Jump to content

[Android - προτάσεις] Μουσική, Βίντεο και Φωτογραφία


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γιατί δε χρησιμοποιείς την εφαρμογή "Φωτογραφίες" της Google;

 

Είπα τι θέλω να κάνει.

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Είπα τι θέλω να κάνει.

 

Εσύ θέλεις να κρατάς ένα backup απ'ότι κατάλαβα εφόσον λές να κάνει συγχρονισμό. Δεν σε ενδιαφέρει να δημοσιεύονται για να τις βλέπουν. Εάν εννοείς αυτό και δεν έχω καταλάβει λάθος γίνεται αυτόματα ο συγχρονισμός αλλά δεν τις διαγράφει μετά από το άλμπουμ σου αλλά πρέπει να το κάνει εσύ. Αν θες να μπαίνουν facebook, instagram ώστε να τις βλέπουν και οι φίλοι σου και μετά να σβήνουν από το άλμπουμ του κινητού δε ξέρω κάποια τέτοια εφαρμογή. Στο facebook πρέπει να έχει κάποια τέτοια επιλογή ώστε ότι τραβάς να ανεβαίνει κι όλας αλλά δεν είμαι σίγουρος. Καλή συνέχεια!

Nokia:5110->6150->3310->3330->5210|Sharp:gx20|Sony ericsson:W800|Nokia:N82->N900|HTC:EVO 3D|Nokia:101 Dual Sim|Samsung:Galaxy Note 4(exynos 32Gb Black)|LG:G2->V10LG Tablet:G pad 8.3 White|Huawei:Mate 10 Pro|Samsung:Galaxy S21 Ultra 256Gb

Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω κάτι παρόμοιο με το imgur το οποίο τελευταία μου κάνει νερά. Τι προτείνετε?

Ευχαριστώ

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω κάτι παρόμοιο με το imgur το οποίο τελευταία μου κάνει νερά. Τι προτείνετε?

Ευχαριστώ

https://postimages.org/el/ ?

 

 

https://el.imgbb.com ?

Link to comment
Share on other sites

 

Ευχαριστώ.

Κάποια σελίδα που να έχει και app?

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω κάτι παρόμοιο με το imgur το οποίο τελευταία μου κάνει νερά. Τι προτείνετε?

Ευχαριστώ

Το flickr.

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Το flickr.

 

Θέλω απλά να ανεβάζω κάποιες φωτογραφίες που δεν χρειάζομαι (πχ κάποιο screenshot για να το ποσταρω εδώ) χωρίς να τις έχω στον λογαριασμό μου.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ποιό πρόγραμμα κόβει τον ήχο της φωτογραφικής μηχανής όταν δεν μπορούμε να τον απενεργοποιήσουμε από τις ρυθμίσεις?

 

Στάλθηκε από το SM-N935S μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Σου έχω απαντήσει στο άλλο θέμα!!
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει εφαρμογή που να μετατρέπει βίντεο από mov σε mp4 και κατά προτίμηση μη αποκλειστικά (lossless);

 

Επίσης υπάρχει κάποια εφαρμογή για μετατροπή σε διαφορετικά βίντεο φορμά;

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Παιδιά χρησιμοποιώ το tunein radio και έχω μεγάλο θέμα με την κατανάλωση μπαταρίας μιλάω για πάνω από 40% σε μισή ώρα.

Συμβαίνει και ας άλλους και μήπως διορθώνεται κάπως?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά χρησιμοποιώ το tunein radio και έχω μεγάλο θέμα με την κατανάλωση μπαταρίας μιλάω για πάνω από 40% σε μισή ώρα.

Συμβαίνει και ας άλλους και μήπως διορθώνεται κάπως?

Γενικά όλες αυτές οι εφαρμογές που streamάρουν (TuneIn, Spotify, κτλ.) έχουν υψηλή κατανάλωση αλλά όχι τόσο υψηλή.

Σίγουρα κάτι συμβαίνει από μεριάς σου.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σήμερα με πέταξε έξω ξαφνικά το Spotify και ενώ βάζω τα στοιχεία μου κανονικά δεν με αφήνει να συνδεθώ. Μου λέει ότι κάτι βάζω λάθος αλλά δεν βάζω.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σήμερα με πέταξε έξω ξαφνικά το Spotify και ενώ βάζω τα στοιχεία μου κανονικά δεν με αφήνει να συνδεθώ. Μου λέει ότι κάτι βάζω λάθος αλλά δεν βάζω.

Έχεις την επίσημη εφαρμογή κατεβασμένη από play store? Αν όχι, αυτό είναι το πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σήμερα με πέταξε έξω ξαφνικά το Spotify και ενώ βάζω τα στοιχεία μου κανονικά δεν με αφήνει να συνδεθώ. Μου λέει ότι κάτι βάζω λάθος αλλά δεν βάζω.

 

Και σε μένα το ίδιο, πρέπει να κατεβάσουμε την επίσημη εφαρμογή. Υπάρχει κάποια εφαρμογή μουσικής παρόμοια, με χαμηλότερο μηνιαίο κόστος;

Link to comment
Share on other sites

Έχεις την επίσημη εφαρμογή κατεβασμένη από play store? Αν όχι, αυτό είναι το πρόβλημα.
Τα έμαθα τα νέα από διπλανό φόρουμ.... Καλά να πάθουμε!!
Link to comment
Share on other sites

https://youtu.be/LWjdfnCuJ2k

Γενικα υπάρχουν λύσεις ..είτε με παλιό app είτε με άλλο modded app αλλά φτιάχνοντας άλλο account και μεταφέροντας τις λίστες από τον ένα λογαριασμό στον αλλο http://www.trikatuka.aknakn.eu/#/

Άλλο app είναι το deezer ....Μπορείς να μεταφέρεις και τις λίστες από Spotify

Google + YouTube is our friend..

Edited by alex222800
Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω να εγκαταστήσω στο android box κάποιον music player (κυρίως από εκεί ακούω μουσική) αλλά να μπορώ να τον κουμαντάρω και από το κινητό.

Θα ήθελα να μπορώ να βλέπω τα αρχεία μουσικής του σκληρού δίσκου που είναι πάνω στο android box για να επιλέγω ποια θέλω να αναπαραχθούν.

 

Γνωρίζετε κάποια εφαρμογή ή γενικά αν γίνεται αυτό;

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ψάχνω να εγκαταστήσω στο android box κάποιον music player (κυρίως από εκεί ακούω μουσική) αλλά να μπορώ να τον κουμαντάρω και από το κινητό.

Θα ήθελα να μπορώ να βλέπω τα αρχεία μουσικής του σκληρού δίσκου που είναι πάνω στο android box για να επιλέγω ποια θέλω να αναπαραχθούν.

 

Γνωρίζετε κάποια εφαρμογή ή γενικά αν γίνεται αυτο;;

 

Γενικά ποιον θεωρείτε καλύτερο music player???

 

Έχω αγοράσει τον poweramp αλλά δεν με βολεύει ο τρόπος που έχει ώστε να επιλέγεις αρχεία από τον σκληρό δίσκο.

Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω να εγκαταστήσω στο android box κάποιον music player (κυρίως από εκεί ακούω μουσική) αλλά να μπορώ να τον κουμαντάρω και από το κινητό.

Θα ήθελα να μπορώ να βλέπω τα αρχεία μουσικής του σκληρού δίσκου που είναι πάνω στο android box για να επιλέγω ποια θέλω να αναπαραχθούν.

 

Γνωρίζετε κάποια εφαρμογή ή γενικά αν γίνεται αυτο;;

 

Γενικά ποιον θεωρείτε καλύτερο music player???

 

Έχω αγοράσει τον poweramp αλλά δεν με βολεύει ο τρόπος που έχει ώστε να επιλέγεις αρχεία από τον σκληρό δίσκο.

Δοκιμασε μια το serviio ,μπορείς και με kodi . Και τα δύο είναι για όλα τα media ...music+ video files

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
παιδιά εχω ενα android box του εχω βάλει το youtube άλλα και το vanced ομως σε καθε βίντεο αναγκάζομαι να ανεβάζω ανάλυση,υπάρχει κατι αλλο να δοκιμάσω? :(
siemens s35i->sony ericsson t100->siemens s65->sony ericsson k750->eten x600->htc diamond->htc diamond 2->xperia ray (ποτέ Nokia :cool:)
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] Μουσική, Βίντεο και Φωτογραφία
  • The title was changed to Youtube voice assistance υποχρεωτικά ενεργό μετά το τελευταίο update

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...