Jump to content

[Android - προτάσεις] GPS και πλοήγηση


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Χρώματα χαρτών εκτος από νύχτα νερά μπορούμε να αλλάξουμε στο igo?
Link to comment
Share on other sites

Σχετικα με το autokiller memory optimizer ειδα οτι εχει και widget. Που ειναι; δεν μπορω να τα βρω.υπαρχει δυνατοτητα με συντομευση να τερματιζω οσες υπηρεσιες/διεργασιες θελω;

 

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

 

Καλησπερα

Εδω εχουμε κατι;

 

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

Να γελάτε ,....... γιατί είναι μεταδοτικό !!!!!!:lol:
Link to comment
Share on other sites

βγηκε google maps 5.8.

 

Μόλις έκανα την αναβάθμιση.

 

Sent from my GT-I5800 using Tapatalk

My phones: LG GOOGLE NEXUS 5 16GB (BLACK) LG G5 32GB, SAMSUNG GALAXY NOTE 8 64GB

My tablet: LG G PAD V400 7.0 8GB (BLACK)

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω εάν είμαι στο σωστό "μέρος", αλλά θέλοντας να δω τα mail μου έβγαλε το μήνυμα " ERROR: PCDATA invalid Char value 26". Έχει κανείς καμία ιδέα περί τίνος πρόκεται? Μπορεί να είναι ιός?
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω εάν είμαι στο σωστό "μέρος", αλλά θέλοντας να δω τα mail μου έβγαλε το μήνυμα " ERROR: PCDATA invalid Char value 26". Έχει κανείς καμία ιδέα περί τίνος πρόκεται? Μπορεί να είναι ιός?

ποιο mail; ποια εφαρμογη; το mobile site της yahoo βγαζει ενα παρομοιο σφαλμα νομιζω.

Link to comment
Share on other sites

Δίκιο έχεις, ήμουν λίγο αόριστος. Οπως είπες και εσύ, στο "yahoo mobile" το αντιμετώπισα το πρόβλημα, αλλά και στην κανονική ιστοσελίδα της yahoo, πάντα μέσω του κινητού. Όσον αφορά τον υπολογιστή, δεν έχω αυτην τη στιγμή τη δυνατότητα να το ελεγξω.
Link to comment
Share on other sites

Δίκιο έχεις, ήμουν λίγο αόριστος. Οπως είπες και εσύ, στο "yahoo mobile" το αντιμετώπισα το πρόβλημα, αλλά και στην κανονική ιστοσελίδα της yahoo, πάντα μέσω του κινητού. Όσον αφορά τον υπολογιστή, δεν έχω αυτην τη στιγμή τη δυνατότητα να το ελεγξω.

Απο το pc ειναι ενταξει. Αρα της yahoo ειναι το προβλημα και δε γινεται κατι δυστυχως..

 

Sent from my HTC Desire

Link to comment
Share on other sites

παιδια αν ρωτηξω κατι τις... υπαρχει καποια εφαρμογη καιρου που να κανει καποιο animation οταν ξεκλειδωνει η οθονη , κατι σαν το beautiful widgets ή την μαμα εφαρμογη της htc. δεν λεω για το animated weather με τα live wallpapers... ευχαριστω!:)

Σε έχω δει πρωτάθλημα να παίρνεις...

...σε έχω δει στην γ' εθνική...

Link to comment
Share on other sites

βγηκε google maps 5.8.

 

Εγώ γιατί το Google Maps δε μπορώ να το βρώ στο Market;

Πως θα το κάνω αναβάθμιση;;

έχουν γίνει δύο αναβαθμίσεις τώρα μαζί με αυτή τη νέα και δε μου έχει βρεί καμία.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εγώ γιατί το Google Maps δε μπορώ να το βρώ στο Market;

Πως θα το κάνω αναβάθμιση;;

έχουν γίνει δύο αναβαθμίσεις τώρα μαζί με αυτή τη νέα και δε μου έχει βρεί καμία.

 

Ενεργοποίησε το market enable ψάξε ξανά την εφαρμογή κ κανε κανονικά ενημερωση.. μόλις το ίδιο έκανα κ εγώ τώρα..

 

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

Phone 6s

iPhone 6 iPhone 5s iPhone 5

HTC Sensation S-Off

Link to comment
Share on other sites

μολις εκανα το κινητο μου root.

μου εμφανιζει την εφαρμογη superuser.

εχετε να προτεινετε καποια εφαρμογη για να απεγκαταστησω προεγκατεστημενες εφαρμογες στο κινητο μου που δεν τις χρειαζομαι;

με το advanced taskmanager δεν μπορω να το κανω

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά συγνώμη αν υπάρχει κάπου απάντηση,αλλά όσο κι αν έψαξα δεν βρήκα κάτι!Υπάρχει κάποια εφαρμογή που να δείχνει τις γραμμές του μετρό,όπως στο iphone πχ.που να δείχνει και το δρομολόγιο,αλλά και τον τρόπο πως να πας από το ένα μέρος στο άλλο?Αυτό που υπάρχει στο μάρκετ,δείχνει μόνο το χάρτη με τις γραμμές του μετρό και τίποτα άλλο!!Και μ'αρέσει που το χρεώνουν κιόλας 0.54€!!

 

 

Μπορείς να δεις και το OptiTrans. Κατέβασέ από το market. Νομίζω είναι αυτό που ψάχνεις.

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να δεις και το OptiTrans. Κατέβασέ από το market. Νομίζω είναι αυτό που ψάχνεις.

 

Κάποια αντίστοιχη εφαρμογή για Ευρώπη; Όπως το metr0, που δυστυχώς για android δε φαίνεται να βγαίνει..

Link to comment
Share on other sites

μολις εκανα το κινητο μου root.

μου εμφανιζει την εφαρμογη superuser.

εχετε να προτεινετε καποια εφαρμογη για να απεγκαταστησω προεγκατεστημενες εφαρμογες στο κινητο μου που δεν τις χρειαζομαι;

με το advanced taskmanager δεν μπορω να το κανω

 

Titanium Backup

 

Aυτο. Αλλα προσεξε καλα τι θα βγαλεις.

Stormrain@insomnia.gr

 

Πέτρος

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει widget που να δειχνει random φωτος απο το gallery?

όνειρα σα τα καράβια

στα ρηχά ξεπέσατε

σας τα πήραν τα ταξίδια

και στην άμμο δέσατε

Link to comment
Share on other sites

Για το autokiller memory optimizer ξερει καποιος να βοηθησει;

 

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

Να γελάτε ,....... γιατί είναι μεταδοτικό !!!!!!:lol:
Link to comment
Share on other sites

Μια απορία παιδιά:Στο viber για να γίνει η κλήση πρέπει εκτός από εμένα που καλώ να είναι και αυτός που θέλω να καλέσω συνδεδεμένος στο ίντερνετ??(εννοείται και οι 2 πως έχουν την εφαρμογή)

Eννοείται αυτος πως θα στειλει δεδομένα φωνής αν δεν ειναι στο ιντερνετ; αλλωστε δε νομιζω να μπορεις να καλεσεις καποιον αν δεν ειναι online και τα sms εκκρεμούν και παραδίνονται οταν μπει στο ιντερνετ

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

παιδια αν ρωτηξω κατι τις... υπαρχει καποια εφαρμογη καιρου που να κανει καποιο animation οταν ξεκλειδωνει η οθονη , κατι σαν το beautiful widgets ή την μαμα εφαρμογη της htc. δεν λεω για το animated weather με τα live wallpapers... ευχαριστω!:)

 

Fancy Widgets pro ( ειναι με πληρωμη)

Link to comment
Share on other sites

Eννοείται αυτος πως θα στειλει δεδομένα φωνής αν δεν ειναι στο ιντερνετ; αλλωστε δε νομιζω να μπορεις να καλεσεις καποιον αν δεν ειναι online και τα sms εκκρεμούν και παραδίνονται οταν μπει στο ιντερνετ

 

Δεν νομίζω να ισχύει κάτι τέτοιο..!!! έστειλα μήνυμα (φωνητικό) στο τηλέφωνο της γυναίκας μου που δεν έχει internet το άκουσε, και μου απάντησε...!!!! έχοντας μόνο εγώ στο τηλέφωνο μου internet.!

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

λοιπόν ψάχνω για ενα widget που να κάνει την δουλειά του program monitor widget...

δηλαδή να μου δείχνει ποιες εφαρμογές έχω ανοίξει...όχι τις εφαρμογές του συστήματος που τρέχουν αλλα τις εφαρμογές που έχω

ανοίξει εγώ...

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] GPS και πλοήγηση

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...