Jump to content

iPhone 4


avid
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

δεν μπορω με τιποτα να κανω λογαρισμο στο appstore. δεν του αρεσει κανενα password. τι να κάνω? Edited by manwlis77
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

καλως ηρθες!τυχερος ο αντρας σου,του εκανες το καλυτερο δωρο..θα το λατρεψει το κινητο.για οτι χρειαστειτε εδω ειμαστε:)

 

Μα εκεινος της το εκανε δωρο!!!

Μπορείτε να προσθέσετε μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb
Link to comment
Share on other sites

δεν μπορω με τιποτα να κανω λογαρισμο στο appstore. δεν του αρεσει κανενα password. τι να κάνω?

Πρεπει να βαλεις συνδυασμό κεφαλαίων, πεζών και ειδικου χαρακτηρα συμπεριλαμβανομένου αριθμου. Πχ. Kostaspap1 και οχι kostaspap1

 

 

Sent from my iPhone via Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

και μετα θα το ξεχασω και τρεχα γύρευε!!

δεν υπαρχει κανενα προγραμμα να κανει uninstall τις εφαρμογες

?

Edited by manwlis77
Link to comment
Share on other sites

μπορει να με βοηθησει καποιος αν γινετε?καντε ενα καλο μερες που ειναι

 

Υπάρχει το tuneaid ψάξε to στο google

Edited by inactiveaccount54432
Link to comment
Share on other sites

Μα εκεινος της το εκανε δωρο!!!

 

οχι..το αναποδο εγινε διαβασε καλυτερα και δες το φυλο του χρηστη;)

Link to comment
Share on other sites

καλως ηρθες!τυχερος ο αντρας σου,του εκανες το καλυτερο δωρο..θα το λατρεψει το κινητο.για οτι χρειαστειτε εδω ειμαστε:)

 

Μα εκεινος της το εκανε δωρο!!!

 

οχι..το αναποδο εγινε διαβασε καλυτερα και δες το φυλο του χρηστη;)

 

Καλησπέρα σε όλους και Χρόνια πολλά!

 

Μόλις πήρα και γω το 4αρι χτες, δώρο από τον άντρα μου!

 

Απο Γερμανό, και είναι καταπληκτικό, μια χαρά. Είχαν άμεση διαθεσιμότητα ενώ η Vodafone είπε ότι δεν έχουν και κατόπιν παραγγελίας σε 2-3 βδομάδες κι αν!

 

Μέχρι στιγμής είμαι απολύτως ικανοποιημένη, θα ενημερώσω πάλι σύντομα!

 

Νομιζω οτι ο φιλος παραπανω εχει δικιο! :O

Link to comment
Share on other sites

ναι sorry μαλλον γερασα και δε βλεπω καλα:lol:

για να μη ξεφευγουμε..δικους μας ηχους για sms μπορουμε να βαλουμε?μηνυμα με 160 ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣ χαρακτηρες δε στελνει..?

Link to comment
Share on other sites

ναι sorry μαλλον γερασα και δε βλεπω καλα:lol:

για να μη ξεφευγουμε..δικους μας ηχους για sms μπορουμε να βαλουμε?μηνυμα με 160 ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣ χαρακτηρες δε στελνει..?

160ελληνικους χαρακτήρες στέλνει .(vodafone)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

I love my Iphone

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και χρόνια πολλά . θέλω ένα πρόγραμμα δωρεάν που να μου υπενθυμίζει μια σημείωση και να κτυπάει ακόμα και αν είναι κλειστό . ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

ναι sorry μαλλον γερασα και δε βλεπω καλα:lol:

για να μη ξεφευγουμε..δικους μας ηχους για sms μπορουμε να βαλουμε?μηνυμα με 160 ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣ χαρακτηρες δε στελνει..?

 

Έχεις κάνει jailbreak?

Αν ναι,γίνονται και τα δύο!!! :)

Link to comment
Share on other sites

ναι sorry μαλλον γερασα και δε βλεπω καλα:lol:

για να μη ξεφευγουμε..δικους μας ηχους για sms μπορουμε να βαλουμε?μηνυμα με 160 ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣ χαρακτηρες δε στελνει..?

Ήχους για μηνύματα χωρίς να κάνεις jailbreak, δεν μπορείς να προσθέσεις.

160 χαρακτήρες μπορείς να έχεις και με τη cosmote, αρκεί να αναβαθμίσεις στην τελευταία έκδοση λογισμικού η οποία είναι η 4.2.1.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

στο app store δεν δεχεται τις χρεωστικες κάρτες visa ?

στο paypal περνάνε. εδω μόνο πιστωτική?

καμια πατέντα?

Link to comment
Share on other sites

στο app store δεν δεχεται τις χρεωστικες κάρτες visa ?

στο paypal περνάνε. εδω μόνο πιστωτική?

καμια πατέντα?

 

Εγω με χρεωστικη δουλευω τον λογαριασμο μου. Απλα επιλεγεις το visa στις επιλογες της καρτας

Μπορείτε να προσθέσετε μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb
Link to comment
Share on other sites

Μερικές σελίδες πριν ένας φίλος ρωτούσε αν υπάρχει πιο εύκολος τρόπος να βάζει σημεία στίξης απο το να πατάει το κουμπί 123 για να αλλάζει το πληκτρολόγιο.

 

Υπάρχει ένας λίγο πιο γρήγορος τρόπος. Αρχικά για τους τόνους, δε χρειάζεται κάθε φορά μετά το φωνήεν να πατάς το κουμπάκι με τον τόνο δίπλα απο το Π, αλλά να κρατάς πατημένο π.χ. το Α για 1 δευτερόλεπτο κ θα σου εμφανίζει επιλογή για να γράψει α / ά

Το ίδιο μπορεί να γίνει για τα υπόλοιπα σημεία στίξης. Αντί να πατάς το 123, να αλλάζει το πληκτρολόγιο, να βάζεις το κόμμα κ ξανά 123, κάνεις το εξής: Κρατάς παρατεταμένα πατημένο το 123 κ μόλις αλλάξει το πληκτρολόγιο, σέρνεις το δάχτυλο σου στο κόμμα ΧΩΡΙΣ να το σηκώσεις απο τα πλήκτρα κ μόλις το αφήσεις, το κόμμα έχει γραφτεί κ το πληκτρολόγιο έχει γυρίσει στο κανονικό.

 

Επίσης, μέσα απο τις ρυθμίσεις μπορείς να ενεργοποιήσεις με διπλό πάτημα του space να μπαίνει αυτόματα τελεία, να αφήνει κενό και να γράφει κεφαλαίο το επόμενο γράμμα που πατάς (ξεκίνημα νέας πρότασης)

Link to comment
Share on other sites

Μερικές σελίδες πριν ένας φίλος ρωτούσε αν υπάρχει πιο εύκολος τρόπος να βάζει σημεία στίξης απο το να πατάει το κουμπί 123 για να αλλάζει το πληκτρολόγιο.

 

Υπάρχει ένας λίγο πιο γρήγορος τρόπος. Αρχικά για τους τόνους, δε χρειάζεται κάθε φορά μετά το φωνήεν να πατάς το κουμπάκι με τον τόνο δίπλα απο το Π, αλλά να κρατάς πατημένο π.χ. το Α για 1 δευτερόλεπτο κ θα σου εμφανίζει επιλογή για να γράψει α / ά

Το ίδιο μπορεί να γίνει για τα υπόλοιπα σημεία στίξης. Αντί να πατάς το 123, να αλλάζει το πληκτρολόγιο, να βάζεις το κόμμα κ ξανά 123, κάνεις το εξής: Κρατάς παρατεταμένα πατημένο το 123 κ μόλις αλλάξει το πληκτρολόγιο, σέρνεις το δάχτυλο σου στο κόμμα ΧΩΡΙΣ να το σηκώσεις απο τα πλήκτρα κ μόλις το αφήσεις, το κόμμα έχει γραφτεί κ το πληκτρολόγιο έχει γυρίσει στο κανονικό.

 

Επίσης, μέσα απο τις ρυθμίσεις μπορείς να ενεργοποιήσεις με διπλό πάτημα του space να μπαίνει αυτόματα τελεία, να αφήνει κενό και να γράφει κεφαλαίο το επόμενο γράμμα που πατάς (ξεκίνημα νέας πρότασης)

για την τελεια το ηξερα :) για τα αλλα δεν το ηξερα και μπορω να πω οτι κατι ειναι και αυτο.... να σαι καλα σε ευχαριστω.

 

αλλη ερωτηση τωρα, θελω να κατεβασω ενα προγραμμα απο το installous το οποιο ειναι περιπου 500ΜΒ, πως μπορω να το κατεβασω απο υπολογιστη και μετα να το κανω εγκατασταση στο τηλεφωνο? αυτο για να μην κανει ωρες να το κατεβασει (ταχυτητες 140-150) οταν στο pc κατεβαζω με 300+...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους και Χρόνια Πολλά!

 

Όντας νέος χρήστης iPhone, έκατσα και διάβασα όοοοοολο ( :wacko: ) το παρόν τόπικ σε 3 μέρες, αλλά μου λύθηκαν αρκετές απορίες! Παρ'όλα αυτά:

 

1) Με το σήμα τι παίζει; -πλάκα κάνω :p -

 

2) ακόμα να βγει η untethered έκδοση για το jb στην 4.2.1 ? Επίσης η διαδικασία θα είναι παρόμοια -απλή- με προηγούμενες εκδόσεις jb; -σύμφωνα με video που είδα στο youtube δλδ-

 

3) Είναι τελικά όντως τόσο χρήσιμο το Jailbreak? Όχι ότι έχω κάποιον φόβο, απλώς έχω προηγούμενα με τις cooked ROMs στο HTC HD2

 

Ευχαριστώ και καλές γιορτές !

Link to comment
Share on other sites

Εγω με χρεωστικη δουλευω τον λογαριασμο μου. Απλα επιλεγεις το visa στις επιλογες της καρτας

 

visa επιλεγω και εγω αλλα δεν με αφηνει.

θα δοκιμασω και πια αλλη που εχω.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους και Χρόνια Πολλά!

 

Όντας νέος χρήστης iPhone, έκατσα και διάβασα όοοοοολο ( :wacko: ) το παρόν τόπικ σε 3 μέρες, αλλά μου λύθηκαν αρκετές απορίες! Παρ'όλα αυτά:

 

1) Με το σήμα τι παίζει; -πλάκα κάνω :p -

 

2) ακόμα να βγει η untethered έκδοση για το jb στην 4.2.1 ? Επίσης η διαδικασία θα είναι παρόμοια -απλή- με προηγούμενες εκδόσεις jb; -σύμφωνα με video που είδα στο youtube δλδ-

 

3) Είναι τελικά όντως τόσο χρήσιμο το Jailbreak? Όχι ότι έχω κάποιον φόβο, απλώς έχω προηγούμενα με τις cooked ROMs στο HTC HD2

 

Ευχαριστώ και καλές γιορτές !

Φιλε μου χρονια πολλα και σε σενα, η αληθεια ειναι μια, ... χωρις jb ειναι μισο τηλεφωνο ... και αυτο δεν ειναι μονο για το iphone, ολες οι συσκευες θελουν κατι... (android = root, WM = hardspl symbian το ιδιο και παει λεγοντας...)

αν θελεις να εχεις ολα τα καλα τοτε μονοδρομος.

Link to comment
Share on other sites

στο app store δεν δεχεται τις χρεωστικες κάρτες visa ?

στο paypal περνάνε. εδω μόνο πιστωτική?

καμια πατέντα?

Εχω δοκιμάσει και κανονική πιστωτική και προπληρωμένη και της δέχετε και της 2 ...(και οι 2 κάρτες είναι της eurobank)

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

I love my Iphone

Link to comment
Share on other sites

160ελληνικους χαρακτήρες στέλνει .(vodafone)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Και COSMOTE με την 4.2

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου χρονια πολλα και σε σενα, η αληθεια ειναι μια, ... χωρις jb ειναι μισο τηλεφωνο ... και αυτο δεν ειναι μονο για το iphone, ολες οι συσκευες θελουν κατι... (android = root, WM = hardspl symbian το ιδιο και παει λεγοντας...)

αν θελεις να εχεις ολα τα καλα τοτε μονοδρομος.

 

Αυτο ίσχυε πριν την έλευση του 4.0 iOS.

Πλέον το jailbreak χρειάζεται για πιο εξειδικευμένες δυνατότητες.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου χρονια πολλα και σε σενα, η αληθεια ειναι μια, ... χωρις jb ειναι μισο τηλεφωνο ... και αυτο δεν ειναι μονο για το iphone, ολες οι συσκευες θελουν κατι... (android = root, WM = hardspl symbian το ιδιο και παει λεγοντας...)

αν θελεις να εχεις ολα τα καλα τοτε μονοδρομος.

 

Ευχαριστώ πολύ, αυτό φανταζόμουν και εγώ ! Γνωρίζεις αν βγήκε η τελική μορφή για την 4.2 ;

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 4

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...