Jump to content

Σε ποιο δίκτυο ανήκετε;


 Κοινοποίηση

se poio diktyo anikete?????  

1.068 members have voted

  1. 1. se poio diktyo anikete?????

    • Cosmote
      328
    • Wind
      233
    • Vodafone
      445
    • Q Telecom
      62


Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Απαντήσεις 526
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...
κοτε απο μενα... εδω που ειμαι η βοντα δεν εχει ουτε για δειγμα σημα... ποσο μαλλον η τιμ...

"What humans can be, they must be. They must be true to their own nature." Abraham Maslow

ΚΩΣΤΑΣ

 

Οι αξιολογήσεις μου στο Buy & Sell

Link to comment
Share on other sites

cosmote και πήρα και το οικονομικό πακέτο 240λεπτά που είναι 4 ώρες ομιλίας και δεν μου φθάνει ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΑΛΛΟ!!! :)
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
ΤΙΜ πρωτοπωρία!

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Όλα τα δίκτυα καλά αλλά το σήμα της Vodafone είναι πρώτο!!

Τα έχω όλα ανάλογα με το που βρίσκομαι !!

Χαλκιδική για παράδειγμα μόνο Vodafone :-)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος dane (14 Νοέ. 2004 , 16:05)

 

TIM otan ime stin ellada kai stin germania E PLUS

 

kai ola afta giati douleba stin voidafone.. bliaxxxxx

 

 

γιατί τι σου έκανε;;; Αν καταλαβαίνω από την υπογραφή σου απεχθάνεσαι το vodafone live,το ίδιο και εγώ αυτό το σιχαμένο μενού που όμως είναι επιλογή μας και το παίρνουμε....

Και εγώ ανήκω στην ΤΙΜ(2ΙΝ1).Αλλά έχω και μια cosmoκάρτα μαζί μου για καλό και για κακό αν και έχω γύρω στο χρόνο να τη χρησιμοποιήσω...α τώρα που θυμήθηκα να βάλω και καμιά κάρτα ανανέωσης να μην λήξει :p

teokeh,στην χαλκιδική έχω την εντύπωση πως η ΤΙΜ είναι ένα βήμα μπροστά από όλες,τουλάχιστον στη Κασσάνδρα...

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Αρχικό Μήνυμα από το μέλος mixtri (24 Δεκ. 2004 , 22:02)

 

γιατί τι σου έκανε;;; Αν καταλαβαίνω από την υπογραφή σου απεχθάνεσαι το vodafone live,το ίδιο και εγώ αυτό το σιχαμένο μενού που όμως είναι επιλογή μας και το παίρνουμε....

Και εγώ ανήκω στην ΤΙΜ(2ΙΝ1).Αλλά έχω και μια cosmoκάρτα μαζί μου για καλό και για κακό αν και έχω γύρω στο χρόνο να τη χρησιμοποιήσω...α τώρα που θυμήθηκα να βάλω και καμιά κάρτα ανανέωσης να μην λήξει :p

teokeh,στην χαλκιδική έχω την εντύπωση πως η ΤΙΜ είναι ένα βήμα μπροστά από όλες,τουλάχιστον στη Κασσάνδρα...

 

 

To idio kai egw mixtri sixainomai tis syskeyes eidika gia vodafone live,pou de sou prosferei tipota allo ektos apo th prosbash sto "megalo" menu tis vodafone,eytixws sth TIM den yparxei kati tetoio :cool:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Vodafone το προσωπικό ….και ΤΙΜ το επαγγελματικό……cosmote δεν δούλεψα σχεδόν ποτέ .... :!:
ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΜΑΘΑ ΝΑ ΒΑΖΩ ΥΠΟΓΡΑΦΗ.... :X
Link to comment
Share on other sites

Η πρώτη μου σύνδεση ήταν Telestet, αλλά το σήμα (καλύτερα η έλλειψή του στην περιοχή που μένω) με οδήγησε στην Cosmote, εδώ και τρία χρόνια :)
Link to comment
Share on other sites

Vodafone κι εγώ.Όχι TIM λόγω σήματος,ΟΧΙ Cosmote λόγω απέχθειας προς τον ΟΤΕ, ΟΧΙ Q-telecom λόγω απουσίας συμβολαίων με δωρεάν χρόνο ομιλίας.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
Anhko sthn COSMOTE kai efoson exo syndesh pisteyo pos tha parameino pistos sthn COSMOTE gia polla xronia... :rolleyes:
Ανήκεις; Από πότε σε έχουν στην κυριότητά τους :p
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

TIM syndesh edo kai 2xronia..kai synexizume :)

+mia CU 3g gia free internet me to 6630 mu :)

 

jog h q exei free wap?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Κοσμοκάρτα ως βασικό νούμερο λόγω κάλυψης, και ΤΙΜ λόγω non stop :D

Εγγραφείτε στο κανάλι μου για χρήσιμες συμβουλές για γυμναστική, fitness, διατροφή και εύκολες απολαυστικές και υγιεινές συνταγές!

 

http://www.youtube.com/irinifitness

Link to comment
Share on other sites

TIM for ever :!: οδηγουμε τις εξελιξεις και παρ'ολα αυτα μιλατε σας ακουμε :!: :lol:

http://pics.homere.jmsp.net/t_24/64x64/031106_tiger.gif I'M NOT PERFECT BUT I'M SO CLOSE THAT SCARES ME

LIVE YOUR LIFE ;) :!:LIFE IS SHORT.......AND YOU'RE TALL :this:

Link to comment
Share on other sites

Cytamobile-Vodafone & Vodafone A la Carte

NEC DB2000 (1999), Nokia 3210 (2000), EricssonR320s (2001), Ericsson T65 (2002), Nokia 6600 (2003), Palm Treo650 (2005), iPhone (2007), HTC Hero (2009), Samsung Galaxy Mini (2010), iPad (2010), Samsung Omnia W (2011), Samsung Galaxy Note (2012), iPad Air (2014), Samsung Galaxy Note 3 (2014), OnePlus 2 (2015), Meizu M5 Note (2017), Samsung Note 8 (2017), iPad 6 (2018)...

http://www.everythingaboutebooks.com

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...