Jump to content

Δοκιμασμένες Εφαρμογές για το Vivaz


dionysisrks
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ρε παιδιά πως θα βρω μια εφαρμογή που να μου δίνει όλα τα bookmarks μου από τον firefox στο browser στο κινητό? έχω τον UCWEB Web Browser και τον Opera Mobile v11.00

οπως κ το team viewer υπαρχει σε symbian ?

ευχαριστω

Edited by skafetzakis
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Απαντήσεις 215
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπερα παιδια ,ειμαι νεος μελος ,πρωτη φορα.:)

Εχω Vivaz σχετικα καλο ειναι, δεν εχω παραπονο.

Θετω ως εξης... Υπαρχει προγραμμα για καταγραφη κλησης συνομιλιας στη μνημη του VIvaz,δλδ οταν καποιος παρει τηλ/νο μπορει να καταγραφεται αυτοματα.

 

 

Ευχαριστω παιδια ναστε καλα.:)

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποια εφαρμογή που να μας δείχνει το mobile internet όπως το 3g watchdog στα android ?

.

Asteroshouse.gr ...................

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδία μήπως έχει ιδέα κανείς απο που μπορώ να κατεβάσω το παιχνίδι Cut the rope ΓΙΑ ΤΟ sony ericsson vivaz pro? κανονικά αυτό είναι για Iphone αλλά ξέρω ότι δουλεύει και σε άλλα κινητά! plz heeeeeeeeeeeeelp m :) Edited by maraki211
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποια εφαρμογή που να μας δείχνει το mobile internet όπως το 3g watchdog στα android ?

Δοκίμασε το Data Quota, λογικά θα λειτουργεί κανονικά.

ρε παιδία μήπως έχει ιδέα κανείς απο που μπορώ να κατεβάσω το παιχνίδι Cut the rope ΓΙΑ ΤΟ sony ericsson vivaz pro? κανονικά αυτό είναι για Iphone αλλά ξέρω ότι δουλεύει και σε άλλα κινητά! plz heeeeeeeeeeeeelp m :)

Το συγκεκριμένο παιχνίδι δεν υπάρχει για την πλατφόρμα που χρησιμοποιεί η συσκευή σου. Το παιχνίδι υπάρχει μόνο για Android, iOS και Symbian^3.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Καλισπερα παιδια ειμαι νεο μελος και ειδα το εξις τοπικ και ειναι καταπλικτικο!!εχω και εγω το vivaz καταπλικτικο κινιτο μπορω να πω με πολες εφαρμογες συμβατες με το τηλεφονο τωρα τελευτεα βεβεα εχω ενα προβλιματακι αν μπορειτε να με βοηθισετε ι αν σας εχει τιχει κ εσας βαζω εναν ειχο κλισεις και μια χτιπαει με αυτον οταν με περνουνε τιλ και αλες φορες χτιπαει με τν ειχο του κινιτου λεσ κ δν εχω στο κην μεσα memmory stick ξερει κανεις τι μπορει να φτεει??
Link to comment
Share on other sites

σιγουρότατος! αυτή τη στιγμή βλέπω ένα αραβικό κανάλι με μουσικά βίντεο κλιπ στο vivaz μου!

 

**********************************************

 

το κατέβασα κ πήγα να το εγκαταστήσω στο κινητό αλλα μου λέει να απευθυνθώ στον προμηθευτή...και επίσησ πήγα να εγκαταστήσω εφαρμογέσ που προτείνετε πιο πριν για το msn και μου λέει οτι τα πιστοποιητικά έχουν λείξει..καμιαα ιδέα για ν μ βοηθήσετε..!!! :( :( την έχω ανάγκηηηηηηηηηηηηηηηη..>!!!!

Edited by impreza_sti
Link προς warez
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

γεια σας :) παιδια θελω οποσδιποτε βοηθεια :(:(:(:(:(

εχω το vivaz σε ροζ χρωμα ^_^ αλλα θελω να βαλω παιχνιδια μεσα.... εχω περασει απειρες ωρες στο internet αλλα τιποτα...επισης διαβασα κ ολεσ τισ δημοσιευσεις σας :/

ασ με βοηθησει καποιοσ :( παιχνιδια η κατι αλλο που ειναι χρησιμο για καποιον που ειναι 16 χρονων¨:)

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
γεια σας :) παιδια θελω οποσδιποτε βοηθεια :(:(:(:(:(

εχω το vivaz σε ροζ χρωμα ^_^ αλλα θελω να βαλω παιχνιδια μεσα.... εχω περασει απειρες ωρες στο internet αλλα τιποτα...επισης διαβασα κ ολεσ τισ δημοσιευσεις σας :/

ασ με βοηθησει καποιοσ :( παιχνιδια η κατι αλλο που ειναι χρησιμο για καποιον που ειναι 16 χρονων¨:)

ευχαριστω

 

και εγώ το ίδιο πρόβλημα με εσένα έχω αλλα επεκτείνετε και στις εφαρμογές..!!pleasee help βρε παιδιααα!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
Καλησπερα!!!!Λοιπον,εγω εκανα το τραγικο λαθος να αγορασω το vivaz...Ουτε εφαρμογες δεχεται ουτε τιποτα...!!!Μηπως θα μπορουσατε να μου πειτε αν εχω αδικο?Μπορω καπως να κατεβασω εφαρμογες??Twitter,foursquare κτλ? Αν μπορει ας με βοηθησει καποιος!ευχαριστω!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!!!!Λοιπον,εγω εκανα το τραγικο λαθος να αγορασω το vivaz...Ουτε εφαρμογες δεχεται ουτε τιποτα...!!!Μηπως θα μπορουσατε να μου πειτε αν εχω αδικο?Μπορω καπως να κατεβασω εφαρμογες??Twitter,foursquare κτλ? Αν μπορει ας με βοηθησει καποιος!ευχαριστω!

τι εννοεις δεν δεχεται? επισημες απο το ovi? κατι κανεις λαθος

ανεπισημες? πρεπει να το χακαρεις (με μια απο τις τελευταιες μεθοδους που βγηκαν)

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
γεια σας και παλι ρε παιδεια αν μπορειται πειτε μου απο που μπρω να κατεβαζω παιχνιδια και εφαρμογες για το vivaz μου γιατι απο καποιες που μου ειχατε πει ή δε δουλευουν ή δεν ειναι hd.αν μπορειται βοηθειστε ...PLEASE...!!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
Παιδια θα ηθελα να ρωτησω αν υπαρχει free εφαρμογη για φραγη συγγεκριμενων αριθμων στις κλησεις και στα μυνηματα? αν καποιος γνωριζει θα τον παρακαλουσα να μου στειλει σε pm καποιο link....
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.. Δοκίμασε το MobiGenie ίσως κάνει στην συσκευή σου! :)
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...