Jump to content

iPhone 4


avid
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγω θα περιμενω 3 4 μερες μεχρι να ειναι σιγουρο και απροβληματιστο πριν κανω jb , σας εχει παρουσιασει κανενα προβλημα εσας ?

Φιλικά Σπύρος

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5663692#post5663692 <--πωλείται

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ξερει κανει κανενα προγραμμα που να κλειδωνει αρχεια; Με κωδικο κατα προτιμηση... Περα δλδ του γενικου κλειδωματος. Επισης, κανενα αρχειο να μπορει να κανει τα τραγουδια που εχω στο κινητο ηχους για κλησεις;

 

 

Εγω θα περιμενω 3 4 μερες μεχρι να ειναι σιγουρο και απροβληματιστο πριν κανω jb , σας εχει παρουσιασει κανενα προβλημα εσας ?

 

Ενα μηνα που εχω στην 4.0.1 μια χαρα ειμαι εγω. Κανενα θεμα.

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανει κανενα προγραμμα που να κλειδωνει αρχεια; Με κωδικο κατα προτιμηση... Περα δλδ του γενικου κλειδωματος.

Ενα μηνα που εχω στην 4.0.1 μια χαρα ειμαι εγω. Κανενα θεμα.

 

lockdown pro..

Για το σπάσιμο της 4,1 έλεγε ο φίλος..:p:p

Link to comment
Share on other sites

Βρε σε εσένα μια χαρά μπορεί να λειτουργεί αλλά γιατί κάποιος να μην περιμένει μέχρι αύριο το μεσημέρι για κάτι πιο σίγουρο??

 

:lol:

 

όποιος θέλει ας περιμένει,

όλα καλά;
Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανει κανενα προγραμμα που να κλειδωνει αρχεια; Με κωδικο κατα προτιμηση... Περα δλδ του γενικου κλειδωματος. Επισης, κανενα αρχειο να μπορει να κανει τα τραγουδια που εχω στο κινητο ηχους για κλησεις;

 

 

 

 

Ενα μηνα που εχω στην 4.0.1 μια χαρα ειμαι εγω. Κανενα θεμα.

Για ήχους να κοβεις κομμάτια τραγούδια δοκίμασε το Audacity είναι καλό και είναι free.

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

I love my Iphone

Link to comment
Share on other sites

lockdown pro..

Για το σπάσιμο της 4,1 έλεγε ο φίλος..:p:p

Χμ... Το ψαχνω το προγραμμα στο app store, αλλα μου βγαζει ενα παιχνιδι.....

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

Για ήχους να κοβεις κομμάτια τραγούδια δοκίμασε το Audacity είναι καλό και είναι free.

 

Οντως καλο... Αλλα δεν εχει αποθηκευση για αρχειο του iphone ωστε να το κανει και ηχο κλησης...

app store??:rolleyes::rolleyes:

cydia;)

 

Ααααα... Πες το ντε....:p

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

Οντως καλο... Αλλα δεν εχει αποθηκευση για αρχειο του iphone ωστε να το κανει και ηχο κλησης...

 

 

Το σώζεις σαν Mp3 και μετά μέσω format factory το κάνεις convert για αρχείο Iphone ;)

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

I love my Iphone

Link to comment
Share on other sites

Το σώζεις σαν Mp3 και μετά μέσω format factory το κάνεις convert για αρχείο Iphone ;)

Το εκανα... Το κακο ειναι οτι βγηκε ενας ηχος... Δεν ακουγεται... Πολυ παραποιημενος....

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανει κανενα προγραμμα που να κλειδωνει αρχεια; Με κωδικο κατα προτιμηση... Περα δλδ του γενικου κλειδωματος. Επισης, κανενα αρχειο να μπορει να κανει τα τραγουδια που εχω στο κινητο ηχους για κλησεις;

 

 

 

 

Ενα μηνα που εχω στην 4.0.1 μια χαρα ειμαι εγω. Κανενα θεμα.

 

ένα καλο προγραμματάκι είναι το ringtone designer

Link to comment
Share on other sites

Το εκανα... Το κακο ειναι οτι βγηκε ενας ηχος... Δεν ακουγεται... Πολυ παραποιημενος....
Χμμμμ τι να σου πω:rolleyes:

Οσα έχω φτιάξει μια χαρά βγήκαν!

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

I love my Iphone

Link to comment
Share on other sites

Το εκανα... Το κακο ειναι οτι βγηκε ενας ηχος... Δεν ακουγεται... Πολυ παραποιημενος....

 

Ριξε το σφαγμενο mp3 στο itunes,δεξι κλικ create acc version,παρε το νεο αρχειο που δημιουργηθηκε αλλαξε την καταληξη απο m4a σε m4r, και εχεις ενα "οριτζιναλ" ringtone που μπορεις να το κανεις sync με το itunes

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.Ακουσα οτι σημερα βγαινει η 4.1 jailbreaked.επειδη Δευτερα θα'χω το κινητο πως θα μαθω την μεθοδο για jailbreak;Καποιο link με οδηγιες μηπως;
Link to comment
Share on other sites

Ριξε το σφαγμενο mp3 στο itunes,δεξι κλικ create acc version,παρε το νεο αρχειο που δημιουργηθηκε αλλαξε την καταληξη απο m4a σε m4r, και εχεις ενα "οριτζιναλ" ringtone που μπορεις να το κανεις sync με το itunes

 

Χμμμμ τι να σου πω:rolleyes:

Οσα έχω φτιάξει μια χαρά βγήκαν!

 

ένα καλο προγραμματάκι είναι το ringtone designer

 

Ευχαριστω πολυ παιδια!

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.Ακουσα οτι σημερα βγαινει η 4.1 jailbreaked.επειδη Δευτερα θα'χω το κινητο πως θα μαθω την μεθοδο για jailbreak;Καποιο link με οδηγιες μηπως;

 

Βγήκε το limera1n άλλα είναι buggy. Συνίσταται υπομονή.

iPhone XS max 256GB

iPad Pro 10.5" WiFi 256GB

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σας

 

θελω να παω στην 4.1 αλλα να μην κανω μετα restore. υπαρχει τροπος να κρατησω τα μηνυματα μου χωρις να χρειαστει να κανω backup kai restore ωστε να μην περαστουν ολα τα "σκουπιδια" και να διατηρησω τα μηνυματα μου?

Link to comment
Share on other sites

Συγκεκριμένα γράφει "Δεν είναι δυνατή η ενεργοποίηση του κινητού δικτύου δεδομένων";

Αν ναι, τότε σημαίνει πως δεν έχεις τις ρυθμίσεις για MMS με αποτέλεσμα να μη μπορείς να λάβεις και να στείλεις.

 

Συγκεκριμένα λέει:

"Τα δεδομένα είναι απενεργοποιημένα. Για πρόσβαση σε δεδομένα, ενεργοποιήστε τα δεδομένα κινητού δικτύου ή χρησιμοποιήστε Wi-Fi."

 

Έχει κανείς ιδέα γιατί μου το πετάει όταν μπαίνω στα sms;

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια!!ξερεις κανεις καμια εφαρμογη απο το app store που να κατεβαζει βιντεο απο το youtube μου ειχαν πει παλιοτερα μια αλλα δεν την βρισκω..δεν με νοιαζει αν δεν ειναι free..αν γνωριζει καποιος ας μου πει pleaseeeeeeeeeee!!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Συγκεκριμένα λέει:

"Τα δεδομένα είναι απενεργοποιημένα. Για πρόσβαση σε δεδομένα, ενεργοποιήστε τα δεδομένα κινητού δικτύου ή χρησιμοποιήστε Wi-Fi."

 

Έχει κανείς ιδέα γιατί μου το πετάει όταν μπαίνω στα sms;

Είχα διαβάσει κάπου οτι ακόμα και τα sms χρησιμοποιούν data.Πολύ μικρό μεν αλλά χρησιμοποιούν.

Αν δεν έχεις ενεργό πακέτο δεδομένων απο την εταιρεία σου θα στο πετάει συχνά λογικά.

Όπως προανέφερα έχει σπάσει τα νεύρα φίλου μου και του έχουμε δοκιμάσει τα πάντα.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σας

 

θελω να παω στην 4.1 αλλα να μην κανω μετα restore. υπαρχει τροπος να κρατησω τα μηνυματα μου χωρις να χρειαστει να κανω backup kai restore ωστε να μην περαστουν ολα τα "σκουπιδια" και να διατηρησω τα μηνυματα μου?

Κατσε σε έχασα ,τι εννοείς "Σκουπίδια ?"

Κάνεις back up κατεβάζεις την 4.1 ,την στήνει ,περνάς το back up σου και το κινητό σου είναι ίδιο ακριβώς όπως και πριν...

Απλά έχει περαστεί η 4.1 .

Τι άλλο ζητάς γιατί δεν κατάλαβα?:wacko:

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

I love my Iphone

Link to comment
Share on other sites

Είχα διαβάσει κάπου οτι ακόμα και τα sms χρησιμοποιούν data.Πολύ μικρό μεν αλλά χρησιμοποιούν.

Αν δεν έχεις ενεργό πακέτο δεδομένων απο την εταιρεία σου θα στο πετάει συχνά λογικά.

Όπως προανέφερα έχει σπάσει τα νεύρα φίλου μου και του έχουμε δοκιμάσει τα πάντα.

 

Αν κλείσεις τα δεδομένα (απενεργοποίηση δεδομένων) από το μενού, τότε δε σου βγάζει κανένα μήνυμα.

Για τα MMS όμως , κάθε κινητό χρειάζεται ενεργοποίηση δεδομένων.

Link to comment
Share on other sites

Κατσε σε έχασα ,τι εννοείς "Σκουπίδια ?"

Κάνεις back up κατεβάζεις την 4.1 ,την στήνει ,περνάς το back up σου και το κινητό σου είναι ίδιο ακριβώς όπως και πριν...

Απλά έχει περαστεί η 4.1 .

Τι άλλο ζητάς γιατί δεν κατάλαβα?:wacko:

 

αν δε κανω λαθος με το backup θα περαστουν και υπολλειματα απο απεγκαταστασεις προγραμματων παιχνιδων κτλ στην προηγουμενη εκδοση που ειχα κανει

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 4

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...