Jump to content

iPhone 4


avid
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 10,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλησπερα, το πηρα και εγω σημερα ειναι παρα πολυ καλο και η οθονη του ειναι απιστευτη, οταν το πιανω στο επιμαχο σημειο αναλογα το πως το πιανω πεφτει το σημα μια με δυο γραμμες το εχω δοκιμασει μεσα στο σπιτι που εχω σημα 4 η 5(που ειναι φουλ)οταν δεν το πιανω απο εκει επισης με την θηκη που πηρα παλι δεν εχει κανενα προβλημα αυτο συμβαινει ειτε σε αναμονη ειτε κατα την διαρκεια κλησης, το κανει και σε αλλους αυτο??? να ανησυχω???

φοραει την 4.1

ευχαριστω!!!

Edited by haris87
Link to comment
Share on other sites

dont paniccc......Προφανως και ο φιλος εννοει το μαυρο λαστιχακι που εχει στο σημειο αυτο και φενεται σαν να χωριζει το σασι στα 2...Eτσι ηταν παντα

 

Δεν πανικοβάλλομαι..:D:D

Απλή περιέργεια..

Ούτως η άλλως η λύση της zagg κάνει μια χαρά δουλειά.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον πηγα κ το ειδα σημερα Γερμανο.Δευτερα παω και το παιρνω.ΤΕΛΟΣ.φοβερη αισθηση το κινητο.
Link to comment
Share on other sites

Μαλλον πρεπει να εχεις πεσει σε προβληματικα κινητα. Υπαρχουν παμπολες αναφορες εδω μεσα (μαζι με τη δικη μου), οτι σε θεμα σημα και ο,τι αυτο συνεπαγεται, οι συσκευες που κραταμε στα χερια μας ειναι μια χαρα. Οποτε δεν εχουν ολα θεμα.

 

Μπορείς σε παρακαλώ να μου πεις τη βδομάδας παραγωγής iphone 4 έχεις;

Το δικό μου είναι 36ης και ενός φίλου με το ίδιο πρόβλημα(σταματά να κατεβάζει δεδομένα μέσω 3g) είναι 32ης.

Ίσως δεν σταματά να κατεβάζει δεδομένα επειδή βρίσκεσαι σε περιοχή με πολύ καλό σήμα 3G. Αν έχεις χρόνο και διάθεση θα μπορούσες να κάνεις ένα speedtest χωρίς να ακουμπάς το επίμαχο σημείο και μετά αφού το ακουμπάς για μισό λεπτό.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια ολα ωραια και καλα με το iphone 4, αλλα 700 ευρο δεν ειναι παρα πολλα? Αν στο κλεψουν μετα τι κανεις? Αυτοκτονεις? :lol:

 

Με 700 ευρο εγω περασα 20 μερες στην Ταιλανδη(Μπανγκονγκ-Παταγια) με διαφορετικα κοριτσια καθε μερα LT και με μπυρες και ολα μαζι! :p

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια ολα ωραια και καλα με το iphone 4, αλλα 700 ευρο δεν ειναι παρα πολλα? Αν στο κλεψουν μετα τι κανεις? Αυτοκτονεις? :lol:

 

Με 700 ευρο εγω περασα 20 μερες στην Ταιλανδη(Μπανγκονγκ-Παταγια) με διαφορετικα κοριτσια καθε μερα LT και με μπυρες και ολα μαζι! :p

 

Ωραια η φεραρι αλλα 200000 δεν ειναι παρα πολλα? Και αν πεσει κανενα αεροπλανο πανω της τι κανεις? Αυτοκτονεις? Εγω με 200000 περασα 1 μηνα στο λας βεγκας με διαφορετικα κοριτσια καζινο και οχι μπυρα μονο σαμπανια με χαβιαρι.

 

Μα οτι να ναι οτι ασχετο θελει ο καθενας το πεταει:blink:

Τι μας νοιαζει ρε φιλε τι εκανες στο μπανκογκ και στη σαγκαη

iphone 6 Sony Vaio duo 13 ipod nano 6th
Link to comment
Share on other sites

Και κάποιοι παλεύουν να ζήσουν με 700ευρώ ενώ εσύ κάνεις διακοπές :p

 

Mε 500, actually :p

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια ολα ωραια και καλα με το iphone 4, αλλα 700 ευρο δεν ειναι παρα πολλα? Αν στο κλεψουν μετα τι κανεις? Αυτοκτονεις? :lol:

 

Με 700 ευρο εγω περασα 20 μερες στην Ταιλανδη(Μπανγκονγκ-Παταγια) με διαφορετικα κοριτσια καθε μερα LT και με μπυρες και ολα μαζι! :p

Και αν κολλησεις κάτι με μια απο της κοπελες τι κάνεις ??

 

Ας σοβαρευτουμε ρε παιδια....δεν ειναι επιχειρήματα αυτα.

 

Οποιος φοβάται να πάρει σκυλο ...

 

 

@partakias

 

Με το καλό φίλε να το πάρεις και να το χαρείς ..Χαιρομαι που σε βοηθησα ;)

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

I love my Iphone

Link to comment
Share on other sites

Peace my friends:happy:

Ολα ειναι θεμα προτεραιοτητων σε αυτην τη ζωη.Απο το πιο απλο, μεχρι το πιο συνθετο!!

 

Διαβαζω τα ποστ σας και ζηλευω,ακομα κανω υπομονη και περιμενω για το λευκο(τουλαχιστον οταν το παρω θα το εχουν σαφως λιγοτεροι απ οτι το μαυρο:D ).

Σημερα μονο με το που παταω το ποδι μου στη σχολη ειδα 5-6 γκομενες με iphone 4 στο χερι,παω για μαθημα και βλεπω αλλους 4-5 με iphone 4...ειναι πολυ της μοδας πλεον για τους περισσοτερους!

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Ωραια η φεραρι αλλα 200000 δεν ειναι παρα πολλα? Και αν πεσει κανενα αεροπλανο πανω της τι κανεις? Αυτοκτονεις? Εγω με 200000 περασα 1 μηνα στο λας βεγκας με διαφορετικα κοριτσια καζινο και οχι μπυρα μονο σαμπανια με χαβιαρι.

 

Μα οτι να ναι οτι ασχετο θελει ο καθενας το πεταει:blink:

Τι μας νοιαζει ρε φιλε τι εκανες στο μπανκογκ και στη σαγκαη

 

Αυτος που παιρνει ferrari εχει λεφτα. Εγω ξερω αρκετα ατομα και αρκετους φοιτητες που τα μαζευουν μηνες. Για αυτους λεω οτι θα ηταν προτιμοτερο ενα ταξιδακι ;)

 

Δεν μιλησα για 200.000 ευρο ,αλλα για 700 ευρο και το νουμερο δεν ειναι τυχαιο. Τοσα χαλασα

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς σε παρακαλώ να μου πεις τη βδομάδας παραγωγής iphone 4 έχεις;

Το δικό μου είναι 36ης και ενός φίλου με το ίδιο πρόβλημα(σταματά να κατεβάζει δεδομένα μέσω 3g) είναι 32ης.

Ίσως δεν σταματά να κατεβάζει δεδομένα επειδή βρίσκεσαι σε περιοχή με πολύ καλό σήμα 3G. Αν έχεις χρόνο και διάθεση θα μπορούσες να κάνεις ένα speedtest χωρίς να ακουμπάς το επίμαχο σημείο και μετά αφού το ακουμπάς για μισό λεπτό.

 

Εγώ το αγόρασα σήμερα 39ης εβδομάδας και πραγματικά κανένα απολύτως πρόβλημα. Και δεν το περίμενα.. Ούτε είμαι από τους apple fans... Και εγώ πίστευα ότι κάτι θα πάει στραβά.. Όλα οκ , είμαι πολύ ευχαριστημένος. Έκανα πολλά τεστ.

Link to comment
Share on other sites

Αυτος που παιρνει ferrari εχει λεφτα. Εγω ξερω αρκετα ατομα και αρκετους φοιτητες που τα μαζευουν μηνες. Για αυτους λεω οτι θα ηταν προτιμοτερο ενα ταξιδακι ;)

 

Δεν μιλησα για 200.000 ευρο ,αλλα για 700 ευρο και το νουμερο δεν ειναι τυχαιο. Τοσα χαλασα

 

Ολα τα πραγματα στην ζωη μας τα βαζουμε με προτεραιοτητα. Αν δεν εχουμε 700 ευκερα να παρουμε την συσκευη η το ταξιδι μας καλυτερα να μην το παρουμε η να μην κανουμε το ταξιδι μας. Αλλοι σαν προτεραιοτητα εχουν το ταξιδι αλλοι το ξυδι,αλλοι τεχνολογια. Οποτε δεν θα παω ταξιδι επειδη σου αρεσει εσενα ουτε μου λειπει να κοιμαμαι καθε βραδυ με διαφορετικη γυναικα. Τωρα αν κοιταξω να μην παρω κινητο μην μου το κλεψουν με την ιδια λογικη δεν θα παω ταξιδι μην πεσει το αεροπλανο, μην χαθουνε οι αποσκευες μην χασω το διαβατηριο και παει λεγοντας.

iphone 6 Sony Vaio duo 13 ipod nano 6th
Link to comment
Share on other sites

658 το ειδα.....Φιλε cellphone θα το παρω και θα το ευχαριστηθω Δευτερα.Ασε που εχω 5 χρονια να αλλαξω κινητο.αφου τρελαθηκα με το που το πιασα ρε.

 

 

Θενκς και για την πολυτιμη βοηθεια σου φιλε Cellphone.

Link to comment
Share on other sites

Peace my friends:happy:

Ολα ειναι θεμα προτεραιοτητων σε αυτην τη ζωη.Απο το πιο απλο, μεχρι το πιο συνθετο!!

 

Διαβαζω τα ποστ σας και ζηλευω,ακομα κανω υπομονη και περιμενω για το λευκο(τουλαχιστον οταν το παρω θα το εχουν σαφως λιγοτεροι απ οτι το μαυρο:D ).

Σημερα μονο με το που παταω το ποδι μου στη σχολη ειδα 5-6 γκομενες με iphone 4 στο χερι,παω για μαθημα και βλεπω αλλους 4-5 με iphone 4...ειναι πολυ της μοδας πλεον για τους περισσοτερους!

Μην νομίζεις... αμα το δω και μου κάνει κλικ το πήρα ...σιγά που θα δυσκολευτώ να πουλήσω το 4αρι μου!!!

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

I love my Iphone

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το αγόρασα σήμερα 39ης εβδομάδας και πραγματικά κανένα απολύτως πρόβλημα. Και δεν το περίμενα.. Ούτε είμαι από τους apple fans... Και εγώ πίστευα ότι κάτι θα πάει στραβά.. Όλα οκ , είμαι πολύ ευχαριστημένος. Έκανα πολλά τεστ.

 

Το κινητό σταματάει να κατεβάζει (κανει παυση) όταν έχει ασθενή κάλυψη 3G για να μπορέσει να μετρήσει που ακριβώς θα παει, αν θα παει, στο 2G. Η διαδικασία αυτή Είναι γνωστή ως compressed mode Είναι απόλυτα φυσιολογικη και υπάρχει σε όλα τα κινητά.

iPhone XS max 256GB

iPad Pro 10.5" WiFi 256GB

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το αγόρασα σήμερα 39ης εβδομάδας και πραγματικά κανένα απολύτως πρόβλημα. Και δεν το περίμενα.. Ούτε είμαι από τους apple fans... Και εγώ πίστευα ότι κάτι θα πάει στραβά.. Όλα οκ , είμαι πολύ ευχαριστημένος. Έκανα πολλά τεστ.

 

Δηλαδή χωρίς θήκη και κρατώντας το κάμποση ώρα με το αριστερό χέρι αγκαλιάζοντας το κινητό(όπως όλοι σχεδόν όταν μπαίνουν ίντερνετ και κοιτούν την οθόνη) συνεχίζει και κατεβάζει δεδομένα 3G με την ίδια ταχύτητα;

Σε παρακαλώ αν δεν είσαι σίγουρος μην μου απαντήσεις καταφατικά μην τρέχω άδικα να ζητάω αντικατάσταση και να πάρω πίσω ένα refurbished με πιθανόν το ίδιο πρόβλημα.

Δεν μιλάω να χάνει κλίσεις ή κάτι άλλο αλλά μόνο για το δεδομένα μέσω 3g.

Ένα βίντεο που να το τεστάρετε θα βοηθούσε όχι για να αποδείξετε ότι δεν λέτε ψέμματα(ειλικρινά δεν έχω λόγο να μην σας πιστέψω) αλλά μήπως το κρατάτε με άλλο τρόπο και δεν εμφανίζεται αυτό το πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

658 το ειδα.....Φιλε cellphone θα το παρω και θα το ευχαριστηθω Δευτερα.Ασε που εχω 5 χρονια να αλλαξω κινητο.αφου τρελαθηκα με το που το πιασα ρε.

 

 

Θενκς και για την πολυτιμη βοηθεια σου φιλε Cellphone.

 

φίλε μου το βρήκες ετοιμοπαράδοτο σε γερμανό και θα πας να το πάρεις Δευτέρα????????

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.Αν μπορεί κάποιος να μου πει την γνώμη του...Πήρα το 16άρι εχτές το βράδυ απο το istorm.Δεν το συζητώ...Άψογη εξυπηρέτηση και το κινητό τέλειο.Είναι παραγωγής 39ης εβδομάδας.Σήμερα όμως παρατηρώ στο σπίτι μου ότι μάλλον παίζει το θέμα με το σήμα...Έχω vodafone και σπίτι έχω 4-5 γραμμές πάντα.Μένω 2 όροφο.Μόλις όμως πιάνω το κινητό με το αριστερό χέρι το σήμα μετα από 2-3 δευτερόλεπτα πέφτει στην 1 γραμμή.Όταν το αφήνω πάλι μετα από λίγο επανέρχεται.Μου μπήκαν υποψίες και πήγα στο σπίτι της κοπέλας μου που ξέρω ότι η vodafone έχει ψιλοπρόβλημα.Δηλαδή με το samsung omnia pro που είχα πριν είχα 1 γραμμή σήμα με το ζορι 2.Με το iphone είχα 3 γραμμές αλλά μόλις το εβαλα το χεράκι μου πάλι το κινητό δεν έβρισκε δίκτυο καθόλου! Τι λέτε ρε παιδιά ?? Τι να κάνω ?? Να το αναφέρω στην Apple ?? Έχω σκάσει ρε γ....... Edited by deeph
Link to comment
Share on other sites

υπαρχει καποιο app που μπορεις να στειλεις και να λαβεις φωτογραφιες μεσω bluetooth περα απο iphone ομως? δηλαδη να μπορεις να ανταλλαξεις αρχεια με συσκευες περα τις Apple?
Link to comment
Share on other sites

Μπορείς σε παρακαλώ να μου πεις τη βδομάδας παραγωγής iphone 4 έχεις;

Το δικό μου είναι 36ης και ενός φίλου με το ίδιο πρόβλημα(σταματά να κατεβάζει δεδομένα μέσω 3g) είναι 32ης.

Ίσως δεν σταματά να κατεβάζει δεδομένα επειδή βρίσκεσαι σε περιοχή με πολύ καλό σήμα 3G. Αν έχεις χρόνο και διάθεση θα μπορούσες να κάνεις ένα speedtest χωρίς να ακουμπάς το επίμαχο σημείο και μετά αφού το ακουμπάς για μισό λεπτό.

 

Ειναι 32ης βδομάδας εμένα. Δυστυχώς δεν μπορώ να το κάνω γιατί έχω περάσει απο επάνω ενα ειδικό αυτοκόλλητο που θέλει μανουρα για να βγει και να μπει. Οχι για θέμα σήματος, αλλά για "μούρη". Έχω ποσταρει και φωτό πιο παλιά. Πάντως πριν το βάλω, σε περιοχή με ασθενές σήμα 3G και πολλες μεταπτωσεις του, όταν ήθελα νετ, ειχα μια χαρα.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν πιθανώς έχεις πρόβλημα...

Εμένα η Φωτεινότητα είναι ρυθμισμένη στην μέση και στο Αυτόματα.

Με δυνατό εξωτερικό φωτισμό, η συσκευή μειώνει τον φωτισμό της.

Όταν λοιπόν πάω και κλείσω το Αυτόματα, τότε η φωτεινότητα γίνεται πολύ έντονη!

η συσκευη με δυνατο φωτισμο πρεπει να δυναμωνει αντιστοιχα τον φωτισμο της

Το facetime βασίζεται 100% σε Wifi και δεν έχει καμία σχέση με το χρόνο ομιλίας του δικτύου.

Τώρα αν ήταν ο φίλος σου με jb iphone πιθανόν να γίνεται. Σε αυτή την περίπτωση θα του έτρωγε MB από το πακέτο του.

με jailbreak οντως του τρωει μονο mb απο το πακετο του αναλογα με τον παροχο του.

Γνωριζει κανεις να μου πει ποιο τυπο αρχειου βιντεο διαβαζει το iphone4;

Εχω ενα avi το μετετρεψα σε mov και σε mp4 και το itunes δεν μου το μεταφερει μεσα στο κινητο γιατι λεει δεν μπορει να το κανει αναπαραγωγη.

αγορασε το buzz player και θα σου λυθουν ολα φιλε μου.

Μαλλον πρεπει να εχεις πεσει σε προβληματικα κινητα. Υπαρχουν παμπολες αναφορες εδω μεσα (μαζι με τη δικη μου), οτι σε θεμα σημα και ο,τι αυτο συνεπαγεται, οι συσκευες που κραταμε στα χερια μας ειναι μια χαρα. Οποτε δεν εχουν ολα θεμα.

ολα τα iphone 4 εχουν προβλημα η με την μεταφορα δεδομενων η με το σημα.αυτο ειναι 100%100 εξακριβωμενο.

Το κινητό σταματάει να κατεβάζει (κανει παυση) όταν έχει ασθενή κάλυψη 3G για να μπορέσει να μετρήσει που ακριβώς θα παει, αν θα παει, στο 2G. Η διαδικασία αυτή Είναι γνωστή ως compressed mode Είναι απόλυτα φυσιολογικη και υπάρχει σε όλα τα κινητά.

στην περιπτωση που μιλας το παιδι εχει προβλημα επειδη δεν εχει θηκη και οταν το πιανει στο επιμαχο σημειο το deathgrip σταματαει η ληψη δεδομενων του

Δηλαδή χωρίς θήκη και κρατώντας το κάμποση ώρα με το αριστερό χέρι αγκαλιάζοντας το κινητό(όπως όλοι σχεδόν όταν μπαίνουν ίντερνετ και κοιτούν την οθόνη) συνεχίζει και κατεβάζει δεδομένα 3G με την ίδια ταχύτητα;

Σε παρακαλώ αν δεν είσαι σίγουρος μην μου απαντήσεις καταφατικά μην τρέχω άδικα να ζητάω αντικατάσταση και να πάρω πίσω ένα refurbished με πιθανόν το ίδιο πρόβλημα.

Δεν μιλάω να χάνει κλίσεις ή κάτι άλλο αλλά μόνο για το δεδομένα μέσω 3g.

Ένα βίντεο που να το τεστάρετε θα βοηθούσε όχι για να αποδείξετε ότι δεν λέτε ψέμματα(ειλικρινά δεν έχω λόγο να μην σας πιστέψω) αλλά μήπως το κρατάτε με άλλο τρόπο και δεν εμφανίζεται αυτό το πρόβλημα.

ακουμπωντας το και μονο με το δακτυλο και χωρις να το αγκαλιασεις δεν κατεβαζει με πιο αργη ταχυτητα αλλα σταματαει η ληψη δεδομενων ολοκληρωτικα.το προβλημα λυνεται με μια θηκη.αν δε σκοπευεις να βαλεις θηκη παρε μια invisible shield της zagg που λυνει το προβλημα τελειως

Καλησπέρα.Αν μπορεί κάποιος να μου πει την γνώμη του...Πήρα το 16άρι εχτές το βράδυ απο το istorm.Δεν το συζητώ...Άψογη εξυπηρέτηση και το κινητό τέλειο.Είναι παραγωγής 39ης εβδομάδας.Σήμερα όμως παρατηρώ στο σπίτι μου ότι μάλλον παίζει το θέμα με το σήμα...Έχω vodafone και σπίτι έχω 4-5 γραμμές πάντα.Μένω 2 όροφο.Μόλις όμως πιάνω το κινητό με το αριστερό χέρι το σήμα μετα από 2-3 δευτερόλεπτα πέφτει στην 1 γραμμή.Όταν το αφήνω πάλι μετα από λίγο επανέρχεται.Μου μπήκαν υποψίες και πήγα στο σπίτι της κοπέλας μου που ξέρω ότι η vodafone έχει ψιλοπρόβλημα.Δηλαδή με το samsung omnia pro που είχα πριν είχα 1 γραμμή σήμα με το ζορι 2.Με το iphone είχα 3 γραμμές αλλά μόλις το εβαλα το χεράκι μου πάλι το κινητό δεν έβρισκε δίκτυο καθόλου! Τι λέτε ρε παιδιά ?? Τι να κάνω ?? Να το αναφέρω στην Apple ?? Έχω σκάσει ρε γ.......

βαλε μια θηκη η μια invisible shield της zagg.δοκιμασε πρωτα να το αγκαλιαζεις για να δεις αν χασει τελειως το σημα του.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 4

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...