Jump to content

[Android - προτάσεις] Μουσική, Βίντεο και Φωτογραφία


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

 

Αυτή η εφαρμογή είναι κακόγραμμένη πιστεύω, από τότε που την έβαλα μου άναβε συνεχώς η οθόνη, έτσι κι εγώ την πέταξα. Έχει κάποιος άλλος αντιμετωπίσει αυτό το πρόβλημα;

Link to comment
Share on other sites

το usound δεν περναει τα τραγουδια που κατεβαζω στο Musics player του κινητου?
Link to comment
Share on other sites

το usound δεν περναει τα τραγουδια που κατεβαζω στο Musics player του κινητου?

 

Πρεπει λογικα να το κανεις import τον φακελο του στον player ...

1+7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Πως κάνω zoom in-zoom out στον BS Player κι αν πρέπει να κάνω παύση στην εικόνα ή μπορώ εν κινήσει;
Link to comment
Share on other sites

Easy CD-DA extractor ειναι προγραμμα για ριπ αλλα και γι'αυτο που θελεις δηλ για album art π.χ. googlareis το τιτλο του album ''κατεβαζεις τη foto στο pc και την ''κολλας'' στο τραγουδι-ια που θελεις.Υπαρχει και σε ''ιδιαιτερα'' sites ;).Εννοειται οτι μπορεις να βαλεις οποιαδηποτε εικονα θες

 

 

τα εχω κανει ολα εκει!

εχω το neo v με 2.3 αλλα το εκανα 4 και ενω πριν εδειχνε κανονικα φωτο τωρα τιποτα!

υπαρχει κανενα προγραμμα [που με ics να δειχνει και τις φωτο που εχουμε στην μουσικη (εξωφυλλα) ?

 

 

ξερει καποιος παιδια..;

Edited by athanaso77
Συνεχόμενα μηνύματα
Link to comment
Share on other sites

με ποιο τροπο μπορω να περασω τα covers απο τα τραγουδια στον playerpro?

 

στο poweramp απλα τα πετουσα μεσα στο φακελο album art

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

κάποια εφαρμογη για να βγαζει πολλες φωτογραφιες μαζι?

 

Fast Burst Camera Lite

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.spritefish.fastburstcameralite&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5zcHJpdGVmaXNoLmZhc3RidXJzdGNhbWVyYWxpdGUiXQ..

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω εφαρμογή για camera/video που να έχει:

 

Οπωσδήποτε:

 

  • Γρήγορη εκκίνηση
  • Εύκολη χρήση
  • Χρονοδιακόπτη
  • zoom

Προαιρετικά:

 

  • Μαζική λήψη φωτογραφιών
  • Lapse video
  • Επιλογή διαδρομής αποθήκευσης

| Ericsson GF768 | Sony Ericsson Z600 | Sony Ericsson Z550i | ZTE Blade | MOTOROLA ATRIX | ELEPHONE P3000s | Lenovo K3 Note | Lenovo Vibe P1 Pro | Samsung Galaxy Note 9 | Samsung Galaxy S22 Ultra |

 

Link to comment
Share on other sites

Χρειαζομαι μια εφαρμογη για να κανω επεξεργασια σε μια φωτογραφία και συγκεκριμενα να κρυψω καποια νουμερα ας πουμε.. αλλα οχι με ζωγραφικη.. αν γινεται με εκεινο το εφε που θολωνει συγκεκριμένο σημειο
1+7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Ακυρω το προβλημα.

Ομως πειτε τι προτεινετε για μουσικη ?

 

Αν μιλάς για πρόγραμμα μουσικής, δαγκωτό PowerAMP.

Link to comment
Share on other sites

Παιχταράδες και παιχταρούδες, έχετε υπόψιν σας κάποιο app που να κατεβάζει ολόκληρη μια playlist από youtube, σαν mp3, ώστε να μην κατεβάζεις ένα ένα τα κομμάτια ?
Link to comment
Share on other sites

Μηπως εχετε βρει καποιον τροπο για να αναγνωριζει το συστημα τα ελληνικα fonts στα τραγουδια? Μεχρι τωρα εχω δοκιμασει τα παντα και δεν εχω βγαλει ακρη!
Link to comment
Share on other sites

Έχω ένα ζευγάρι ακουστικά logitech με τρία κουμπιά λειτουργίας και όταν είχα το "παγωτό" είχα κατεβάσει μια εφαρμογή με την οποία μπορούσα να ελέγχω τις λειτουργίες του player με το κεντρικό κουμπί.

 

Τώρα με τα "φασόλια" στον συνδυασμό ένα πάτημα και συνεχής πίεση που είχα ορίσει για την αύξηση της έντασης, αντί της αύξησης της έντασης, ενεργοποιείται η φωνητική αναζήτηση του Google.

 

Ξέρει κάποιος πως να την απενεργοποιήσω;

iPhone 8+
Link to comment
Share on other sites

Χρειαζομαι μια εφαρμογη για να κανω επεξεργασια σε μια φωτογραφία και συγκεκριμενα να κρυψω καποια νουμερα ας πουμε.. αλλα οχι με ζωγραφικη.. αν γινεται με εκεινο το εφε που θολωνει συγκεκριμένο σημειο

 

Καποιος να γνωριζει;

1+7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Καποιος να γνωριζει;

 

Δοκιμασε το Retouch, αν θυμαμαι καλα μια φορα που το χρειάστηκα μου εκανε καλη δουλειά.

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασε το Retouch, αν θυμαμαι καλα μια φορα που το χρειάστηκα μου εκανε καλη δουλειά.

 

Δοκιμαζω και ενημερώνω

1+7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Μηπως εχετε βρει καποιον τροπο για να αναγνωριζει το συστημα τα ελληνικα fonts στα τραγουδια? Μεχρι τωρα εχω δοκιμασει τα παντα και δεν εχω βγαλει ακρη!

 

 

και μαζικη μετατροπη σε utf8 που εκανα δεν διαβαζονται ουτε απο τον μαμα ουτε απο το poweramp σε galaxy S3.

Καποια ιδεα?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] Μουσική, Βίντεο και Φωτογραφία
  • The title was changed to Youtube voice assistance υποχρεωτικά ενεργό μετά το τελευταίο update

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...