Jump to content

iPhone 4


avid
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 10,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Δημιουργεί διαφορα θέματα σπασμένο το συγκεκριμένο tweak.

Αν το χρησιμοποιείς αγόρασε το ενας καφές είναι. :)

Νίκος
Link to comment
Share on other sites

Μετα απο ενα χρονο χρησης του κινητού μου εμφανιστηκε η γνωστη κιτρινιλα στην οθονη πανω αριστερα και εξαπλωνεται σταδιακα προς τα κάτω.. να περιμενω μήπως φυγει απο μονη της ή να το παω για επισκευη .. Μπορει καποιος φίλος να μου πει τι εκανε σε αντιστοιχη περιπτωση;
Υπογραφή....
Link to comment
Share on other sites

Μετα απο ενα χρονο χρησης του κινητού μου εμφανιστηκε η γνωστη κιτρινιλα στην οθονη πανω αριστερα και εξαπλωνεται σταδιακα προς τα κάτω.. να περιμενω μήπως φυγει απο μονη της ή να το παω για επισκευη .. Μπορει καποιος φίλος να μου πει τι εκανε σε αντιστοιχη περιπτωση;

 

:O κ εμενα το ιδιο τι κανουμε σε αυτη την περιπτωση αληθεια ?:(

Link to comment
Share on other sites

:O κ εμενα το ιδιο τι κανουμε σε αυτη την περιπτωση αληθεια ?:(

 

Δεν ξερω κοπελια κι εχω αρχισει να κιτρινιζω κι εγω απο το κακο μου. Γενικα στο διαδικτυο που εχω ψαξει λενε οτι θα φυγει απο μονη της η κιτρινιλα μεσα σε λιγες μερες αλλά εγω το εχω εδω και 10 μερες έτσι και γιατρεια δεν βλεπω.

Υπογραφή....
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω κοπελια κι εχω αρχισει να κιτρινιζω κι εγω απο το κακο μου. Γενικα στο διαδικτυο που εχω ψαξει λενε οτι θα φυγει απο μονη της η κιτρινιλα μεσα σε λιγες μερες αλλά εγω το εχω εδω και 10 μερες έτσι και γιατρεια δεν βλεπω.

 

εγω την εχω ενα διμηνο σιγουρα παντως !!:cry:

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει καμία εφαρμογή ή κάποια άλλος τρόπος να προσθέσω επίπλεον ήχους για το ξυπνητήρι ή κ για ήχο κλήσεις ( δικούς μου ή έτοιμους) ;
:w00t:
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει καμία εφαρμογή ή κάποια άλλος τρόπος να προσθέσω επίπλεον ήχους για το ξυπνητήρι ή κ για ήχο κλήσεις ( δικούς μου ή έτοιμους) ;

Μπες στο audiko.net και κατέβασε ringotnes. Επίσης υπάρχουν εφαρμογές στο itunes που σου επιτρέπουν να φτιάξεις ringtones από τραγολυδια που έχεις στο κινητό σου και μετά να τα περάσεις μέσω itunes στο κινητό σου.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά... μια ερώτηση.... μπορώ να βάλω στο iphone 4 android....??!

 

Αν είχες 2G,3G & iPod 1G θα μπορούσες να προσπαθήσεις http://www.youtube.com/watch?v=w3XfVIEYk_8

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Αν είχες 2G,3G & iPod 1G θα μπορούσες να προσπαθήσεις http://www.youtube.com/watch?v=w3XfVIEYk_8

 

Ευχαριστω φιλε μου αλλα δυστυχως εχω το 4..! :(

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν το πουλάς να πάρεις κάποιο android αφου το θες τόσο πολύ;

 

Γιατι ειναι δωρο.... :$ :( Εγω προσωπικα δεν θα αγοραζα ποτε iphone...!! :Ρ

Link to comment
Share on other sites

Μου χαλασε το power button σε ενα 4ρι εκτος εγγυησης.μπορειτε να μου πειτε τον.πιο οικονομικο τροπο για να φταχτει;;
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μου χαλασε το power button σε ενα 4ρι εκτος εγγυησης.μπορειτε να μου πειτε τον.πιο οικονομικο τροπο για να φταχτει;;

 

Σε κάποιο κατάστημα που ανταλλάσσουν κινητά στην πανεπιστημίου κάνουν και σερβις

Αλλιώς ψάχνεις στο Ίντερνετ πχ του στυλiphonakias.gr (δεν έχω προσωπική εμπειρία)

OnePlus 5t
Link to comment
Share on other sites

Έχω το iPhone 4με iOS5.0.1 και εδω και καιρό μου βγάζει ενημερωση για iOS 5.1.1. Μου λέει ότι μπορω να του κάνω αναβάθμιση μέσο ρυθμίσει, αλα πως να μην χάσω τα δεδομένα και το jailbreak που του έκανα?
Link to comment
Share on other sites

Για να αναβαθμίσεις πρέπει να κάνεις restore και set up as new, για να μην περάσουν "σκουπίδια" απο το jailbreak της 5.0.1, και μετά θα κάνεις jb στην 5.1.1 .

Για να μην περνάς τα repos και tweaks πάλι απο την αρχή μπορείς να αγοράσεις το xbackup ή pkgbackup απο cydia για να κρατήσεις αντίγραφο και να το χρησιμοποιήσεις μετά το restore.

Νίκος
Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορείς. Κανε RESTORE σε 5.1.1 και μετά ξανάκανε JB και στησε το κινητό από την αρχή.
Link to comment
Share on other sites

Eιμαι και γω στην 5,0,1 και το σκεφτομαι να αναβαθμισω λογω της ολης διαδικασιας...Εχει καμια τεραστια διαφορα στη μπαταρια που ακουγεται ?Εχουμε ιδεα αν θα βγει νεοτερο λογισμικο μεχρι την κυκλοφορια του 6?
:w00t:
Link to comment
Share on other sites

Ελάχιστη διαφορά στην μπαταρία προς το καλύτερο.

Το πιό πιθανό είναι ότι θα υπάρξει κάποια αναβάθμιση πριν βγεί επίσημα η 6 το φθινόπωρο.

Νίκος
Link to comment
Share on other sites

Εγώ αναβάθμισα πριν 4 ημέρες γιατί ήθελα να δω αν αξίζει γιατί στην 5.0.1 ήμουν ευχαριστημένος.

Καλό είναι να έχουμε τις συσκευές μας αναβαθμισμένες.

Εκτός αν βαριέσαι την διαδικασία δεν υπάρχει για εμένα άλλος λογος να μην αναβαθμίσεις.

Νίκος
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 4

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...