Jump to content

[Android - προτάσεις] Παιχνίδια


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

δεν εχω παίξει το 2k αλλά το jam το έπαιζα εδώ:

http://wargamesdl.files.wordpress.com/2009/06/super-nintendo-canada.jpg

 

οπότε για συναισθηματικούς λόγους αν έπαιρνα κάποιο θα ήταν αυτό :P

Edited by charlie_pace4
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επισυναπτόμενες εικόνες

Εγώ πάντως έχω φάει τρελό σκάλωμα με το hill climb racing! Κορυφαίο παιχνίδι!

 

μας εκαψες...κορυφαιο παιχνιδακι!!!!! :lol:

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

2k δεν έχω δοκιμάσει κ καλά που το είπες.Jam απλά κορυφή και στο PS3 (καμία σχέση με το νιντεντο) αλλά ακόμη κ σε 4άρα οθόνη ανδροιδ!
Link to comment
Share on other sites

To MONOpoly το είχε δώσει δωρεάν πριν καιρό το Amazon app store και πραγματικά έχει πολύ ωραία γραφικά.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα!

Νεος στο φορουμ οποτε συγχωρεστε αν εχω κανει σε λαθος τομεα την ερωτηση, απλα ειναι τοσο ΤΕΡΑΣΤΙΟ το φορουμ που με το ψαξιμο που εκανα δεν εβγαλα ακρη. Οποτε λεω να ρωτησω εδω κι οτι γινει :p

Στο θεμα rooting ειμαι σχετικα noob αφου μολις χθες εκανα το κινητο μου (xperia x8)

Αυτο που θελω να ρωτησω ειναι το αν μπορω να περασω πλεον εφαρμογες ή παιχνιδια που απαιτουν 2.2 εκδοση android (μιας και η rom που εβαλα με "αναβαθμισε" σε 2.2.9)

Στο playstore εξακολουθει να μου λεει οτι δεν ειναι συμβατα.

Μια βοηθεια θα ηταν ευπροσδεκτη :)

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα!

Νεος στο φορουμ οποτε συγχωρεστε αν εχω κανει σε λαθος τομεα την ερωτηση, απλα ειναι τοσο ΤΕΡΑΣΤΙΟ το φορουμ που με το ψαξιμο που εκανα δεν εβγαλα ακρη. Οποτε λεω να ρωτησω εδω κι οτι γινει :p

Στο θεμα rooting ειμαι σχετικα noob αφου μολις χθες εκανα το κινητο μου (xperia x8)

Αυτο που θελω να ρωτησω ειναι το αν μπορω να περασω πλεον εφαρμογες ή παιχνιδια που απαιτουν 2.2 εκδοση android (μιας και η rom που εβαλα με "αναβαθμισε" σε 2.2.9)

Στο playstore εξακολουθει να μου λεει οτι δεν ειναι συμβατα.

Μια βοηθεια θα ηταν ευπροσδεκτη :)

 

Οι δημιουργοί εφαρμογών και παιχνιδιών μπορούν αν αποτρέψουν την εγκατάσταση της αντίστοιχης εφαρμογής/παιχνιδιού τους για διάφορους λόγους στη συσκευή σου.

Μερικοί μπορεί να είναι: η έκδοση του android που έχει η συσκευή σου αλλά και η ίδια η συσκευή. Δηλαδή και 4.0 να βάλεις θεωρητικά ίσως πάλι δεν θα σε αφήνει να κάνεις εγκατάσταση το παιχνίδι επειδή μάλλον δεν θα το σηκώνει.

Oneplus 6 8/128
Link to comment
Share on other sites

Μαλιστα, καταλαβα . :happy:

Παρ'ολα αυτα, καποιες εφαρμογες που απαιτουν 2.2 θα με αφηνει να τις περναω απ οτι ειδα (π.χ μολις περασα αυτην που ηθελε 2.2), οποτε λογικα μπορει να παιζει ρολο η εφαρμογη/παιχνιδι και τι απαιτησεις εχει απο τη συσκευη.

Σε ευχαριστω για την απαντηση anyway :)

Link to comment
Share on other sites

παιζει κανεις ingress?

 

μόλις ξεκίνησα. Δεν παίζω παιχνίδια, δεν μου αρέσουν, αλλά μου κέντρισε το ενδιαφέρον η τεχνολογία τοθ αν και θέλει λίγο να καταλάβω τι γίνεται...

Link to comment
Share on other sites

παιζει κανεις ingress?

 

μόλις ξεκίνησα. Δεν παίζω παιχνίδια, δεν μου αρέσουν, αλλά μου κέντρισε το ενδιαφέρον η τεχνολογία τοθ αν και θέλει λίγο να καταλάβω τι γίνεται...

 

ποια ειναι η φιλοσοφια του παιχνιδιου; τι πρεπει να κανεις;

εχω κανει αιτημα για προσκληση, αλλα δε μου εχει σταλει κατι προς το παρον.

Link to comment
Share on other sites

μπαινεις σε μια απ τις 2 ομαδες και προσπαθεις να κατακτισεις οσο περισσοτερο εδαφος στον χαρτη κανοντας τους πυλωνες δικους σου. Και εγω ακομα το μαθαινω..

HTC Touch Diamond-Legend-Sensation XE-One X-M7-M8-10 SAMSUNG Galaxy S9+ S21 Ultra

Microsoft Surface pro 8

Link to comment
Share on other sites

Subway surfers απλα τέλειο!να ρωτήσω βρε παιδιά σε οποιον το παίζει αυτό αξίζει να αγοράσω τους χαρακτήρες που κάνουν πάνω από 100000?η όλοι λειτουργούν ίδια?ευχαριστω εκ των προτέρων!
Link to comment
Share on other sites

Πολυ καλο παιχνιδι κατηγοριας point & click ειναι το Yesterday. Κατα την γνωμη καλυτερο απο το Broken sword, πολυ καλοφτιαγμενο, και φαινεται ενδιαφερον το story. Εχει και δωρεαν εκδοση, που μαλλον σε αφηνει να παιξεις μεχρι ενα σημειο.
Link to comment
Share on other sites

Subway surfers απλα τέλειο!να ρωτήσω βρε παιδιά σε οποιον το παίζει αυτό αξίζει να αγοράσω τους χαρακτήρες που κάνουν πάνω από 100000?η όλοι λειτουργούν ίδια?ευχαριστω εκ των προτέρων!

 

Ολοι ειναι το ιδιο

Link to comment
Share on other sites

Subway surfers απλα τέλειο!να ρωτήσω βρε παιδιά σε οποιον το παίζει αυτό αξίζει να αγοράσω τους χαρακτήρες που κάνουν πάνω από 100000?η όλοι λειτουργούν ίδια?ευχαριστω εκ των προτέρων!

 

Υπαρχει και πιο εύκολος τροπος να "αγοράσεις" τους χαρακτήρες. . ;)

Link to comment
Share on other sites

Πολυ καλο παιχνιδι κατηγοριας point & click ειναι το Yesterday. Κατα την γνωμη καλυτερο απο το Broken sword, πολυ καλοφτιαγμενο, και φαινεται ενδιαφερον το story. Εχει και δωρεαν εκδοση, που μαλλον σε αφηνει να παιξεις μεχρι ενα σημειο.

 

το έχω παίξει στον υπολογιστή όντως πολύ καλό παιχνίδι.

Link to comment
Share on other sites

Giov87 με ποιο τρόπο?Επίσης παιδιά πως μπορώ να αγοράσω παιχνίδια με τη κάρτα του κινητού?Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
Link to comment
Share on other sites

Giov87 με ποιο τρόπο?Επίσης παιδιά πως μπορώ να αγοράσω παιχνίδια με τη κάρτα του κινητού?Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

 

Γίνεται χρησιμοποιώντας εφαρμογή η οποία "πειράζει" τα δεδομένα του παιχνιδιού.. Απαιτείται να είσαι root.. Όσο για το άλλο που ρωτάς, απαιτείται πιστωτική κάρτα. Ελπίζω να μην αναφέρεσαι στην κάρτα που αγοράζεις από το περίπτερο, προκειμένου να προσθέσεις χρόνο ομιλίας.. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

τι χρειάζεται να έχει

ένα κινητό για να

παίξει το

gt racing motor academy free+ ;

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gameloft.android.ANMP.GloftGTFM

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | Pioneer PL-117D | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

δεν ξέρω τι είναι αυτό;

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | Pioneer PL-117D | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] Παιχνίδια

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...