Jump to content

[Android - προτάσεις] GPS και πλοήγηση


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εχουμε λινκ για don't panic?

 

Don't Panic

 

Android users running custom ROMS that do not support Google Checkout and therefore cannot download DON’T PANIC version 4.5 from the Play Store, can download the latest version at http://www.mireogps.com/

Samsung S21 Ultra

Samsung Note 9

Samsung Galaxy Watch 4

[c0rrupt3d_tranSm1SS10n]

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 23,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Don't Panic

 

Android users running custom ROMS that do not support Google Checkout and therefore cannot download DON’T PANIC version 4.5 from the Play Store, can download the latest version at http://www.mireogps.com/

 

εχεις μεινει ευχαριστημενος απο την χρηση του? :)

 

Πια ειναι η γνωμη σας γι'αυτον τον πλοηγο?

Edited by anastasiszn

oie_187028Bihdufbm.png.3d3976d11317e0e48874a77356b5ad14.png

Link to comment
Share on other sites

εχεις μεινει ευχαριστημενος απο την χρηση του? :)

 

Πια ειναι η γνωμη σας γι'αυτον τον πλοηγο?

 

Να σου πω την αληθεια οχι. Εχω χρησιμοποιησει αρκετα αλλα κανενα δεν ειναι αρκετα καλο οσο το mls destinator το οποιο ειχα καποτε σε ενα pocket pc. Τωρα πια ειναι αρκετα ακριβο για να το αγορασω για το κινητο αλλα κανενα για μενα δεν εχει φτασει στο δικο του επιπεδο σε android. Το μοναδικο προγραμμα το οποιο ειναι πολυ καλυτερο ειναι το TomTom που εχω στο iPad και αν δεν κανω λαθος δεν βγαινει για android.

Samsung S21 Ultra

Samsung Note 9

Samsung Galaxy Watch 4

[c0rrupt3d_tranSm1SS10n]

Link to comment
Share on other sites

Το mls δεν υπαρχει για android απο οτι μου λεει η αναζητηση.

oie_187028Bihdufbm.png.3d3976d11317e0e48874a77356b5ad14.png

Link to comment
Share on other sites

Το mls δεν υπαρχει για android απο οτι μου λεει η αναζητηση.

 

MLS Destinator για Android

Οπως θα δεις αλλος ενας σοβαρος λογος που δεν το βαζω ειναι οτι πρεπει να βαλω και την δικη τους SD card κατι που δεν θα το εκανα για κανενα λογο.

Edited by trod

Samsung S21 Ultra

Samsung Note 9

Samsung Galaxy Watch 4

[c0rrupt3d_tranSm1SS10n]

Link to comment
Share on other sites

οχι ρε συ,απλα σου δινει ετοιμη την καρτα αλλα πιστευω οτι αν θελεις χρησιμοποιεις και την δικη σου.

 

σου παραθετω και το εγχειριδιο χρησης http://www.mls.gr/files/manulas_kiniton/MLSDestAndroid_Manual.pdf

Edited by anastasiszn

oie_187028Bihdufbm.png.3d3976d11317e0e48874a77356b5ad14.png

Link to comment
Share on other sites

οχι ρε συ,απλα σου δινει ετοιμη την καρτα αλλα πιστευω οτι αν θελεις χρησιμοποιεις και την δικη σου.

 

σου παραθετω και το εγχειριδιο χρησης http://www.mls.gr/files/manulas_kiniton/MLSDestAndroid_Manual.pdf

 

Δυστυχως οχι, το destinator for android είναι κλειδωμένο με την κάθε SD card.

Samsung S21 Ultra

Samsung Note 9

Samsung Galaxy Watch 4

[c0rrupt3d_tranSm1SS10n]

Link to comment
Share on other sites

κριμα,γι'αυτο τι λετε? NDrive

NDrive?:cry::cry: τραγικο.....

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

ειμαι αναμεσα σε CoPilot Live Premium Europe v9.1.0.269 και Mireo DON'T PANIC. πιο μου προτεινετε?

oie_187028Bihdufbm.png.3d3976d11317e0e48874a77356b5ad14.png

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικα αυτη τι στιγμη εχω στην συσκευη μου IGO-NAVIGON-SYGIC και ειμαι πληρη καλυμενος :)

 

και επισης μπορω να χρησιμοποιησω τον χρυσo οδηγο για σημεια ενδιαφεροντος

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=gr.mobilexo&hl=en

 

;)

Ισως το navigon φιλε.

ρωταει εδω ο φιλος

Παιδιά υπάρχει καμιά έκδοση του igo που να εμφανίζεται σωστά στο xperia s ; και αν ναι ποια ;

και απαντας το 8.

ποιο 8?

To igo 8 φιλε μου :)

 

και τελος το CoPilot?

Εχεις τα ποιο καλα igo - Navigon ;) (αποψη μου)

 

 

[Δημοσκόπηση] Ποιο είναι το καλύτερο πρόγραμμα πλοήγησης http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=291854

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

αυτη τι στιγμη εχω igo,sygic,wisepilot,navigon αλλα θελω ενα ακομα τελευταιο γιαυτο ρωτησα.

oie_187028Bihdufbm.png.3d3976d11317e0e48874a77356b5ad14.png

Link to comment
Share on other sites

αυτη τι στιγμη εχω igo,sygic,wisepilot,navigon αλλα θελω ενα ακομα τελευταιο γιαυτο ρωτησα.

Θα σου ελεγα να βαλεις το garmin αλλα ειναι μονο για την Αυστραλια https://play.google.com/store/apps/details?id=com.garmin.android.obn.client&hl=el

:lol::lol: πλακα κανω, χωρις παρεξηγηση :)

Μακαρι να το δουμε και στα μερη μας.....

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Ο όρος zip όταν αναφερόμαστε σε λειτουργικά συστήματα είναι, κατά γενική ομολογία, συνυφασμένος με το πρόγραμμα WinZip του οποίου η επιτυχία αλλά και ο λόγος ύπαρξης είναι ταυτόσημος με το διάσημο OS της Microsoft.

 

Σήμερα παρουσιάστηκε στο Google Play Store το WinZip για Android και αναφερόμαστε στην επίσημη εφαρμογή και όχι σε κάποια 3rd party.

Όσοι λοιπόν έχετε έκδοση 2.1 και πάνω στην συσκευή σας “proceed with no caution” και κατεβάστε την εφαρμογή από ΕΔΩ.

 

Source: gadgeta.me

Link to comment
Share on other sites

Ο όρος zip όταν αναφερόμαστε σε λειτουργικά συστήματα είναι, κατά γενική ομολογία, συνυφασμένος με το πρόγραμμα WinZip του οποίου η επιτυχία αλλά και ο λόγος ύπαρξης είναι ταυτόσημος με το διάσημο OS της Microsoft.

 

Σήμερα παρουσιάστηκε στο Google Play Store το WinZip για Android και αναφερόμαστε στην επίσημη εφαρμογή και όχι σε κάποια 3rd party.

Όσοι λοιπόν έχετε έκδοση 2.1 και πάνω στην συσκευή σας “proceed with no caution” και κατεβάστε την εφαρμογή από ΕΔΩ.

 

Source: gadgeta.me

 

καλο αλλα αν εχεις μια εφαρμογη εξερευνησης αρχειων, οπως το ES File Explorer, δεν το χρειαζεσαι γιατι μπορεις να συμπιεζεις ή να αποσυμπιεζεις μεσα απο την εφαρμογη αυτη ;)

Link to comment
Share on other sites

MLS Destinator για Android

Οπως θα δεις αλλος ενας σοβαρος λογος που δεν το βαζω ειναι οτι πρεπει να βαλω και την δικη τους SD card κατι που δεν θα το εκανα για κανενα λογο.

 

αν και είναι σε sd card, εγώ που το έχω χρησιμοποιήσει (και το χρησιμοποιώ που και που) με βόλεψε πάρα πολύ. από χάρτες είναι από τα καλύτερα gps πιστεύω

Link to comment
Share on other sites

μια γρηγορη ερωτηση:

το Navigon εχει φωνητικη πλοηγηση στα ελληνικα? :)

 

φυσικά ναι!

δεν νομίζω να υπάρχει πλοηγός με ελληνικούς χάρτες χωρίς να έχει ελληνική εκφώνησης διαδρομής

Link to comment
Share on other sites

Θα σου ελεγα να βαλεις το garmin αλλα ειναι μονο για την Αυστραλια https://play.google.com/store/apps/details?id=com.garmin.android.obn.client&hl=el

:lol::lol: πλακα κανω, χωρις παρεξηγηση :)

Μακαρι να το δουμε και στα μερη μας.....

 

Μιλάει για την έκδοση του Android ή γενικά για το Garmin?

Γιατί ελληνικούς χάρτες και πλοηγός υπάρχει εδώ και χρόνια για symbian.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Μιλάει για την έκδοση του Android ή γενικά για το Garmin?

Γιατί ελληνικούς χάρτες και πλοηγός υπάρχει εδώ και χρόνια για symbian.

 

O anastasiszn ρωτούσε για προγράμματα πλοήγησης για android, έχει 4 και θέλει να βάλει άλλο ένα και να τα κάνει 5. Αστειευόμενος του απάντησα για το garmin.

Καλά κάνεις και το αναφέρεις ότι υπάρχει για symbian, το είχα και εγώ στο δικό μου(symbian).

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Δεν το εχω δοκιμασει. Αυτο που εβαλες δεν εχει φωνητικες οδηγιες και δεν ρολαρει ο χαρτης στην πλοηγηση. Αυτα γραφουν στις Κριτικές χρηστών νομιζω ειχε αναφερθει και εδω μεσα πριν λιγο καιρο.

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

οποτε απεγκατασταση με τη μια :)

 

 

αν βαλω την δευτερη εκδοση που ειναι με τα χρηματα χρειαζετε παλι να κατεβασει χαρτες η κατευθειαν θα λειτουργησει?

oie_187028Bihdufbm.png.3d3976d11317e0e48874a77356b5ad14.png

Link to comment
Share on other sites

οποτε απεγκατασταση με τη μια :)

δοκιμασε το για να μας πεις αν ειναι ετσι ;)

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] GPS και πλοήγηση

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...