Jump to content

[Android - προτάσεις] GPS και πλοήγηση


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ναι. Μια χαρά.

Το είχαμε αναφέρει και παλιότερα, και το επανήλθαμε και τώρα. Το sygic έχει τρομερό πρόβλημα στις δρομολογήσεις προς νησιά.:mad:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 23,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ναι έχει κίνηση και είναι και πολύ ακριβής θα έλεγα. Επίσης μπορείς να επισημάνεις στο πρόγραμμα και μπλόκα τροχαίας για ενημέρωση των επόμενων οδηγών :ninja:

Zήτησα χτες αν ξέρει κάποιος να μου προτείνει ενεργά φορουμ για συσκευές gps, Ενας λόγος είναι που θέλω να αγοράσω το tomtom go520 που έχει κάμερες,κίνηση και αναβαθμίσεις δωρεάν για πάντα.

Link to comment
Share on other sites

Η Ιόνια οδός (Αντίριο-Ιωάννινα) έχει μπει ολόκληρη στο Google maps πλην του τμήματος που παραδόθηκε στην κυκλοφορία στις 3 Αυγούστου λίγο πριν τα Ιωάννινα.

 

Στους μόνο δρόμους που δεν χρειάζεται ο πλοηγός, ειναι Εγνατία και Ιωνία Οδό...! ;)

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

Zήτησα χτες αν ξέρει κάποιος να μου προτείνει ενεργά φορουμ για συσκευές gps, Ενας λόγος είναι που θέλω να αγοράσω το tomtom go520 που έχει κάμερες,κίνηση και αναβαθμίσεις δωρεάν για πάντα.

Για κοίταξε το http://www.naviphone-hellas.gr/forum.php

Link to comment
Share on other sites

Μπα. Είμαι Βέροια τώρα.

Sygic: Βάζω Νάξο και με στέλνει Αλεξανδρούπολη να πάρω καράβι και να κάνω το δρομολόγιο Αλεξανδρουπολη-Λημνος-Χιος-Αγ. Κήρυκος-Τήνος- Νάξος.

Το ίδιο και όταν δοκιμάζω νησιά των Κυκλάδων που είναι από τα κοντινότερα σε Πειραιά, πχ Μήλος και Σέριφος. Πάλι από Αλεξανδρούπολη Λημνο Χιο κλπ με στέλνει. Επίσης και για Ρόδο. Πάλι από Αλεξανδρούπολη.

Η μόνη περίπτωση που με στέλνει από το λιμάνι του Πειραιά είναι για Κρήτη. Για ΟΛΑ τα άλλα νησιά με στέλνει από Αλεξανδρούπολη.

 

Το google maps για Κυκλάδες με βγάζει από Ραφήνα και για Κρήτη από Πειραιά.

Το here επίσης από Ραφήνα (για Κυκλάδες) και δίνει εναλλακτικές από Πειραιά. Για Κρήτη από Πειραιά κανονικά.

 

Το απίθανο είναι η δρομολόγηση που κάνει όταν του ζητάω Σκιάθο. Η σωστή διαδρομή είναι ξεκινάω από Βέροια, βγαίνω εγνατία, στον κόμβο του Κλειδιου μπαίνω ΠΑΘΕ κατεβαίνω Βόλο λιμάνι και παίρνω το καράβι για Σκιάθο.

Δείτε τώρα τι δρομολόγηση δείχνει το sygic.

 

S70809-125937.jpg

 

Με βγάζει στην εθνική. Περνάω έξω από τον Βόλο, αλλά δε στρίβω. Συνεχίζω! Με βγάζει για Χαλκίδα!!!!!!:wacko:

Πάω Χαλκίδα, διασχίζω τη μισή Εύβοια για να φτάσω τέρμα Βόρεια Εύβοια, παίρνω το φέρρυ που σε βγάζει απέναντι στη Γλύφα και ξανανεβαίνω προς Βόλο (αν προσέξετε ενώ είμαι στην εθνική με βγάζει σε κάτι άκυρες εξόδους και με ξαναβάζει αμέσως στην εθνική χωρίς λόγο αλλά το προσπερνάω αυτό). Παίρνω την έξοδο προς Βόλο. Δε με πάει Βόλο από τον κανονικό δρόμο αλλά απο Στεφανοβίκειο και με περνάει από τη λίμνη Καρλα.:wacko:

Κι εκεί που λες οκ έφτασα Βόλο να πάρω το πλοίο, δε σε βάζει στην πόλη. Σε κατεβάζει κάτω στη μύτη στην είσοδο του Παγασητικού στο Τρικερι και από εκεί σου δείχνει να πάρεις καράβι για Βόλο (δεν νομίζω να υπάρχει), να πας στο λιμάνι του Βόλου και μετά να πάρεις καράβι για Σκιάθο.......:rolleyes:

Η οδύσσεια ενός ξεριζωμένου.

 

Το google maps σε στέλνει κανονικά από Βόλο, χωρίς άσκοπες περιπλανήσεις.

Το ίδιο και το here, και σου δίνει και εναλλακτική να πάρεις πλοιο από τον Αγιο Κωνσταντίνο.

Ετσι ακριβώς φίλε μου. Το κατέβασα κι εγώ πριν από λίγο από το play store, για να δω αν διορθώθηκαν τα προβλήματα που είχαμε συζητήσει πάλι εκτενώς (σελίδες 1370 και μετά). Αλλά δυστυχώς δεν έχει διορθωθεί τίποτε απολύτως, παρ' όλο που τότε τους το έγραψα κιόλας.

Δοκίμασα πάλι την διαδρομή προς Σκιάθο από Πελοπόνησο και κάνει τα ίδια ακριβώς κουλά που έγραψα και στην σελίδα 1370.

 

Και παρ' όλα αυτά κάποιοι το συνιστούν ανεπιφύλακτα (χωρίς καν να αναφέρουν τα τραγικά λάθη και προβλήματα που υπάρχουν στις δρομολογήσεις προς τα νησιά, παρ' όλο που τα γνωρίζουν, διότι συμμετείχαν και τότε στην σχετική συζήτηση).

 

Περαστικά στους κολλημένους!!!:p

Ω ξειν, αγγέλλειν πατράσι ότι τήδε κοιμόμεθα τοις κείνων χρήμασι τρεφόμενοι

Mi Mix 2S, Le Max2, Meizu Pro 6 Plus

Link to comment
Share on other sites

Στη Σκιάθο μπορείς να πας από 4 διαφορετικά λιμάνια. Επέλεξε λοιπόν το λιμάνι που θες και αν δε σε πάει εκεί τότε το ξανασυζητάμε. Προσωπικά δεν είμαι κολλημένος με το συγκεκριμένο πρόγραμμα αλλά σε όλη την Ευρώπη με έβγαλε ασπροπρόσωπο. Ατέλειες έχουν όλα και διαφέρουν ανάλογα με το χρήστη. Εγώ π.χ δεν θα επέλεγα ποτέ προορισμό το νησί αλλά το λιμάνι. Γούστα είναι αυτά.
:protest: Λέω ΟΧΙ...!!! στα Greeklish
Link to comment
Share on other sites

Εμένα στο sygic όταν βάζω νησιώτικο προορισμό μου βγάζει σφάλμα και πως ξεπέρασα τα όρια του δρόμου. Αγορασμένη παγκόσμια άδεια και τραφικ Lifetime. Δεν ξέρω αλλά σίγουρα κάτι δεν πάει καλά. Το έχω ψιλό μετανιώσει. Περιμένω να δείξει τα δόντια του στο εξωτερικό. Αν και εκεί τα σκατώσει θα μετανιώνω που δεν τα έφαγα σε σουβλάκια.
ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Στη Σκιάθο μπορείς να πας από 4 διαφορετικά λιμάνια. Επέλεξε λοιπόν το λιμάνι που θες και αν δε σε πάει εκεί τότε το ξανασυζητάμε. Προσωπικά δεν είμαι κολλημένος με το συγκεκριμένο πρόγραμμα αλλά σε όλη την Ευρώπη με έβγαλε ασπροπρόσωπο. Ατέλειες έχουν όλα και διαφέρουν ανάλογα με το χρήστη. Εγώ π.χ δεν θα επέλεγα ποτέ προορισμό το νησί αλλά το λιμάνι. Γούστα είναι αυτά.

 

Εδώ εγώ που είμαι Έλληνας και έχω γυρίσει όλη την Ελλάδα δεν την ξέρω αυτήν την πληροφορία (3 είχα υπόψιν μου).

Πως περιμένεις να την ξέρει ο Γάλλος, ο Άγγλος, ο Γερμανός, ο Σέρβος κλπ τουρίστας που κάνει διακοπές εδώ;*

Ας είμαστε αντικειμενικοί.

 

* Θα μου πεις ΟΚ είσαι προνοητικός το ψάχνεις από πριν, κι εγώ αυτό κάνω απο πριν όπου κι αν πάω. Αλλά αν πχ κάνεις διακοπές Πιερία και σου κα*λώσει ρε αδερφέ να πας και σε ένα νησί και πεις "δεν πάμε Σκιάθο;", αν βασιστείς στο sygic, κάηκες.

Link to comment
Share on other sites

Άμα πεις "και δεν πάμε Σκιάθος" το πρώτο πράγμα που θα κάνει κάποιος είναι να ψάξει στο ίντερνετ για δρομολόγια οπότε θα βρει και τα λιμάνια και τις ώρες. Μπορεί κάποιο λιμάνι να είναι μεν κοντά του αλλά λόγω δρομολογίων να μη τον βολεύει. Ο ξένος σίγουρα θα το κάνει πάντως.
:protest: Λέω ΟΧΙ...!!! στα Greeklish
Link to comment
Share on other sites

ΟΚ άρα όλοι το ψάχνουν από πριν. Άρα δεν χρειάζεται να κάνει σωστές δρομολογήσεις το sygic προς νησιωτικούς προορισμούς.

Άρα κανένα πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Είπαμε και παραπάνω, ο καθένας μας έχει διαφορετικά κριτήρια στη δρομολόγηση. Εγώ θα το έψαχνα όπως έγραψα παραπάνω για να μη ψάχνομαι αργότερα. Δεν θα απορρίψω ένα πρόγραμμα για τη Σκιάθο πόσο μάλλον όταν σε όλη την Ευρώπη με έχει βγάλει ασπροπρόσωπο. Ο καθένας μας έχει τις επιλογές του και δόξα τω Θεό από Προγράμματα υπάρχουν άπειρα για όλα τα γούστα.
:protest: Λέω ΟΧΙ...!!! στα Greeklish
Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου στο είπα και πριν. Κι εγώ της ίδια λογικής είμαι, πριν πάω οπουδήποτε το ψάχνω.

Αλλά το θέμα δεν είναι μόνο η Σκιάθος, είναι όλοι σχεδόν (πλην Κρήτης) οι νησιωτικοί προορισμοί. Είναι σοβαρό σφάλμα.

Και εγώ το sygic χρησιμοποιώ σαν κύριο πρόγραμμα (έχω και άλλα 3), σε κανένα δεν έχω τυφλή εμπιστοσύνη.

Με έχει κρεμάσει και το tomtom και το navigon παλιότερα.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα στο sygic όταν βάζω νησιώτικο προορισμό μου βγάζει σφάλμα και πως ξεπέρασα τα όρια του δρόμου. Αγορασμένη παγκόσμια άδεια και τραφικ Lifetime. Δεν ξέρω αλλά σίγουρα κάτι δεν πάει καλά. Το έχω ψιλό μετανιώσει. Περιμένω να δείξει τα δόντια του στο εξωτερικό. Αν και εκεί τα σκατώσει θα μετανιώνω που δεν τα έφαγα σε σουβλάκια.
Σαφώς και έχει τα θεματάκια του.

Αλλά λες στο εξωτερικό να μην τα πηγαίνει καλά, όταν είναι το νούμερο ένα GPS σε πωλήσεις;;

 

Σαφώς και το προτιμούν τόσοι άνθρωποι από άλλες χώρες και άρα δείχνει ότι δουλεύει καλά σε πολύ μεγάλο βαθμό.

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Στους μόνο δρόμους που δεν χρειάζεται ο πλοηγός, ειναι Εγνατία και Ιωνία Οδό...! ;)

Κάνεις λάθος!

Διέσχισα όλη την Ιόνια οδό πριν 10 μέρες, πριν μπει στο Google maps, και έχω να σου πω πως το χρειάστηκα. Γιατί;

Η Ιόνια οδός είναι τέλειος αυτοκινητόδρομος, μονότονος όμως και με στοιχειώδη σήμανση. Μόνο πριν τις εξόδους είδα πινακίδες και σχεδόν πουθενά πινακίδες με χιλιομετρικές αποστάσεις. Υπήρξαν στιγμές που δεν ήξερα πού ακριβώς ήμουν. Να μην έχω GPS να ξέρω τουλάχιστον ποιαν ώρα θα φτάσω στον προορισμό μου; Σε πόσα χιλιόμετρα θα στρίψω; και όχι μόνο. Άρα....

Link to comment
Share on other sites

Πριν από ένα χρόνο περίπου (05-08-2016) στην αξιολόγηση στο play store τους έγραψα για το πρόβλημα με τις δρομολογήσεις προς τα νησιά.

Μου απάντησαν: Please go to Sygic--->menu--->settings--->menu in the top right corner of the screen and select "reset to defaults".

Το έκανα, δεν άλλαξε κάτι, τους ενημέρωσα ότι δεν άλλαξε κάτι και τέλος.

Ούτε ξαναματααπάντησαν ούτε διορθώθηκε και το Πρόβλημα

Ω ξειν, αγγέλλειν πατράσι ότι τήδε κοιμόμεθα τοις κείνων χρήμασι τρεφόμενοι

Mi Mix 2S, Le Max2, Meizu Pro 6 Plus

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιο πρόγραμμα AR ώστε μέσω της κάμερας να μου λέει τι δείχνω; Πχ χωριά η βουνά. Έχω το locus αλλά το πρόσθετο του μου δείχνει τα σημεία που εγώ έχω δηλώσει και όχι τα πάντα.

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

για android η καλύτερη λύση για την ελλάδα ήταν με διαφορά το don't panic, το οποίο είχε καλό χάρτη και ήταν πολύ εύχρηστο πρόγραμμα.. με την επιλογή αποφυγή χωματόδρομων γλίτωνες τις κακοτοπιές.. το είχα αγορασμένο με δικαίωμα ενημερώσεων για πάντα, αλλά η εταιρεία σταμάτησε να το ενημερώνει το 2015..

για το παρόμοιο (για όλο τον κόσμο) ginius driver δε μπορώ να το αξιολογήσω αφού δεν είμαι χαζός να ξαναπληρώσω το ίδιο πρόγραμμα, που είχα πληρώσει παλιότερα.. μπορεί κάπόιος, πάντως, να το χρησιμοποιήσει δωρεάν χωρίς φωνητική πλοήγηση..

έκτοτε, κι επειδή αισθάνθηκα ότι η mireo με εξαπάτησε, δοκίμασα μέχρι στιγμής τα sygic και google maps..

 

και τα δύο έχουν πρόβλημα στη δρομολόγηση και μπορεί να σε στείλουν σε δρόμους που ούτε 4χ4 δε μπορεί να περάσει.. π.χ. το sygic με έστελνε σε ρεματιές ανάμεσα σε βίλες γιατί θεωρούσε ότι ήταν χωματόδρομοι..

 

να δοκιμάσω το Here? έχει αποφυγή χωματόδρομων; καμιά άλλη ιδέα;

Link to comment
Share on other sites

Είπαμε και παραπάνω, ο καθένας μας έχει διαφορετικά κριτήρια στη δρομολόγηση. Εγώ θα το έψαχνα όπως έγραψα παραπάνω για να μη ψάχνομαι αργότερα. Δεν θα απορρίψω ένα πρόγραμμα για τη Σκιάθο πόσο μάλλον όταν σε όλη την Ευρώπη με έχει βγάλει ασπροπρόσωπο. Ο καθένας μας έχει τις επιλογές του και δόξα τω Θεό από Προγράμματα υπάρχουν άπειρα για όλα τα γούστα.
κριτήρια στην δρομολόγηση δεν υπάρχουν.αν υπήρχαν θα βάζαμε κάτω τον χάρτη και θα πηγαίναμε ρωτώντας.το αν εσυ θα το έψαχνες ισχύει και για όλους τους άλλους.και ο τουρίστας θα το ψάξει, θα βρει πιο λιμάνι έχει καράβι στην ώρα που θέλει, θα βρει πιο είναι πιο κοντά και μετα; θα διασχίσει όλη την Ελλάδα;

για το αν σας βγάζει ασπρο πρόσωπους εξωτερικό μην είστε και σίγουροι.αντίστοιχα τα ίδια θα λέει και ο ξένος για την πρόγραμμα στην Ελλάδα

Δυο πράγματα είναι άπειρα, το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία, αλλά για το σύμπαν δεν είμαι εντελώς σίγουρος
Link to comment
Share on other sites

Το sygic το έχω πολλά χρόνια. Μέχρι πριν το version 15 ήταν αρκετά καλό, ίσως από τα καλύτερα. Από εκεί και πέρα κάθε βερσιόν και χειρότερα

Και όχι δεν είναι καλό ούτε στην Ευρώπη. Έχω κάνει την διαδρομή Σκανδιναβία Ελλάδα τρεις φορές οδικός και είναι ότι να ναι κυριολεκτικά

Εκεί που είσαι σε αυτοκινητόδρομο του την βαράει και σε στέλνει σε επαρχιακή οδός γιατί έτσι

Imo Here maps ίσως το καλύτερο μαζί με το gopilot

One+ One --- iPAD 3 --- Xperia Neo V --- HTC Hero --- HTC Touch Cruise --- Nokia N95 --- Nokia 6680 --- Nokia 6310i
Link to comment
Share on other sites

αυτό το here δεν σας πειράζει που το refresh rate του χάρτη θυμίζει gps πρόγραμμα προηγούμενης δεκαετίας;; ο χάρτης δεν κυλάει ομαλά όπως όλα τα άλλα προγράμματα αλλά πάει βήμα βήμα. τραγικό για τόσο μεγάλη εταιρεία. από πέρσι τους το έχω αναφέρει και ακόμα το ψάχνουν έλεος

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

αυτό το here δεν σας πειράζει που το refresh rate του χάρτη θυμίζει gps πρόγραμμα προηγούμενης δεκαετίας;; ο χάρτης δεν κυλάει ομαλά όπως όλα τα άλλα προγράμματα αλλά πάει βήμα βήμα. τραγικό για τόσο μεγάλη εταιρεία. από πέρσι τους το έχω αναφέρει και ακόμα το ψάχνουν έλεος

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

 

Με ίδια συσκευή με εσένα δεν έχω τέτοιο πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Με ίδια συσκευή με εσένα δεν έχω τέτοιο πρόβλημα.

δεν υπάρχει περίπτωση γιατί το έχουν παραδεχθεί στην here. βγάλε βίντεο και ανέβασε το να το δω.

 

δες τι εννοώ

 

 

https://mega.nz/#!vMxRWSRY!Ts2P0gllW13_ydZ7OcsgNJooCvgfWYc2-UhDCvD_D_c

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Edited by ilka71
Link to comment
Share on other sites

δεν υπάρχει περίπτωση γιατί το έχουν παραδεχθεί στην here. βγάλε βίντεο και ανέβασε το να το δω.

 

δες τι εννοώ

 

 

https://mega.nz/#!vMxRWSRY!Ts2P0gllW13_ydZ7OcsgNJooCvgfWYc2-UhDCvD_D_c

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Είχα καιρό να δω τόσο ταχύτατο επανυπολογισμό διαδρομής.

Link to comment
Share on other sites

Ναι, οι σταθερές κάμερες είναι που ελεγχουν την ταχύτητα και σε βγάζουν φωτογραφία αν το παρακάνεις.

Φυσικά και έχει ηχητική ειδοποίηση.

 

Αυτές ρε παιδιά πότε σε πιάνουν;

 

Πέρασα δύο τις προάλλες στον δρόμο προς Λαύριο με 10-15 χιλιόμετρα πάνω από το όριο αλλά γράμμα Δεν ήρθε :p

 

Μπα. Είμαι Βέροια τώρα.

Sygic: Βάζω Νάξο και με στέλνει Αλεξανδρούπολη να πάρω καράβι και να κάνω το δρομολόγιο Αλεξανδρουπολη-Λημνος-Χιος-Αγ. Κήρυκος-Τήνος- Νάξος.

Το ίδιο και όταν δοκιμάζω νησιά των Κυκλάδων που είναι από τα κοντινότερα σε Πειραιά, πχ Μήλος και Σέριφος. Πάλι από Αλεξανδρούπολη Λημνο Χιο κλπ με στέλνει. Επίσης και για Ρόδο. Πάλι από Αλεξανδρούπολη.

Η μόνη περίπτωση που με στέλνει από το λιμάνι του Πειραιά είναι για Κρήτη. Για ΟΛΑ τα άλλα νησιά με στέλνει από Αλεξανδρούπολη.

 

Το google maps για Κυκλάδες με βγάζει από Ραφήνα και για Κρήτη από Πειραιά.

Το here επίσης από Ραφήνα (για Κυκλάδες) και δίνει εναλλακτικές από Πειραιά. Για Κρήτη από Πειραιά κανονικά.

 

Το απίθανο είναι η δρομολόγηση που κάνει όταν του ζητάω Σκιάθο. Η σωστή διαδρομή είναι ξεκινάω από Βέροια, βγαίνω εγνατία, στον κόμβο του Κλειδιου μπαίνω ΠΑΘΕ κατεβαίνω Βόλο λιμάνι και παίρνω το καράβι για Σκιάθο.

Δείτε τώρα τι δρομολόγηση δείχνει το sygic.

 

S70809-125937.jpg

 

Με βγάζει στην εθνική. Περνάω έξω από τον Βόλο, αλλά δε στρίβω. Συνεχίζω! Με βγάζει για Χαλκίδα!!!!!!:wacko:

Πάω Χαλκίδα, διασχίζω τη μισή Εύβοια για να φτάσω τέρμα Βόρεια Εύβοια, παίρνω το φέρρυ που σε βγάζει απέναντι στη Γλύφα και ξανανεβαίνω προς Βόλο (αν προσέξετε ενώ είμαι στην εθνική με βγάζει σε κάτι άκυρες εξόδους και με ξαναβάζει αμέσως στην εθνική χωρίς λόγο αλλά το προσπερνάω αυτό). Παίρνω την έξοδο προς Βόλο. Δε με πάει Βόλο από τον κανονικό δρόμο αλλά απο Στεφανοβίκειο και με περνάει από τη λίμνη Καρλα.:wacko:

Κι εκεί που λες οκ έφτασα Βόλο να πάρω το πλοίο, δε σε βάζει στην πόλη. Σε κατεβάζει κάτω στη μύτη στην είσοδο του Παγασητικού στο Τρικερι και από εκεί σου δείχνει να πάρεις καράβι για Βόλο (δεν νομίζω να υπάρχει), να πας στο λιμάνι του Βόλου και μετά να πάρεις καράβι για Σκιάθο.......:rolleyes:

Η οδύσσεια ενός ξεριζωμένου.

 

Το google maps σε στέλνει κανονικά από Βόλο, χωρίς άσκοπες περιπλανήσεις.

Το ίδιο και το here, και σου δίνει και εναλλακτική να πάρεις πλοιο από τον Αγιο Κωνσταντίνο.

 

Κλαίω :lol:

 

να δοκιμάσω το Here? έχει αποφυγή χωματόδρομων; καμιά άλλη ιδέα;

 

Έχει Ναι

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] GPS και πλοήγηση

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...