Jump to content

Samsung Galaxy 3 (Ι5800)


paschos76
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά, έχω μερικές φωτογραφίες μου τις οποίες μπορείτε να κατεβάσετε και να τις χρησιμοποιήσετε ως εικόνες φόντου ή backround στο κινητό σας εδώ.

 

Μερικά δείγματα:

 

http://teleytaios.files.wordpress.com/2011/04/sc20110407-213647.png?w=240 http://teleytaios.files.wordpress.com/2011/04/sc20110407-214555.png?w=240 http://teleytaios.files.wordpress.com/2011/04/sc20110407-214144.png?w=240

 

Είναι ένας ελάχιστος τρόπος για να πω ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όλους εδώ.

Ειδικά στον astronayti και τον Κύριλλο. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλησπερα !!!

απο τοτε που εγκατεστησα την froyo 2.2 και σερφαρω στο ιντερνετ με το dolphin browser hd μου εμφανιζεται σε διαφορες ιστοσελιδες το μυνημα : "You need to upgrade your adode flash player to watch this..."

Mπορώ να κάνω κατι για αυτο????

 

Δυστυχώς όχι. Δεν έχει βγάλει adobe flash player για το κινητό μαs

 

Sent from my GT-I5800 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδια αποφασισα κ γω τελικα να αναβαθμισω το κινητο μου απλα να κανω κ γω μια χαζη ερωτηση μιας και δεν ξερω πολλα.Τι κανω πρωτα root την συσκευη κ μετα βαζω rom ???:wacko::wacko: 'Η ειναι ιδιο πραγμα και τα 2?
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, έχω μερικές φωτογραφίες μου τις οποίες μπορείτε να κατεβάσετε και να τις χρησιμοποιήσετε ως εικόνες φόντου ή backround στο κινητό σας εδώ.

 

Μερικά δείγματα:

 

http://teleytaios.files.wordpress.com/2011/04/sc20110407-213647.png?w=240 http://teleytaios.files.wordpress.com/2011/04/sc20110407-214555.png?w=240 http://teleytaios.files.wordpress.com/2011/04/sc20110407-214144.png?w=240

 

Είναι ένας ελάχιστος τρόπος για να πω ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όλους εδώ.

Ειδικά στον astronayti και τον Κύριλλο. ;)

 

 

Ο καθένας βοηθάει όσο και όπως μπορεί για να καλύπτονται οι απορίες και οι ανάγκες όλων μαs.

Πολύ ωραίες φωτογραφίες

Sent from my GT-I5800 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδια αποφασισα κ γω τελικα να αναβαθμισω το κινητο μου απλα να κανω κ γω μια χαζη ερωτηση μιας και δεν ξερω πολλα.Τι κανω πρωτα root την συσκευη κ μετα βαζω rom ???:wacko::wacko: 'Η ειναι ιδιο πραγμα και τα 2?

 

Τι ρομ έχεις τώρα?

 

Sent from my GT-I5800 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τι ρομ έχεις τώρα?

 

Sent from my GT-I5800 using Tapatalk

 

Αν δεν κανω λαθος με βαση το κινητο μ λεει εκδοση firmware : 2.1-update 1

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν κανω λαθος με βαση το κινητο μ λεει εκδοση firmware : 2.1-update 1

 

Αν έχεις κατέβασει τον οδηγό μου είναι εύκολη διαδικασία. Διάβασε τον και ότι θεs ρώτα

 

Sent from my GT-I5800 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις κατέβασει τον οδηγό μου είναι εύκολη διαδικασία. Διάβασε τον και ότι θεs ρώτα

 

Sent from my GT-I5800 using Tapatalk

 

Ναι τον εχω κατεβασει οκ.αρχιζω τωρα και οτι ειναι ρωταω :) Καλη μ τυχη λοιπον :D

Link to comment
Share on other sites

Ναι τον εχω κατεβασει οκ.αρχιζω τωρα και οτι ειναι ρωταω :) Καλη μ τυχη λοιπον :D

 

Να πάρειs backup γιατί χάνονται όλα από το τηλέφωνο

 

Sent from my GT-I5800 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Να επιλεξω μονιμο root η δεν χρειαζεται?

 

Στο z4root εννοείς? Επιλεγείs το δεύτερο

 

Sent from my GT-I5800 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Στο z4root εννοείς? Επιλεγείs το δεύτερο

 

Sent from my GT-I5800 using Tapatalk

 

Βασικα αντιμετωπισα ειναι μικρο προβληματακι ενω το z4root μ ελεγε οτι εγινε root η συσκευη οταν πηγαινα στο titanium backup μ ελεγε πως δεν ειναι αλλα ενταξει περασα μεσω kies τα αρχεια που ηθελα και συνεχιζω τωρα χωρις root!Ααα και κατι ακομα να βαλω τιν V4 rom τοy kyrilloy ?? H να επιλεξω παλιοτερη?

Edited by Mocker
Link to comment
Share on other sites

Βασικα αντιμετωπισα ειναι μικρο προβληματακι ενω το z4root μ ελεγε οτι εγινε root η συσκευη οταν πηγαινα στο titanium backup μ ελεγε πως δεν ειναι αλλα ενταξει περασα μεσω kies τα αρχεια που ηθελα και συνεχιζω τωρα χωρις root!Ααα και κατι ακομα να βαλω τιν V4 rom τοy kyrilloy ?? H να επιλεξω παλιοτερη?

 

Όταν άνοιξεs το titanium πάτησεs επέτρεψε? Πρώτα θα περάσεις την 2.2 της πρώτης σελίδαs και μετά ότι θεs

 

Sent from my GT-I5800 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Όταν άνοιξεs το titanium πάτησεs επέτρεψε? Πρώτα θα περάσεις την 2.2 της πρώτης σελίδαs και μετά ότι θεs

 

Sent from my GT-I5800 using Tapatalk

 

Ναι αλλα ενταξει αφου βρηκα αλλη λυση δεν υπαρχει θεμα.Λοιπον η 2.2 περαστικε με επιτυχια σε ευχαριστω παρα πολυ για την βοηθεια σου φιλε astronaytis!!Λοιπον τωρα τι κανω? εχω βαλει και κατεβαινει η v4 του kyrillou να την κατεβασω ή να επιλεξω προηγουμενη?

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλα ενταξει αφου βρηκα αλλη λυση δεν υπαρχει θεμα.Λοιπον η 2.2 περαστικε με επιτυχια σε ευχαριστω παρα πολυ για την βοηθεια σου φιλε astronaytis!!Λοιπον τωρα τι κανω? εχω βαλει και κατεβαινει η v4 του kyrillou να την κατεβασω ή να επιλεξω προηγουμενη?

 

Εννοείτε πως δεν υπάρχει θέμα. Ότι θεs

 

Sent from my GT-I5800 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εννοείτε πως δεν υπάρχει θέμα. Ότι θεs

 

Sent from my GT-I5800 using Tapatalk

 

Ρωταω απλα γιατι διαβασα οτι η 3.3 ειναι πιο ολοκληρωμένη :worry:

Link to comment
Share on other sites

Ρωταω απλα γιατι διαβασα οτι η 3.3 ειναι πιο ολοκληρωμένη :worry:

 

Βαλε την 3.3

 

Sent from my GT-I5800 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Βαλε την 3.3

 

Sent from my GT-I5800 using Tapatalk

 

Εχω προβλημα το Οdin εγινε μπλε αλλα το κινητο εξακολουθει να ειναι στην οθονη που λεει downloading παρολο που εχει τελιωσει να το αποσυνδεσω?

Link to comment
Share on other sites

Εχω προβλημα το Οdin εγινε μπλε αλλα το κινητο εξακολουθει να ειναι στην οθονη που λεει downloading παρολο που εχει τελιωσει να το αποσυνδεσω?

 

Ναι .Μην σε ανησυχει θα αργησει την πρωτη φορα

Link to comment
Share on other sites

Ναι .Μην σε ανησυχει θα αργησει την πρωτη φορα

 

Ωραια αρα περιμενω να γινει μονο του δεν το κλεινω?

γιατι ακομα δεν μ εχει βγαλει στο recovery mode ! απλα λεει downloading

Edited by Mocker
Link to comment
Share on other sites

Το Odin κλειστο αφου εγινε μπλε

 

Το κλεισα το odin απλα το κινητο εχει μεινει κ λεει donwloading εδω και ποση ωρα ενω τελιωσε =/.Το αποσυνδεσα και απο το pc αλλα εξακολουθει να το λεει δεν μου εχει βγαλει ουτε recovey mode ουτε τπτ! ( την 3.3 εβαλα)

Link to comment
Share on other sites

Το κλεισα το odin απλα το κινητο εχει μεινει κ λεει donwloading εδω και ποση ωρα ενω τελιωσε =/.Το αποσυνδεσα και απο το pc αλλα εξακολουθει να το λεει δεν μου εχει βγαλει ουτε recovey mode ουτε τπτ! ( την 3.3 εβαλα)

 

Δεν εκανες σωστα την διαδικασια.Οταν το συνδεσες εγινε κιτρινο το κουτακι στο Odin?

Link to comment
Share on other sites

Δεν εκανες σωστα την διαδικασια.Οταν το συνδεσες εγινε κιτρινο το κουτακι στο Odin?

 

Ναι κ ειχα επιλεξει μονο το one package και εβαλα το αρχειο κανονικα αφου εκανα unzip αυτο με ονομα "Flash_This_As_OnePackage". Τωρα τι κανω? λεει ακομα downloadin :P να το κλεισω το κινητο κ να το ξανακανω?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy 3 (Ι5800)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...