Jump to content

[Android - προτάσεις] Πλοήγηση στο διαδίκτυο


sardas
 Κοινοποίηση

Ποιος Browser σας καλύπτει περισσότερο;  

515 members have voted

  1. 1. Ποιος Browser σας καλύπτει περισσότερο;

    • CM Browser
    • UC Browser
    • Firefox Browser
    • Dolphin Browser
    • Opera Browser
    • Chrome Browser
    • Yandex Browser
    • Boat Browser
    • Lightning Browser
    • Άλλος (Puffin Browser, Javelin Browser, Next Browser, Maxthon Cloud Browser κλπ.)


Recommended Posts

Επειδή δεν θυμάμαι αν τον δοκίμασες, τον uc τον είδες?

παίζει φλας αυτός; που δεν βλέπω την ρύθμιση;

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ αλλά και πάλι δεν παίζει φλας ο habit ξαναδοκίμασα ντολφιν αλλά είναι τραγικός στο σκρολινγκ μα να μην υπάρχει ένας μπροουσερ να τα έχει όλα ;;;;

μόνο τον flashfox βλέπω σαν καλύτερο με μόνο αρνητικό δεν έχει καλό πρόγραμμα για να βλέπεις βιντεακι αλλά θα συμβιβαστώ και θα περιμένω .

Είναι τραγικός ο dolphin;; τον έχεις δοκιμάσει με Jetpack φιλε μου;

Sent from my note3

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ αλλά και πάλι δεν παίζει φλας ο habit ξαναδοκίμασα ντολφιν αλλά είναι τραγικός στο σκρολινγκ μα να μην υπάρχει ένας μπροουσερ να τα έχει όλα ;;;;

μόνο τον flashfox βλέπω σαν καλύτερο με μόνο αρνητικό δεν έχει καλό πρόγραμμα για να βλέπεις βιντεακι αλλά θα συμβιβαστώ και θα περιμένω .

Μάλλον το μηχανάκι σου έχει πρόβλημα, γιατί ακόμα και σε κινέζικο tvbox με παλιότερο τσιπάκι ο Dolphin πάει σφαίρα.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Παντως ρε παιδια εγω δοκιμασα και τους 3 στο S5 ...τον default,chrome,dolphin jet pack...kai oi 3 σφαιρα πανε δε μπορω να δω διαφορα...σε ποια σελιδα θα εβλεπα πχ. τον ταχυτερο?
Jason the Greek
Link to comment
Share on other sites

Τι ψάχνεις τότε, κάτσε με όποιον σε βολεύει. Έχει καταντήσει μεγάλο placebo "είναι γρήγορος επειδή έτσι λένε". Αλλά για να σου απαντήσω άνοιξε desktop σελίδα με πολύ content, π.χ. new york times, αν και αυτό που έχει σημασία είναι τα σάιτς που εσύ χρησιμοποιείς.

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Είναι τραγικός ο dolphin;; τον έχεις δοκιμάσει με Jetpack φιλε μου;

Sent from my note3

 

Είναι τόσο τραγικός και bloated που χρειάστηκε να βγει app για να τον... "επιταχύνει".

Edited by klaount
Link to comment
Share on other sites

Τι ψάχνεις τότε, κάτσε με όποιον σε βολεύει. Έχει καταντήσει μεγάλο placebo "είναι γρήγορος επειδή έτσι λένε". Αλλά για να σου απαντήσω άνοιξε desktop σελίδα με πολύ content, π.χ. new york times, αν και αυτό που έχει σημασία είναι τα σάιτς που εσύ χρησιμοποιείς.

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Είναι τόσο τραγικός και bloated που χρειάστηκε να βγει app για να τον... "επιταχύνει".

 

Το jetpack ειναι ενσωματωμενο....καλημερα!!!

oie_187028Bihdufbm.png.3d3976d11317e0e48874a77356b5ad14.png

Link to comment
Share on other sites

μονο για κιτκατ και πανω ;)

 

Θεωρω αυτονοητο οτι ο καθενας εχει kitkat ειτε με τον ενα...ειτε με τον αλλο τροπο.

oie_187028Bihdufbm.png.3d3976d11317e0e48874a77356b5ad14.png

Link to comment
Share on other sites

Θεωρω αυτονοητο οτι ο καθενας εχει kitkat ειτε με τον ενα...ειτε με τον αλλο τροπο.

 

Από που κι ως που; Για δες στατιστικά χρηστών android. Αλλά τι σημασία έχει αν είναι ενσωματωμένο ή όχι;

Link to comment
Share on other sites

Παντως ρε παιδια εγω δοκιμασα και τους 3 στο S5 ...τον default,chrome,dolphin jet pack...kai oi 3 σφαιρα πανε δε μπορω να δω διαφορα...σε ποια σελιδα θα εβλεπα πχ. τον ταχυτερο?

Εγώ πάντως στο Optimus G με την 4.1.2 που είχα κάνει διαφορές, είδα γενικά αρκετή διαφορά υπέρ του στοκ :)

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Από που κι ως που; Για δες στατιστικά χρηστών android. Αλλά τι σημασία έχει αν είναι ενσωματωμένο ή όχι;

 

Για καποιον που δεν ψαχνεται ολοι ειναι ιδιοι.Απλα το αναφερω για ενα παραπανω σχολιο κατα του dolphin.Σε μενα εχει τρελαθει να κανει force close γιαυτο και τον εβγαλα.Ενας browser δεν φτανει μονο να ειναι γρηγορος αλλα πληρης.Εδω και καιρο χρησιμοποιω mozilla με 2 addons : adblock - https everywhere. Ειμαι καλυμμενος και σε θεμα διαφημισεων και σε θεματα ασφαλειας μιας και το πρωτοκολλο https δεν μπορεις να το αποκρυπτογραφισεις με ευκολο τροπο,ετσι μπαινοντας απο δημοσια δικτυα δεν φοβαμαι τιποτα ουτε χρειαζεται να εγκαταστησω στο κινητο μου καποια VPN εφαρμογη.Ολα σε 1 νοικοκυρεμενα :D

Edited by anastasiszn

oie_187028Bihdufbm.png.3d3976d11317e0e48874a77356b5ad14.png

Link to comment
Share on other sites

Είναι τραγικός ο dolphin;; τον έχεις δοκιμάσει με Jetpack φιλε μου;

Sent from my note3

τον έχω δοκιμάσει αλλά και πάλι σκρολαρει σε ζουμ και σε γρήγορη κύλιση.

με τον uc είμαι οκ και για φλας έβαλα τον flashfox που πετάει.

 

τι να πω ίσως να φταίει το μηχανάκι μου χαχαχα που είπε και ο φίλος λίγο ποιο πάνω. χαχαχαχ μαζεύω λεφτά να πάρω καλύτερο.

Edited by araditsas
Link to comment
Share on other sites

Για καποιον που δεν ψαχνεται ολοι ειναι ιδιοι.Απλα το αναφερω για ενα παραπανω σχολιο κατα του dolphin.Σε μενα εχει τρελαθει να κανει force close γιαυτο και τον εβγαλα.Ενας browser δεν φτανει μονο να ειναι γρηγορος αλλα πληρης.Εδω και καιρο χρησιμοποιω mozilla με 2 addons : adblock - https everywhere. Ειμαι καλυμμενος και σε θεμα διαφημισεων και σε θεματα ασφαλειας μιας και το πρωτοκολλο https δεν μπορεις να το αποκρυπτογραφισεις με ευκολο τροπο,ετσι μπαινοντας απο δημοσια δικτυα δεν φοβαμαι τιποτα ουτε χρειαζεται να εγκαταστησω στο κινητο μου καποια VPN εφαρμογη.Ολα σε 1 νοικοκυρεμενα :D

δέν το βρίσκω, link?

Link to comment
Share on other sites

Τελικά επιστροφή στον dolphin. Στον uc δεν μπορούσα με τίποτα να δω σελίδες όπως το gsmarena σε desktop mode.

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

κι όμως εγώ επέστρεψα στον opera browser για το καλύτερο text wrapping από όλους που έχει, σε κινητά είναι άκρως απαραίτητο! ξέρω υπάρχει και σε άλλους αλλά στον όπερα λειτουργεί καλύτερα!
Link to comment
Share on other sites

κι όμως εγώ επέστρεψα στον opera browser για το καλύτερο text wrapping από όλους που έχει, σε κινητά είναι άκρως απαραίτητο! ξέρω υπάρχει και σε άλλους αλλά στον όπερα λειτουργεί καλύτερα!

 

ειναι ο καλυτερος πραγματικα...

 

δυστυχως δεν ανοιγουν ολες οι σελιδες σωστα....

μερικες δεν ζουμαρουν και διαφορα αλλα τετοια...

με τον Opera αν πας στην επιλογη "text wrapping" ολα θα ανοιξουν σωστα..

αυτος και ο dolphin/jetpack ειναι τελικα οι μοναδικοι browsers που μπορουν να ανοιξουν ΤΑ ΠΑΝΤΑ...:)

Link to comment
Share on other sites

ειναι ο καλυτερος πραγματικα...

 

δυστυχως δεν ανοιγουν ολες οι σελιδες σωστα....

μερικες δεν ζουμαρουν και διαφορα αλλα τετοια...

με τον Opera αν πας στην επιλογη "text wrapping" ολα θα ανοιξουν σωστα..

αυτος και ο dolphin/jetpack ειναι τελικα οι μοναδικοι browsers που μπορουν να ανοιξουν ΤΑ ΠΑΝΤΑ...:)

[ATTACH]47639[/ATTACH] γι'αυτό ακριβώς πλέον κράτησα μαζί με τον μαμά, αυτούς τους δύο!

Link to comment
Share on other sites

[ATTACH]47639[/ATTACH] γι'αυτό ακριβώς πλέον κράτησα μαζί με τον μαμά, αυτούς τους δύο!

 

και καλα εκανες φιλε μου...

αυτοι οι 2 κυριολεκτικά ανοίγουν οτι σελιδα θες....:)

Link to comment
Share on other sites

[ATTACH]47639[/ATTACH] γι'αυτό ακριβώς πλέον κράτησα μαζί με τον μαμά, αυτούς τους δύο!

 

Το εορτολόγιο που έχεις ποιο είναι;

Link to comment
Share on other sites

[ATTACH]47639[/ATTACH] γι'αυτό ακριβώς πλέον κράτησα μαζί με τον μαμά, αυτούς τους δύο!

Το θέμα στα εικονιδια ,ποιο είναι;

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] Πλοήγηση στο διαδίκτυο

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...