Jump to content

Samsung Galaxy S (Μέρος Ι)


NTROPIC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δυο ερωτησεις παιδια, εβαλα τωρα μια sdcart, τωρα οι εφαρμογες πρεπει να τις κανω εγκατασταση εκει? για να εχει πιο πολυ μνημη το τηλεφωνο και που ειναι αυτο το μενου δεν το βρισκω.Και κατι αλλο οταν μου ερχεται μυνημα το ανοιγω με το handcent αλλα μενει ο φακελος επανω στην μπαρα σαν να ειναι αδιαβαστο, ψαχνω αλλα δεν βγαζω ακρη, ευχαριστω

 

Αυτο συμβαινει γιατι πρεπει να απενεργοποιησεις τα notifications απο την default εφαρμογη που εχει απο τη μανα του το κινητο. Πρεπει να πας μηνυματα->ρυθμισεις->ειδοποιησεις και να το ξετικαρεις.

Παναγιώτης

Samsung Galaxy S7 Edge

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

φιλε μου αυτο το ποσο στο εδωσαν σαν νεος συνδρομιτης,μην περιμενεις του χρονου τα ιδια,ειναι λιγο<σφιχτη> η Cosmote σε επιδοτησης.Μην νομιζεις οτι ειναι καλη η cosmote και η wind μαπα,το αντιθετο μαλιστα και στο λεω γιατι εχω περασει και απο τα 3 δικτυα κινητης και εχω καταληξει στην wind εδω και 2 χρονια.

 

Χαχα..εννοειται οτι δεν νομιζω οτι μου εκαναν και χαρη! κι εγω απο cosmote ξεκινησα, πηγα vodafone και κατεληξα Wind όπου και παρεμεινα για 5 χρονια(απιστευτο προγραμμα το wind M που δεν συγκρινεται με το νεο μου προγραμμα στην Cosmote..)

Aπλα στην περιοχη μου η wind ειναι η μονη που δεν εχει 3g και ειναι κριμα να πληρωνω για να σερφαρω με gprs στο galaxy...Hταν η καταλληλη ευκαιρια την καταλληλη στιγμη, οταν αποφασισω να αλλαξω συσκευη ή οταν καταλαβω οτι δεν με ικανοποιει η cosmote θα δω παλι τοτε τι με συμφερει περισσοτερο και θα πραξω ανάλογα...αρκετα με το Off topic, Θα επιστρεψω αυριο με εντυπωσεις και χωρις αποριες ελπιζω :p

Habeo quem fugiam, quem sequar non habeo..

 

Cicero

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα.Συγχωρεστε με που το βαζω και εδω απλα ειδα οτι εχει περισσοτερη κινηση το thread.

 

Tην Τριτη πηρα στα χερια μου την συσκευη.Αντιμετωπιζω ομως ενα προβλημα με τα racing παιχνιδια.Πχ αφου κατεβασα και εγκατεστησα το Asphalt5 απο το Samsung Apps οταν ξεκινησα την εφαρμογη μου εδειξε κανονικα το εισαγωγικο βιντεο του παιχνιδιου και οταν βγαινει η οθονη που λεει "touch the screen to start the game" τοτε το κινητο νεκρωνει και η οθονη αρχιζει και ξεθωριαζει γεμιζοντας καθετες γραμμες.Το ιδιο ακριβως εγινε και με ενα αλλο racing του οποιου μου διαφεγει ο τιτλος και το ειχα κατεβασει απο το androit market.Oλες τις αλλες εφαρμογες μου τις ανοιγει κανονικα μεχρι στιγμης.

 

Εχει κανενας φιλος καμια ιδεα του τι μπορει να συμβαινει?

 

Σας ευχαριστω πολυ εκ των προτερων!

Nokia 5800-> LG Αrena km900-> Samsung Galaxy S-> Nokia Lumia 820-> Sony Xperia Z2-> Samsung Galaxy A5(2017)-> Xiaomi Mi A1

iPad mini-> iPad Air 2

Sony Smartwatch2-> Moto 360-> Xiaomi mi Band 2-> Xiaomi Mi Band 3-> Xiaomi Amazfit Bip

Link to comment
Share on other sites

Το titanium μου κάνει νερά και δεν κάνει τα αυτόματα backup που του ζητάω..δεν έχω βέβαια το donate version αλλά δεν θα έπρεπε να γίνονται; Το rom manager που αναφέρεις κάνει για αυτή την δουλειά;

 

Sent from my Galaxy S

 

Στις τελευταίες εκδόσεις 3.4.6 και 3.5.0 δουλεύουν σωστά και τα αυτόματα.

 

Παιδια καλησπερα.Συγχωρεστε με που το βαζω και εδω απλα ειδα οτι εχει περισσοτερη κινηση το thread.

 

Tην Τριτη πηρα στα χερια μου την συσκευη.Αντιμετωπιζω ομως ενα προβλημα με τα racing παιχνιδια.Πχ αφου κατεβασα και εγκατεστησα το Asphalt5 απο το Samsung Apps οταν ξεκινησα την εφαρμογη μου εδειξε κανονικα το εισαγωγικο βιντεο του παιχνιδιου και οταν βγαινει η οθονη που λεει "touch the screen to start the game" τοτε το κινητο νεκρωνει και η οθονη αρχιζει και ξεθωριαζει γεμιζοντας καθετες γραμμες.Το ιδιο ακριβως εγινε και με ενα αλλο racing του οποιου μου διαφεγει ο τιτλος και το ειχα κατεβασει απο το androit market.Oλες τις αλλες εφαρμογες μου τις ανοιγει κανονικα μεχρι στιγμης.

 

Εχει κανενας φιλος καμια ιδεα του τι μπορει να συμβαινει?

 

Σας ευχαριστω πολυ εκ των προτερων!

 

Πολύ περίεργο, το asphalt τρέχει τέλεια σε μένα, αν και δεν το έχω βάλει από τα samsung apps... έχεις βάλει κάτι άλλο στο τηλέφωνό σου;

Edited by mirrorofsorrow
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση" ή χρησιμοποιούμε την πολλαπλή παράθεση αν θέλουμε να απαντήσουμε σε περισσότερα μηνύματα χρηστών
- Alex
Link to comment
Share on other sites

Ξερετε καποιο αξιοπιστο προγραμμα για MSN? Από μια μινι ερευνα κατεληξα στο MSN Talk, το οποιο όμως κρασαρε ηδη μια φορα.

 

Για msn θα σου πρότεινα να βάλεις το ebuddy που κάνει για msn, yahoo, gtalk, facebook, myspace, icq και θα μπορείς να είσαι ταυτόχρονα μέσα με όλα.

Phone Model: Galaxy A5 [A500FU]
Link to comment
Share on other sites

Στις τελευταίες εκδόσεις 3.4.6 και 3.5.0 δουλεύουν σωστά και τα αυτόματα.

 

Δεν είναι όμως πλήρες backup το titanium νομίζω. Τουλάχιστον δεν μου έχει δώσει τέτοια εντύπωση και έχω ταντιστει γιατί είχα αγοράσει την premium έκδοση.

 

Έχεις κάνει ποτέ κανείς επαναφορά μ αυτό?

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι όμως πλήρες backup το titanium νομίζω. Τουλάχιστον δεν μου έχει δώσει τέτοια εντύπωση και έχω ταντιστει γιατί είχα αγοράσει την premium έκδοση.

 

Έχεις κάνει ποτέ κανείς επαναφορά μ αυτό?

 

Nαι, μια χαρά δουλεύει... apps + data.

- Alex
Link to comment
Share on other sites

Στις τελευταίες εκδόσεις 3.4.6 και 3.5.0 δουλεύουν σωστά και τα αυτόματα.

3.5.0 έχω αλλά μία κάνει back up και μία όχι...

 

Edit

Τον Εντοπισμό σφαλμάτων που ζητάει όταν μπαίνουμε πρέπει να τον έχουμε τικάρει για να κάνει backup άραγε;

Sent from my Galaxy S

Αντώνης
Link to comment
Share on other sites

Οταν ειναι ενεργοποιημενο το wifi εννοειται πως δεν χρησιμοποιει 3g για να σθνδεεται στο ιντερνετ κλπ. Η μηπως δεν εννοειται?

 

Και μια δευτερη ερωτηση ποιο φορτιστη αυτοκινητου και ποιοα καρτα μνημης 8-16γβ προτεινετε?

Link to comment
Share on other sites

Alex κατεβασα καποια apps απο το android market και απο το Samsung Apps.Το θεμα ειναι οτι η συσκευη λειτουργει κανονικοτατα,ανοιγουν ολες οι εφαρμογες κανονικα και δεν κολαει.Το μονο προβλημα ειναι σε racing παιχνιδια....μολις φορτωσει το παιχνιδι η συσκευη κολαει με αποτελεσμα να χρειαζεται να την επανεκινησω.

Nokia 5800-> LG Αrena km900-> Samsung Galaxy S-> Nokia Lumia 820-> Sony Xperia Z2-> Samsung Galaxy A5(2017)-> Xiaomi Mi A1

iPad mini-> iPad Air 2

Sony Smartwatch2-> Moto 360-> Xiaomi mi Band 2-> Xiaomi Mi Band 3-> Xiaomi Amazfit Bip

Link to comment
Share on other sites

Οταν ειναι ενεργοποιημενο το wifi εννοειται πως δεν χρησιμοποιει 3g για να σθνδεεται στο ιντερνετ κλπ. Η μηπως δεν εννοειται?

 

Και μια δευτερη ερωτηση ποιο φορτιστη αυτοκινητου και ποιοα καρτα μνημης 8-16γβ προτεινετε?

 

Nαι, εννοείται.

 

Βρες ένα φορτιστή που να δίνει περισσότερα από 1000mA .. όσο για την κάρτα, ή μια γενική class 6, ή μια Sandisk ultra... εξαρτάται απ'τα λεφτά που θες να δώσεις.

Εγώ έχω βάλει μια plus της Samsung και δουλεύει μια χαρά.

 

Alex κατεβασα καποια apps απο το android market και απο το Samsung Apps.Το θεμα ειναι οτι η συσκευη λειτουργει κανονικοτατα,ανοιγουν ολες οι εφαρμογες κανονικα και δεν κολαει.Το μονο προβλημα ειναι σε racing παιχνιδια....μολις φορτωσει το παιχνιδι η συσκευη κολαει με αποτελεσμα να χρειαζεται να την επανεκινησω.

 

Τότε λογικά έχουν πρόβλημα τα παιχνίδια... δεν ξέρω όμως γιατί, αν δεν έχεις πειράξει το σύστημα κάπως... δε θα μου έκανε εντύπωση το πρόγραμμα που δίνει η samsung να είναι ασύμβατο.. κοίτα το kies, χαχα...

Edited by mirrorofsorrow
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση" ή χρησιμοποιούμε την πολλαπλή παράθεση αν θέλουμε να απαντήσουμε σε περισσότερα μηνύματα χρηστών
- Alex
Link to comment
Share on other sites

Τότε λογικά έχουν πρόβλημα τα παιχνίδια... δεν ξέρω όμως γιατί, αν δεν έχεις πειράξει το σύστημα κάπως... δε θα μου έκανε εντύπωση το πρόγραμμα που δίνει η samsung να είναι ασύμβατο.. κοίτα το kies, χαχα...

 

Mα το συστημα πως να το πειραξω?Δεν εχω κανει ουτε root ουτε τιποτα.Δεν το εχω συνδεσει καν με το pc ακομα για να δω το kies....

 

Δηλ. ολα τα racing παιχνιδια ειναι προβληματικα???χααχαχαχαχα:lol:

Nokia 5800-> LG Αrena km900-> Samsung Galaxy S-> Nokia Lumia 820-> Sony Xperia Z2-> Samsung Galaxy A5(2017)-> Xiaomi Mi A1

iPad mini-> iPad Air 2

Sony Smartwatch2-> Moto 360-> Xiaomi mi Band 2-> Xiaomi Mi Band 3-> Xiaomi Amazfit Bip

Link to comment
Share on other sites

Mα το συστημα πως να το πειραξω?Δεν εχω κανει ουτε root ουτε τιποτα.Δεν το εχω συνδεσει καν με το pc ακομα για να δω το kies....

 

Δηλ. ολα τα racing παιχνιδια ειναι προβληματικα???χααχαχαχαχα:lol:

 

Αφού 2 είπες μόνο δοκίμασες από τη Samsung... ποιό firmware έχεις (*#1234# από τον dialer)

Όχι δεν είναι προβληματικά, έχω βάλει αρκετά και δουλεύουν όλα τέλεια. Βασικά όλα τα παιχνίδια δουλεύουν τέλεια στην κινητάρα μας :)

 

3.5.0 έχω αλλά μία κάνει back up και μία όχι...

 

Edit

Τον Εντοπισμό σφαλμάτων που ζητάει όταν μπαίνουμε πρέπει να τον έχουμε τικάρει για να κάνει backup άραγε;

Sent from my Galaxy S

 

Όχι απαραίτητα, κάνει και χωρίς, αλλά τίκαρέ το αφού το ζητάει, σε περίπτωση καμιάς περίεργης εφαρμογής... Από το 3.4.9 πάντως και μετά (Donate versions ;) ), δεν είχα κανένα πρόβλημα με τα αυτόματα batch backups.

- Alex
Link to comment
Share on other sites

Αφού 2 είπες μόνο δοκίμασες από τη Samsung... ποιό firmware έχεις (*#1234# από τον dialer)

Όχι δεν είναι προβληματικά, έχω βάλει αρκετά και δουλεύουν όλα τέλεια. Βασικά όλα τα παιχνίδια δουλεύουν τέλεια στην κινητάρα μας :)

 

Λοιπον μου βγαζει

 

PDA:I9000XWJM2

PHONE:I9000XXJM1

CSC:I9000XXJM1

 

Βασικα το asphalt το κατεβασα απο το Samsung Apps και το δευτερο απο το Android market.

 

Σε ευχαριστω πολυ για την υπομονη!:)

Nokia 5800-> LG Αrena km900-> Samsung Galaxy S-> Nokia Lumia 820-> Sony Xperia Z2-> Samsung Galaxy A5(2017)-> Xiaomi Mi A1

iPad mini-> iPad Air 2

Sony Smartwatch2-> Moto 360-> Xiaomi mi Band 2-> Xiaomi Mi Band 3-> Xiaomi Amazfit Bip

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον μου βγαζει

 

PDA:I9000XWJM2

PHONE:I9000XXJM1

CSC:I9000XXJM1

 

Βασικα το asphalt το κατεβασα απο το Samsung Apps και το δευτερο απο το Android market.

 

Σε ευχαριστω πολυ για την υπομονη!:)

 

Δοκίμασες να τα κάνεις uninstall και ξανα install σε περίπτωση που κάτι δεν πήγε καλά κατά την εγκατάσταση; Ποιό ήταν το 2ο παιχνίδι απ'το market, να το δοκιμάσω κι εγώ;..

- Alex
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασες να τα κάνεις uninstall και ξανα install σε περίπτωση που κάτι δεν πήγε καλά κατά την εγκατάσταση; Ποιό ήταν το 2ο παιχνίδι απ'το market, να το δοκιμάσω κι εγώ;..

 

Το εκανα 3 φορες.Το δευτερο ειναι το Raging Thunder κ' Raging Thunder2.Δηλαδη εχω δοκιμαει συνολικα 3 παιχνιδια.

Nokia 5800-> LG Αrena km900-> Samsung Galaxy S-> Nokia Lumia 820-> Sony Xperia Z2-> Samsung Galaxy A5(2017)-> Xiaomi Mi A1

iPad mini-> iPad Air 2

Sony Smartwatch2-> Moto 360-> Xiaomi mi Band 2-> Xiaomi Mi Band 3-> Xiaomi Amazfit Bip

Link to comment
Share on other sites

Το εκανα 3 φορες.Το δευτερο ειναι το Raging Thunder κ' Raging Thunder2.Δηλαδη εχω δοκιμαει συνολικα 3 παιχνιδια.

 

Kατεβάζω το Raging Thunder Lite τώρα. Θα σου πω σε 5 λεπτά.

 

ΕDIT: Παίζει μια χαρά.

 

Δεν ξέρω γιατί έχεις αυτό το πρόβλημα, ίσως φταίει κάτι στο JM2 firmware (έχω το JM1), ή κάποια εφαρμογή που εγκατέστησες. Καλά θα ήτανε αν μπορούσε να κάνει το test κάποιος με το Jm2 ... έχει κάποιο πρόβλημα το τηλέφωνό σου, αν ημουν στη θέση σου θα έβγαζα ένα ένα ότι extra software έβαλα από το μαρκετ για να βρω αν φταίει κάποιο απ'αυτά... αν το πήρες πρόσφατα γύρνα το στο μαγαζί για να γλυτώσεις την ταλαιπωρία... δουλεύουν κανονικά όλα τα παιχνίδια.

Edited by Tyxerakias
- Alex
Link to comment
Share on other sites

Kατεβάζω το Raging Thunder τώρα. Θα σου πω σε 5 λεπτά.

 

Οκ thanks!:)

Nokia 5800-> LG Αrena km900-> Samsung Galaxy S-> Nokia Lumia 820-> Sony Xperia Z2-> Samsung Galaxy A5(2017)-> Xiaomi Mi A1

iPad mini-> iPad Air 2

Sony Smartwatch2-> Moto 360-> Xiaomi mi Band 2-> Xiaomi Mi Band 3-> Xiaomi Amazfit Bip

Link to comment
Share on other sites

καποιος εδω μεσα ειχε ποσταρει για την αδυναμια συνδεσης με τους διακομιστες της google ,βρηκε καμια ακρη? γιατι σημερα που το πηρα και παω να κανω συνδεση μου βγαζει αδυνατη η συνδεση με τον διακομιστη και την δημιουργια αξιοπιστης συνδεσης:blink:
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

καποιος εδω μεσα ειχε ποσταρει για την αδυναμια συνδεσης με τους διακομιστες της google ,βρηκε καμια ακρη? γιατι σημερα που το πηρα και παω να κανω συνδεση μου βγαζει αδυνατη η συνδεση με τον διακομιστη και την δημιουργια αξιοπιστης συνδεσης:blink:

 

Έχουν αναφέρει πολλοί αυτό το πρόβλημα με android phones, και η πιο γρήγορη λύση αφού είναι καινούριο είναι να κάνεις ένα factory reset, μετά θα μπει. Επίσης δοκίμασε αντί για wifi να μπεις με 3g ή το αντίστροφο. Eπίσης δοκίμασε πριν προσπαθήσεις να συνδεθείς να είναι είναι τικαρισμένα τα Background sync και Auto sync στις ρυθμίσεις.

Οι άλλες λύσεις είναι πιο πολύπλοκες και περιλαμβάνουν root, και αφού είναι καινούριο το κινητό δεν αξίζει να αναφερθούν καν...

 

Υ.Γ. Τί εννοείς το πήρες σήμερα; Έχεις μήνες που γράφεις εδώ...

Edited by Tyxerakias
- Alex
Link to comment
Share on other sites

Έχουν αναφέρει πολλοί αυτό το πρόβλημα με android phones, και η πιο γρήγορη λύση αφού είναι καινούριο είναι να κάνεις ένα factory reset, μετά θα μπει. Επίσης δοκίμασε αντί για wifi να μπεις με 3g ή το αντίστροφο.

 

το πηρα απο το σερβις και το εχουν κανει αναβαθμιση οπως ειπαν .τωρα μου εχει 2.1-update1

XXJM1

ECLAIR.XWJM2

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδια, εχω βαλει το zedge και μπορω και μοιραζομαι ringtones, ηχους, wallpapers και ειναι πολυ καλη εφαρμογη.

εχω βαλει λοιπον ηχους σε email / sms / facebook κ.τ.λ απο αυτη την εφαρμογη. οταν παω αν επιλεξω καποιο ηχο π.χ για τα sms μου δινει την επιλογη οπως ξερετε, να επιλεξω απο τους ηχους που εχω κατεβασει απο την εφαρμογη zedge.

 

μερικες φορες ομως, μου ερχεται ενα email η ενα sms και δεν μου χτυπαει το τηλ.

υποθετω οτι ισως ο minfree να μου κλεινει την εφαρμογη zedge και γι'αυτο να χανεται ο ηχος.

τι μπορω να κανω ? ο Minfree εχει πουθενα ρυθμιση για να επιλεξω καποιες εφαρμογες να μην τις κλεινει ποτε ? οπως η ignore list Που εχει ο advance task killer ?

 

και κατι αλλο. μπηκα στον φακελλο /system/media και ειδα οτι εκει μεσα εχει τους ηχους που εχει η συσκευη μεσα για να επιλεγουμε για sms/email/nitifications κ.τ.λ.

 

εβαλα μερικα mp3 αρχεια εκει αλλα δεν τα βλεπει. ειδα οτι τα μαμα αρχεια που εχει ειναι .ogg.

μονο τετοια διαβαζει το android ?

 

μπορειτε να μου πειτε που μπορω να βαλω τα mp3 αρχεια που εχω για email/sms ?

πρεπει να φτιαξω καποιο φακελο και να τα βαλω μεσα ?

θελω να μου πειτε τι φακελους πρεπει να φτιαξω και που, για να βλεπει τα mp3 ωστε να μπορω να τα βαλω :

- για ringtones

- ηχους για notifications, sms κ.τ.λ

 

και τι πρεπει να κανω για να βλεπει καποια wallpapers που εχω οταν παταω στην κεντρικη οθονη για να αλλαξω το wallpaper.

 

Ευχαριστωωωωωωωωω

LG G2 32GB D800 LTE

Το προσωπικό μου Blog http://antonis-news.blogspot.com/ - Twitter : Kourkoumelakis

My Photography: http://kourkoumelakis.blogspot.gr// - Instagram & Flickr: Kourkoumelakis

Link to comment
Share on other sites

Αφού 2 είπες μόνο δοκίμασες από τη Samsung... ποιό firmware έχεις (*#1234# από τον dialer)

Όχι δεν είναι προβληματικά, έχω βάλει αρκετά και δουλεύουν όλα τέλεια. Βασικά όλα τα παιχνίδια δουλεύουν τέλεια στην κινητάρα μας :)

 

 

 

Όχι απαραίτητα, κάνει και χωρίς, αλλά τίκαρέ το αφού το ζητάει, σε περίπτωση καμιάς περίεργης εφαρμογής... Από το 3.4.9 πάντως και μετά (Donate versions ;) ), δεν είχα κανένα πρόβλημα με τα αυτόματα batch backups.

 

Έκανα και εγώ μόλις τώρα donation αλλά σαν πολύ να αργούν να μου στείλουν το κλειδί...εσύ Αλεξ αν θυμάσαι στο είχαν στείλει άμεσα;

 

Sent from my Galaxy S

Αντώνης
Link to comment
Share on other sites

μπορειτε να μου πειτε που μπορω να βαλω τα mp3 αρχεια που εχω για email/sms ?

πρεπει να φτιαξω καποιο φακελο και να τα βαλω μεσα ?

θελω να μου πειτε τι φακελους πρεπει να φτιαξω και που, για να βλεπει τα mp3 ωστε να μπορω να τα βαλω :

- για ringtones

- ηχους για notifications, sms κ.τ.λ

 

@TonyK : Φτιάξε ένα φάκελο audio στην εξωτερική sdcard (εγώ εκεί τον εφτιαξα και δουλέυει μπορεί να γίνεται και στην εσωτερική) και μέσα σε αυτόν, τους φακέλους ringtones , notifications , alarms και εκεί βάζεις τα mp3 που θέλεις και τα βλέπει

 

@Nickmostro: νομίζω οτι οι εφαρμογές στο Samsung Apps είναι για το Wave (bada) τσέκαρε το από τη σελίδα της Samsung για περισσότερη σιγουριά

Seriousness is the only refuge of the shallow !!! ;)
Link to comment
Share on other sites

 

@Nickmostro: νομίζω οτι οι εφαρμογές στο Samsung Apps είναι για το Wave (bada) τσέκαρε το από τη σελίδα της Samsung για περισσότερη σιγουριά

 

Ναι αλλα το ιδιο συμβαινει και με αυτες που κατεβασα απο το android market..

Nokia 5800-> LG Αrena km900-> Samsung Galaxy S-> Nokia Lumia 820-> Sony Xperia Z2-> Samsung Galaxy A5(2017)-> Xiaomi Mi A1

iPad mini-> iPad Air 2

Sony Smartwatch2-> Moto 360-> Xiaomi mi Band 2-> Xiaomi Mi Band 3-> Xiaomi Amazfit Bip

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S (Μέρος Ι)
Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...