολλα φυσήματα να κρυώσει επανήλθε μετά από 5 λεπτα περίπου, όταν ήρθε σε πλήρης λειτουργια βρήκα 12 κλήσεις....άντε να εξηγήσω στους συνεργάτες μου τι είχε γίνει.....απλώς είπα ότι ήμουν εκτος δικτύου.

 

Νομίζετε ότι πρέπει να το πάω για service ή είναι μέσα στα φυσιλογικά πλαίσια ?

 

Aκριβως τα ιδια και εδω, χρησιμοποιω το τηλεφωνο επαγγελματικα και μου το εχει κανει 2 φορες μεσα σε 1,5 μηνα ενω

το τηλεφωνο ηταν "παγωμενο" κυριολεκτικα(εβρεχε και ειχε ψοφοκρυο την 2η φορα) και το multitasking κλειστο μεσω cydia,

αρα δεν τιθεται θεμα ανοιχτων εφαρμογων και χωρις 3G......Βεβαια δεν το περιμενα καθολου, εκανα hard reset και επανηλθε αμεσως......Αλλα ειναι οντως ανησυχητικο!!!

Edited by sakis009
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ, αλλά δεν έχω καταλάβει ισώς καλά. Τι σχέση μπορεί να έχει ο αισθητήρας με την θερμοκρασία του κινητού ? Υπάρχει τέτοιος αισθητήρας ?

Αυτό που βλέπω εγώ είναι ότι όταν ζεσταίνεται από την χρήση μπάινει σε safe mode μεχρι να κρυώσει. Πού είναι αυτός ο αισθητήρας θερμοκρασίας ?

Ευχαριστώ Πολύ.

 

Προφανώς υπάρχει,ειδάλλως στηριζόμενο σε ποια λογικη βάση θα ειδοποιούσε για υπερθερμανση?

Βρίσκεται μέσα στο σώμα της συσκευής.

 

Αυτο που αναφέρθηκε είναι οτι πιθανώς υπάρχει δυσλειτουργία του αισθητήρα στη συσκευή σου και θα πρέπει να ελεγχτεί.Αν όμως όντως υπερθερμαίνεται τότε η συμπεριφορά του είναι φυσιολογικη,και θα πρέπει ν'αναζητήσεις κάποια άλλη λυση γι αποτελεσματκότερη απαγωγή της θερμότητας.(π.χ αλλαγη θήκης)

 

Το θερμοκρασιακό εύρος λειτουργίας είναι 0°<->35° C

"When grubbing for necessities man is still an animal. He becomes uniquely human when he reaches out for the superfluous and extravagant."- Eric Hoffer.
Link to comment
Share on other sites

Έχω κατεβάσει απ το σιντια κάποια προγράμματα πως τα ξεγραφω απ το κινητό;επήσεις πήγα να εγκαταστησω το τομ τομ για Ευρώπη που έχει αλλά ενώ εγκ κανονικά δεν μου το εμφανίζει στο μενού πιο είναι το καλύτερο πρόγραμα πλοήγησης ;σε άλλους δουλεύει το τομ τομ;
Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

Έχω κατεβάσει απ το σιντια κάποια προγράμματα πως τα ξεγραφω απ το κινητό;επήσεις πήγα να εγκαταστησω το τομ τομ για Ευρώπη που έχει αλλά ενώ εγκ κανονικά δεν μου το εμφανίζει στο μενού πιο είναι το καλύτερο πρόγραμα πλοήγησης ;σε άλλους δουλεύει το τομ τομ;

αν και άργησα να καταλάβω τι έγραψες να σου πω ότι πρέπει να βάλεις το cydelete από το cydia για να τα κάνεις απεγκατάσταση με τον γνωστό τρόπο.δηλαδή παρατεταμένα πάτημα μέχρι να τρεμοπαίξουν τα εικονίδια και μετά το x.

για πρόγραμμα πλοήγησης βάλε το navigon η το sygic η το igo :)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια!Ειμαι κι εγω πλεον απο τους τυχερους που εχουν στην κατοχή τους το iphone 4. Το πηρα απο Αγγλια πριν 2 ημερες ξεκλειδωτο. Αμεσως περασα limera1n και λειτουργει αωογα δεν μπορω να πω, μονο που το προβλημα με την UMTS κεραια ειναι εμφανες. Σε περιοχες δηλαδη που εχω εδω στην Γερμανια, Φρανκφουρτη συγκεκριμενα, 3 μπαρες με το που το κανω το death grip χανει μετα απο 30 δευτερα το πολυ το σημα του και κανει αναζητηση. Σε περιοχες με φουλ 3G σημα 5 μπαρες χανει μονο μια μπαρα. Οταν το 3G δεν ειναι ενεργοποιημενο οπως και να το πιασω το κινητο δεν αλλαζει τιποτα. Απλα κριμα....Δινεις τοσα χρηματα και περιμενεις κατι με το οποιο τουλαχιστον θα μπορεις να τηλεφωνεις χωρις να φοβασαι μηπως κοπει η κληση...:(
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Ξέρει κανέις ποτε αναμένεται να γίνει νέα παραλαβή Iphone 4? Vodafone,cosmote,istorm δεν έχουν τίποτα. Απο δευτέρα που πήρα τηλ μέχρι και σήμερα δεν είχανε... Που μπορεί να το βρεί κάποιος (οχι αγγελία)?
http://www.golden-i.gr/ χτες που ειχα παει ειχανε,για παρε ενα τηλ
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια!Ειμαι κι εγω πλεον απο τους τυχερους που εχουν στην κατοχή τους το iphone 4. Το πηρα απο Αγγλια πριν 2 ημερες ξεκλειδωτο. Αμεσως περασα limera1n και λειτουργει αωογα δεν μπορω να πω, μονο που το προβλημα με την UMTS κεραια ειναι εμφανες. Σε περιοχες δηλαδη που εχω εδω στην Γερμανια, Φρανκφουρτη συγκεκριμενα, 3 μπαρες με το που το κανω το death grip χανει μετα απο 30 δευτερα το πολυ το σημα του και κανει αναζητηση. Σε περιοχες με φουλ 3G σημα 5 μπαρες χανει μονο μια μπαρα. Οταν το 3G δεν ειναι ενεργοποιημενο οπως και να το πιασω το κινητο δεν αλλαζει τιποτα. Απλα κριμα....Δινεις τοσα χρηματα και περιμενεις κατι με το οποιο τουλαχιστον θα μπορεις να τηλεφωνεις χωρις να φοβασαι μηπως κοπει η κληση...:(

 

Το πρόβλημα εδώ στην Ελλάδα είναι μικρό. Εγώ πάντως στο δικό μου δεν βλέπω διαφορά στο σήμα το ακουμπήσω δεν το ακουμπήσω στο γνωστό σημείο. Μάλιστα έχω καλύτερο σήμα γενικά από το 3GS

Link to comment
Share on other sites

εγώ πάντως όσα death grip και να του έχω κάνει δεν έχει αλλάξει τίποτα στο σήμα του, με ή χωρίς 3G δουλεύει μια χαρά και δεν έχω χάσει κλήση καμιά. Μάλιστα μπορώ να πω ότι έχω καλύτερο σήμα από το 5800 που είχα, που πολλές φορές μου έχανε κλήσεις. Επίσης να αναφέρω ότι στην περιοχή μου δεν έχω και την τρομερή κάλυψη από το δίκτυο τηλεφωνίας μου!
mobile προβληματισμοί...
Link to comment
Share on other sites

εγώ πάντως όσα death grip και να του έχω κάνει δεν έχει αλλάξει τίποτα στο σήμα του, με ή χωρίς 3G δουλεύει μια χαρά και δεν έχω χάσει κλήση καμιά. Μάλιστα μπορώ να πω ότι έχω καλύτερο σήμα από το 5800 που είχα, που πολλές φορές μου έχανε κλήσεις. Επίσης να αναφέρω ότι στην περιοχή μου δεν έχω και την τρομερή κάλυψη από το δίκτυο τηλεφωνίας μου!

 

Το πρόβλημα εδώ στην Ελλάδα είναι μικρό. Εγώ πάντως στο δικό μου δεν βλέπω διαφορά στο σήμα το ακουμπήσω δεν το ακουμπήσω στο γνωστό σημείο. Μάλιστα έχω καλύτερο σήμα γενικά από το 3GS

 

Το θεμα ειναι οτι για να το διαπιστωσεις μονος σου αν οντως υπαρχει προβλημα η οχι πρεπει να ριξεις 600+ ευρα να παρεις ενα δικο σου να το δουλεψεις και να δεις... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Εμένα δεν με απασχολεί το να πεφτει το σήμα... Με νοιάζει το ότι πιάνω την κεραία με γυμνά χέρια κ γίνομαι μέρος της... Όπως και το ότι Ενώ το 4αρι εχει απίστευτη μπαταρία, Μόλις βρεθεί σε περιοχή με χαμηλή κάλυψη την πίνει τη μπαταρία απίστευτα γρήγορα.. πόσο περισσότερο εκπέμπει προκειμένου να μην είναι εφικτό το death grip; Πόση ακτινοβολία "τρώμε" παραπάνω σε σχέση ακόμα και με το 3GS;
Nokia 5110, 3210, 8210, Samsung M-100, Nokia 7210, 7650, 6600, Siemens Sx1, Nokia 6230, 6680, N70, Qtek S200, Nokia N80, Qtek 9000, Nokia N93, N95 8GB, samsung Omnia, iphone 3g, 3gs , 4, 4s, 5, 6+, 7
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν κάνω λάθος έχει χαμηλότερο SAR πάντως...

Μάλλον λάθος μου.

· iPod 3gn 15Gb, iPod 5.5gn 30Gb

· iPhone 2G 8Gb, iPhone 3G 16Gb, iPhone 4 16Gb, iPhone 6 64Gb, iPhone 13 Pro 128Gb

· MacBook Pro 15'' (mid '10), MacBook Pro 16'' (late '19)

· Apple Watch Series 7 45mm

· AirPods Pro 2nd Gen

 

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν κάνω λάθος έχει χαμηλότερο SAR πάντως...

Μάλλον λάθος μου.

 

Ίσως, αν και πιστεύω πως είναι πάνω από το 3GS. Τι γίνεται με το sar όμως σε συνθήκες με χαμηλό σήμα;

Nokia 5110, 3210, 8210, Samsung M-100, Nokia 7210, 7650, 6600, Siemens Sx1, Nokia 6230, 6680, N70, Qtek S200, Nokia N80, Qtek 9000, Nokia N93, N95 8GB, samsung Omnia, iphone 3g, 3gs , 4, 4s, 5, 6+, 7
Link to comment
Share on other sites

Να κάνω μια ερώτηση. Τα τηλέφωνα που υπάρχουν τώρα στα καταστήματα είναι καινούργιες εκδόσεις και δεν παρουσιαζουν πρόβλημα πτώσης σήματος;
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα, αν καποιος χρησιμοποιει τον Oplayer HD μηπως μπορει να βοηθήσει? Η αν ποσταρω σε λαθος τοπικ να μου πειτε που να ρωτησω. Του εβαλα ενα .mkv 1.2 GB και η αναπαραγωγη ειναι απραδεκτη :( :(
Link to comment
Share on other sites

ενας φιλος που πηρε πριν μια βδομαδα ειναι ιδιας κατασκευης με το δικο μου που ειναι απο σεπτεμβρη...

 

κανενα δεν εχει προβλημα με το σημα μην ακους.

SpringBored...

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Όχι και κανένα... Πάω για αντικατασταση συσκευής επειδή χάνει συνέχεια το σήμα και θελει restore...

Τις τελευταίες μέρες μου είχε εμφανίσει 2-3 φορές το παρακάτω μήνυμα. Ήμουν στην 4.0.1 με jailbreakme. Τις πρώτες 1-2 φορές απλά το σύνδεσα στο itunes και ήταν οκ. Την τελευταία φορά όμως αναγκάστηκα να κάνω restore και πήγα στην 4.1 γιατί δε με άφηνε να κάνω τίποτα. Μπλόκαρε εντελώς το τηλέφωνο. Επισυνάπτω τις παρακάτω φωτο.

 

Και στην 4.1 όμως μου το έκανε μια φορά χθες αυτό, αλλά ευτυχώς με το που το σύνδεσα στο itunes, όλα οκ, επανήλθε κανονικά χωρίς restore. Γιατί συμβαίνει αυτό; Φοβάμαι πάρα πολύ ότι μπορεί να μου το ξανακάνει αυτό... Φταίει το jailbreak ή είναι κάποιο πρόβλημα που θέλει αποκατάσταση συσκευής (δηλαδή σέρβις); :confused: Το έπαθα σε περιοχή που δεν έχω καλό σήμα. Κάνει αναζήτηση, λέει κάποια στιγμή Καμιά υπηρεσία και κολλάει εκεί. Και μετά εμφανίζει τα παρακάτω μηνύματα...

 

http://img2.imageshack.us/img2/5706/img0113.png http://img97.imageshack.us/img97/789/img0114a.png

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 4

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...