Jump to content

[Android - προτάσεις] Παιχνίδια


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

βρε παιδιά, που ειναι το παιχνίδι με της κάρτες που παίζαμε όταν ειμασταν παιδιά..!!!;)

 

Αυτό εννοείς;; ;)

Edited by Villis
Αφαίρεση εικόνας από παράθεση

...now I realise that I can't turn back, the future is here to stay...

...but hey, we're just children of tomorrow, hanging on to yesterday...

==================================================

Τρίτη έως Πέμπτη, 18:00-20:00, στον Queen Radio

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επισυναπτόμενες εικόνες

βρε παιδιά, που ειναι το παιχνίδι με της κάρτες που παίζαμε όταν ειμασταν παιδιά..!!!;)

 

Εδώ είσαι, https://play.google.com/store/apps/details?id=jahn.yper1 ;)

Edited by Villis
Αφαίρεση εικόνας από παράθεση

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Mε paypal γίνεται μόνο αν το επιτρέπει ο developer μέσω της ιστοσελίδας του και όχι από το market. Με τη σύνδεση, τουλάχιστον σε κάποια ελληνική εταιρία, δε γίνεται!
Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

Στο Where's My Water στο Play Store έχουν δηλώσει ως developer email το support@disneymobile.com. Για ποιο λόγο θες να την κράξεις αν επιτρέπεται; :p

Α δεν το είχα δει ότι είχε μαιλ, αλλά παλαιότερα που είχα δει δεν είχε. Ευχαριστώ! Θέλω να κραξω γιατί το αγόρασα αλλα καινούριες πίστες βγάζουν μια φορά το δίμηνο, έχει Κάποια bugs και το σημαντικοτερο είναι ότι στο crankys story που πλήρωσα επιπλέον σαν ξεχωριστό παιχνίδι έχουν 3 chapters και λένε πως το επόμενο θα είναι το τελευταίο!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
παιδια μονο με πιστωτικη μπορω να αγορασω παιχνιδια?

 

Και με χρεωστική κάρτα μπορείς να κάνεις κανονικά αγορές.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα το assisins creed απο το σάιτ της gameloft, και δεν μπορώ να κατεβάσω τα data από το κινητό ( κολλάει στο 125mb). Πως αλλιώς μπορώ να βρω τα αρχεία αυτά??
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.
Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα το assisins creed απο το σάιτ της gameloft, και δεν μπορώ να κατεβάσω τα data από το κινητό ( κολλάει στο 125mb). Πως αλλιώς μπορώ να βρω τα αρχεία αυτά??

 

Χαζη η παρατηρηση μου ισως αλλα επειδη μου εχει τυχει.. Ριξε μια ματια αν σου εχει μεινει χωρος ειτε στην εσωτερικη ειτε στην εξωτερικη καρτα μνημης. Ισως γι'αυτο σταματαει συγκεκριμενα στα τοσα mb.

Link to comment
Share on other sites

Χαζη η παρατηρηση μου ισως αλλα επειδη μου εχει τυχει.. Ριξε μια ματια αν σου εχει μεινει χωρος ειτε στην εσωτερικη ειτε στην εξωτερικη καρτα μνημης. Ισως γι'αυτο σταματαει συγκεκριμενα στα τοσα mb.

 

Όχι φιλε, τελικα βρήκα το πρόβλημα. Φαίνεται πως όταν σβήνει η οθόνη του κινητού, σταματάει το download... Υποθέτω πως σταματούσε στα 125 mb λόγω κακού ταιμινγκ... :) Πάντως τώρα κατέβηκε...

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.
Link to comment
Share on other sites

περασα το φουτμπολ μανατζερ στο κινητο μου (htc one x)αλλα παιζει στη μιση περιπου οθονη..ολα κανονικα απλα εχει αναλυση για 3 περιπου ιντσες και γυρω γυρω μαυρο.καμια σκεψη λυση?
Link to comment
Share on other sites

περασα το φουτμπολ μανατζερ στο κινητο μου (htc one x)αλλα παιζει στη μιση περιπου οθονη..ολα κανονικα απλα εχει αναλυση για 3 περιπου ιντσες και γυρω γυρω μαυρο.καμια σκεψη λυση?

 

Απλά έτσι είναι σχεδιασμένο το παιχνίδι, θα πρέπει να περιμένουμε να υποστηρίξει και άλλες αναλύσεις :mad:

...now I realise that I can't turn back, the future is here to stay...

...but hey, we're just children of tomorrow, hanging on to yesterday...

==================================================

Τρίτη έως Πέμπτη, 18:00-20:00, στον Queen Radio

Link to comment
Share on other sites

Απλά έτσι είναι σχεδιασμένο το παιχνίδι, θα πρέπει να περιμένουμε να υποστηρίξει και άλλες αναλύσεις :mad:

 

Aκριβώς. Αναγκαστικά θα πρέπει να περιμένουμε για άλλες αναλύσεις.

@ταξιδιώτη για πες μας εντυπώσεις. Πλησιάζει έστω και λίγο το επίπεδο του pc;

Link to comment
Share on other sites

ξερει κανεις που βρισκεται ο φακελος εγκαταστασης του παιχνιδιου Drag Racing και Drag Racing: Bike Edition???

και πως λεγεται?

Link to comment
Share on other sites

ξερει κανεις που βρισκεται ο φακελος εγκαταστασης του παιχνιδιου Drag Racing και Drag Racing: Bike Edition???

και πως λεγεται?

 

Γιατί έχουν data?

 

Τα apk των εφαρμογών είναι στο /data/app αν είναι στην ρομ του κινητού, στο /mnt/asec αν είναι στην κάρτα μνήμης και στο /system/app αν είναι εφαρμογή συστήματος.

 

Χωρίς δικαιώματα root δεν έχεις πρόσβαση σε αυτά.

Link to comment
Share on other sites

Καταλαβαίνεις τι εννοώ με το data πιστεύω :)

 

Μάλλον εννοείς κάποια επιπλέον MB που κατεβάζεις όπως στα παιχνίδια της Gameloft ας πούμε...

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον εννοείς κάποια επιπλέον MB που κατεβάζεις όπως στα παιχνίδια της Gameloft ας πούμε...

 

Ψάξε στην sd σου. Στην internal sd (αν έχεις και external).

 

Πάντως υπάρχουν και άλλα data που μπορεί να είναι σε φάκελο .androidsecure .android data

Link to comment
Share on other sites

Εχω το galaxy S2 και αγορασμενο το real racing 2,πριν με 2.3.5 επαιζε απταιστα,το δοκιμασα τωρα αφου αναβαθμισα σε 4.0.3 και αφου κολλησει σε μια οθονη μετα το εισαγωγικο βιντεο με πεταει στην αρχικη οθονη του κινητου.Ψαχνω να βρω τεχνικη υποστηριξη για mobile EA και δεν εχω χωριστη κατηγορια για android,δεν εχουν καν το real racing 2 σαν παιχνιδι βασικα.Επισης,στο φορουμ της EA Mobile(το οποιο εχει κατηγορια μονο για παιχνιδια ios) δε μπορω να ποσταρω γιατι δεν εχω λεει δικαιωματα!!!Ελεος...απιστευτο μηδαμινο ελεεινο support...Εχει κανεις το ιδιο προβλημα;Ή ξερει μηπως που να ψαξω-απευθυνθω;
Link to comment
Share on other sites

Εχω το galaxy S2 και αγορασμενο το real racing 2,πριν με 2.3.5 επαιζε απταιστα,το δοκιμασα τωρα αφου αναβαθμισα σε 4.0.3 και αφου κολλησει σε μια οθονη μετα το εισαγωγικο βιντεο με πεταει στην αρχικη οθονη του κινητου.Ψαχνω να βρω τεχνικη υποστηριξη για mobile EA και δεν εχω χωριστη κατηγορια για android,δεν εχουν καν το real racing 2 σαν παιχνιδι βασικα.Επισης,στο φορουμ της EA Mobile(το οποιο εχει κατηγορια μονο για παιχνιδια ios) δε μπορω να ποσταρω γιατι δεν εχω λεει δικαιωματα!!!Ελεος...απιστευτο μηδαμινο ελεεινο support...Εχει κανεις το ιδιο προβλημα;Ή ξερει μηπως που να ψαξω-απευθυνθω;

 

Δοκιμασε να αλλαξεις τη γλωσσα του κινητου σε Αγγλικα κ ανοιξε το παιχνιδι να δεις αν θα παει παρακατω.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει ένα παιγνίδι στο iphone το οποίο λέγεται λέξεις.Υπάρχει κάτι αντίστοιχο στο android?

 

Αν μας στείλεις ένα λινκ με το παιχνίδι που λες, ίσως μπορέσουμε να βοηθήσουμε. Ίσως εννοείς κάτι σαν το Wordfeud ή το Words with friends

Link to comment
Share on other sites

Βρήκα ένα παιχνίδι στο iPhone που έχει κάποια σήματα από μάρκες αυτοκινήτων, ρούχων, οργανισμών κλπ και πρέπει να βρεις το σωστό όνομα για να κερδίσεις κάποιους πόντους και να ξεκλειδώσεις το επόμενο επίπεδο. Υπάρχει κάτι τέτοιο στο android;
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] Παιχνίδια

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...