Jump to content

[Android - προτάσεις] Εφαρμογές γραφείου και παραγωγικότητας


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έχει βρει κανείς πως ενεργοποιουμε το OneTouch της Πειραιώς...?

Νομίζω θέλει αναβάθμιση ανάλογα την μάρκα του κινητού και του λογισμικού.

Κάτι τέτοιο διάβασα στο thread του s7 edge.

 

Live to ride, ride to live

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Απαντήσεις 2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Το Google Reminders δεν δουλεύει στην χώρα μας? Μου το δείχνει συνέχεια έτσι όπως στην φώτο...

 

Δεν θέλω να έχω το Google Calendar εφόσον χρησιμοποιώ το Sunrise. Οπότε θέλω ένα τρόπο να το ενεργοποιήσω στο Google Now και να έρχονται ειδοποιήσεις....

 

http://i797.photobucket.com/albums/yy259/alexgate7/cde92eb2-21b5-48dd-91fa-502080c5fec3_zps0zcsraly.png

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

απο οταν ξεκινησα με τα κινητα android ενα πραγμα με χαλαγε και ηταη η 1η εφαρμογη που εβαζα.. οτι δεν εχουν οσα εχω παρει εφαρμογη για στατιστικα κλησεων, μηνυματων κλπ! οχι πως με νοιαζει τοσο για τις χρεωσεις αφου μπορω και τις ελεγχω στελνοντας μηνυμα στον παροχο.

Αλλα μου αρεσει να ξερω οτι εχω στειλει τοσα μηνυματα εχω μιλησει τοσο με τον ταδε, τοσα inbound κλπ

Εχετε καποιο να προτεινετε που να μην γονατιζει την μπαταρια?

Link to comment
Share on other sites

απο οταν ξεκινησα με τα κινητα android ενα πραγμα με χαλαγε και ηταη η 1η εφαρμογη που εβαζα.. οτι δεν εχουν οσα εχω παρει εφαρμογη για στατιστικα κλησεων, μηνυματων κλπ! οχι πως με νοιαζει τοσο για τις χρεωσεις αφου μπορω και τις ελεγχω στελνοντας μηνυμα στον παροχο.

Αλλα μου αρεσει να ξερω οτι εχω στειλει τοσα μηνυματα εχω μιλησει τοσο με τον ταδε, τοσα inbound κλπ

Εχετε καποιο να προτεινετε που να μην γονατιζει την μπαταρια?

Droidstats

 

Tapa...

Χρηματοοικονομικός Σύμβουλος

Link to comment
Share on other sites

το κατεβασα φαινεται υποσχομενο..ξερει κανεις πως να το ρυθμισω να μετραει συμφωνα με whats up; (ελαχιστη χρεωση κλησης 3 min)
Link to comment
Share on other sites

το κατεβασα φαινεται υποσχομενο..ξερει κανεις πως να το ρυθμισω να μετραει συμφωνα με whats up; (ελαχιστη χρεωση κλησης 3 min)

 

Εγω που εχω ελαχιστη χρεωση 1 λεπτο, το εχω στο 60/1

ειχα googlaρει για να βρω οδηγειες και οτι το 1 λεπτο ειναι 60/1.

εχουν τις αντιστοιχειες και αλλα site

 

Υπόψιν, οτι δεν χανει δευτερόλεπτο το προγραμμα. Einai σουπερ

Χρηματοοικονομικός Σύμβουλος

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια το εβαλα και μου εβγαλε ολες τις κλησεις απο 24 απριλιου πουντο αγορασα wtf!!!

μπορει κάποιος να μου πει πως το ρυθμιζω για whats up (μονο κλησεις) με ελαχιστη χρεωση 3 min αλλα να μετραει απο καθε φορα που ανανεωνω την καρτα;πρεπει να πεφτει πολυ κλεψιμο γενικα...

Edited by kostas_kanal0011
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
θέλω μια εφαρμογή,που να κλειδώνει περιεχόμενο στο κινητό μου και συγκεκριμένα,να μπορώ να κλειδώσω ενα αλμπουμ φωτογραφιών,ώστε να μη μπορεί να το βλέπει άλλος..
Ζεις μονάχα μια φορά..
Link to comment
Share on other sites

θέλω μια εφαρμογή,που να κλειδώνει περιεχόμενο στο κινητό μου και συγκεκριμένα,να μπορώ να κλειδώσω ενα αλμπουμ φωτογραφιών,ώστε να μη μπορεί να το βλέπει άλλος..

 

Δοκίμασε αυτό https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kii.safe

Δουλεύει για φωτογραφίες και videos

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα επίσης μια καλή και ελαφρυά εφαρμογή,που να κλειδώνει ορισμένα apps που θα ορίζω εγώ στη συσκευή μου.Π.χ. δεν θέλω, αν σκαλίσει κάποιος τη συσκευή μου, να δεί τι γράφω στο μεσεντζερ του φειςμπουκ,κλπ....

Ευχαριστώ...

Ζεις μονάχα μια φορά..
Link to comment
Share on other sites

Για κάποιον είναι root με xposed...MaxLock.είναι τέλειο με πιο πολλές επιλογές...

 

Στάλθηκε από το XT1562 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ξερω οτι ρωταω για την υποπεριπτωση της υποπεριπωσης, αλλα αν ξερει κανεις θα μου εδινε μεγαλη βοηθεια.

Στο hcell του hancom office, ενω στην εκδοση για ταμπλετ μου δινει επιλογη για "Ειδικη Επικολληση"ενος κελιου, στην εκδοση για κινητα δεν μου δινει αυτη την επιλογη, οσο κι αν εψαξα. Δινει μονο την απλη "Επικολληση" κελιου, που ομως δεν με βολευει. Κανω τη δουλεια μου αφου εγκατεστησα παραλληλα και το wps office που δινει επιλογη "ειδικης επικολησης" και σε κινητα, αλλα αν ξερει καποιος μια λυση, θα με εσωζε απο αρκετα περιττα κλικ.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Εφαρμογή που να ανοίγει αρχεια xps των windows υπάρχει;

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.artifex.mupdfdemo

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλησπέρα στην παρέα.

Θα ήθελα με κάοιον τρόπο να μπορώ να μετατρέπω κάποια emails σε tasks ή άλλα σε καταχωρήσεις ημερολογίου.

Χρησιμοποιώ gmail και gtask.

Έχετε κάτι υπόψη σας?

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα.

Θα ήθελα με κάοιον τρόπο να μπορώ να μετατρέπω κάποια emails σε tasks ή άλλα σε καταχωρήσεις ημερολογίου.

Χρησιμοποιώ gmail και gtask.

Έχετε κάτι υπόψη σας?

Γιατί δεν δοκιμάζεις το inbox του Gmail?

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν δοκιμάζεις το inbox του Gmail?

Το ειχα βαλει και παλιοτερα, αλλα μου ειχε φανει καπως περιεργο. Εχει αυτες τις δυνατοτητες?

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Το ειχα βαλει και παλιοτερα, αλλα μου ειχε φανει καπως περιεργο. Εχει αυτες τις δυνατοτητες?

Μπορείς να κάνεις ένα εισερχόμενο email να σε ειδοποιήσει κάποια άλλη ημέρα και ώρα που εσύ θα ορίσεις. Σαν υπενθύμιση δηλαδή. Αν κατάλαβα καλά κάτι τέτοιο θέλεις. Υπόψιν όμως ότι δεν μπορείς να βάλεις λογαριασμούς που δεν είναι Gmail. Κι εμένα μου είχε φανεί κάπως στην αρχή, αλλά αν το συνηθίσεις θα διαπιστώσεις ότι είναι καλύτερο από το απλο Gmail.

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να κάνεις ένα εισερχόμενο email να σε ειδοποιήσει κάποια άλλη ημέρα και ώρα που εσύ θα ορίσεις. Σαν υπενθύμιση δηλαδή. Αν κατάλαβα καλά κάτι τέτοιο θέλεις. Υπόψιν όμως ότι δεν μπορείς να βάλεις λογαριασμούς που δεν είναι Gmail. Κι εμένα μου είχε φανεί κάπως στην αρχή, αλλά αν το συνηθίσεις θα διαπιστώσεις ότι είναι καλύτερο από το απλο Gmail.

Ναι, κατι τετοιο θελω, αν και θα προτιμουσα να δημιουργειτο μια καταχωρηση στο gtasks ή στο ημερολογιο για να εχω πιο νοικοκυρεμενες τις δουλειες μου.

Gmail χρησιμοποιω σαν κυριο email, δεν εχω προβλημα εκει.

 

Θενκς, θα δωσω μια ευκαιρια ακομη στο inbox (γενικα στις εφαρμογες σε εμπιστευομαι πολυ :) ) αλλα αν καποιος ξερει και καποιον αλλο τροπο για αυτο που ρωτησα, θα με βοηθουσε.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Το cloudmagic έχει δυνατότητα για να κάνει Calendar event. Για tasks υποστηρίζει todoist και asana και έχει και υποστήριξη για evernote και onenote.

 

Είναι cloudbased αν αυτό σε ενοχλεί.

 

Μια άλλη λύση θα ηταν μια συνταγή με το ifttt αλλά δεν ξέρω αν θα σε βόλευε και θα θέλει και ψάξιμο.

 

Tapatalked

LG G8s - Lg g6 h870 -- Note 4 N910F(dead) stock 6.0.1 -- Sony Xperia Z 5.1.1 eXistenZ Y 4.0.0 -
Link to comment
Share on other sites

Η σύνδεση του cloudmagic με τις επιπλέον εφαρμογές είναι επί πληρωμή. 55€ το χρόνο . Μαζί με άλλες λειτουργίες τα έβαλαν στο premium πακέτο. Τσάμπα πράμα. Και πλέον λέγεται Newton mail....
Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, ευχαριστώ για τις ιδέες. Δοκίμασα λίγες μέρες το inbox. Ωραίο είναι αλλά δεν μπόρεσα να το συνηθίσω. Είχα εισερχόμενα μέιλ και δεν μπορούσα να τα διακρίνω με μια ματιά. Γενικώς με δυσκόλευσε και επίσης μου έκανε και ένα μικρό drain, οπότε έφυγε.

Για εμένα το ιδανικό θα ήταν ένα add on στην εφαρμογή του gmail, ώστε να υπάρχει επιλογή για turn mail to task ή turn mail to calendar event. Κάπως έτσι θα το ήθελα.:)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] Εφαρμογές γραφείου και παραγωγικότητας

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...