Jump to content

[Android - προτάσεις] GPS και πλοήγηση


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

To go score σταμάτησε να λειτουργεί? Έχουν να κάνουν update κάτι μήνες,και βγάζει σφάλμα συνέχεια για το δίκτυο,ενώ η εφαρμογή έχει το πρόβλημα. Άλλη εφαρμογή για αγώνες μπάσκετ εξίσου καλή, με live ενημέρωση υπάρχει? Edited by Billys_RR
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 23,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα, βλέπω ρε παιδιά το sygic να μοστράρει παντού στα top κτλ. Εγώ του βάζω (με γρήγορη διαδρομή) να με πάει από τη δυτική είσοδο της Θεσσαλονίκης μέχρι το αεροδρόμιο και αυτό με περνάει μέσα από το κέντρο της πόλης! ΟΚ να το κάνει αυτό σε μικρή πόλη αλλά στη Θεσσαλονίκη είναι απλά τραγικό αυτό. Δεν το δοκίμασα στην πράξη (το σούταρα μόλις είδα αυτό το λάθος), ίσως να έτυχε. Αν είναι μεμονωμένο δε με πειράζει. Αλλού δουλεύει σωστά;

 

βαλε το igo primo να βρεις την υγεια σου!!!!;)

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=568971986488193&set=a.322449567807104.91091.322436297808431&type=1&theaternokia 3110 -nokia 3120-vodafon joy845- Huawei ideos x3- sony ericsson xperia neo v samsung galaxy POCET GTS-5300-thl w100- pipo-s2 lenovo thinkpad E540 ICORE 5 4210M

Hiaomi Redmy Note 2 Prime

Link to comment
Share on other sites

βαλε το igo primo να βρεις την υγεια σου!!!!;)
φανατικος igo primo εδω.

αλλα ωρες ωρες δηλαδη σε τρελανει με τις αρλουμπες διαδρομες που προτεινει!για αυτα τα λαθη φταινε οι χαρτες παντα οχι τα λογισμικα βεβαια.

Link to comment
Share on other sites

Στο Sygic 11.2.6 εχει κανείς πρόβλημα στο να βάλει τον αριθμό σπιτιού;διαλέξω πόλη,οδό αλλα τον αριθμο δεν τον παίρνει.

tsak8 - Χρήστος

LG G6 / LG G Pad 8,3"

Link to comment
Share on other sites

Στο Sygic 11.2.6 εχει κανείς πρόβλημα στο να βάλει τον αριθμό σπιτιού;διαλέξω πόλη,οδό αλλα τον αριθμο δεν τον παίρνει.

 

Με το που γραφεις την οδο, στο επομενο παραθυρο απλα πληκτρολογησε εναν αριθμό χωρις να πατησεις πουθενα αλλου

1+7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Στο Sygic 11.2.6 εχει κανείς πρόβλημα στο να βάλει τον αριθμό σπιτιού;διαλέξω πόλη,οδό αλλα τον αριθμο δεν τον παίρνει.

 

Βεβαιωσου ότι έχεις τον σωστό δρόμο.

Μου έχει τύχει να μην βρίσκει το νούμερο γιατί η οδός που έβαζα δεν ήταν σωστή.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

φανατικος igo primo εδω.

αλλα ωρες ωρες δηλαδη σε τρελανει με τις αρλουμπες διαδρομες που προτεινει!για αυτα τα λαθη φταινε οι χαρτες παντα οχι τα λογισμικα βεβαια.

Ίσα ίσα που το iGo μου τις βγάζει σωστές εμένα, απλά δε μου αρέσει ο τρόπος που δουλεύει (σαν να έχω μπακατέλα του '90 ένα πράγμα). Που είναι οι θρυλικές μέρες του iGo 8.3 σε WM; Κρίμα που το παράτησαν το προγραμματάκι, ήταν απλά κορυφή. Τεσπα εγώ κατέληξα να έχω 2-3 σε trial, το Navigation της Google και το iGo (το οποίο μένει μόνο και μόνο για τις σωστές διαδρομές του). Με το Co-pilot ήμουν σχετικά ευχαριστημένος αλλά έχει κάποιο προβλημα τώρα και δεν παίζει.

Link to comment
Share on other sites

Με το που γραφεις την οδο, στο επομενο παραθυρο απλα πληκτρολογησε εναν αριθμό χωρις να πατησεις πουθενα αλλου

 

Βεβαιωσου ότι έχεις τον σωστό δρόμο.

Μου έχει τύχει να μην βρίσκει το νούμερο γιατί η οδός που έβαζα δεν ήταν σωστή.

 

Αυτο κάνω παιδιά, πατάς αριθμο και μετα τέλος αλλα δεν το παίρνει :blink:

tsak8 - Χρήστος

LG G6 / LG G Pad 8,3"

Link to comment
Share on other sites

Εμενα παλια δεν κρασαρε ποτε τοσους μηνες....

 

Κι εγώ δεν είχα προβλήματα ποτέ σε ics.

Απλά δεν είχε γίνει update για jelly bean και δεν έμπαινε τον τελευταίο καιρό.

Link to comment
Share on other sites

Αυτο κάνω παιδιά, πατάς αριθμο και μετα τέλος αλλα δεν το παίρνει :blink:

Aν δεν σε πειράζει, δώσε την διεύθυνση να το τσεκάρω στο δικό μου κινητό.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Μηπως δεν εχει ο χαρτης νουμερα στην οδο που ψαχνει?

Σε εμενα με igo και χαρτη της nq η οδος που μενω δεν εχει νουμερα αλλα μου εχει επιλογη για διασταυρωση.

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Ίσα ίσα που το iGo μου τις βγάζει σωστές εμένα, απλά δε μου αρέσει ο τρόπος που δουλεύει (σαν να έχω μπακατέλα του '90 ένα πράγμα). Που είναι οι θρυλικές μέρες του iGo 8.3 σε WM; Κρίμα που το παράτησαν το προγραμματάκι, ήταν απλά κορυφή. Τεσπα εγώ κατέληξα να έχω 2-3 σε trial, το Navigation της Google και το iGo (το οποίο μένει μόνο και μόνο για τις σωστές διαδρομές του). Με το Co-pilot ήμουν σχετικά ευχαριστημένος αλλά έχει κάποιο προβλημα τώρα και δεν παίζει.

 

Καθόλου παρατημένο δεν είναι το igo primo.... Και με σκιν dimka απογειώνεται!

Link to comment
Share on other sites

Καθόλου παρατημένο δεν είναι το igo primo.... Και με σκιν dimka απογειώνεται!

 

Που το βρίσκουμε το skin του dimka;

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας,

ετρεξα το wisepilot το οποιο ειναι δωρεαν στο xperia sole

αλλα δεν βρισκει καν δορυφορους.

αξιζει να το ψαξω?? ή να "αγορασω καποιο αλλο προογραμμα πλοηγησης??

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια εχω κατεβάσει το navigon με χάρτες με όλα στον υπολογιστή, το κάνω εγκατάσταση στο κινητό, και μου λέει κάτι ότι δεν μπορεί να συνδεθεί στο σερβερ, και περίμενα πως και πως να μου έρθει το καλωδιο που πήρα σήμερα και έχω ξενερώσει

το navigon θελει οταν το ανοιγεις να εχεις συνδεση ιντερτνετ μονο στιγμιαια για να κανει επαφη ....

Γεια σας,

ετρεξα το wisepilot το οποιο ειναι δωρεαν στο xperia sole

αλλα δεν βρισκει καν δορυφορους.

αξιζει να το ψαξω?? ή να "αγορασω καποιο αλλο προογραμμα πλοηγησης??

 

δεν ειναι δωρεαν το ειχα δοκιμασει παλια πληρωνεις για μερα-εβδομαδα-μηνα κ.λ.π εαν θυμαμαι καλα .και για να δουλεψει θελει παντα συνδεση δεδομενων internet ...υπαρχουν αλλα καλυτερα να βαλεις... 1)igo primo 2)navigon 3)sigic κ.λ.π !!!!!!!!!

Edited by viotos

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=568971986488193&set=a.322449567807104.91091.322436297808431&type=1&theaternokia 3110 -nokia 3120-vodafon joy845- Huawei ideos x3- sony ericsson xperia neo v samsung galaxy POCET GTS-5300-thl w100- pipo-s2 lenovo thinkpad E540 ICORE 5 4210M

Hiaomi Redmy Note 2 Prime

Link to comment
Share on other sites

που μπορω να βρω πλοηγο gps με χαρτες ελαδας για το κινητο μου? δεν εμπιστευομαι το αντιστοιχο app που εχει καθοσον αφενος χρεωνει το λογαριασμο μου και αφ ετερου δεν δινει ακριβεις πληροφοριες
Link to comment
Share on other sites

Εφαρμογη για το bug που εχει εμφανιστει προσφατα με τα χαμενα sms... :)

 

Ghostly SMS

 

Υπήρχε τέτοιο θέμα και δεν το είχα πάρει χαμπάρι; Δηλαδή ενδέχεται να έχουν χαθεί μηνύματα; :eek:

Link to comment
Share on other sites

Μέσω android, πώς μετατρέπεις την φωτό σε Pdf?

 

με αυτο

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.intsig.camscanner&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5pbnRzaWcuY2Ftc2Nhbm5lciJd

SE xperia Neo V 2.3.4 Codename 9.0

ευχαριστω το φιλο Soulfunkdjx για τη βοηθεια :bow:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα.Εχω ενα samsung GT I5500 και εχω εγκαταστήσει το sygic, αλλά δεν καταφέρνω να συνδεθώ ( μου λεει αναμονή για σήμα gps). Έχω την έκδοση 11.2.5. Θα πρέπει να έχω wifi μήπως? Η να αλλάξω κάποια ρύθμιση?

 

Ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα.Εχω ενα samsung GT I5500 και εχω εγκαταστήσει το sygic, αλλά δεν καταφέρνω να συνδεθώ ( μου λεει αναμονή για σήμα gps). Έχω την έκδοση 11.2.5. Θα πρέπει να έχω wifi μήπως? Η να αλλάξω κάποια ρύθμιση?

 

Ευχαριστώ πολύ

 

Αλλά προγράμματα gps δουλεύουν;

Είναι ενεργοποιημένο το GPS στις ρυθμίσεις;

Δοκιμάζεις σε ανοιχτό χώρο, χωρίς σκεπή από πάνω;

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Είναι bug μόνο της gingerbread; Και σε κινητά με χαμηλή μνήμη μόνο;

 

Gingerbread? Εγω το επαθα στο GSG III με JB 4.1 :)

 

Παντως μπορει να ηταν κατι μεμονομενο η πολυ σπανιο (η και να εχει να κανει με το δικτυο της κινητης εκεινη την δεδομενη στιγμη???) καθως 3 χρονια τωρα με android δεν το ειχα ξαναπαθει.

Επισης απο χθες που εχω μεσα την εφαρμογη δεν εχω χασει κανενα...Θα την κρατησω για κανα μηνα να δω.

 

Ο λογος που εβαλα την εφαρμογη ειναι οτι αφενος μου συνεβει οποτε δεν θελω να ξαναγινει, και αφετερου αφου επεσα πανω στην εφαρμογη, σκεφτηκα οτι για να μου συνεβει με ενα και καποιος να εχει φτιαξει μια εφαρμογη για αυτο το πραγμα πιθανος να διαπιστωσω κατι που δεν ηξερα για το τηλεφωνο μου.

Αλέξανδρος
Link to comment
Share on other sites

ξερουμε αν το tom tom θα μπορουμε να το εχουμε στο android?

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
ξερουμε αν το tom tom θα μπορουμε να το εχουμε στο android?

 

Το έχουμε ήδη... https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tomtom.greece&feature=more_from_developer#?t=W251bGwsMSwxLDEwMiwiY29tLnRvbXRvbS5ncmVlY2UiXQ..

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] GPS και πλοήγηση

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...