Jump to content

[Android - προτάσεις] Μουσική, Βίντεο και Φωτογραφία


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εχεις βαλει την εκδοση YouTube for Android TV? Αν οχι δοκιμασε την μηπως σε βολεψει.

Δεν βρίσκω κατι τέτοιο...ειναι δυνατόν να μην υπάρχει λύση για μια τοσο δημοφιλή εφαρμογή.:confused:

siemens s35i->sony ericsson t100->siemens s65->sony ericsson k750->eten x600->htc diamond->htc diamond 2->xperia ray (ποτέ Nokia :cool:)
Link to comment
Share on other sites

Δεν βρίσκω κατι τέτοιο...ειναι δυνατόν να μην υπάρχει λύση για μια τοσο δημοφιλή εφαρμογή.:confused:

https://www.apkmirror.com/apk/google-inc/youtube-for-android-tv-android-tv/youtube-for-android-tv-android-tv-2-02-08-release/

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.youtube.tv

Edited by alex222800
Link to comment
Share on other sites

Εγώ σου προτείνω να δοκιμάσεις αυτόν που είναι σχεδιασμένος για χρήση σε TV box και τηλεοράσεις. Τον χρησιμοποιώ εδώ και κάποιους μήνες και με έχει ικανοποιήσει απόλυτα.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ σου προτείνω να δοκιμάσεις αυτόν που είναι σχεδιασμένος για χρήση σε TV box και τηλεοράσεις. Τον χρησιμοποιώ εδώ και κάποιους μήνες και με έχει ικανοποιήσει απόλυτα.

 

αυτό ζητά να το ενεργοποιήσω απο άλλη συσκευή και δεν καταλαβαίνω τι θέλει για να βάλεις το acc σου.

τα πιο πάνω δεν δουλέψανε.... :(

siemens s35i->sony ericsson t100->siemens s65->sony ericsson k750->eten x600->htc diamond->htc diamond 2->xperia ray (ποτέ Nokia :cool:)
Link to comment
Share on other sites

Με ποιές άλλες εφαρμογές μπορούμε να ακούμε στο background μουσική από YouTube?

το vanced το κανει αυτο,βαλε και το microG.

siemens s35i->sony ericsson t100->siemens s65->sony ericsson k750->eten x600->htc diamond->htc diamond 2->xperia ray (ποτέ Nokia :cool:)
Link to comment
Share on other sites

αυτό ζητά να το ενεργοποιήσω απο άλλη συσκευή και δεν καταλαβαίνω τι θέλει για να βάλεις το acc σου.

τα πιο πάνω δεν δουλέψανε.... :(

 

Τόσο μεγάλο πρόβλημα είναι να κάνεις μια επιβεβαίωση από τον υπολογιστή σου ή το κινητό σου; Η διαδικασία με τα API's της Google αυτή και ισχύει και για άλλες εφαρμογές όπως το Trakt για παράδειγμα.

Link to comment
Share on other sites

Τόσο μεγάλο πρόβλημα είναι να κάνεις μια επιβεβαίωση από τον υπολογιστή σου ή το κινητό σου; Η διαδικασία με τα API's της Google αυτή και ισχύει και για άλλες εφαρμογές όπως το Trakt για παράδειγμα.

 

Επιτέλους το έκανα,χθες για κάποιο λόγο δεν μου έβγαζε το activate,thanks για την βοήθειά.

siemens s35i->sony ericsson t100->siemens s65->sony ericsson k750->eten x600->htc diamond->htc diamond 2->xperia ray (ποτέ Nokia :cool:)
Link to comment
Share on other sites

Να είσαι καλά ελπίζω να κάνεις την δουλειά σου με την συγκεκριμένη.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας, θέλω να ρωτήσω αν ξέρει κανείς αν Υπάρχει μια εφαρμογή που να κάνει διόρθωση ημερομηνίας σε όλες τις φωτο Και τις βγάζει σωστά η έκθεση μετά

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλημέρα, ξερει καποιος ποιο mx player πρεπει να κατεβασω για επεξεργαστη Allwinner a53; επίσης poion kodi για το αντιστοιχο επεξεργαστη; ευχαριστω

Αγαπάτε ΑΛΛΗΛΟΥΣ- Κακο ΔΕΝ κανει...

Samsung Galaxy S2, HTC ONE(Μ7),Iphone6s, Samsung J7(2016),Samsung S9, iphone7,iphone 13pro max
Ipad 3,Ipad 5

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Στο quick pic όταν περάσω διαγραφή σβήνει τη φώτο αλλά φαίνεται σα να μη σβήστηκε και αν βγεις από το φάκελο και ξαναμπείς έχει σβηστεί. Με άλλα προγράμματα gallery σβήνεται αμέσως. Υπάρχει άλλο παρόμοιο app?
Link to comment
Share on other sites

Στο quick pic όταν περάσω διαγραφή σβήνει τη φώτο αλλά φαίνεται σα να μη σβήστηκε και αν βγεις από το φάκελο και ξαναμπείς έχει σβηστεί. Με άλλα προγράμματα gallery σβήνεται αμέσως. Υπάρχει άλλο παρόμοιο app?

 

Καθάρισε την cache του Quick Pic (απο την εφαρμογή + της εφαρμογής)

Αν συνεχίσει να στο κάνει τότε δοκίμασε αυτό: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.simplemobiletools.gallery

“When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.”
Link to comment
Share on other sites

Καθάρισε την cache του Quick Pic (απο την εφαρμογή + της εφαρμογής)

Αν συνεχίσει να στο κάνει τότε δοκίμασε αυτό: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.simplemobiletools.gallery

 

Δε διορθωνεται

Ειχα βρει εν τω μεταξυ κι εγω το Simple Gallery που ειναι πολυ καλο !

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Εδώ και χρόνια χρησιμοποιώ το poweramp. Δεν έχω κάποιο παράπονο αλλά έλεγα μήπως και έβαζα κάτι άλλο, έτσι για αλλαγή.

Παίζει κάτι εξίσου καλό αν όχι καλύτερο;

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Εδώ και χρόνια χρησιμοποιώ το poweramp. Δεν έχω κάποιο παράπονο αλλά έλεγα μήπως και έβαζα κάτι άλλο, έτσι για αλλαγή.

Παίζει κάτι εξίσου καλό αν όχι καλύτερο;

 

Έχω ταυτόχρονα power amp, player pro και jet audio plus.

Το τελευταίο είναι το αγαπημένο μου music player. Το θεωρώ ό,τι πιο ολοκληρωμένο υπάρχει εκεί έξω. Το πιο κορυφαίο των κορυφαίων κατ' εμέ. Φυσικά είναι επί πληρωμή, αλλά αξίζει μέχρι το τελευταίο λεπτό του ευρώ.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.jetappfactory.jetaudioplus

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Έχω ταυτόχρονα power amp, player pro και jet audio plus.

Το τελευταίο είναι το αγαπημένο μου music player. Το θεωρώ ό,τι πιο ολοκληρωμένο υπάρχει εκεί έξω. Το πιο κορυφαίο των κορυφαίων κατ' εμέ. Φυσικά είναι επί πληρωμή, αλλά αξίζει μέχρι το τελευταίο λεπτό του ευρώ.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.jetappfactory.jetaudioplus

 

Ναι, και το poweramp αγορασμένο το έχω όπως και τις περισσότερες εφαρμογές μου. Δεν έχω θέμα, έχω σχετικά λίγες εφαρμογές και όπου υπάρχει αγοραστή έκδοση την προτιμώ. Το jet audio το ξέρω από τον υπολογιστή από παλιά και το έχω σε εκτίμηση. Θα το τσεκάρω. Ευχαριστώ.

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Ναι, και το poweramp αγορασμένο το έχω όπως και τις περισσότερες εφαρμογές μου. Δεν έχω θέμα, έχω σχετικά λίγες εφαρμογές και όπου υπάρχει αγοραστή έκδοση την προτιμώ. Το jet audio το ξέρω από τον υπολογιστή από παλιά και το έχω σε εκτίμηση. Θα το τσεκάρω. Ευχαριστώ.

 

Είναι πολύ καλή εφαρμογή, έχει τεράστιες δυνατότητες παραμετροποίησης του ήχου, για να τη φέρεις στα μέτρα σου, μόνο που τα επιπλέον DSP plugins κοστίζουν επιπλέον. Είναι ένα έξτρα κόστος, αλλά τουλάχιστον μπορείς να τα δοκιμάσεις πριν τα αγοράσεις, και αγοράζεις αν σου χρειάζονται, και μόνο όσα σου χρειάζονται.

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Επιβεβαιώνω κι εγώ για το Jet Audio Plus. Δοκίμασα πάρα πολλά αυτές τις μέρες που είχα χρόνο και διαπίστωσα ότι είναι μακράν το πιο ολοκληρωμένο. Αυτό χρησιμοποιώ πλέον.

Ως δεύτερη επιλογή θα πρότεινα το σχεδόν εξίσου πάρα πολύ καλό (για τα δικά μου δεδομένα τουλάχιστον) PlayerPro.

Αυτά τα δύο θεωρώ ότι είναι τα καλύτερα και πιο ολοκληρωμένα.

Link to comment
Share on other sites

Ποια από τις διαθέσιμες εφαρμογές μουσικής όπως για παράδειγμα το spotify έχει την καλύτερη ποιότητα ήχου στην free έκδοση?
Link to comment
Share on other sites

Αδέρφια μου,αλήτες,πουλιά, εδώ και κάνα χρόνο το prisma μου κρασάρει αισχρά. Έχουμε κάποια τίμια εναλλακτική επιλογή;

oie_187028Bihdufbm.png.3d3976d11317e0e48874a77356b5ad14.png

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Παιδια καλησπερα. Για επεξεργασια απλη και γρηγορη σε βιντεο τι συνιστατε;

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
στο QuickPic αρνουνται τοσο καιρο οι developers να φτιαξουν τα μωβ γραμματα ή ειναι καποια ρυθμιση που εμενα μου διαφευγει?
Link to comment
Share on other sites

στο QuickPic αρνουνται τοσο καιρο οι developers να φτιαξουν τα μωβ γραμματα ή ειναι καποια ρυθμιση που εμενα μου διαφευγει?
Το χρησιμοποιώ τόσο συχνά που πλέον το συνήθισα αλλά δυστυχώς ναι, άγνωστο γιατί τόσο καιρό μετά δεν το έχουν αλλάξει.

Και το τραγικό είναι πως όσες και αν δοκίμασα πάλι σε αυτήν την εφαρμογή γύρισα..

 

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] Μουσική, Βίντεο και Φωτογραφία
  • The title was changed to Youtube voice assistance υποχρεωτικά ενεργό μετά το τελευταίο update

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...