Jump to content

Σε ποιο δίκτυο ανήκετε;


 Κοινοποίηση

se poio diktyo anikete?????  

1.068 members have voted

  1. 1. se poio diktyo anikete?????

    • Cosmote
      328
    • Wind
      233
    • Vodafone
      445
    • Q Telecom
      62


Recommended Posts

Bασικα κοτε,αλλα εχω και ενα καρτοκινητο cu
Τριφυλλαρα μου σε αγαπω,κι οπου παιζεις μαζι σου κι εγω,στις χαρες και στις λυπες μαζι,τριφυλλαρα μου μονο εσυ,εισαι αρρωστια μου μοναδικη,οτι εχω σε αυτη τη ζωη,διακρισεις ταξιδια πολλα,χαραγμενα βαθυα στην καρδια,κι αν δεν εχω καθολου μυαλοοοο,τριφυλλαρα το πηρες κι αυτοοο,κι αν δεν εχω καθολου λεφταααα,π***** Τζιγγερ τα πηρες κι αυτα!!!!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 526
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
Polu Voda re paidia!!Alli mia psifos apo mena!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Luau! If you're hungry for hunk of fat and juicy meat,

Eat my buddie Pumbaa here cuz he is a treat! A hundred dollar dine, a tasty swine, all you gotta do is get in line. Are ya achin'?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
πάντα vodafone, στο εσωτερικό και στο εξωτερικό που βρίσκομαι τα τελευταία χρόνια. δεν ξέρω αλλά προσωπικά η vodafone δεν με απαγοήτευσε ποτέ ιδιαίτερα στα 8 χρόνια που έγινα πελάτισσα.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Voda , αλλά δυσαρεστημένος και σκέφτομαι να πάω σε cosmote

Άρθρο 5 παρ.4 εδ.2 του Ν.2251/94:

 

"Σε περίπτωση αντικατάστασης του προιόντος ή ανταλλακτικού του , η εγγύηση αυτόματα ανανεώνεται για όλη της τη διάρκεια για το νέο προιόν ή το ανταλλακτικό ."

 

:up:

Link to comment
Share on other sites

exw kapou sta 5 xronia cu kai edw kai kana dio mhnes exw enan deytero arithmo Q kai mporw na pw oti exw dei diafora stis times!!!!

http://www.dizpins.com/pinventory/images/dlalphabetpics/wdw_vondrake.jpg

GREEK TORRENTS-http://www.greek-tracker.com/

Link to comment
Share on other sites

Ειχα καρτοτηλεφωνο στην TIM 3 χρονια,αλλα εδω και 2,5 χρονια μετεφερα τον αριθμο μου στην COSMOTE και δεν εχω κανενα προβλημα δικτυου,υπηρεσιων κλπ.
[sIGPIC][/sIGPIC] ........Ο Χρόνος είναι Χρήμα ! ! ! ! !
Link to comment
Share on other sites

Από το 1996 έχω μια γραμμή VODAFONE , με πολλές αλλαγές στα συμβόλαια και τις υπηρεσίες από τότε , με αγάπες και μίση κατά καιρούς για την εξυπηρέτηση και τις παροχές , αλλά δεν μπορώ και να θέλω ν'αλλάξω λόγω επαγγελματικής χρήσης. Βέβαια έχω κάνει και πολλές άλλες συνδέσεις κατά καιρούς σε όλες τις εταιρείες , ενώ κρατάω και καβάντζα 2 κάρτες COSMOTE & TIM για κάποια δύσκολη φάση .
Link to comment
Share on other sites

ΤΙΜ 8 χρονια τωρα..

αν παρατητησετε η ΤΙΜ εχει τους λιγοτερους πελατες απο τα 3 μεγαλα δικτυα, αλλα τους πιο πιστους...λογω υπηρεσιων.

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...