Jump to content

Sony Ericsson Xperia X8


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλους παιδιά !

Είμαι κι εγώ χρήστης του Χ8 2.1 το οποίο δεν έχει και πολλές μέρες που έφτασε στα χέρια μου.

Εχω κάποιες ερωτήσεις να σας κάνω κι αν είχατε την καλοσύνη να με βοηθήσετε.

 

 

2. Οταν το συνδέω στον υπολογιστή αυτό κάνει περίπου τα ίδια με πριν. Το αναγνωρίζει ο υπολογιστής, πατάω από το κινητό ότι θέλω να κάνω μεταφορά δεδομένων(1η επιλογή) και μετά αρχίζει να ανοιγωκλείνει το κινητό αυτή τη φορά. Κατάφερα να του περάσω κάποια αρχεία αλλά με 1000 ζόρια . . .

 

....πηγαινε το στο service να σου κανουν αυτοι την αναβαθμιση..το ιδιο παθαινα καιγω

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 9,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Με την 2.1 μπορεις να κανεις zoom in-out με δυο δαχτυλα; Η παλι πρεπει να πατας στο σημειο με το - και +;

Γιατι δεν πανε στην 2.2 κατευθειαν;

Link to comment
Share on other sites

Με την 2.1 μπορεις να κανεις zoom in-out με δυο δαχτυλα; Η παλι πρεπει να πατας στο σημειο με το - και +;

Γιατι δεν πανε στην 2.2 κατευθειαν;

 

δεν εχει multi-touch το χ8.δεν ξερω επισης αν εχει το hardware για multi-touch ετσι ωστε να αποκτησει αργοτερα. το γιατι δεν πανε σε 2.2...οι κατοχοι χ10 περιμεναν παρα πολυ καιρο για την 2.1, ειναι πολιτικη της σονυ αυτη.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Μια ερώτηση: Έχω κατεβάσει το NDRIVE για πλοήγηση αλλά ο χάρτης του είναι trial και λήγει σε λίγες μέρες. Υπάρχει δωρεάν χάρτης που μπορώ να κατεβάσω για το συγκεκριμένο πρόγραμμα;;;

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

να ρωτήσω και εγώ κάτι που έψαχνα σήμερα

στις επαφές το κομμάτι με τα αγαπημένα που έχει πάει?

ενώ στην επαφές έχει το * μαρκαρισμένο δεν μπορώ να τις βρω

και βολεύει πολύ αυτό για μερικές επαφές καθημερινές :worry:

Samsung Galaxy Watch 4 classic 46mm - Samsung Galaxy S21 Ultra 512 - Samsung Galaxy S10+ 1ΤΒ - Samsung Galaxy Watch - Samsung S8+ - Gear S3 - Xperia M2 - NEO V Xperia Ultimate HD 4.0 + ROOT+CMW5

Link to comment
Share on other sites

hello! μηπως ξέρει κάποιος τι να γράψω στη μπάρα αναζήτησης του μαρκετ για να κατεβάσω το Open Home προκειμένου να αλλάζω θέματα στο κινητό? τα εχω γράψεοι όλα και το μόνο που μου βγάζει είναι θέματα για open home όμως πουθενά το ίδιο το πρόγραμμα!ευχαριστω :)
Link to comment
Share on other sites

παιδια πως μπορουμε να δουμε τον χρονο των κλησεων που εχουμε κανει?

 

Αν εννοείς το συνολικό χρόνο των κλήσεων που έχεις κάνει, μία καλή εφαρμογή είναι το Traffic Counter, το οποίο μπορείς να το βρεις στο Market. Αν εννοείς το χρόνο κάθε κλήσης ξεχωριστά, δεν γνωρίζω την απάντηση αλλά θα ήθελα να την μάθω...

Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω κατι...Ξερει κανεις αν η εφαρμογη voice search λειτουργει για το 2.1 και επισης ποιους τομεις καλυπτει...απο οτι ακουσα δεν μπορει να γραψει μηνυματα,αλλα κατα τ αλλα μπορει να κανει μια απλη αναζητηση για επαφες...
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα!

απλή ερώτηση...σε μαύρο κυκλοφόρησε αυτό το κινητό γιατί το άσπρο δεν με ενθουσίασε καθόλου...

ΑΜ: 9936 (ευτυχώς κάτω από 10.000)

Εγγραφή στον ΔΣΘ 22-2-2010

Link to comment
Share on other sites

Μια μαλ@@@ που ειδα...στις οθονες δεν μπορεις να βαλεις πανω απο ενα widget....ξερει κανεις κανενα κολπο να βαζουμε παραπανω?
Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω αρκετα widget δεν καταλαβα τι εννοεις??

 

Οταν ειμαι σε διαθεσιμο ανοιχτο δυκτιο wifi και παταω να συνδεθω πολλες φορες μου γραφει διατηρηθηκε απο κατω αλλα δεν μπαινει.. ξερει κανενας γιατι συμβαινει αυτο?? συμβαινει και σε αλλους??

Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω αρκετα widget δεν καταλαβα τι εννοεις??

 

Οταν ειμαι σε διαθεσιμο ανοιχτο δυκτιο wifi και παταω να συνδεθω πολλες φορες μου γραφει διατηρηθηκε απο κατω αλλα δεν μπαινει.. ξερει κανενας γιατι συμβαινει αυτο?? συμβαινει και σε αλλους??

 

 

Σε καθε οθονη ομως μπαινει ενα widget...πχ σε μια οθονη δεν μπορεις να βαλεις πανω απο ενα widget..οταν πας να βαλεις νεο widget στο βαζει σε αλλη οθονη

Link to comment
Share on other sites

Μια μαλ@@@ που ειδα...στις οθονες δεν μπορεις να βαλεις πανω απο ενα widget....ξερει κανεις κανενα κολπο να βαζουμε παραπανω?

 

Κατέβασε έναν launcher από το μάρκετ.Δοκίμασε τον adw launcher ή τον Launcher pro. θα δείς άλλο κινητό μετά....

Μάθε να περιμένεις και περίμενε για να μάθεις....
Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω: μπορω να παω σε καταστημα vodafone να μου κανουν εκει την αναβαθμιση σε 2.1 ? αναλαμβανουν εκει? αλλιως που αλλου? και θα μου παρουν και λεφτα? ευχαριστω!
Link to comment
Share on other sites

το ξερω απλα δεν εχω ιντερνετ στο σπιτι αυτο το διαστημα, και ουτε πολυ χρονο... γιαυτο ρωταω....! μπορω? και κοστιζει ?
Link to comment
Share on other sites

το ξερω απλα δεν εχω ιντερνετ στο σπιτι αυτο το διαστημα, και ουτε πολυ χρονο... γιαυτο ρωταω....! μπορω? και κοστιζει ?

 

δωρεάν είναι και στην έρικσον θα στην κάνουν αν πας στην δωδεκανήσου:)

PaOk RE!!!!
Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω: μπορω να παω σε καταστημα vodafone να μου κανουν εκει την αναβαθμιση σε 2.1 ? αναλαμβανουν εκει? αλλιως που αλλου? και θα μου παρουν και λεφτα? ευχαριστω!

 

Πηγαινε το στο service της sony ericsson με την αποδειξη αγορας και θα στην κανουν αυτοι δωρεαν

Link to comment
Share on other sites

Tο πρωτο unboxing

 

Στο φιλμακι δειχνει 4 επιπλεον χρωματιστα καλυματα.

Στη χωρα μας αραγε θα ειναι μεσα?

Ξερει κανεις να μου πει?

Link to comment
Share on other sites

Στο φιλμακι δειχνει 4 επιπλεον χρωματιστα καλυματα.

Στη χωρα μας αραγε θα ειναι μεσα?

Ξερει κανεις να μου πει?

 

μονο ενα δινουν εδω. εμενα ειχε το ασπρο-μπλε σκουρο.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Xperia X8

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...