Jump to content

[Android - προτάσεις] Μουσική, Βίντεο και Φωτογραφία


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

To μόνο παρόμοιο που γνωρίζω, είναι αυτό!

 

τεΛΕΙΟ!!!!!!!!!!με καλυψες πληρως!!!κατι τετοιο εψαχνα και δεν μπορουσα να βρω..εισαι απαιχτος!!!!Σε ευχαριστω παρα πολυ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

τεΛΕΙΟ!!!!!!!!!!με καλυψες πληρως!!!κατι τετοιο εψαχνα και δεν μπορουσα να βρω..εισαι απαιχτος!!!!Σε ευχαριστω παρα πολυ!!!!!!

 

Μπορείς με 2 λόγια να μας πεις τι κάνει η εφαρμογή Chris Soyars Chris app, DropSnap, μπας και ειναι χρήσιμη και για μας..!!! κάτι πάω να καταλάβω, αλλά μια απλή εξήγηση θα ήταν καλύτερα ..!!

Edited by mariodj

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

Villis, ευχαριστώ πολύ και για το καλωσόρισμα και για τις δύο απαντήσεις! Σύντομες και περιεκτικές!

Ακολούθησα την συμβουλή σου, το ξαναεγκατέστησα το mixzing για πολλοστή φορά και δεν ξέρω πως γίνεται ... φαίνεται να δουλεύει. Το ξανάπιασα με το μαλακό φαίνεται αυτή τη φορά και με μεγαλύτερη σιγουριά και για την ώρα κάνει ό,τι του λέω. Θα δείξει και στην πράξη!

Να'σαι καλά, θα κοιμηθώ καλύτερα απόψε:happy:

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς με 2 λόγια να μας πεις τι κάνει η εφαρμογή Chris Soyars Chris app, DropSnap, μπας και ειναι χρήσιμη και για μας..!!! κάτι πάω να καταλάβω, αλλά μια απλή εξήγηση θα ήταν καλύτερα ..!!

Αν διάβαζες το link που έδωσα ή το τι ζητούσε ο φίλος παραπάνω και του απάντησα, νομίζω θα καταλάβαινες ;)

Όπως και να'χει είναι μια εφαρμογή η οποία "ανεβάζει" αυτόματα τις φωτογραφίες που τραβάς στο dropbox!

 

Villis, ευχαριστώ πολύ και για το καλωσόρισμα και για τις δύο απαντήσεις! Σύντομες και περιεκτικές!

Ακολούθησα την συμβουλή σου, το ξαναεγκατέστησα το mixzing για πολλοστή φορά και δεν ξέρω πως γίνεται ... φαίνεται να δουλεύει. Το ξανάπιασα με το μαλακό φαίνεται αυτή τη φορά και με μεγαλύτερη σιγουριά και για την ώρα κάνει ό,τι του λέω. Θα δείξει και στην πράξη!

Να'σαι καλά, θα κοιμηθώ καλύτερα απόψε:happy:

Γι'αυτό είμαστε εδώ :happy:

Όσο για το mixzing, νομίζω ότι καλά έκανες και του έδωσες μαι δεύτερη ευκαιρία, μιας και νομίζω ότι από free εφαρμογές είναι από τις καλύτερες ;)

Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

Εχω το lg optimus 2x και σκεφτομαι να αγορασω καμια εφαρμογη για καμερα τα δυο χαρακτηριστικα που θα με ενδιφεραν ειναι να μπορω να τραβαω φωτογραφια με τα κουμπια για την ενταση του ηχου και να εχω καλυτερη ποιοτητα φωταγραφιας (στους κλειστους χωρους δεν ειμαι ικανοποιημενος με τις φωτο) εχετε κατι υπ΄οψιν ή θεωρειτε οτι ειναι αχρηστο
Link to comment
Share on other sites

Gruvtron

 

ss-480-0-6

 

θυμίζει λίγο από Kaosspad, λίγο από Kaossilator, λίγο από groovebox :)

Παίζεις τις μελωδίες στο pad, αλλάξεις κλίμακες κι αυτό προσθέτει αυτόματα το beat.

Δεν εχει τις δυνατότητες των sequencer, αλλα για να φτιάχνεις μελωδίες περιμένοντας στην ουρά ειναι τέλειο :music: Και με πολύ ωραίο interface.

 

tapas, mapas, Tapatalk.

Edited by Muck Smith

τα καλύτερα είναι... δίπλα σας

πρώην συντονιστής συζητήσεων στα fora Windows Phone και Digital Gadgets[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα.μηπως γνωριζει καποιος φιλος πως τραβαμε πανοραμικη φωτο με το gs2?
Samsung Galaxy SΙΙΙ i9300
Link to comment
Share on other sites

ψαχνω εφαρμογη για upload φωτογραφιων που να σου δινει την δυνατοτητα να την ποσταρεις σε forum...κατι σαν το imageshack...

εχετε να μου προτεινετε καμια εκτος του imageshakdroid και photobucket?

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

ψαχνω εφαρμογη για upload φωτογραφιων που να σου δινει την δυνατοτητα να την ποσταρεις σε forum...κατι σαν το imageshack...

εχετε να μου προτεινετε καμια εκτος του imageshakdroid και photobucket?

 

Δοκιμασε το urly, μήπως κάνει αυτό που θες.

Link to comment
Share on other sites

Θέλω εφαρμογή για να κατέβασω βίντεο απο προφίλ φίλου μου απο το Facebook,υπάρχει κάτι?

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Ποια ειναι η καλυτερη εφαρμογη για επεξεργασια φωτογραφιων;Να κανει παπαδες λεμε;)
Link to comment
Share on other sites

Θέλω εφαρμογή για να κατέβασω βίντεο απο προφίλ φίλου μου απο το Facebook,υπάρχει κάτι?

 

Photoshop mobile.

Δεν ξέρω κατά πόσο σε εξυπηρετεί αλλά μην ξεχνάμε ότι μιλάμε για κινητό...

Δες και εδώ τι άλλα αναφέρουνε.http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=287456

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς πως μπορώ να βλέπω βίντεο από site πέραν του yοutube στο κινητό? Και δεν μιλάω για site τύπου youtube metacafe και τέτοια... Για να καταλάβετε... Αυτό που θέλω είναι να μπορώ να βλέπω βίντεο στο κινητό μου, από το ίντερνετ όπως αυτά, τα οποία ο custom player του κινητού δεν τα παίζει... Κάνει ένα σχετικό load αλλά μετά από λίγο μου λέει ότι δεν μπορεί να τα ανοίξει... Έχω δοκιμάσει μερικούς players αλλά δεν με βοήθησαν...
Link to comment
Share on other sites

Ποια ειναι η καλυτερη εφαρμογη για επεξεργασια φωτογραφιων;Να κανει παπαδες λεμε;)

 

εγώ χρησιμοποιώ το picSay pro έχω δοκιμάσει αρκετά apps και αυτό είναι το καλύτερο

 

ξέρει κανείς πως μπορώ να κατεβάσω video απο το youtube σε mp3 ?

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Link to comment
Share on other sites

ξέρει κανείς πως μπορώ να κατεβάσω video απο το youtube σε mp3 ?

 

Δοκιμασε το tubemate https://market.android.com/details?id=devian.tubemate.kin1

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

Εχω το lg optimus 2x και σκεφτομαι να αγορασω καμια εφαρμογη για καμερα τα δυο χαρακτηριστικα που θα με ενδιφεραν ειναι να μπορω να τραβαω φωτογραφια με τα κουμπια για την ενταση του ηχου και να εχω καλυτερη ποιοτητα φωταγραφιας (στους κλειστους χωρους δεν ειμαι ικανοποιημενος με τις φωτο) εχετε κατι υπ΄οψιν ή θεωρειτε οτι ειναι αχρηστο

 

έχω ψάξει πολλές φορές να βρω καμιά εφαρμογή που να αξίζει αλλά δεν έχω βρει τίποτα ούτε με πληρωμή !!! και εγώ το lg optimus 2x έχω !! και η camera του δεν είναι καθόλου καλή ακόμα και με εφαρμογή ιδία είναι η ποιότητα !!!

 

 

ευχαριστώ !!!

 

 

ευχαριστώ !!!

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Link to comment
Share on other sites

 

 

 

ευχαριστώ !!!

 

 

 

ευχαριστώ !!!

δεν βγαινει στο market

http://m2.tubemate.net/down2.jsp?version=1.05.21

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς κάποια εφαρμογή camera που να προσθέτει ημερομηνία λήψης στην φώτο?

 

Sent from my htc HD2

 

Δεν ξέρω αλλά δοκίμασε camera 360, vignette, lgcamera.. κάποια θα το έχει!

 

καλησπερα.μηπως γνωριζει καποιος φιλος πως τραβαμε πανοραμικη φωτο με το gs2?

 

Ανοίγεις την κάμερα, κάτω αριστερά πατάς settings, shooting mode> panorama

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποια εφαρμογή (βασικά ψάχνω music player) με την οποία να μπορώ να ρυθμίζω την ταχύτητα των τραγουδιών, χωρίς όμως να αλλοιώνεται ο ήχος. Δηλαδή θέλω να έχει μια επιλογή, όπως αυτήν του Windows Media Player με την οποία να μπορώ να αλλάζω τις ταχύτητες των κομματιών.. Άμα ξέρει κανείς, ας με βοηθήσει γιατί ψάχνω κανά μήνα... (όχι και κάθε μέρα, αλλά ψάχνω:p)

Πεθαμένος: Ένας φιλόσοφος, κάποτε μου είπε το εξής "Σκέφτομαι, άρα υπάρχω"

Άγγελος: Φίλε, δεν υπάρχεις... αλλά μην το σκέφτεσαι!!

Link to comment
Share on other sites

Έκανα δουλειά τελικά με την lgcamera.

Δεν έχω βρει άλλη εφαρμογή που να προσθέτει ημερομηνία στην φωτογραφία.

 

Sent from my htc HD2

πολυ καλη εφαρμογη...

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Το εχω ξαναγραψει, για κατεβασμα μουσικης δοκιμαστε το music junk, εχει αναβαθμιστει και ειναι απιστευτη εφαρμογουλα. Θα τη βρειτε στο google, οχι στο μαρκετ.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] Μουσική, Βίντεο και Φωτογραφία
  • The title was changed to Youtube voice assistance υποχρεωτικά ενεργό μετά το τελευταίο update

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...