Jump to content

24 (Fox)


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Έτσι για να ξέρω κιόλας,έχει συμβεί αυτό με άλλη σειρά στο παρελθόν ?? (να βγαίνει dvd πριν τη κανονική προβολή εννοώ)

 

Δεν το έχω ξαναδεί. Φαίνεται ότι διέρρευσε αυτό το DVD που θα βγάλει το Fox αμέσως μετά την πρεμιέρα στις 16/1.

Δεν ήξεραν, δε ρωταγαν; Τίποτα δεν μένει κρυφό...:)

-Candygram.

-Candygram, my foot. You get out of here before I call the police. You're the shark, and you know it.

-Wait. I-I'm only a dolphin, ma'am.

Link to comment
Share on other sites

έχω λυσσάξει! ήδη βλέπω το δεύτερο, κατέβηκε το 3ο και ολοταχώς το 4ο! :D

"Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,

ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul."

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Δεν το έχω ξαναδεί. Φαίνεται ότι διέρρευσε αυτό το DVD που θα βγάλει το Fox αμέσως μετά την πρεμιέρα στις 16/1.

Δεν ήξεραν, δε ρωταγαν; Τίποτα δεν μένει κρυφό...:)

 

 

Αν διέρρευσε,καλώς [για μας! :lol:].Νομίζω όμως ότι κυκλοφορεί επίσημα γτ είδα για το συγκεκριμένο dvd μια σελίδα στο γιαπωνέζικο Amazon.

Όχι ότι ξέρω τη γλώσσα..:p

Link to comment
Share on other sites

nomizw oti afto egine gia kathara logus diafimiseis

to fox dn exei kales tiletheaseis sthn amerikh

kai gia na kerdisei tiletheash prepei na mathei o kosmos oti to 24 einai gamato

kai gia na to mathei(afou dn vlepei fox)eipan na to kikloforisun se dvd na dei o kosmos poso gamato einai to 24 kai na kerdisei se tiletheash

 

stekei to skeptiko m ou?

Link to comment
Share on other sites

nomizw oti afto egine gia kathara logus diafimiseis

to fox dn exei kales tiletheaseis sthn amerikh

kai gia na kerdisei tiletheash prepei na mathei o kosmos oti to 24 einai gamato

kai gia na to mathei(afou dn vlepei fox)eipan na to kikloforisun se dvd na dei o kosmos poso gamato einai to 24 kai na kerdisei se tiletheash

 

stekei to skeptiko m ou?

 

Απολύτως, αν και τα νούμερα του 24 είναι πολύ καλά και σαφώς πάνω από το μέσο όρο του Fox. Προφανώς γι' αυτό το βγάζουν αλλά νομίζω ότι ο άλλος αν δεν ξέρει τί είναι δύσκολα θα το αγοράσει. Πάλι από τους fans θα τα πάρουν :p

-Candygram.

-Candygram, my foot. You get out of here before I call the police. You're the shark, and you know it.

-Wait. I-I'm only a dolphin, ma'am.

Link to comment
Share on other sites

μόλις τελείωσα και το 4ο και πραγματικά έχω μείνει μ@λ@κ@ς :w00t: :w00t: :w00t: :w00t:

 

μην διαβάσετε το spoiler....προειδοποιώ..... είναι το καλύτερο σημείο και θα χάσετε την μαγεία όσοι δεν το είδατε ακόμα........

 

 

 

Σκοτώνεται ο Κέρτις απο τον Τζάκ.... αλλά το καλύτερο είναι που στα τελευταία 2 λεπτά του επεισοδίου ανατινάσσεται πυρηνική βαλίτσα.....

 

"Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,

ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul."

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Και όμως! Διέρευσε μάλλον!

24.S06.E01.DVDRip.DivX-WeBsEcReTa.avi

h**p://www.tvtorrents.com/loggedin/torrent.do?info_hash=079d101fe4ddd071815b742abe71f231dc991698

http://img441.imageshack.us/img441/1900/1mc9.jpghttp://img139.imageshack.us/img139/9674/2bc0.jpg

http://www.tvshowsondvd.com/newsitem.cfm?NewsID=6629

 

Oποιος προλαβε, προλαβε. Το torrent σβηστηκε! :cry:

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν στα περισσότερα τορεντάδικα τα 4 επεισόδια ;)

"Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,

ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul."

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν στα περισσότερα τορεντάδικα τα 4 επεισόδια ;)

 

Bρεθηκε, βρεθηκε! :D

 

Το εξωφυλλο το exodos το ειδατε? :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

 

http://www.exodos.gr/img/templates/uploads/5491167914577.jpg

Link to comment
Share on other sites

Γενικά δε με πολυσυγκίνησε η αρχή της νέας season. Έχει κάπου δύο-τρεις δυνατούς χαρακτήρες (ο ένας είναι ο Τζακ) 2-3 νέους χαρακτήρες που δεν κολλάνε πολύ με το ρόλο τους (αυτός ο βοηθός του προέδρου και ο άλλος ο computer geek brittish Chloe's boyfriend guy και κάποια παλιά πρόσωπα που είναι σκιές του ευατού τους. Τρανταχτό παράδειγμα η Chloe που παίζει λες και της είπαν ότι πεθαίνει στη season αυτη και το κάνει από αντίδραση (btw δε ξέρω τίποτα υπόθεση κάνω). Αλλά δεστε την δίπλα σε καμμιά

πυρηνική βαλίτσα

επιτέλους να ξεμπερδεύουμε!.

Και το άλλο που ο

αδελφός του Palmer είναι πλέον πρόεδρος... νισάφι με αυτή τη δυναστεία των Palmer. Κακώς σκοτώθηκε ο original Palmer, αλλά ο αδερφός του είναι οικτρός για "εντιμος" και "αποφασιστικός" πρόεδρος...

Δεν πληρεί τις προδιαγραφές ρε γμτ.

 

Το πρώτο επεισόδιο ήταν απο τα χειροτερα εναρκτήρια επεισόδια όλων των season (και ίσως όλων των σειρών ever). Από το 2ο φτιάχνει καπως η δουλειά και στο 4ο έχει γίνει κλασικό 24 όπως το έχουμε μάθει. Το κακό είναι ότι λείπει κάπου η πρωτοτυπία. Όλα κάπου έχουν ξαναγίνει κάπου τα έχεις ξαναδει...Ναι ωραία

έσκασε ατομική βόμβα, αλλά σε κάποια προηγούμενη season είχαμε πάλι πυρηνική απειλή (μια φορά έσκασε πάλι βόμβα σε ακατοίκητη όμως περιοχή, μια άλλη φορά ανατινάχθηκε αντιδραστήρας σε αραιοκατηκοιμένη (?) περιοχή... τεσπα γνωστό σκηνικό ελαφρά παραλλαγμένο.

 

 

Σκοπεύω να του δώσω λίγο ακόμα χρόνο να δείξει ότι έχει κάτι νέο να προσφέρει. Αλλά με τόσες σειρές να ξεκινάνε τώρα... πρέπει να κάνει πολύ καλή δουλειά για να μείνει στις επιλογές αυτής της άνοιξης.

patch για ελληνικούς υπότιτλους σε: Monkey Island 1 (Special Edition & VGA CD Beta II), Indiana Jones 3 και LOOM, Grim Fandango
Link to comment
Share on other sites

Oh! Don't disappoint us!!!!

 

Παντως καλα κανει ο stroggoff και κανει τετοια κριτικη. Αυτη η αισθηση του deja vu κανει την παρουσια της και σε προηγουμενη season αλλα λιγο η πλοκη που δεν σε αφηνει, λιγο το οτι δεν θελουμε ή δεν μας νοιαζει να το παραδεχθουμε, δεν δινουμε και πολυ σημασια.

 

Δεν τα εχω δει τα 4 τελευταια επισοδια γιατι δεν εχω δει ακομα το 5ο season (οκ σκοτωστε με!!!). Αλλα με βλεπω παλι κλεισμενο μεσα το ΣΚ με κλειστο το κινητο και με το τηλεκοντρολ αγκαλια στον καναπε.....

Link to comment
Share on other sites

Είδα τα 3 πρώτα και έχω να πω πως είναι κορυφαία. Ο χαρακτήρας του Τζακ είναι απλά τέλειος. Κάθε του κίνηση. Ξαφνικά εμφανίστηκε και

αδερφή του Πάλμερ

. :blink: Την είχαμε ξαναδεί αυτήν παλαιότερα; Δεν ξέρουμε ακόμα τι ρόλο παίζει ο

μουσουλμάνος σύντροφος-σύζυγός της

.

 

Την Κιμ θα την δούμε καθόλου ή το γύρισε στο μόντελινγκ αυτή; :love:

Link to comment
Share on other sites

O Best Radio βαλθηκε να μας τρελανει! Διαφημιζει καθε μια ωρα την season 5 και μαλιστα αντι να λεει "η "ωρα ειναι (πχ) 8" λεει την κλασσικη εισαγωγη καθε επεισοδιου: "Τhe following takes place between 8 pm and 9 pm" :D :D :D :cool:
Link to comment
Share on other sites

8a simfoniso me stroggoff. elpizo na exoun kati kata nou gia argotera... apo apopsi ekinisis poli liga pragmata me fisika tin gnosti skini san ekseresi.. gia na doume parakato

 

Best ftw!! :)

Link to comment
Share on other sites

O Best Radio βαλθηκε να μας τρελανει! Διαφημιζει καθε μια ωρα την season 5 και μαλιστα αντι να λεει "η "ωρα ειναι (πχ) 8" λεει την κλασσικη εισαγωγη καθε επεισοδιου: "Τhe following takes place between 8 pm and 9 pm" :D :D :D :cool:

 

Εδώ και καιρό (μήνες;) το κάνει αυτό ο Παναγιωτόπουλος (jammin, Νηστικό Αρκούδι) στον 1055 rock.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ok! Απλα εδω ειναι διαφημιστικη καμπανια αφου το dvd box κυκλοφορει με την υποστηριξη του Best.

 

Κανενας αλλος ειδε τα 4 επεισοδια να μας πει τη γνωμη του?

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ. Κάτι ξέρανε και βγάλανε πακέτο των 4 επεισοδίων. Ποιος περιμένει τώρα το 5ο; :( Γίνονται συγκλονιστικά πράματα... Έχουμε μια (ΜΙΝΙ ΣΠΟΙΛΕΡ)

σημαντική απώλεια

(ΜΙΝΙ ΣΠΟΙΛΕΡ) ενός σημαντικού προσώπου από τη σειρά και φυσικά το τέλος του 4ου είναι όλα τα λεφτά. Τι να λέμε τώρα... Η Αμερική παίζει "24" και εμείς κάτι «Παρά πέντε» και «Η Μαρία η άσχημη»...

Link to comment
Share on other sites

Τι να λέμε τώρα... Η Αμερική παίζει "24" και εμείς κάτι «Παρά πέντε» και «Η Μαρία η άσχημη»...

 

σε παρακαλώ πολύ! Το Μαρία η άσχημη, έχει σασπένς και περιπέτεια δυνατότερα απο το 24 & Prison Break :lol:

"Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,

ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul."

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

The Following takes place from 06:00 am :cool:

 

Αρχίσαμε αγαπητοί.Βέβαια πρέπει να περιμένουμε να τελειώσουν τα πρώτα τέσσερα επεισόδια για να συνεχίσουμε τα περαιτέρω.

"Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,

ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul."

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

έχω κατεβάσει τα πρώτα 4 επεισόδια του 6 κύκλου από προχτές και επίτηδες δεν τα βλέπω όλα για να μην μου φανεί αιώνας ο μήνας που πρέπει να περιμένουμε μέχρι να βγει το 5ο...:p :O

το πρώτο πάντως αφήνει πολλές υποσχέσεις για την συνέχεια..;)

λέω μέσα στην εβδομάδα να δω και το 2ο..:D (Θέε μου δώσε μου δύναμη να αντέξω και να μην τα δώ τώρα όπως είμαι μετά το ''Υποβολή απάντησης'' αυτού του μηνύματος) :p :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...