Jump to content

FIFA World Cup 2010 - Νότιος Αφρική


DENIOR
 Κοινοποίηση

Ποια θα είναι η πορεία της Εθνικής Ελλάδος στο Παγκόσμιο Κύπελλο;  

91 members have voted

  1. 1. Ποια θα είναι η πορεία της Εθνικής Ελλάδος στο Παγκόσμιο Κύπελλο;

    • Θα τερματίσει 4η στον όμιλό της
      31
    • Θα τερματίσει 3η στον όμιλό της
      35
    • Θα προκριθεί στους ''16''
      9
    • Θα προκριθεί στους ''8''
      2
    • Θα προκριθεί στους ''4''
      0
    • Θα παίξει στον τελικό
      14


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 535
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλο το δωρακι!!! Μπορει να χει προβλημα ο γειτονας :lol:

 

Πρεπει να αφηνουν εναν αριθμο βουβουζελων, ας πουμε 2000, να μη χανει το μουντιαλ το χρωμα του, να ακουγονται ομως κ οι φιλαθλοι.

Link to comment
Share on other sites

Γενικά μέτριο το μουντιάλ τόσο σε αγωνιστικό όσο και σε διοργανωτικό επίπεδο.Μα είναι δυνατόν παγκόσμια οργάνωση και να μην είναι γεμάτα τα γήπεδα?Όσο για τις βουβουζέλες δεν μπορώ να καταλάβω τι τόσο κόλλημα μερικοί.Σιγά πια!Δεν είναι τεννις ποδόσφαιρο είναι!Σε εμάς βεγγαλικά πετάνε και σας ενοχλούν οι βουβουζελες?Ελεος!

Link to comment
Share on other sites

Ξεχασα να πω και για τις βουβουζελες..ωρες ωρες θελω να κανω ασχημα πραγματα σε αυτους που τις χρησιμοποιουν...:shifty:

 

ηθελα να ξερα, δεν βαριουνται ολη την ωρα>??

 

Εγώ κάνω αυτό που κάνω εδώ και πολλά χρόνια όταν γίνεται μετάδοση από τη κρατική τηλεόραση. Κλείνω τον ήχο.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ κάνω αυτό που κάνω εδώ και πολλά χρόνια όταν γίνεται μετάδοση από τη κρατική τηλεόραση. Κλείνω τον ήχο.

Μια φορα εχω παρακολουθησει αγωνα με κλειστο τον ηχο,προσφατα σε εναν αγωνα της Ιντερ επειδη ειχαν απεργια.

Για να πω την αληθεια δεν το εχω συνηθισει ετσι,μου φαινεται λιγο περιεργο με απολυτη ησυχια γιατι θελω να ακουω το πληθος,εκφωνητες και λιγο απο τις φωνες των παικτων ,οταν ακουγονται,γενικοτερα λιγη βαβουρα τη θελω.

 

Αν και με κλειστο τον ηχο μπορεις να συγκεντωθεις ευκολοτερα και να δεις πως αναπτυσεται μια ομαδα κτλ.

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Γενικά μέτριο το μουντιάλ τόσο σε αγωνιστικό όσο και σε διοργανωτικό επίπεδο.Μα είναι δυνατόν παγκόσμια οργάνωση και να μην είναι γεμάτα τα γήπεδα?

 

Δεν είναι ασυνήθιστο. Το πιθανότερο είναι πως τα εισιτήρια ήταν ακριβά και η πλειονότητα των κατοίκων της Νοτίου Αφρικής δεν διαθέτει τα χρήματα για να τα αγοράσει. Όσο για τους τουρίστες, σίγουρα αυτοί θα είναι πολύ λιγότεροι απ' ότι λ.χ. στο Μουντιάλ της Γερμανίας ή της Βραζιλίας, λόγω της απόστασης.

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Ψιλοασύνδετοι ή μου φαίνεται;

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Μπήκε το πρώτο. Δη εντ.

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

αξια η κορεα...

 

μπραβο της...

Όντως παιξάνε πολύ καλά,για τα κυβικά της ομάδας πάντα!

Παραλίγο θα έκανε την ζημιά στους στοιχηματζίδες!

Link to comment
Share on other sites

Τελικά είδα το καλό ημίχρονο. Αύριο τι έχει το menu;

 

Ονδούρα-Χιλή και Ισπανία-Ελβετία από τον 8ο όμιλο, Νότιος Αφρική-Ουρουγουάη από τον 1ο.

Link to comment
Share on other sites

Κλείνουμε τους πρώτους αγώνες για κάθε όμιλο αύριο. Μένει να δούμε και την Ισπανία, πάντως τα φαβορί δεν έχουν επιβεβαίωσει τον χαρακτηρισμό τους ιδιαίτερα... Σχετικά δύσκολα Αργεντινή και Βραζιλία, Ιταλία - Αγγλία στην ισοπαλία, μόνο η Γερμανία ήταν άνετη, αλλά απέναντι σε 10 παίχτες...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

εγω θα ελεγα οτι ειναι ενας συνδυασμος κουρασης της χρονιας και οτι η ποδοσφαιριστες δεν τα δινουν ολα με την εθνικη και γιαυτο εχουμε αυτο το χαμηλο θεαμα προς το παρων.
Link to comment
Share on other sites

Η Χιλή του Salas,Zamorano και Figueroa σήμερα στη σέντρα...

Προστατέψτε το περιβάλλον.

 

Μηδενική ανοχή στο παθητικό κάπνισμα!

Link to comment
Share on other sites

Δεν είδα το 1ο ημίχρονο της Βραζιλίας γιατί βλέπανε οι δικοί μου τον καραγκιόζη το Λαζόπουλο. Ελπίζω το 2ο να λέει τίποτα.

 

μια απ'τα ίδια και εγώ. έχασα το πρώτο ημίχρονο και δεν είχα ελπίδες να δω κάποιο γκολ στο δεύτερο ημίχρονο, ξαφνικά κάνει το 2-0 η Βραζιλία και μετά από λίγο η Κορέα τελειώνει το παιχνίδι με 2-1. :cool:

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...