Jump to content

iPhone 4


avid
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Επειδη επικειται αγορα αμεσα..μηπως γνωριζει κανεις αν καποιας εβδομαδας παραγωγης η παρτιδα δεν εχει θεμα με το σημα? και αν ναι ποια ειναι αυτη? εχω ακουσει πως υπαρχουν συσκευες χωρις το περιβοητο death grip η κανω λαθος?

 

Λάθος. Το τηλέφωνο είναι ακριβώς το ίδιο με όταν πρωτοκυκλοφόρησε στις 24 Ιούνη. Δεν έχει αλλάξει απολύτως τίποτε.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Λάθος. Το τηλέφωνο είναι ακριβώς το ίδιο με όταν πρωτοκυκλοφόρησε στις 24 Ιούνη. Δεν έχει αλλάξει απολύτως τίποτε.

 

Ευχαριστω, προσωπικα δε θα τρεξω να το παρω..αν το πετυχω καμια καλη τιμη ebay εχει καλως..

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια,μια ερωτηση σχετικα με την 4.0.2 αλλαζει κατι τι ακριβως διορθωνει ξερει κανεις?Ευχαριστω...........

 

Διορθωνει το jailbreak :D

Link to comment
Share on other sites

Ο έρωτας περνάει από το iPhone!!!

 

http://trelokouneli.blogspot.com/2010/08/iphone.html

 

xaxaxaxaxa να δω τι άλλο θα γράψουν για το iphone :lol::lol::lol:

mobile προβληματισμοί...
Link to comment
Share on other sites

Επειδη επικειται αγορα αμεσα..μηπως γνωριζει κανεις αν καποιας εβδομαδας παραγωγης η παρτιδα δεν εχει θεμα με το σημα? και αν ναι ποια ειναι αυτη? εχω ακουσει πως υπαρχουν συσκευες χωρις το περιβοητο death grip η κανω λαθος?

 

Πάντως λελεγαν ότι της 25ης βδομάδας είχαν περισσότερο πρόβλημα...δε θυμάμαι που το διάβασα να με συμπαθάτε, αλλά το είχαμε πει κα ιεδώ μέσα...

.pik θυμάσαι εσυ????:worry:

"Ever tried. Ever failed. No matter. Try Again. Fail again. Fail better." Samuel Beckett
Link to comment
Share on other sites

θελω και εγω να ρωτησω για το 4.0.2 εγω προσφατα πηρα το iphone 4 απο Αμερικη αλλα θα το λειτουργησω σε μερικες μερες γιατι δεν ειμαι σπιτι. Αμα δεν κανω την αναβαθμιση του παλιου firmware δεν θα μπορεσω να περασω το jailbreak και μολις βγει το jailbreak για το καινουργιο firmware δεν μπορω τοτε να κανω την αναβαθμιση? επειδη δεν εχω ασχοληθει με το παλιο iphone γιαυτο δεν ξερω πως γινεται η αναβαθμιση.. μην θεωρηθει χαζη η ερωτηση μου.
Link to comment
Share on other sites

θελω και εγω να ρωτησω για το 4.0.2 εγω προσφατα πηρα το iphone 4 απο Αμερικη αλλα θα το λειτουργησω σε μερικες μερες γιατι δεν ειμαι σπιτι. Αμα δεν κανω την αναβαθμιση του παλιου firmware δεν θα μπορεσω να περασω το jailbreak και μολις βγει το jailbreak για το καινουργιο firmware δεν μπορω τοτε να κανω την αναβαθμιση? επειδη δεν εχω ασχοληθει με το παλιο iphone γιαυτο δεν ξερω πως γινεται η αναβαθμιση.. μην θεωρηθει χαζη η ερωτηση μου.

φιλε μου,

το jailbreak μπορεις να το κανεις και τωρα. Σε καμια περιπτωση εμεις που εχουμε iphone κλειδωμενα ομως δεν πρεπει να αναβαθμιζουμε χωρις να εχει βγει το jailbreak της αναβαθμισης γιατι χανουμε το unlock και δεν μπορουμε να χρησιμοποιησουμε το iphone πλεον σαν τηλεφωνο.

Με λένε Νίκο, και είμαι καλά...
Link to comment
Share on other sites

οκ ενταξει.. τοτε δεν υπαρχει κανενα προβλημα απλα περιμενουμε μεχρι να βγει και το επομενο jailbreak σωστα? απλα επειδη δεν γνωριζω σκεφτομουν μηπως το iphone με το που συνδεεται στο ιντερνετ σε αναγκαζει να κατεβασεις την καινουργια εκδοση.
Link to comment
Share on other sites

Κάθε φορά που θα το συνδέεις θα σου λέει ότι υπάρχει διαθέσιμη αναβάθμιση για το iPhone αλλά εσύ θα επιλέγεις να μην την κατεβάσει. Επίσης υπάρχει και ένα κουτάκι το οποίο μόλις το επιλέξεις δεν θα σε ξαναρωτήσει αν θες να την κατεβάσεις ή όχι.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

πολύ ησυχία ρε παιδιά γιατί έτσι???? κανένα νέο δεν έχουμε??? τίποτα? μέσα Αυγούστου φτάσαμε....... :confused:
Link to comment
Share on other sites

πολύ ησυχία ρε παιδιά γιατί έτσι???? κανένα νέο δεν έχουμε??? τίποτα? μέσα Αυγούστου φτάσαμε....... :confused:

 

μετα της 15 αυγουστου

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον απο την πολλη αναμονη και το μπλα μπλα, το βαρεθηκαμε και αυτο χωρις καν να το πιασουμε στα χερια μας.

 

Τωρα περιμενουμε το iPhone 5. :p :)

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Μαλλον απο την πολλη αναμονη και το μπλα μπλα, το βαρεθηκαμε και αυτο χωρις καν να το πιασουμε στα χερια μας.

 

Τωρα περιμενουμε το iPhone 5. :p :)

Μπααααα μια ανακοίνωση μόνο για την διάθεση του και έχουν να γραφτούν πολλεεεεεες σελίδες ακόμα εδώ μέσα!

Link to comment
Share on other sites

μετα της 15 αυγουστου

 

Τώρα λένε για τέλος του μήνα με αρχές Σεπτέμβρη :mad:

Link to comment
Share on other sites

Τώρα λένε για τέλος του μήνα με αρχές Σεπτέμβρη :mad:

 

Πάντα αυτο ακουγόταν. Τουλάχιστον οι εταιρίες αυτο διεδιδαν...

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πιστεύω μέσα στην άλλη βδομάδα θα έχουμε ενημέρωση για την κυκλοφορία του και από apple την και από τις εταιρίες!
Link to comment
Share on other sites

Πάντα αυτο ακουγόταν. Τουλάχιστον οι εταιρίες αυτο διεδιδαν...

 

Η cosmote έλεγε τέλος Αυγούστου. Η vodafone μέχρι πριν 10 ημέρες όποτε έπαιρνα τηλέφωνο μου έλεγε για μέσα Αυγούστου.

Link to comment
Share on other sites

Η cosmote έλεγε τέλος Αυγούστου. Η vodafone μέχρι πριν 10 ημέρες όποτε έπαιρνα τηλέφωνο μου έλεγε για μέσα Αυγούστου.

 

Ψεμματα σου ελεγαν,δεν εχουν καμια ενημερωση.Ο μονος που ισως ξερει ειναι αυτος που ανοιγει το Apple Store στην Αθηνα.

Link to comment
Share on other sites

Αυτος που ανοιγει το apple store στην αθήνα??? Μπορεις να μας εξηγησεις τι σχέση έχει το apple store αθηνών με το iphone? Γιατι ξέρω πολύ καλά οτι δεν έχει καμία.

Νεα θα έχουμε προς το τέλος τις εβδομάδας πιστεύω, έτσι κι αλλιώς μην ξεχνάμε το release που είχε δώσει η apple.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερει αυτος που ανοιγει το Apple Store και ξερεις εσυ καλυτερα?Μωρε μπραβο ενημερωση...εχεις καποιον μεσα στην apple?

Εγω ειπα οτι αυτος ισως να ξερει γιατι μιλαει με apple και ισως τον εχουν ενημερωσει για τα προιοντα που θα εχει στο μαγαζι του.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερει αυτος που ανοιγει το Apple Store και ξερεις εσυ καλυτερα?Μωρε μπραβο ενημερωση...εχεις καποιον μεσα στην apple?

Εγω ειπα οτι αυτος ισως να ξερει γιατι μιλαει με apple και ισως τον εχουν ενημερωσει για τα προιοντα που θα εχει στο μαγαζι του.

Την iSquare εννοεις; Γιατι αν ριξεις μια ματια στον καταλογο της, δεν εχει κανενα προιον του iphone. Ουτε καν ipad. Μονο ipod και υπολογιστες εχει. Οποτε λογικο να μην εχει καμια σχεση αυτο το καταστημα με το κινητο...

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

Ψεμματα σου ελεγαν,δεν εχουν καμια ενημερωση.Ο μονος που ισως ξερει ειναι αυτος που ανοιγει το Apple Store στην Αθηνα.

 

Η cosmote στην ΕΠΙΣΗΜΗ ανακοινωση λεει "μεχρι τελος Αυγουστου".

 

Και δεν ειναι Apple Store Αυτο που ανοιγει και φυσικα δεν θα εχει καμια ενημερωση για το iPhone...

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 4

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...