Jump to content

Σε ποιο δίκτυο ανήκετε;


 Κοινοποίηση

se poio diktyo anikete?????  

1.068 members have voted

  1. 1. se poio diktyo anikete?????

    • Cosmote
      328
    • Wind
      233
    • Vodafone
      445
    • Q Telecom
      62


Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από τον mplip^

 

Πόρισμα : Εαν η STET είχε σήμα επαρκές θα ήταν η καλύτερη εταιρία για εμενα

 

 

Symfwnw kai epayksanw file h stet an eixe thn kalyterh kalypsh se syndyasmo me tis yphresies pou prosferei 8a htan h No1 etaireia kinhths thlefwneias sthn Ellada kai me diafora ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • Απαντήσεις 526
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

έχω περάσει και από τις τρεις μεγάλες .

Voda ( όταν ήμουν εγώ ήταν ακόμα PANAFON ) με χάλασε το θέμα του σήματος , Cote τα δημοσιοϋπαλληλικά παραμυθία στο CC , με Stet έχω μείνει και είμαι αρκετά ευχαριστημένος ( εκτός του θέματος GPRS :mad: )

Έρωτας: Κορυφαίο ιδιοτελές συναίσθημα, αναφέρεται μόνο στις ερωτικές σχέσεις (όπως δείχνει και το όνομα του). Δίνεις τα πάντα στον άλλο και περιμένεις τα πάντα από αυτόν. Παραδίδεσαι ψυχή τε και σώματι και επιθυμείς το ίδιο από το ταίρι σου. Για μένα ο αληθινός μεγαλειώδης έρωτας, αυτός που θα σταματήσει το χρόνο, είναι πιο σπάνιος και προσωπικά πιο επιθυμητός από την αγάπη.
Link to comment
Share on other sites

Απο το 1993 στην PANAFON , VODAFONE. Bέβαια μου έχουν κάνει πολλέs "κουτσουκέλεs", αλλα επειδή ο αριθμόs ειναι παλιόs και σε όλουs γνωστόs, δεν θέλω να τον κόψω.!
Link to comment
Share on other sites

Panafone a la carte από παλιά, μετά CU, απόλυτα ευχαριστημένος με την τότε προσφορά του panafonet, κάπου χάθηκε δυστυχώς το κινητό που κουβαλούσε αυτή την καρτούλα, αναγκαστηκά bfree για κανα 3μηνο, ώσπου έφριξα, ειδικά με τις παραδόσεις μηνυμάτων με sms (απορώ ακόμα), και τελικά, πίσω στη Voda, και πάλι με a la carte..

 

Κύκλους που κάνει η ζωή... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Βόντα cu προς το παρόν... Αλλά από το καλοκαίρι θα το κάνω σύνδεση βόντα σε κάποιο από τα 60/120/SMS 150 ή parent/child με τον πατέρα μου στο 60 ή 120...
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος jog

 

Εγώ τώρα χρησιμοποιώ q-telecom :)

 

Καλά και πώς μπαίνεις τώρα wap αφού η q δεν έχει GPRS??? :confused: Me Cosmote?? :confused: :alien:
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος mitsos

 

Καλά και πώς μπαίνεις τώρα wap αφού η q δεν έχει GPRS??? :confused: Me Cosmote?? :confused: :alien:

 

Χρησιμοποιώ κοσμοτέ φίλε! :)

Link to comment
Share on other sites

Βάλε ΤΕLESTET kαι θα βρεις την υγεια γιατι εχει πολυ φτηνει χρεωσει!

Symbian OS - the mobile operating system

 

Επισκεφτήτε και γίνετε μέλος στο club μου εδώ

Link to comment
Share on other sites

file, phadoma prosexe ligo tin orthografia! oxi oti pirazi, ala etsi...

 

ego pedia VODAFONE an kai i k@riol@ exi klidosi tis iperithres tou gx20 mou!!!

snif-snif!!

mpouxouxou!!!..

Often imitated, never duplicated...

ELA MWRI PANATHA! ELA MWRI ARWSTIA!! :luck:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Wirelessly posted (Nokia6610/1.0 (4.74) Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Αρχικό μήνυμα από τον/την Nikos_s3

telestet since the very beggining...:o :)

 

egw hrisimopoiw cosmote giati ehei to kalytero sima

Link to comment
Share on other sites

Panta telestet hmoun....kai eidika twra pou exoume etairiko kai einai ftino kai pernw kai tsampa oti kinito 8elw ka8e xrono! H telestet einai by far the best sto etairiko....alla sta alla 8a elega mallon voda, alla den eixa pote mou gia na mporw na pw sta sigoura.
Link to comment
Share on other sites

Q-Telecom, διότι για την μικρή χρήση που κάνω στο κινητό, βρήκα την υγειά μου με τους λογαριασμούς (δεν έχω κάρτα, αλλά σύνδεση). Διότι με τα 12 (ο μικρότερος) μέχρι τα 26 (ο μεγαλύτερος) και πλέον με 9 ευρώ το ίντερνετ (αορίστου χρόνου και μέσης, ελέω HOL, ποιότητας), νομίζω πως ως λύση είναι άκρως συμφέρουσα...
Link to comment
Share on other sites

Panafon από το 1995 (ή 1996, δεν θυμάμαι ακριβώς :o )

 

Cosmote από το 2000 μέχρι σήμερα και αρκετά ευχαριστημένος κυρίως λόγω κάλυψης και σήματος. Συμβόλαιο 240.

Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω cote(what's up) για mms, sms,gprs kai view kai Q-card mono gia sms.

Name: Kostas

Previous phones: Ericsson GA628, Nokia 3110, Nokia 5110, Nokia 6150,Nokia 8210, Nokia 3310 ,Motorola M3888, Siemens SL55, Nokia 7210 , Nokia 7650 ,Nokia 3650

Present phone:Nokia N-GAGE

Future phone: Maybe Nokia 6600 or 7700 or 7600 or 6820 or 7200 or SE P900 or I don't know.

Link to comment
Share on other sites

Στην Cosmote εδω και πολλα χρονια αλλά εχω και sim της Voda για δωρεαν χρονο ομιλιας και μια της q που ειχα παρει δωρο...

 

Αυτο που δεν εχω καθόλου ειναι η Stet

 

:) ;)

http://briefcase.pathfinder.gr/download/O_Tifosi/22469/369781/0/3.JPG

 

Tifosi : Βοηθός Συντονιστή συζητήσεων στο forum της Nokia @ myphone.gr

 

Θες ένα πολύ καλό RCD-MP3 αυτοκινήτου της Sony,σε άψογη κατάσταση και δώρο ένα αυθεντικό Joystick της Sony για εύκολο χειρισμό...?

Εαν ναι,ρίξε μια ματιά εδώ! !

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...