Jump to content

[Android - προτάσεις] GPS και πλοήγηση


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δε ξέρω αν έχει γραφτεί,σήμερα πρόσεξα ότι έχουμε app για mobile banking από alpha bank!

Huawei P30/Huawei mate 10 lite/Samsung Galaxy S6 /Lg Nexus 5 Black 5.0.1/Unlock bootloader/Root

Sony Xperia P Silver/ICS 4.0.4/Root

Sony Ericsson Xperia Neo V Silver/GB (Sold)

Sony Ericsson Xperia X8 Black/GingerDX 2.3.7

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 23,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

παιδια μαλλον δεν ειναι το σωστο σημειο αλλα επιδη δεν βρηκα αλλου το βαζω εδω επιδη παρακολουθαω το θεμα και ειμαι συγουρος οτι θα βρω λυση , μετακόμισα απο αθηνα σε επαρχεία μονιμα και θελω να στειλω σε ολους το καινουργιο τηλεφωνο και την διευθηνση με sms αλλα επιδη ειναι πολλα ( τα sms ειναι περιπου 180 ) μηπως ξερη κανης καποιο εγγυημενο τροπο χωρις να πληρωσω ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

παιδια μαλλον δεν ειναι το σωστο σημειο αλλα επιδη δεν βρηκα αλλου το βαζω εδω επιδη παρακολουθαω το θεμα και ειμαι συγουρος οτι θα βρω λυση , μετακόμισα απο αθηνα σε επαρχεία μονιμα και θελω να στειλω σε ολους το καινουργιο τηλεφωνο και την διευθηνση με sms αλλα επιδη ειναι πολλα ( τα sms ειναι περιπου 180 ) μηπως ξερη κανης καποιο εγγυημενο τροπο χωρις να πληρωσω ευχαριστω

 

Ανάλογα το πρόγραμμα που έχεις. Στείλε με SMS σε αυτούς που έχουν την ίδια εταιρεία με εσένα, αν έχεις κάποιο πακέτο sms προς αυτούς και στους υπόλοιπους μέσω email ή με μήνυμα στο Facebook. Πιστεύω ότι είναι ο πιο οικονομικός τρόπος έτσι.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως Cerberus κ PowerAmp είναι από τα λίγα προγράμματα που έχω αγοράσει και δεν το έχω μετανιώσει.
Link to comment
Share on other sites

ειμαι λιγες μερεσ κατοχος εχω κατεβασει οτι να ναι ειναι η αληθεια , με αποτελεσμα να εχω μπερδευτει και θα ηθελα μια λιστα με must have εφαρμογες που πρεπει να εχω γι το κινητο ωστε να λειτουργει αψογα ....βοηθηστε μεεεεεεε θελω να στησω σςστα το κινητο Edited by teopanta1
Yπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

ειμαι λιγες μερεσ κατοχος εχω κατεβασει οτι να ναι ειναι η αληθεια , με αποτελεσμα να εχω μπερδευτει και θα ηθελα μια λιστα με must have εφαρμογες που πρεπει να εχω γι το κινητο ωστε να λειτουργει αψογα ....βοηθηστε μεεεεεεε θελω να στησω σςστα το κινητο

Δες αυτό. Πολύ καλό για αρχή

Κατηγοριοποιημένη λίστα εφαρμογών Android

και με γεια να το χαρείς.

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Δε ξέρω αν έχει γραφτεί,σήμερα πρόσεξα ότι έχουμε app για mobile banking από alpha bank!

 

Ναι, επιτελους...!!! Μεχρι στιγμης ηταν ατρανταχτο επιχειρημα υπεροχης καμμενων μηλο-οπαδων...!!!:p:p:p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ναι, επιτελους...!!! Μεχρι στιγμης ηταν ατρανταχτο επιχειρημα υπεροχης καμμενων μηλο-οπαδων...!!!:p:p:p

 

Εντάξει επιτέλους αλλά είναι το ίδιο με την σελίδα τους μέσω opera mini η opera Mobile.πολύ καλό.βέβαια μέσω opera Mobile "θυμάται" username και password και στα έχει έτοιμα έξω μέσω της εφαρμογής η του opera mini πρέπει ξανά μανά να τα πληκτρολογεις.

Link to comment
Share on other sites

Ποιος είναι ο καλύτερος music player για android?

κατά γενική ομολογία, είναι o poweramp! Koίταξε και σ'αυτό το θέμα για περισσότερες επιλογές ;)

Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

βέβαια μέσω opera Mobile "θυμάται" username και password και στα έχει έτοιμα έξω μέσω της εφαρμογής η του opera mini πρέπει ξανά μανά να τα πληκτρολογεις.

 

Φίλε, δεν είναι καλό αυτό... Ακόμα και χωρίς τον κλειδάριθμο μπορεί κάποιος να δει πράγματα που δεν πρέπει...

Link to comment
Share on other sites

My phones: LG GOOGLE NEXUS 5 16GB (BLACK) LG G5 32GB, SAMSUNG GALAXY NOTE 8 64GB

My tablet: LG G PAD V400 7.0 8GB (BLACK)

Link to comment
Share on other sites

 

 

Έχω ακούσει πως οι εφαρμογές αυτές βλάπτουν την ανθρώπινη ακοή σε μεγάλο βαθμό. Ισχύει όντως κάτι τέτοιο? Αν είναι κάποιος σχετικός ας μας πει.

 

Ενοχλούσε σε απίστευτο βαθμό την κόρη μου :eek: που είναι 3ον χρόνον μια μου την έβαλα μια που την απ εγκατέστησα :thumbdown:

Htc Wildfire S

Hboot-1.08.0099

RADIO-7.53.39.03m

ROM:Wildchild v 2.0

Link to comment
Share on other sites

για να βλεπω ανοιχτα βενζιναδικα με υγραεριο κ τις τιμες τι προτεινετε?

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=gr.x4real.fuelprices.android&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImdyLng0cmVhbC5mdWVscHJpY2VzLmFuZHJvaWQiXQ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, ξέρετε μήπως καμιά εφαρμογή που να μπλοκάρει τις εφαρμογές που θέλω ώστε να μη συνδέονται στο ίντερνετ?

Βρήκα το DroidWall αλλά θέλει root και δεν το έχω κάνει ακόμα...Οπότε προτιμάω κάποιο χωρίς root (Sony Xperia S)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, ξέρετε μήπως καμιά εφαρμογή που να μπλοκάρει τις εφαρμογές που θέλω ώστε να μη συνδέονται στο ίντερνετ?

Βρήκα το DroidWall αλλά θέλει root και δεν το έχω κάνει ακόμα...Οπότε προτιμάω κάποιο χωρίς root (Sony Xperia S)

 

Δες το AD blocker...

Link to comment
Share on other sites

ψαχνω player για μουσικη που να υποστηριζει ελληνικους χαρακτηρες. εγκατεστησα το poweramp που δυστιχος γραφει failed to play .... καποια δοκιμασμενη προταση για galaxy S3 ?
Link to comment
Share on other sites

ψαχνω player για μουσικη που να υποστηριζει ελληνικους χαρακτηρες. εγκατεστησα το poweramp που δυστιχος γραφει failed to play .... καποια δοκιμασμενη προταση για galaxy S3 ?

 

Χρησιμοποιώ το poweramp με αρχεία που έχουν ελληνικούς χαρακτήρες και ελληνικά id3 tags και ποτέ δεν είχα πρόβλημα.

Oneplus 6 8/128
Link to comment
Share on other sites

Δες αυτό. Πολύ καλό για αρχή

Κατηγοριοποιημένη λίστα εφαρμογών Android

και με γεια να το χαρείς.

 

τα ειδα τα προγραμματα και εγκατεστησα αρκετα απο αυτα με αποτελεσμα να καταναλωνει αρκετη μνημη η συσκευη ..μπορειτε να μου πειτε τα τελειως απαραιτητα προγραμματα ωστε και να ειναι καλα στημενο το κινητο αλλα και να μην εχω τοση μεγαλη επιβαρυνση μνημης ?

Yπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

άλλα είναι απαραίτητα για σένα και άλλα για τους άλλους. δλδ τι ρωτάς? ποια προγράμματα θέλουμε εμείς να βάλεις στο κινητό σου?

είπες ότι τα δοκίμασες. οκ. κράτα αυτά που πραγματικά χρειάζεσαι και σε εξυπηρετούν και τα άλλα στον κάδο! απλό... γιατί δυσκολεύεις τη ζωή σου???

Link to comment
Share on other sites

παιδια θελω να αντικαταστησω το adobe reader και το office suite γιατι δεν μεταφερονται στην εξωτερικη

μνημη.

εχετε να προτεινεται καποιες αλλες καλες να τις αντικαταστησω

και αν αξιζει κιολας να το κανω αυτο?

SE xperia Neo V 2.3.4 Codename 9.0

ευχαριστω το φιλο Soulfunkdjx για τη βοηθεια :bow:

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] GPS και πλοήγηση

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...