Jump to content

[Android - προτάσεις] GPS και πλοήγηση


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ποιο πρόγραμμα μπορεί να πάρει backup το ημερολόγιο pcsync? Επίσης πως μπορούμε να σβήσουμε όλες τις εγγραφές στο Ημερολόγιο?
Να γελάτε ,....... γιατί είναι μεταδοτικό !!!!!!:lol:
Link to comment
Share on other sites

Πώς μπορούμε να ξε-επιλέξουμε εφαρμογές από το Tit. Backup?

Δηλαδή να σταματήσουν να γίνονται backup.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια ερώτηση

Πού θα βρω ρυθμίσεις mms,internet για το HTC one s

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια ερώτηση

Πού θα βρω ρυθμίσεις mms,internet για το HTC one s

 

Δε παιζει ρολο η συσκευη.

Σε ποια εταιρια εισαι???

 

Οταν γυρισω σπιτι καπου τα εχω αποθηκευμενα.Θα τα βαλω εδω.

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια ερώτηση

Πού θα βρω ρυθμίσεις mms,internet για το HTC one s

 

http://magic-tips.blogspot.com/2010/03/internet-mms.html Εδω εισαι αν δεν κανω λαθος!

Phone 6s

iPhone 6 iPhone 5s iPhone 5

HTC Sensation S-Off

Link to comment
Share on other sites

Δε παιζει ρολο η συσκευη.

Σε ποια εταιρια εισαι???

 

Οταν γυρισω σπιτι καπου τα εχω αποθηκευμενα.Θα τα βαλω εδω.

 

Στην Cosmote

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

http://magic-tips.blogspot.com/2010/03/internet-mms.html Εδω εισαι αν δεν κανω λαθος!

 

Σωστος Σακη...;)

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Κάποια λάθος ρύθμιση κάνεις. Δες εάν τα ports είναι σωστά, εάν ο pop/imap/smtp σου υποστηρίζει encrypted passwords και (ξε)τσέκαρε το αντίστοιχα, εάν χρειάζεται να βάλεις SSL/TLS οπωσδήποτε ή εάν το username σου πρέπει να είναι του τύπου @otenet.gr ή παρόμοιο. Πάντος σίγουρα δεν έχει να κάνει με τις εφαρμογές που προανέφερες, είναι θέμα ρύθμισης.

 

Δεν μπορώ να καταφέρω να το συνδέσω με τίποτα. Εάν υποστηρίζει encrypted password που το βλέπω ;

Edited by vitriolis
Link to comment
Share on other sites

Παίδες, μια ερώτηση γιατί κοντεύω να βγάλω τα μάτια μου και δεν το βρίσκω... :mad::wacko:

Που στο δι@0λΟ είναι οι ρυθμίσεις για να μου έρχεται αναφορά παράδοσης όταν στέλνω μήνυματα??? Μιλάω για το Handcent. Πήγα το mini μου για service (έγινε επαναφορά συστήματος και αναβάθμιση, οπότε τα έχασα όλα...) και μετά που ξαναπέρασα το handcent δεν μπορώ να το βρώ με τίποτα στις ρυθμίσεις του...

Link to comment
Share on other sites

Ποιο πρόγραμμα μπορεί να πάρει backup το ημερολόγιο pcsync? Επίσης πως μπορούμε να σβήσουμε όλες τις εγγραφές στο Ημερολόγιο?

 

Αν κατάλαβα καλά τι θες, νομίζω ότι το myphone explorer θα σου κάνει αυτό που θες, για σβήσιμο πάντως σίγουρα θα σου κάνει δουλειά.

 

Παιδιά μια ερώτηση

Πού θα βρω ρυθμίσεις mms,internet για το HTC one s

 

Είσαι εκτός θέματος θα ρωτήσεις εδώ αν και ο ποιο εύκολος τρόπος είναι να μιλήσεις με το κέντρο εξυπηρέτησης του της εταιρίας σου.

Όλα καλά.

Link to comment
Share on other sites

με τους google maps νομιζω μπορεις να εχεις δωρεαν gps. αρκει να εχεις ανοιξει/κατεβασει τον χαρτη

 

Sent from my HTC Vision using Tapatalk 2 Beta-6

Link to comment
Share on other sites

Παίδες, μια ερώτηση γιατί κοντεύω να βγάλω τα μάτια μου και δεν το βρίσκω... :mad::wacko:

Που στο δι@0λΟ είναι οι ρυθμίσεις για να μου έρχεται αναφορά παράδοσης όταν στέλνω μήνυματα??? Μιλάω για το Handcent. Πήγα το mini μου για service (έγινε επαναφορά συστήματος και αναβάθμιση, οπότε τα έχασα όλα...) και μετά που ξαναπέρασα το handcent δεν μπορώ να το βρώ με τίποτα στις ρυθμίσεις του...

 

Πας ρυθμισεις > ρυθμισεις ληψης μηνυματων > και τσεκαρεις το ''αναφορες παραδοσης''.;)

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα,,κανενα φρεε προγραματακι GPS ΥΠΑΡΧΗ΄΄¨?

 

Για root η οχι..!!

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια μια βοηθεια.μηπως θυμαται κανεις ποια ειναι η εφαρμογη που μετραει τον χρονο διακοπης καπνισματος

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

QuitNow. θα τη βρεις στο μαρκετ. γενικα κυκλοφορουν διαφορες εφαρμογες.

 

Sent from my HTC Vision using Tapatalk 2 Beta-6

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα,,κανενα φρεε προγραματακι GPS ΥΠΑΡΧΗ΄΄¨?

Kαλησπέρα και χρόνια πολλά! :)

Έχε υπόψιν ότι απαγορεύεται η γραφή με greeklish στο forum σύμφωνα με τους Ο.Π.Χ, ενώ επίσης απαγορεύεται και η επανάληψη των ίδιων ερωτήσεων σε τόσο μικρό χρονικό διάστημα! Θα σε παρακαλούσα άλλη φορά να μην είσαι τόσο ανυπόμονος!

Τα "spam" μηνύματά σου διαγράφηκαν κι έγινε εκκαθάριση στο θέμα.

 

Και για να απαντήσω και στο ερώτημά σου, δεν υπάρχει κάποιο δωρεάν πρόγραμμα πλοήγησης, το οποίο να λειτουργεί χωρίς internet

Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

υπάρχει κάποια εφαρμογή για να κάνουμε backup τις εφαρμογές μας ...που όμως να μην χρειάζεται να είναι η συσκευή root...?

ευχαριστώ

LG G4
Link to comment
Share on other sites

υπάρχει κάποια εφαρμογή για να κάνουμε backup τις εφαρμογές μας ...που όμως να μην χρειάζεται να είναι η συσκευή root...?

ευχαριστώ

 

έχει ρωτηθεί πολλές φορές και νομίζω ότι η απάντηση είναι πως όχι

ψαξε λιγο και κανε ρουτ σου λύνει τα χέρια σε πολλά:shifty:

Xiaomi Redmi Note 4X (snapdragon) 4/64

Samsung Galaxy J5

NEXUS 5

Samsung Galaxy SIII (GT-I9300)

HTC hd2

Link to comment
Share on other sites

υπάρχει κάποια εφαρμογή για να κάνουμε backup τις εφαρμογές μας ...που όμως να μην χρειάζεται να είναι η συσκευή root...?

ευχαριστώ

 

Δες το mybackup pro

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια μια βοηθεια.μηπως θυμαται κανεις ποια ειναι η εφαρμογη που μετραει τον χρονο διακοπης καπνισματος

Δες και μια Ελληνική προσπάθεια

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

υπάρχει κάποια εφαρμογή για να κάνουμε backup τις εφαρμογές μας ...που όμως να μην χρειάζεται να είναι η συσκευή root...?

ευχαριστώ

της εφαρμογες χωρις root μπορεις να της παρεια backup αλλα οχι της ρυθμησεις https://play.google.com/store/apps/details?id=mobi.infolife.appbackup&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsIm1vYmkuaW5mb2xpZmUuYXBwYmFja3VwIl0.

δες και το ποστ #6860 http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=4045706&highlight=es+file+back+up+apk#post4045706

και το android assistant εχει packup app https://play.google.com/store/apps/details?id=com.advancedprocessmanager&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5hZHZhbmNlZHByb2Nlc3NtYW5hZ2VyIl0.

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

υπάρχει κάποια εφαρμογή για να κάνουμε backup τις εφαρμογές μας ...που όμως να μην χρειάζεται να είναι η συσκευή root...?

ευχαριστώ

 

Το κατανοω οτι δεν θελουν να κανουν ολοι root το κινητο τους, αλλα αν ασχολεισαι με το κινητο λιγο πανω απο τον μεσο ορο, πραγματικα μετα απο μια τετοια διαδικασια θα βρεις εφαρμογες που θα σου λυσουν τα χερια...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Μια ερώτηση για τον go launcher, στη κάτω μπάρα (που παίρνει 5 συντομευσεις) "γυρνώντας των" έχεις άλλες 2 μπάρες ας πούμε, δηλαδή σύνολο 3 μπάρες με 5 επιλογές. (αν δεν έχεις βάλει κάποια συντόμευση και είναι κενό εμφανίζει ένα σταυρό σε κάθε θέση).

 

Κατά περίεργο τρόπο ενώ στο tablet εχω 3 τέτοιες μπάρες στο note μου βγάζει 2!! Κοίταξα μήπως πείραξα κάτι αλλά δε βρήκα λύση. Γνωρίζουμε αν μπορώ να προσθέσω ή όχι;!;

 

Ευχαριστώ :)

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] GPS και πλοήγηση

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...