Jump to content

iPhone 4


avid
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σήμερα ήρθε και σ´ εμένα! Αρχές Σεπτέμβρη είχα κάνει την online αίτηση κ τίποτα άλλο.

Ήρθε με απλό ταχυδρομείο και το άφησε απλά στην είσοδο.

Στη φωτογραφία μπορείτε να δείτε κ σε τι φάκελο.

 

 

Υ.Γ.: Ουπς! Έπρεπε στο άλλο topic, ε; Αν είναι εύκολο ας γίνει μεταφορά.

· iPod 3gn 15Gb, iPod 5.5gn 30Gb

· iPhone 2G 8Gb, iPhone 3G 16Gb, iPhone 4 16Gb, iPhone 6 64Gb, iPhone 13 Pro 128Gb

· MacBook Pro 15'' (mid '10), MacBook Pro 16'' (late '19)

· Apple Watch Series 7 45mm

· AirPods Pro 2nd Gen

 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Σήμερα ήρθε και σ´ εμένα! Αρχές Σεπτέμβρη είχα κάνει την online αίτηση κ τίποτα άλλο.

Ήρθε με απλό ταχυδρομείο και το άφησε απλά στην είσοδο.

Στη φωτογραφία μπορείτε να δείτε κ σε τι φάκελο.

 

Ακριβως ιδιος φακελος με το δικο μου. Μαλλον σημερα θα εχουν τη πρωτη παραλαβη πολλοι χρηστες του iPhone 4. :)

[sIGPIC][/sIGPIC]

On Line...

 

Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση σχετικά με moderation actions, μπορείτε να αποστείλετε PM.

Link to comment
Share on other sites

Την αίτηση την συμπληρώσατε στα Ελληνικά ή στα Αγγλικά;

 

Εγώ έκανα την αίτηση 30/8 για Apple Bumper και μέχρι σήμερα 21/9 δεν μου ήρθε...

Link to comment
Share on other sites

Την αίτηση την συμπληρώσατε στα Ελληνικά ή στα Αγγλικά;

 

Εγώ έκανα την αίτηση 30/8 για Apple Bumper και μέχρι σήμερα 21/9 δεν μου ήρθε...

 

Το ίδιο κι εδώ...

Samsung Omnia ► HTC Topaz ► HTC HD2 ► HTC Desire ► iPhone 4
Link to comment
Share on other sites

Παρρήγειλα κι εγώ το δικό μου 4άρι σήμερα σε έκδοση των 16GB!!!

Αν δεν κάνω λάθος,εμείς με cosmote θα πρέπει να κάνουμε JB για να στένουμε sms με 160 χαρακτήρες,σωστά?

Link to comment
Share on other sites

μια απο τα ιδια μαλλον το ηρακλειο τους πεφτει μακρια,εχω την αισθηση στο safari οτι στις εναλλαγες των tabs καποιες φορες θελει διπλο πατημα για να μπεις στην αλλη σελιδα το εχετε παρατηρησει?

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

Την αίτηση την συμπληρώσατε στα Ελληνικά ή στα Αγγλικά;

 

Εγώ έκανα την αίτηση 30/8 για Apple Bumper και μέχρι σήμερα 21/9 δεν μου ήρθε...

Επειδη ολα τα πεδια ηταν στην Ελληνικη γλωσσα, τη συμπληρωσα κι εγω εις την Ελληνικη.

[sIGPIC][/sIGPIC]

On Line...

 

Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση σχετικά με moderation actions, μπορείτε να αποστείλετε PM.

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα ήρθε και η δικιά μου (την βρήκα μπροστά από την πόρτα γιατί κοιμόμουνα ):lol:

Τα πεδία όλα ,τα είχα συμπληρώσει στα Ελληνικά,και η παραγγελία έγινε μεσημέρι 2/9/10

 

Να και μια φωτογραφία της θήκης πάνω στο φάκελο ...

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

I love my Iphone

Link to comment
Share on other sites

Ναι φιλε μου το εχω δει και εγω

Φιλικά Σπύρος

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5663692#post5663692 <--πωλείται

Link to comment
Share on other sites

το frash εννοεις?παιζει καλα?

 

O comex το έχει πει πολλές φορές πως το frash δεν είναι για video playback. Κάτι τέτοιο θα απαιτούσε εκ των θεμελίων αναδιαμόρφωση του framework αναπαραγωγής video της apple. Και ναι το έχω δοκιμάσει αλλά επειδή ακριβώς είναι ακόμα σε alpha στάδιο ούτε καν σε beta δεν δουλεύει ως αναμενόμενα αλλά σε απολύτως βασικά μέρη όπως κάποιες flash based σελίδες μπορεί να σου δείξει την σελίδα. Αλλά και πάλι αυτό δεν ισχύει σε κάθε περίπτωση

Μπορείτε να προσθέσετε μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb
Link to comment
Share on other sites

απορια..εχω κατεβασει 2-3 παιχνιδια κ μου γραφει να κανω login για να παιξω τι ειναι παλι αυτο??στο 3gs δεν ηταν ετσι..:(
Link to comment
Share on other sites

παιδια .. εχω μια απορια.... εχω τις επαφες στο κινιτο μου σε κανονικη σιμ... πος θα τις μεταφερω στο iphone 4 που εχει μικρο σιμ ?
Link to comment
Share on other sites

ερωτηση παω settings->General->About και στο Carrier μου ελεγε παλιοτερα AT&T ( το εχω παρει απο Αμερικη) τωρα πλεον μετα απο jb και αρκετη χρηση αλλαξε και λεει COSMOTE 8.1

Μεχρι πριν μια εβδομαδα ελεγε ΑΤ&Τ.

Αυτο γιατι εγινε? Δεν παιζει κανενα ρολο ετσι? Δεν ξεκλειδωσε μονιμα μηπως (θαυμα ψαχνω ε?)

Link to comment
Share on other sites

παιδια .. εχω μια απορια.... εχω τις επαφες στο κινιτο μου σε κανονικη σιμ... πος θα τις μεταφερω στο iphone 4 που εχει μικρο σιμ ?

 

Aν κόψεις τη δικη σου σιμ και την κανεις μικροσιμ δε θα εχεις κανενα απολυτως προβλημα...τωρα αν περιμενεις καινουρια μικροσιμ λιγο πριν ακυρωθει η παλια σου κοψτην βαλτην στο iphone και τραβα της επαφες σου.

Link to comment
Share on other sites

απορια..εχω κατεβασει 2-3 παιχνιδια κ μου γραφει να κανω login για να παιξω τι ειναι παλι αυτο??στο 3gs δεν ηταν ετσι..:(

Login σου ζητούν τα παιχνίδια είτε για κάποιο online scoring - multiplayer είτε το πιθανότερο γιατί υποστηρίζουν το νέο game center του iOS 4.1. Στην δεύτερη περίπτωση, εφαρμογές που δεν έχουν δικό τους GC configurator και ταυτόχρονα δεν έχεις ρυθμίσει το game center account του συστήματος ή δεν έχεις κάνει login σε αυτό, σου εμφανίζουν το σχετικό μήνυμα όποτε τα τρέχεις.

Δεν είμαι fan ή hater. Πληρώνω, χρησιμοποιώ, κρίνω και επικρίνω!
Link to comment
Share on other sites

Τώρα πριν λίγο (22/9) παρέλαβα το δωρεάν Apple Bumper Black!

 

Ένα μεγάλο ευχαριστώ για την αποστολή στην Apple (UK - GR) και ένα μεγάλο μπράβο στο myphone.gr για την άμεση ενημέρωση του προγράμματος διανομής θήκης!!!

 

Επίσης ευχαριστώ όλα τα παιδιά του forum, που μετέφεραν άμεσα τις πληροφορίες τους για την παραλαβή της δωρεάν θήκης.

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρα, κατι ασχετο... παντως στη πατρα δεν υπαρχει ουτε για δειγμα συσκευη iphone 4...Οτι νανε :(
Link to comment
Share on other sites

Ήθελα να επισημάνω κάτι άσχετο. Ήρθα απο χθες σε διακοπές και ευκαιρία να απαθανατισω τις στιγμές με τη φωτογραφική του κινητού. Διαπίστωσα λοιπόν, πως αν θες να βγάλεις μια φωτό που έχει διαφορετικό φωτισμό, αλλού δλδ έχει φως ενώ πιο διπλα έχει σκοτάδι, αν πατησεις στην οθόνη εκεί που έχει σκοτάδι, μεταβάλει το φωτισμό της οθόνης για να βγει οσο πιο καλή η φωτό. Και όντως βγαίνει!

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

Ήθελα να επισημάνω κάτι άσχετο. Ήρθα απο χθες σε διακοπές και ευκαιρία να απαθανατισω τις στιγμές με τη φωτογραφική του κινητού. Διαπίστωσα λοιπόν, πως αν θες να βγάλεις μια φωτό που έχει διαφορετικό φωτισμό, αλλού δλδ έχει φως ενώ πιο διπλα έχει σκοτάδι, αν πατησεις στην οθόνη εκεί που έχει σκοτάδι, μεταβάλει το φωτισμό της οθόνης για να βγει οσο πιο καλή η φωτό. Και όντως βγαίνει!

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ναι, διαβασε το νουμερο 3 εδω οπου αναφερει γενικοτερα και αλλα πραγματα.

[sIGPIC][/sIGPIC]

On Line...

 

Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση σχετικά με moderation actions, μπορείτε να αποστείλετε PM.

Link to comment
Share on other sites

Ναι, διαβασε το νουμερο 3 εδω οπου αναφερει γενικοτερα και αλλα πραγματα.

 

 

Έτσι εξηγείται λοιπον το ότι δεν έχει κάπου ρυθμίσεις για ισορροπία λευκού κτλ.. Τα κάνει αυτό

αυτόματα.

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

Έτσι εξηγείται λοιπον το ότι δεν έχει κάπου ρυθμίσεις για ισορροπία λευκού κτλ.

 

Όλα αυτόματα τα κάνει, περιφερειακή φωτομέτρηση και έκθεση, ισορροπία λευκού, ταχύτητα κλείστρου κλπ. Αυτόματα βέβαια τα κάνει η εφαρμογή του συστήματος. Τρίτες εφαρμογές μπορούν να έχουν μεγαλύτερο ή και χειροκίνητο έλεγχο στις περισσότερες από αυτές τις παραμέτρους μια και το iOS 4 SDK επιτρέπει πια την πρόσβαση σε αυτές. Πάντως από ότι έχω διαπιστώσει μέχρι στιγμής η "αυτοματοποιημένη" εφαρμογή του συστήματος τα καταφέρνει καλύτερα από τις εναλλακτικές εφαρμογές με πραγματικά εξαιρετικά αποτελέσματα, τουλάχιστον για τα δεδομένα και το χαρακτήρα της συσκευής. :)

Edited by foxx
Δεν είμαι fan ή hater. Πληρώνω, χρησιμοποιώ, κρίνω και επικρίνω!
Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα σε ολους.Μια βοηθεια οποιος εχει την καλοσυνη.Απο 3gs πια ειναι η διαδικασια να περασω επαφες, φωτο, και αλλα, σε iphone4.Εχει γινει restore στο 4 λογο κοληματος στην 4.1.δυστηχως δεν εγινε backup.και κατι ακομη εχει ραγισει το πισω πλευρα απο πτωση.ξερει κανεις που και αν γινεται αλαγη.ευχαριστω πολυ
Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα σε ολους.Μια βοηθεια οποιος εχει την καλοσυνη.Απο 3gs πια ειναι η διαδικασια να περασω επαφες, φωτο, και αλλα, σε iphone4.Εχει γινει restore στο 4 λογο κοληματος στην 4.1.δυστηχως δεν εγινε backup.και κατι ακομη εχει ραγισει το πισω πλευρα απο πτωση.ξερει κανεις που και αν γινεται αλαγη.ευχαριστω πολυ

Ραγισε η πίσω πλευρά ??

Ωχ... Δεν ξέρω,αλλά υποθέτω πως αλλάζεται ,ρώτα από εκεί που το αγόρασες ή αλλιώς σε κανένα 9volto .

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

I love my Iphone

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 4

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...