Jump to content

Samsung Galaxy S (Μέρος Ι)


NTROPIC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

1ον: Ήρθε η θήκη από την case mate (κατευθείαν από Αμερική 40% φθηνότερη από Ευρώπη σε 20 μέρες) και με μιά λέξη: Φρούριο! ΠΛΗΡΗΣ προστασία από γρατζουνίσματα ΚΑΙ χτυπήματα, χωρίς να μεγαλώνει αισθητά το μέγεθος-ίσα ίσα που βελτιώνει το κράτημα, εξαιρετική η περιεχόμενη μεμβράνη οθόνης! Highly recommended!

 

2ον: Βρε παιδιά, έχει γεμίσει "σκουπίδια το thread αυτό από τους νέους κατόχους που ρωτάνε τα ίδια και τα ίδια! Στην 1η σελίδα να έμπαινε κανένα faq, γιατί το 30% των μηνυμάτων είναι πώς γίνεται η εναλλαγή ελληνικών-αγγλικών! Έλεος!

Philips Savvy->Panasonic GD93->Ericsson T20e->Motorola T2288 Talkabout->Mitsubishi M342i->Nokia N70->LG KS20->HTC P3470 Pharos->Samsung B7610 OMNIA PRO->Samsung i9000 Galaxy S->Samsung i9100 Galaxy SII->NOKIA LUMIA 930>LG G6+HUAWEI WATCH 2 LTE>Xiaomi Mi 9
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

συγνωμη φιλε μου αλλα πολλα παιδια ειναι που δεν ξερουν πολλα πραγματα,οπως εγω!δεν μπορεις να τους απαγορευσεις να ρωτανε.

στο μονο που εχεις δικαιο ειναι οτι μερικοι βαριονται να διαβασουν η να κανουν μια αναζητηση!

εγω πχ τα περισσοτερα που γραφονται δεν τα καταλαβαινω!ο αναμαρτητος......

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν δοκιμάζεις να περάσεις το beta swype που έχει Ελληνικά;

 

- Δεν καταλαβα ... ζηταει εγγραφη για να μπορεσεις να το κατεβασεις απο το beta.swype.com?? ..

- Παντως και το greek input που χρησιμοποιω τον τελευταιο χρονο ,κανει πολυ καλη δουλεια ... ισως γι' αυτο και δεν πολυασχολουμαι !!

 

- .... Τι θα γινει;; ... θα βαλεις καμια μπετα(JPK) για δοκιμη;; ... εχουν εξελιχθει αρκετα .. :rolleyes:

- Stathis -
Link to comment
Share on other sites

συγνωμη φιλε μου αλλα πολλα παιδια ειναι που δεν ξερουν πολλα πραγματα,οπως εγω!δεν μπορεις να τους απαγορευσεις να ρωτανε.

στο μονο που εχεις δικαιο ειναι οτι μερικοι βαριονται να διαβασουν η να κανουν μια αναζητηση!

εγω πχ τα περισσοτερα που γραφονται δεν τα καταλαβαινω!ο αναμαρτητος......

Να ρωτάμε, αλλά πριν μια αναζήτηση στην "Αναζήτηση αυτού του θέματος", είναι τόσο προφανές!

αποτελειται απο 2 τμηματα η θηκη?

Τρια.

1. Μεμβράνη οθόνης τύπου "crystal ultra clear"

2. Εσωτερική θήκη σιλικόνης

3. Εξωτερικό πλαστικό κέλυφος που "αγκαλιάζει" τη σιλικόνη

Edited by me00016
Philips Savvy->Panasonic GD93->Ericsson T20e->Motorola T2288 Talkabout->Mitsubishi M342i->Nokia N70->LG KS20->HTC P3470 Pharos->Samsung B7610 OMNIA PRO->Samsung i9000 Galaxy S->Samsung i9100 Galaxy SII->NOKIA LUMIA 930>LG G6+HUAWEI WATCH 2 LTE>Xiaomi Mi 9
Link to comment
Share on other sites

1ον: Ήρθε η θήκη από την case mate (κατευθείαν από Αμερική 40% φθηνότερη από Ευρώπη σε 20 μέρες) και με μιά λέξη: Φρούριο! ΠΛΗΡΗΣ προστασία από γρατζουνίσματα ΚΑΙ χτυπήματα, χωρίς να μεγαλώνει αισθητά το μέγεθος-ίσα ίσα που βελτιώνει το κράτημα, εξαιρετική η περιεχόμενη μεμβράνη οθόνης! Highly recommended!

Ειναι ευκολο να μας πεις ποσο σου κοστισε τελικη τιμη ολα μαζι με μεταφορικα ?

ρωταω γιατι στο link Που εδωσες την εχει 29.99 δολλαρια. αν βαλουμε και τα μεταφορικα, ποσο πιο φθηνη να σου ηρθε σε σχεση με αυτην :

http://www.mobilecenter.gr/index.php?target=products&product_id=31365

 

μια ερωτηση παιδια,ποια ειναι αυτη η εφαρμογη που μπορω να παιζω ολα τα βιντεο?

Θεμη αν καταλαβα καλα, θελεις να βλεπεις τα βιντεο οταν σερφαρεις στο ιντερνετ μεσα απο τον browser.

κατεβασε απο το market τον dolphin browser HD και εισαι ετοιμος. αφου στο ειχα πει και χθες στο τηλεφωνο βρε ξεχασιαρη :p :p :p :p

 

* βαλε και το ονομα σου στην υπογραφη σου να σε μαθουν τα παιδια σιγα σιγα εδω.

Edited by TonyK

LG G2 32GB D800 LTE

Το προσωπικό μου Blog http://antonis-news.blogspot.com/ - Twitter : Kourkoumelakis

My Photography: http://kourkoumelakis.blogspot.gr// - Instagram & Flickr: Kourkoumelakis

Link to comment
Share on other sites

παιδια,αυτο που ακουγεται για τις Li-on μπαταριες(οτι ειναι προτιμοτερο να μην τις εξαντλουμε αλλα να τις φορτιζουμε γυρω στο 50%) ισχυει και για τις Lipo(που εχει το κινητο μας)?

Device 1: Galaxy S6 | Rom: Stock 5.1.1 | Launcher: Apex launcher

Device 2: Galaxy S | Rom: CyanogenMod 10 | Kernel: Semaphore JB | Launcher: Apex launcher

Device 3: Galaxy Tab 10.1 P7510 | Rom: Stock 4.0.4

 

Follow me

Link to comment
Share on other sites

Ειναι ευκολο να μας πεις ποσο σου κοστισε τελικη τιμη ολα μαζι με μεταφορικα ?

ρωταω γιατι στο link Που εδωσες την εχει 29.99 δολλαρια. αν βαλουμε και τα μεταφορικα, ποσο πιο φθηνη να σου ηρθε σε σχεση με αυτην :

http://www.mobilecenter.gr/index.php?target=products&product_id=31365

Πριν 20 μέρες δεν υπήρχε στην Ελλάδα, σε κατάστημα του UK είχε 29 λίρες.

Στις ΗΠΑ τη βρήκα 22+6(μεταφορικά)=28 δολάρια.

Αλλάζουν γρήγορα τα δεδομένα απ'ότι φαίνεται, προτιμήστε τη από Ελλάδα, ακόμα και ελαφρώς ακριβότερη, αν μάλιστα έχει ετοιμοπαράδοτες.

Philips Savvy->Panasonic GD93->Ericsson T20e->Motorola T2288 Talkabout->Mitsubishi M342i->Nokia N70->LG KS20->HTC P3470 Pharos->Samsung B7610 OMNIA PRO->Samsung i9000 Galaxy S->Samsung i9100 Galaxy SII->NOKIA LUMIA 930>LG G6+HUAWEI WATCH 2 LTE>Xiaomi Mi 9
Link to comment
Share on other sites

δεν το συγκρατησα εκεινη την στιγμη,sorry!πριν κλεισουμε σου ειπα να μου το στειλεις σε μειλ αλλα μαλλον δεν το θυμήθηκες!
Link to comment
Share on other sites

Γιατί δινετετοσα χρήματα για μια πλαστική θήκη που ρίχνει την ποιότητα τηςσυσκευης σας;

Δεν θα ήταν προτιμότερη μια Zenus?

 

O Dolphin browser είναι λίγο πιο αργος από τον official αλλά έχει τόσες δυνατότητες που τον κάνουν απείρως πιο λειτουργικό.

 

Διάβασα στο XDA και τις 37 σελίδες του thread του νέου beta firmware JPK 2.2

Υπάρχουν κάποιες βελτιώσεις αλλά το βασικό πρόβλημα που είναι η ram, παραμένει στα 304ΜΒ.

Ελπίζω μόνο ότι την αύξηση της ram την κρατάνε για την τελική έκδοση πιθανώς για να κοιμιζουν τον ανταγωνισμό.

Αν η ram den ανεβεί στα 512MB και πάλι θα χρειαζόμαστε MinFreeManager κλπ.

 

Το μεγαλύτερο πρόβλημα μου στο galaxy και μάλλον σ όλες τις android συσκευές είναι το copy paste.

Για παράδειγμα τουλάχιστον στην 2.1 δεν μπορείς να κανείς copy απ όπουδηποτε.

Δουλεύοντας στο iPad που διαθέτει αυτή την δυνατότητα κάνω την ζωή μου εύκολη σε πολλούς τομείς.

Για παράδειγμα δέχομαι ένα επαγγελματικό mail που περιέχει κάποια πράγματα που πρέπει να κάνω σε συγκεκριμένη χρονική στιγμή.

Κάνω με την μια copy το κομμάτι του mail που μ ενδιαφέρει στο προγραμμα με τα to do και έχω έτοιμη την υπνεθυμιση μαζί με τις λεπτομεριες.

 

Δεν είναι μόνο αυτό υπάρχουν δεκάδες περιπτώσεις που χρειάζομαι το copy paste σε οποιαδήποτε εφαρμογή και με εύκολο και γρήγορο τροπο.

Για παράδειγμα όλοι ξέρουμε πως δεν υπάρχει κάποιος τρόπος να συχρονιζουμε NOTES παρά μόνο με το Evernote. Όμως η εφαρμογή αυτή στα android δεν έχει την δυνατότητα να βλέπεις τις σημειώσεις σου off line σε αντίθεση με το ios όπου μπορείς να δεις και να επεξεργαστεις οποιαδήποτε σημείωση έχεις συχρονισει πριν (πάντα με το Evernote εννοώ).

Αν είχαμε την δυνατότητα copy paste οπουδήποτε, θα μπορούσαμε να πάρουμε από το Evernote τις σημειώσεις που μας ενδιαφέρουν και να τις ρίξουμε με paste στη εφαρμογή που έχουμε στο galaxy.

 

Ειδικά στο galaxy tab αν δεν υπάρχει τέτοια δυνατότητα θα είναι ένα φοβερό μείον.

Για όσους χρησιμοποιούν το τηλέφωνο για επαγγελματική χρήση είναι α' πρωτεραιοτας θέμα.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Για τον αντικαταστάτη του samsung galaxy s γνωρίζουμε τίποτα;

Λογικά τώρα που βγήκε το desire Hd δεν πρέπει να αργήσει πολύ να βγει...

Γιατί, ποιός είπε ότι το Desire HD είναι μια γενιά μετά το SGS, το αντίθετο συμβαίνει, η HTC έτρεξε την κυκλοφορία του γρηγορότερα για να ανταγωνιστεί τη Samsung στα Android στα ίσια.

 

Γιατί δινετε τόσα χρήματα για μια πλαστική θήκη που ρίχνει την ποιότητα της συσκευης σας;

Γιατί μια γρατζουνιά στο μεταλλικό (απομίμηση) στεφάνι ή στο σώμα της συσκευής ρίχνει τη μεταπωλητική της αξία. 30€ είναι πολλά; Αν πάρεις μια λαστιχούρα θήκη και μια μεμβράνη πόσα θα δώσεις; Και για ποιά μείωση ποιότητα μιλάς; Τα πλαστικά της Samsung γεμάτα με τα αποτυπώματα; Με τη θήκη δείχνει ίσως για χρήση περισσότερο "outdoor", σε καμιά περίπτωση δεν την υποβαθμίζει.

Δεν θα ήταν προτιμότερη μια Zenus?

Πλάκα κάνεις, να σου βγαίνει μαζί η σιλικόνη όπως το βγάζεις από την τσέπη, με κολλημένη τη σκόνη και ότι άλλο μαζέψει.

 

Τέλος πάντων, ας μην αναλώνω το χώρο περισσότερο για αυτό το θέμα, μια πρόταση κάνω, η επιλογή του καθενός είναι προσωπική.

Edited by me00016
Philips Savvy->Panasonic GD93->Ericsson T20e->Motorola T2288 Talkabout->Mitsubishi M342i->Nokia N70->LG KS20->HTC P3470 Pharos->Samsung B7610 OMNIA PRO->Samsung i9000 Galaxy S->Samsung i9100 Galaxy SII->NOKIA LUMIA 930>LG G6+HUAWEI WATCH 2 LTE>Xiaomi Mi 9
Link to comment
Share on other sites

Γιατί μια γρατζουνιά στο μεταλλικό (απομίμηση) στεφάνι ή στο σώμα της συσκευής ρίχνει τη μεταπωλητική της αξία. 30€ είναι πολλά; Αν πάρεις μια λαστιχούρα θήκη και μια μεμβράνη πόσα θα δώσεις Και για ποιά μείωση ποιότητα μιλάς; Τα πλαστικά της Samsung γεμάτα και με τα

αποτυπώματα; Με τη θήκη δείχνει ίσως για χρήση περισσότερο "outdoor", σε καμιά περίπτωση δεν την υποβαθμίζει.

 

Πλάκα κάνεις, να σου βγαίνει μαζί η σιλικόνη όπως το βγάζεις από την τσέπη, με κολλημένη τη σκόνη και ότι άλλο μαζέψει.

 

Τέλος πάντων, ας μην αναλώνω το χώρο περισσότερο για αυτό το θέμα, μια πρόταση κάνω, η επιλογή του καθενός είναι προσωπική.

Μάλλον δεν κατάλαβες η βιαστηκες να απαντήσεις.

Απλά λέω γιατί δεν προτιμάτε μία δερμάτινη θήκη όπως οι πολύ γνωστές Zenus που κοστίζουν τα ίδια περίπου χρήματακαι δίνουν άλλη εμφάνιση στο κινητό.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον δεν κατάλαβες η βιαστηκες να απαντήσεις.

Απλά λέω γιατί δεν προτιμάτε μία δερμάτινη θήκη όπως οι πολύ γνωστές Zenus που κοστίζουν τα ίδια περίπου χρήματα και δίνουν άλλη εμφάνιση στο κινητό.

Σε αυτό έχεις δίκιο, αλλά προσωπικά προτιμώ θήκες που δίνουν άμεση προσβαση στη συσκευή, χωρίς να "κρέμονται" τα καλύμματα, και για να μη χάνω χρόνο ανοίγοντας-κλείνοντας ή βάζοντας-βγάζοντας τη συσκευή από τη θήκη για να απαντήσω μια κλήση.

Philips Savvy->Panasonic GD93->Ericsson T20e->Motorola T2288 Talkabout->Mitsubishi M342i->Nokia N70->LG KS20->HTC P3470 Pharos->Samsung B7610 OMNIA PRO->Samsung i9000 Galaxy S->Samsung i9100 Galaxy SII->NOKIA LUMIA 930>LG G6+HUAWEI WATCH 2 LTE>Xiaomi Mi 9
Link to comment
Share on other sites

Γιατί, ποιός είπε ότι το Desire HD είναι μια γενιά μετά το SGS, το αντίθετο συμβαίνει, η HTC έτρεξε την κυκλοφορία του γρηγορότερα για να ανταγωνιστεί τη Samsung στα Android στα ίσια.

 

 

Γιατί μια γρατζουνιά στο μεταλλικό (απομίμηση) στεφάνι ή στο σώμα της συσκευής ρίχνει τη μεταπωλητική της αξία. 30€ είναι πολλά; Αν πάρεις μια λαστιχούρα θήκη και μια μεμβράνη πόσα θα δώσεις; Και για ποιά μείωση ποιότητα μιλάς; Τα πλαστικά της Samsung γεμάτα με τα αποτυπώματα; Με τη θήκη δείχνει ίσως για χρήση περισσότερο "outdoor", σε καμιά περίπτωση δεν την υποβαθμίζει.

 

Πλάκα κάνεις, να σου βγαίνει μαζί η σιλικόνη όπως το βγάζεις από την τσέπη, με κολλημένη τη σκόνη και ότι άλλο μαζέψει.

 

Τέλος πάντων, ας μην αναλώνω το χώρο περισσότερο για αυτό το θέμα, μια πρόταση κάνω, η επιλογή του καθενός είναι προσωπική.

 

εμενα η θηκη σου μου αρεσει παρα πολυ παντως.....!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω ξαφνικά πρόβλημα με τη σύνδεση με τον υπολογιστή. Δε συνδέεται ούτε με samsung kies ούτε σαν κάρτα αποθήκευσης ούτε τίποτα. Μόνο αν το βάλω σε debug mode τότε μου δείχνει τις κάρτες αποθήκευσης. Πριν λίγες μέρες δούλευαν όλα κομπλέ. Τι μπορεί να φταίει ξαφνικά?
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω ξαφνικά πρόβλημα με τη σύνδεση με τον υπολογιστή. Δε συνδέεται ούτε με samsung kies ούτε σαν κάρτα αποθήκευσης ούτε τίποτα. Μόνο αν το βάλω σε debug mode τότε μου δείχνει τις κάρτες αποθήκευσης. Πριν λίγες μέρες δούλευαν όλα κομπλέ. Τι μπορεί να φταίει ξαφνικά?

 

Eχεις κλεισει-ανοιξει το κινητο καθολου?Αν οχι καντο να κανει ενα reboot (σωστα το ειπα?:O) να δεις τι παιζει.:)

 

ps:Aν δεν γινει κατι ριξτου ξεματιασμα,καποιος φουστης στο ματιασε και μαλλον ειναι Iphonakias.:lol::lol: :p

Will keep updating....Galaxy S out of the box 2.1 Eclair JM5 Cos,2.2.1 Froyo JS3 + SPEEDMOD KERNEL-k13c-500hz + Clockwork Mod,Slim ICS + Semaphore Kernel + JVU modem,Slim Bean 4.1.2 + Semaphore 2.6.0.s,Cyanogen 10.1 + Semaphore 2.9.23 ....10.2 etc....,Cyanogenmod 11 snapshot M4 + Neo kernel cma 415mb. :shifty:
Link to comment
Share on other sites

Eχεις κλεισει-ανοιξει το κινητο καθολου?Αν οχι καντο να κανει ενα reboot (σωστα το ειπα?:O) να δεις τι παιζει.:)

 

ps:Aν δεν γινει κατι ριξτου ξεματιασμα,καποιος φουστης στο ματιασε και μαλλον ειναι Iphonakias.:lol::lol: :p

 

Το έκανα reboot 2 φορές αλλά τίποτα. Επίσης το kies όταν το βάζω σε debug mode το βλέπει και κάτι μου γράφει ότι είναι σε debug mode. Τι να πω. Θα δοκιμάσω να δω και στο λαπτοπ μετά μήπως έχει να κάνει με το pc.

 

ps:Δεν κάνω παρέα με iphonakides.:p

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω ξαφνικά πρόβλημα με τη σύνδεση με τον υπολογιστή. Δε συνδέεται ούτε με samsung kies ούτε σαν κάρτα αποθήκευσης ούτε τίποτα. Μόνο αν το βάλω σε debug mode τότε μου δείχνει τις κάρτες αποθήκευσης. Πριν λίγες μέρες δούλευαν όλα κομπλέ. Τι μπορεί να φταίει ξαφνικά?

 

@comp: Τί λειτουργικό έχεις στο PC; Έκανες επανεκκίνηση λειτουργικού-KIES;

@SGS: Είναι rooted; Έβαλες κανένα πρόγραμμα από market με πρόσβαση σε αρχεία συστήματος; Ξεκίνα σταδιακά, κάνε sοftreset, βγάλε sdcard... πιστεύω να λυθεί απλά το πρόβλημά σου, μη χρειαστείς hardreset ή ακόμα και flash (φτουου!) :X

Philips Savvy->Panasonic GD93->Ericsson T20e->Motorola T2288 Talkabout->Mitsubishi M342i->Nokia N70->LG KS20->HTC P3470 Pharos->Samsung B7610 OMNIA PRO->Samsung i9000 Galaxy S->Samsung i9100 Galaxy SII->NOKIA LUMIA 930>LG G6+HUAWEI WATCH 2 LTE>Xiaomi Mi 9
Link to comment
Share on other sites

@comp: Τί λειτουργικό έχεις στο PC; Έκανες επανεκκίνηση λειτουργικού-KIES;

@SGS: Είναι rooted; Έβαλες κανένα πρόγραμμα από market με πρόσβαση σε αρχεία συστήματος; Ξεκίνα σταδιακά, κάνε sοftreset, βγάλε sdcard... πιστεύω να λυθεί απλά το πρόβλημά σου, μη χρειαστείς hardreset ή ακόμα και flash (φτουου!) :X

 

Windows 7 έχω αλλά δεν είναι θέμα pc γιατί πριν λίγο καιρό συνδεόταν κανονικά. Και δοκίμασα και στο λαπτοπ και ούτε εκεί συνδέεται.

Είναι rooted. Θα δοκιμάσω να σβήσω κάποιες εφαρμογές που έχω βάλει τώρα τελευταία. Μπορεί να φταίει κάποια εφαρμογή όπως autorun killer κτλ τώρα που το σκέφτομαι.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ήρθε η αντικατάσταση του Protector από την PDAir...αρκετά γρήγορα και με ένα μόνο mail μου στείλαν νέα δωρεάν...

 

Απαντώ σε όσους με είχαν ρωτήσει πριν λίγες μέρες για το Protector και σε όσους με έστειλαν pm...:

 

Απογοήτευση και πάλι. Με πολύ μαλακή χρήση της χαρτονένιας κάρτας κατά την τοποθέτηση...μιλάμε για πολύ μαλακή, από ζάχαρη να είσαι φτιαγμένος δεν θα πάθεις κάτι...απόκτησε μόνιμες μικρές γρατζουνιές το Protector...και μιλάμε πριν καν βγει το από πάνω φύλλο στην τοποθέτηση...τι να πώ...

 

Δυστυχώς έτσι είναι τα πράγματα και λέω δυστυχώς, γιατί είναι το μόνο Protector που έχω βρει που να είναι και γυαλιστερό και να μην αφήνει δακτυλιές. Τα χρώματα ήταν τέλεια μετά την τοποθέτηση, όμως φαινόντουσαν άσχημα οι γρατζουνιές αν και μικρές.

 

Παρ' όλα αυτά, η θήκη και το μπράτσο για το αυτοκίνητο που σας έδειξα στο βιντεάκι που έφτιαξα ήταν εξαιρετικά και αν ήταν να ξαναγοράσω θήκη και πάλι από την PDAir θα την έπαιρνα.

 

Τελικά δοκίμασε κανείς τα Protector από το extreme mobile? Αν έχει κανείς άποψη ας μας πει...

Edited by DirectorCK
Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα παιδια,

 

να σας κανω μια ερωτηση...το swype πως ενεργοποιειται??? Ειναι εξτρα εφαρμογη??

ή υπαρχει στις ρυθμισεις τις συσκευης???? Απο που θα το βρω???

Unbox Your Phone
Link to comment
Share on other sites

δεν έχω ιδέα από protectors (γενικός δε τα πάω καλά με αυτά τα πράγματα :P ) έχω βάλει το Ultra Crystal Clear από Steinheil κι δεν έχω πρόβλημα μέχρι στιγμής (πολύ λεπτό , δεν το καταλαβαίνεις , με την χρήση φύγανε όσα bubbles δημιουργήθηκαν κατά την τοποθέτηση του, αφήνει βέβαια κάποιες δαχτυλιές αλλά καθαρίζονται εύκολα)
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά κοιτάξτε Zagg για protectors...άψογα. Google και για "Zagg coupons" για -20% έκπτωση όποιος αποφασίσει να πάρει ;)

 

http://www.zagg.com/invisibleshield/samsung-galaxy-s-i9000-cases-screen-protectors-covers-skins-shields.php

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά κοιτάξτε Zagg για protectors...άψογα. Google και για "Zagg coupons" για -20% έκπτωση όποιος αποφασίσει να πάρει ;)

 

http://www.zagg.com/invisibleshield/samsung-galaxy-s-i9000-cases-screen-protectors-covers-skins-shields.php

 

Για τα invisible shield εχω ακούσει ότι χαλάνε την αίσθηση της οθόνης αφής..

Εγώ έβαλα της 3Μ Vikuiti που είχα δει να προτείνει κάποιος εδώ μέσα.

Άψογα γενικά, απλά γεμίζουν δαχτυλιές και θέλουν καθάρισμα..

Αλλά επειδή δουλεύουν με στατικό ηλεκτρισμό, τα βγάζεις τα πλένεις και τα ξαναβάζεις και είσαι άψογος

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S (Μέρος Ι)
Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...