Jump to content

[Android - προτάσεις] Παιχνίδια


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

το sprinkle και το riptide gp πλεον ειναι συμβατα για ολες τις android συσκευες απο 2.3 και πανω....

πολυ καλα παιχνιδακια και τα δυο

 

Sent from my iphone 4

 

Κανενα απο τα 2 δεν μου παιζει.. Μηπως θα μπορουσες να προτεινεις ποια plugins χρειαζονται στο chainfire3d κ ποιες εκδοσεις των παιχνιδιων εχεις?

 

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επισυναπτόμενες εικόνες

και τα δυο τα εμφανιζει πλεον συμβατα με τη συσκευη μου...σ ευχαριστουμε parafron για την ενημερωση...δε χρειαζεσαι το chainfire...πας στο android market και τα κατεβαζεις απευθειας...
Link to comment
Share on other sites

Κανενα απο τα 2 δεν μου παιζει.. Μηπως θα μπορουσες να προτεινεις ποια plugins χρειαζονται στο chainfire3d κ ποιες εκδοσεις των παιχνιδιων εχεις?

 

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

 

και τα δυο τα εμφανιζει πλεον συμβατα με τη συσκευη μου...σ ευχαριστουμε parafron για την ενημερωση...δε χρειαζεσαι το chainfire...πας στο android market και τα κατεβαζεις απευθειας...

 

sofe ειναι ακριβως οπως τα λεει ο gilardino...δεν χρειαζεσαι το chainfire 3d πλεον...

 

με το sprinkle εχω φαει τρελλο κολλημα...ξεκινησα να το παιζω στο iphone και τωρα το αποτελειωνω στο s2...

 

Sent from my iphone 4

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

παιδια χτεσ κατεβασα το προ 12 στον κινιτι μου και πηγα ναπεξω και ειδα οτι ειπαρχουν η αεκ ο παο και ο παοκ ενω στην 8εση του ολυμπιακου ειπαρχει μια ομαδα που λεγετε πελοπονισος ξερετε τη γινετε?γιατι δεν ειπαρχει ο ολυμπιακοσ?
Link to comment
Share on other sites

παιδια χτεσ κατεβασα το προ 12 στον κινιτι μου και πηγα ναπεξω και ειδα οτι ειπαρχουν η αεκ ο παο και ο παοκ ενω στην 8εση του ολυμπιακου ειπαρχει μια ομαδα που λεγετε πελοπονισος ξερετε τη γινετε?γιατι δεν ειπαρχει ο ολυμπιακοσ?

 

Κοιταξες μηπως τον εχει στην stimena division :p

 

Λογικα δεν θα έδωσε τα δικαιωματα ο ολυμπιακος...

 

Sent from my iphone 4

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

Για όποιον έχει συσκευή Samsung, στο Samsung apps υπάρχει δωρεάν το need for speed. Το έχω από χθες και είναι αρκετά καλό :-).

LG G2 32GB D800 LTE

Το προσωπικό μου Blog http://antonis-news.blogspot.com/ - Twitter : Kourkoumelakis

My Photography: http://kourkoumelakis.blogspot.gr// - Instagram & Flickr: Kourkoumelakis

Link to comment
Share on other sites

το sprinkle και το riptide gp πλεον ειναι συμβατα για ολες τις android συσκευες απο 2.3 και πανω....

πολυ καλα παιχνιδακια και τα δυο

 

Sent from my iphone 4

To riptide gp το βλέπω κανονικά για αγορά στο μάρκετ. Δεν προχώρησα βέβαια παραπάνω για να ελέγξω την συμβατότητα, αλλά το sprinkle δεν το εμφανίζει καν. Είναι σίγουρα για όλες τις android συσκευές; Μήπως εννοείς τις native συσκευές;

Link to comment
Share on other sites

To riptide gp το βλέπω κανονικά για αγορά στο μάρκετ. Δεν προχώρησα βέβαια παραπάνω για να ελέγξω την συμβατότητα, αλλά το sprinkle δεν το εμφανίζει καν. Είναι σίγουρα για όλες τις android συσκευές; Μήπως εννοείς τις native συσκευές;

 

φιλε μου αυτο γραφει μονο ''Sprinkle is available for devices running Android 2.3 or greater''

δεν αναφερει συγκεκριμενα συσκευες...

 

τοσο καιρο ηταν συμβατο μονο για συσκευες με tegra επεξεργαστη...

 

δεν βλεπεις ουτε την free?

 

Sent from my iphone 4

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου αυτο γραφει μονο ''Sprinkle is available for devices running Android 2.3 or greater''

δεν αναφερει συγκεκριμενα συσκευες...

 

τοσο καιρο ηταν συμβατο μονο για συσκευες με tegra επεξεργαστη...

 

δεν βλεπεις ουτε την free?

 

Sent from my iphone 4

 

Μου έβγαλε κανονικά στο μάρκετ το sprinkle free (μόνο αυτό. Τι παραπάνω έχει το paid?) Αλλα το riptide gp δεν το βλέπω πουθενά..

 

Sent from my Galaxy S using Homing Pigeon

Link to comment
Share on other sites

Μου έβγαλε κανονικά στο μάρκετ το sprinkle free (μόνο αυτό. Τι παραπάνω έχει το paid?) Αλλα το riptide gp δεν το βλέπω πουθενά..

 

Sent from my Galaxy S using Homing Pigeon

 

δεν δοκιμασα την free γιατι το ξερω τo παιχνιδακι απο το iphone και αγορασα κατευθειαν το paid αλλα φανταζομαι οτι θα εχει λιγες πιστες απλα για δοκιμη...

 

τωρα το οτι δεν σoυ τα εμφανιζει μου φαινεται λιγο περιεργο....εμενα στο s2 μου τα εμφανιζει και τα δυο κανονικα...

στις ρυθμισεις του μαρκετ εχεις επιλεξει να σου εμφανιζει ολες τις εφαρμογες?

 

Sent from my iphone 4

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

δεν δοκιμασα την free γιατι το ξερω τo παιχνιδακι απο το iphone και αγορασα κατευθειαν το paid αλλα φανταζομαι οτι θα εχει λιγες πιστες απλα για δοκιμη...

 

τωρα το οτι δεν σoυ τα εμφανιζει μου φαινεται λιγο περιεργο....εμενα στο s2 μου τα εμφανιζει και τα δυο κανονικα...

στις ρυθμισεις του μαρκετ εχεις επιλεξει να σου εμφανιζει ολες τις εφαρμογες?

 

Sent from my iphone 4

 

ναι οι ρυθμισεις ειναι οκ.. εγω εχω S οχι s2 ομως :p

οντως εχει λιγες πιστες... γμτ.. και φαινεται καλο το παιχνιδακι!

Link to comment
Share on other sites

παιδια χτεσ κατεβασα το προ 12 στον κινιτι μου και πηγα ναπεξω και ειδα οτι ειπαρχουν η αεκ ο παο και ο παοκ ενω στην 8εση του ολυμπιακου ειπαρχει μια ομαδα που λεγετε πελοπονισος ξερετε τη γινετε?γιατι δεν ειπαρχει ο ολυμπιακοσ?

 

Αυτός ειναι ο ΟΣΦΠ, δεν θα έχει πάρει τα δικαιώματα λογικά.... και τα δύο παιχνιδάκια που λέτε πιο πανω τα εχω και τα δύο στο tablet μου και είναι φανταστικά!!!!

Κανα καλό manageraki υπαρχει;;; Βγήκε το football manager για το iPhone,ας ελπίσουμε να βγει και για android.

My Device:

Smartphone: iPhone 14 Pro

Πώληση: Τίποτα Ζήτηση: Τίποτα

Link to comment
Share on other sites

ναι οι ρυθμισεις ειναι οκ.. εγω εχω S οχι s2 ομως :p

οντως εχει λιγες πιστες... γμτ.. και φαινεται καλο το παιχνιδακι!

 

απο το pc δοκιμασες να το κατεβασεις η σου λεει οτι δεν ειναι συμβατο?

 

@petro για manager τσεκαρε το myfc manager και το afm

 

Sent from my iphone 4

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση: Είμαι ανάμεσα σε δύο κινητά, το samsung galaxy y pro, και το lg hub. Ποιό είναι καλύτερο για gaming??? (Να υποθέσω ότι η μικρή οθόνη του samsung είναι πρόβλημα ε???)
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.
Link to comment
Share on other sites

Φοβερό παιχνιδάκι το sprinkle.Το έπαιζα εδω και λιγες ημέρες με chainfaire 3d αλλα άφηνε κενό στα πλάγια η οθόνη.Δεν ηταν full screen και σημερα που έβαλα την τελευταία έκδοση παιζει full screen!!! Tελεια!!

 

 

edit: To free εχει λιγες πίστες για δοκιμή. Το πληρωμένο ειναι οκ.

KNIGHT RIDER

One man can make a difference

Link to comment
Share on other sites

Ότι να 'ναι. Στον έναν δεν εμφανίζει το ένα, στον άλλο δεν εμφανίζει το αλλο, το γίνεται με το market;

Sent from my HTC HD2 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ότι να 'ναι. Στον έναν δεν εμφανίζει το ένα, στον άλλο δεν εμφανίζει το αλλο, το γίνεται με το market;

Sent from my HTC HD2 using Tapatalk

ο,τι γινεται απο την αρχη...μπαχαλο...

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω στο κλασσικό Pac-man της namco (στο market) έχει μόνο τη πρώτη "πίστα", οι υπόλοιπες? ?

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Ότι να 'ναι. Στον έναν δεν εμφανίζει το ένα, στον άλλο δεν εμφανίζει το αλλο, το γίνεται με το market;

Sent from my HTC HD2 using Tapatalk

 

Μάλλον ειναι και θέμα συμβατότητας με την κάθε συσκευή. Οτι ειναι μπάχαλο το μαρκετ ειναι και αυτος ενας λόγος που χάνεσαι με της εφαρμογές,και δεν βρίσκεις αυτό που θέλεις εύκολα.

KNIGHT RIDER

One man can make a difference

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω στο κλασσικό Pac-man της namco (στο market) έχει μόνο τη πρώτη "πίστα", οι υπόλοιπες? ?

 

Σε μένα προχωράει κανονικά και στις υπόλοιπες. Το ίδιο και η Ms Pacman

 

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

απο το pc δοκιμασες να το κατεβασεις η σου λεει οτι δεν ειναι συμβατο?

 

@petro για manager τσεκαρε το myfc manager και το afm

 

Sent from my iphone 4

 

Σε ευχαριστώ!!

Πολύ καλό το ΜΥFC Manager... το έβαλα στο tablet μου και παίζει πολύ καλά!!;);)

My Device:

Smartphone: iPhone 14 Pro

Πώληση: Τίποτα Ζήτηση: Τίποτα

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ!!

Πολύ καλό το ΜΥFC Manager... το έβαλα στο tablet μου και παίζει πολύ καλά!!;);)

ναι πολυ καλο ! (iconia a500)

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

εγω μολις εβαλα το chainfire μου βρηκε το galaxy on fire 2 που εψαχνα. εκανα εγκατασταση με αγορασμενη την πληρη εκδοση και ολα οκ αλλα απο εκει και περα δεν μπορω να βρω αλλα παιχνιδια. στο pc στο market λεει οτι δεν ειναι συμβατα και στο κινητο δεν τα βρισκει καν τα παιχνιδια. το galaxy on fire το βρηκα στο chainfire αλλα μονο αυτο και κανενα αλλο. μπορει να βοηθησει καποιος για το πως θα βρω κανενα ακομα παιχνιδι γιατι δεν εχω βγαλει ακρη? υπαρχει καμια λιστα μεσω του chainfire? ευχαριστω. :)
Link to comment
Share on other sites

Where's My Water?

 

αλλο ενα παιχνιδακι που εχω ξεσκισει στο iphone και θα το ξεσκισω και στο s2 :)

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] Παιχνίδια

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...