Jump to content

Sony Xperia X10 mini και Xperia X10 mini pro


maryjay18
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πατησες το κεντρικο πληκτρο?

 

Ευχαριστωωωω :)

Φοβερο το ADW ελπιζω να μην κατασπαραξη την μπαταρια γιατι μ αρεσει το ατιμο!

Trinity: In 5 minutes, I'll tear that whole Goddamn building down......... CyanogenMod6 :lol:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 14χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παιδια ειδα τον μεγαλο αδερφο του μινι μας και πορωθηκα.Λοιπον οποιος ανταλλασει το μινι μου(20 ημερων εννοειτε με εγγυηση) με το X10 και να του δωσω και την διαφορα ας μου στειλει p.m.

ευχαριστω παιδια :D

DESIRE S 2.3.3 :p
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και καλως σας βρηκα

Αυριο γινομαι κατοχος ενος mini pro.:D

Ειναι το πρωτο μου smart phone και ομολογω οτι εχω ζαλιστει καπως απο αυτα που διαβαζω εδω μεσα...τα περιμενα πιο απλα...Το FAQ ευτυχως με ελυσε πολλες αποριες:)

Anyway, η πρωτη μου ερωτηση (θα ακολουθησουν πολλες προφανως) και η οποια μπορει να εχει απαντηθει αλλα που να το βρω σε 100+ σελιδες ειναι η εξης:

Τωρα εχω ενα W715. Πως μεταφερω τον τηλ.καταλογο αυτουσιο στο pro? Δηλαδη σε καθε επαφη εχω περισσοτερα απο ενα στοιχεια-τηλεφωνα. Μπορουν να μεταφερθουν ολα μονομιας χωρις "απωλειες"?

Επισης, απο οτι διαβασα πρεπει να γινει root για να απαλλαγω απο καποια default προγραμματα που εχει μεσα το τηλεφωνο. Σιγουρα το θελω (δεν με αρεσουν οι βλακειες που βαζουν μεσα οι εταιριες=Vodafone και SE) αλλα μετα το root τι γινεται? Ειναι τοσο απλη η διαγραφη τους? Δηλαδη απλα προστιθεται και μια εντολη "ΔΙΑΓΡΑΦΗ" εκει που δεν υπηρχε ή θελει να γνωριζω κατι πιο σοφιστικε οπως η διαδικασια του root?

Επισης, εχω λογαριασμο gmail. Θα χρειαστει να φτιαξω καινουργιου μεσω του κινητου ή θα ισχυει αυτος που εχω?

 

Ευχαριστω για τις απαντησεις σας!

 

PS Γιατι με ειπε η Vodafone οτι το εχει μονο σε μαυρο? Εγω το ηθελα κοκκινο...:(

SE X10 Mini Pro 2.2 froyo CM6-v3.2.1

HTC Desire Z

Samsung Galaxy Mini

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστωωωω :)

Φοβερο το ADW ελπιζω να μην κατασπαραξη την μπαταρια γιατι μ αρεσει το ατιμο!

 

δεν νομιζω οτι επι βαρυνει την μπαταρια. εγω το χρησιμοποιω χωρις κανενα προβλημα.και μου εχει λυσει τα χερια φυσικα.Πολυ χρησιμο

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.

Και βεβαια μπορω να περιγραψω λοιπον..

Καταρχην το προγραμα ΒΤ που εχω ειναι το Bluetooth file transfer της medievalsoftware.

Στο Omnia ανοιγω το ΒΤ και κανω την συσκευη ορατη στους αλλους.

Στο μινι προ ανοιγω το ΒΤ και αφου βρεθουν αναμεταξη τους οι 2 συσκευες εμφανιζοντε κανονικα στην λιστα ως συζευγμενες ακομα και αν πατησης συνδεση παλι συζευγμενες τις δειχνει το ιδιο και στο Windows Mobile Ομνια φαινετε το χ10.

Το προγραμα ΒΤ στο χ10 εχει 2 ταμπελες local files και remote files θα παμε στα remote files τα local μας δειχνουν τα σωθικα της SD καρτας του χ10 οποτε δεν μας ενδιαφερουν μια και ολοι μπορουν να επιλεξουν απο κει οτι θελουν και να το στειλουν.Παμε λοιπον remote files και ειναι κενος το προγραματακι μας βγαζει bubble και μας λεει να κανουμε seαrch το κανουμε και βρισκουμε το Omnia επισης μας εμφανιζει και τους φακελους του απο κει διαλεγουμε οτι θελουμε κραταμε πατημενο και μας βγαζει επιλογες με πρωτη αυτην του download το παταμε και αυτο ειναι το πηραμε.Μπορουμε να τικαρουμε αν θελουμε το αρχειο \φακελο να πατησουμε το αριστερο κουμπι του χ10 και στις επιλογες που αναδιονται απο κατω να επιλεξουμε download και με του 2 τροπους γινεται.Τα αρχεια\φακελοι αποθηκευονται χυμα στην SD.Thats all folks.

Θα το δοκιμασω και με αλλα κινητα και θα επανελθω,με το PC παντως δεν μπορεσα ουτε να το συνδεσω ουτε τιποτα μονο στις συσκευες φαινεται αλλα τιποτε αλλο ουτε στελνω ουτε περνω αλλα το ψαχνω.

Υ.Γ Το mini pro μου δεν ειναι rooted!

 

Ευχαριστω πολυ! Παρα πολυ χρησημος οδηγος. Και εγω το Bluetooth file transfer χρησημοποιω αλλα μονο να στειλω μπορουσα. Βασικα και εγω με το PC ηθελα να το συνδεσω αλλα μαλλον δεν γινεται. Με τη 2η συσκευη μου παντως ουτε με αυτη μπορω (ενα αρχαιο nokia ngage...). Θα το δοκιμασω αυριο ομως σε συσκευες φιλων!:D

 

Ευχαριστωωωω :)

Φοβερο το ADW ελπιζω να μην κατασπαραξη την μπαταρια γιατι μ αρεσει το ατιμο!

 

Ειναι πολυ καλο το ADW. Και εγω το χρησημοποιω και δεν εχω παρατηρησει καμια δραματικη πτωση στη μπαταρια. Επισης αν και ολοι λενε για την μπαταρια του, εμενα με βγαζει τουλαχιστον 1,5-2 μερες (και τη συσκευη τη χρησημοποιω παρα πολυ, ειδικα τωρα που ειναι αρχη ακομα).

PS: Τη μεγαλυτερη διαφορα σε οικονομια ενεργειας την παρατηρησα οταν αρχισα να χρησημοποιω μονο δίκτυο GSM.

 

Καλησπερα και καλως σας βρηκα

Αυριο γινομαι κατοχος ενος mini pro.:D

Ειναι το πρωτο μου smart phone και ομολογω οτι εχω ζαλιστει καπως απο αυτα που διαβαζω εδω μεσα...τα περιμενα πιο απλα...Το FAQ ευτυχως με ελυσε πολλες αποριες:)

Anyway, η πρωτη μου ερωτηση (θα ακολουθησουν πολλες προφανως) και η οποια μπορει να εχει απαντηθει αλλα που να το βρω σε 100+ σελιδες ειναι η εξης:

Τωρα εχω ενα W715. Πως μεταφερω τον τηλ.καταλογο αυτουσιο στο pro? Δηλαδη σε καθε επαφη εχω περισσοτερα απο ενα στοιχεια-τηλεφωνα. Μπορουν να μεταφερθουν ολα μονομιας χωρις "απωλειες"?

Επισης, απο οτι διαβασα πρεπει να γινει root για να απαλλαγω απο καποια default προγραμματα που εχει μεσα το τηλεφωνο. Σιγουρα το θελω (δεν με αρεσουν οι βλακειες που βαζουν μεσα οι εταιριες=Vodafone και SE) αλλα μετα το root τι γινεται? Ειναι τοσο απλη η διαγραφη τους? Δηλαδη απλα προστιθεται και μια εντολη "ΔΙΑΓΡΑΦΗ" εκει που δεν υπηρχε ή θελει να γνωριζω κατι πιο σοφιστικε οπως η διαδικασια του root?

Επισης, εχω λογαριασμο gmail. Θα χρειαστει να φτιαξω καινουργιου μεσω του κινητου ή θα ισχυει αυτος που εχω?

 

Ευχαριστω για τις απαντησεις σας!

 

PS Γιατι με ειπε η Vodafone οτι το εχει μονο σε μαυρο? Εγω το ηθελα κοκκινο...:(

 

Καταρχην καλως ηρθες στο club. Εαν εχεις τις επαφες σου στο W715 η SE σου δινει τη δυνατοτητα μεσω της ιστοσελιδας της να μεταφερεις τις επαφες σου απο μια συσκευη SE στο x10 mini. Πατησε εδω: http://www.sonyericsson.com/cws/support/phones/detailed/tocopycontactsbetweentwophones/xperiax10mini?cc=gr&lc=el

Εγω τις επαφες μου επειδη δεν ειχα τη προηγουμενη συσκευη τις ειχα περασει μεσω του pc suite στο pc και απο εκει βρηκα το αρχειο που αποθηκευτηκαν, του αλλαξα καταληξη σε .csv και χρησημοποιησα την επιλογη εισαγωγη επαφων του gmail (βρισκεται στην καρτελα επαφες) για να τα εισαγω στο email και απο εκει μεσω συγχρονισμού μπηκαν και στη συσκευη. Παντως πιστευω οτι μεσω SE θα ειναι πιο ευκολο. Προσεχε ομως γιατι σε καποια φαση ασχοληθηκα με το (γ@#$%^&ο) vodafone 360 και τις εχασα απο τη συσκευη και απο to gmail και γενικα δημιουργηθηκε ενα χαος (απλα σε συμβουλευω να μην ασχοληθεις ΚΑΘΟΛΟΥ με το vodafone 360). Για το root δεν μπορω να σε βοηθησω γιατι δεν το εχω κανει αλλα πιστευω οτι το FAQ μπορει να σε βοηθησει σε αυτο αλλιως καποιος αλλος απο τα παιδια εδω θα ξερει. Με τον υπαρχον λογαριασμο σου gmail δεν θα εχεις κανενα προβλημα. Και εγω ειχα ηδη λογαριασμο gmail και δεν χρειαστηκα καινουργιο σε καμια περιπτωση.

 

PS Και εγω το pro πηρα πριν 6 μερες στη vodafone αλλα ειχαν κοκκινο... Τι να πω? Μαλλον τελειωσε.

Edited by giorgio2g
SE T100 --> Nokia N GageQD --> Motorola V3x --> SE C902 --> SE xperia mini pro (u20) --> Samsung galaxy Ace 2 --> LG G3 (32gb) --> Samsung galaxy S3 Neo --> Xiaomi Mi A1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και καλως σας βρηκα

Αυριο γινομαι κατοχος ενος mini pro.:D

Ειναι το πρωτο μου smart phone και ομολογω οτι εχω ζαλιστει καπως απο αυτα που διαβαζω εδω μεσα...τα περιμενα πιο απλα...Το FAQ ευτυχως με ελυσε πολλες αποριες:)

Anyway, η πρωτη μου ερωτηση (θα ακολουθησουν πολλες προφανως) και η οποια μπορει να εχει απαντηθει αλλα που να το βρω σε 100+ σελιδες ειναι η εξης:

Τωρα εχω ενα W715. Πως μεταφερω τον τηλ.καταλογο αυτουσιο στο pro? Δηλαδη σε καθε επαφη εχω περισσοτερα απο ενα στοιχεια-τηλεφωνα. Μπορουν να μεταφερθουν ολα μονομιας χωρις "απωλειες"?

Επισης, απο οτι διαβασα πρεπει να γινει root για να απαλλαγω απο καποια default προγραμματα που εχει μεσα το τηλεφωνο. Σιγουρα το θελω (δεν με αρεσουν οι βλακειες που βαζουν μεσα οι εταιριες=Vodafone και SE) αλλα μετα το root τι γινεται? Ειναι τοσο απλη η διαγραφη τους? Δηλαδη απλα προστιθεται και μια εντολη "ΔΙΑΓΡΑΦΗ" εκει που δεν υπηρχε ή θελει να γνωριζω κατι πιο σοφιστικε οπως η διαδικασια του root?

Επισης, εχω λογαριασμο gmail. Θα χρειαστει να φτιαξω καινουργιου μεσω του κινητου ή θα ισχυει αυτος που εχω?

 

Ευχαριστω για τις απαντησεις σας!

 

PS Γιατι με ειπε η Vodafone οτι το εχει μονο σε μαυρο? Εγω το ηθελα κοκκινο...:(

 

Δεν θα χρειαστει να αλλαξεις λογαριασμο στο gmail.αρκει αυτος που εχεις ηδη.Για να περασεις τις επαφες στο μινι προ πρεπει πρωτα να καταφερεις να τις περασεις στο gmail. ο πιο ευκολος τροπος ειναι να τις περασεις με καλωδιο απο το κινητο σου στο outlook στον υπολογιστη σου. απο εκει τις εξαγεις σε ενα αρχειο xl αποθηκευοντας τες ως csv αν θυμαμαι καλα.μετα αανοιγεις το gmail κ εισαγεις το αρχειο.ξεκινα να τα κανεις ολα αυτα για να εισαι ετοιμος.μετα θα συγχρονισεις το μινι προ με το gmail over the air. απο εκει και περα οταν συγχρονιζεις θα περνανε οι επαφες του gmail στο τηλεφωνο κ οχι το αντιθετο. θελει δηλαδη προσοχη γιατι αν. γραψεις ενα νεο τηκεφωνο κ ξεχασεις να το περασεις στο gmail,αν συγχρονισεις θα το χασεις:'(.

rooted ειμαι κ εγω και δεν εχω κανενα προβλημα. δες στο αντιστοιχο τοπικ πως θα κατεβασεις την εφαρμογη για να το κανεις root.

Link to comment
Share on other sites

Και τωρα μια (ακομα) δικη μου ερωτηση. Ψαχνω για θηκη (το pro εχω) και θα ηθελα μερικες προτασεις. Επισης βρηκα προστατευτικά για την οθονη. Θελω να ρωτησω αν χρειαζονται και το κυριοτερο αν αλλοιώνουν την εικονα. Κατι ακομα, μπορω να χρησημοποιησω γραφιδα στη οθονη του mini? (μου τη σπανε οι δαχτυλιές). Και τελος θελω να αγορασω μια καρτα (η 2gb ειναι απιστευτα μικρη). Μαλλον μια 8gb (χωρις να αποκλειω μια 4gb ή μια 16gb), για αυτο θελω να μου προτεινετε κανενα καταστημα (ηλεκτρονικο και μη) που να ειναι αξιοπιστο και να μην 'βαραει' τις τιμες.
SE T100 --> Nokia N GageQD --> Motorola V3x --> SE C902 --> SE xperia mini pro (u20) --> Samsung galaxy Ace 2 --> LG G3 (32gb) --> Samsung galaxy S3 Neo --> Xiaomi Mi A1
Link to comment
Share on other sites

Κατι ακομα, μπορω να χρησημοποιησω γραφιδα στη οθονη του mini? (μου τη σπανε οι δαχτυλιές).

 

Τη γραφιδα δυστυχως ή ευτυχως δεν την αναγνωριζουν οι capacitive οθονες αφης γιατι αντιλαμβανονται τη διαφορα δυναμικου μεταξυ της γυαλινης επιφανειας και του δαχτυλου σου.

 

Επισης βρηκα προστατευτικά για την οθονη. Θελω να ρωτησω αν χρειαζονται και το κυριοτερο αν αλλοιώνουν την εικονα.

 

Καλο εναι να του βαλεις μια προστατευτικη μεμβρανη γιατι παροτι ειναι γυαλινη η επιφανεια της οθονης, μικρογρατζουνιες μπορουν να δημιουργηθουν ανα πασα στιγμη. Τωρα (αναλογως βεβαια και την μαρκα) δεν θα δεις καποια σημαντικη διαφορα στην εικονα και καμια απολυτως διαφορα στην αποκριση της αφης.

http://mowned.com/sig/don-fedon-kon.jpg
Link to comment
Share on other sites

Τη γραφιδα δυστυχως ή ευτυχως δεν την αναγνωριζουν οι capacitive οθονες αφης γιατι αντιλαμβανονται τη διαφορα δυναμικου μεταξυ της γυαλινης επιφανειας και του δαχτυλου σου.

 

 

 

Καλο εναι να του βαλεις μια προστατευτικη μεμβρανη γιατι παροτι ειναι γυαλινη η επιφανεια της οθονης, μικρογρατζουνιες μπορουν να δημιουργηθουν ανα πασα στιγμη. Τωρα (αναλογως βεβαια και την μαρκα) δεν θα δεις καποια σημαντικη διαφορα στην εικονα και καμια απολυτως διαφορα στην αποκριση της αφης.

 

Νομιζω οτι η επιφανεια της Οθονης (η προσοψη δηλαδη) δεν ειναι ειναι γυαλινη αλλα πλαστικη.

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω οτι η επιφανεια της Οθονης (η προσοψη δηλαδη) δεν ειναι ειναι γυαλινη αλλα πλαστικη.

 

Ενας λογος παραπανω αν οντως δεν ειναι γυαλινη η επιφανεια. Η αληθεια ειναι οτι κρινοντας απο τον μεγαλο αδερφο που εχω, οπου και γυαλινη οθονη εχει κι ερχεται με προεγκατεστημενη μεμβρανη, μια προστασια επιπλεον χρειαζεται.

http://mowned.com/sig/don-fedon-kon.jpg
Link to comment
Share on other sites

παδια υπαρχει κανενα προγραμμα που να αντιγραφει τις επαφες απτο τη συσκευή στη sim?εκτος απτο contact2sim που δε μου δουλεύει..ευχαριστω εκ των προτέρων!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,γνωρίζεις κάνεις αν υπάρχει κάποιο πρόγραμμα για παρακολούθηση του ελληνικού χρηματιστηρίου?

Εκείνοι που γνωρίζουν, δεν μιλάνε πολύ.

Εκείνοι που μιλάνε πολύ, δεν γνωρίζουν.

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους τέλος η ταλαιπωρία βρήκα το απόλυτο προγραμμα Gps.Παιδια το ndrive ειναι πολυ καλυτερο απο οτιδηποτε αλλο.οποιος θελει ας μου πει να του στειλω...:X :lol: Εκανα και rout την συσκευη οποτε ολα καλα.Βεβαια για να πω την αληθεια δεν εχω καταλαβει διαφορα πλυν του οτι μπορω να απεγκαταστησω οτι θελω αλλα anyway.:p

 

Θα σου ήμουν ευγνώμων αν έκανες τον κόπο και για μένα:) να μου το στείλεις κ όποια πληρφορία κ βοήθεια δεκτή :O ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

οι εφαρμογες γινονται install στην μνημη του κινητου και δεν εχω χωρο για αλλες

και δεν ξερω τι να κανω...βοηθηστε γιατι ειμαι ασχετος

Link to comment
Share on other sites

Και τωρα μια (ακομα) δικη μου ερωτηση. Ψαχνω για θηκη (το pro εχω) και θα ηθελα μερικες προτασεις. Επισης βρηκα προστατευτικά για την οθονη. Θελω να ρωτησω αν χρειαζονται και το κυριοτερο αν αλλοιώνουν την εικονα. Κατι ακομα, μπορω να χρησημοποιησω γραφιδα στη οθονη του mini? (μου τη σπανε οι δαχτυλιές). Και τελος θελω να αγορασω μια καρτα (η 2gb ειναι απιστευτα μικρη). Μαλλον μια 8gb (χωρις να αποκλειω μια 4gb ή μια 16gb), για αυτο θελω να μου προτεινετε κανενα καταστημα (ηλεκτρονικο και μη) που να ειναι αξιοπιστο και να μην 'βαραει' τις τιμες.

 

ποια προστατευτικα βρηκες και που; για καρτα, δες απο skroutz.gr να πετυχεις καλη τιμή. όσο για θήκη, εγώ πήρα μια από media markt. είναι λίγο πιο μεγάλη στο μήκος αλλά στο πλάτος και παχος εφαρμοζει ωραία. και έχει και θήκη για ψιλά. ωραίο σχέδιο και ποιότητα κατασκευής. 10 ευρώ την είχε. πήγαινε δες την από κοντά και δες αν σε βολεύει. μεμβράνες που ρώτησα media markt, δεν είχαν.. ρε ****το σε μαγαζί ελλάδα, δεν εχω βρει απολύτως ΠΟΥΘΕΝΑ!!

Link to comment
Share on other sites

και σε εμενα pm παρακαλω για το ndrive............ Edited by azaaza
Θελω να σηκωθώ ένα πρωί και να δω τον κόσμο με τα μάτια που είχα οταν ήμουν παιδί !!!!
Link to comment
Share on other sites

οι εφαρμογες γινονται install στην μνημη του κινητου και δεν εχω χωρο για αλλες

και δεν ξερω τι να κανω...βοηθηστε γιατι ειμαι ασχετος

 

Δεν υπάρχει κάτι που μπορείς να κάνεις και δεν είναι θέμα ασχετοσύνης ή σχετικότητας! Απλά γέμισες την μνήμη σου! Βγάλε κάποια εφαρμογή για να βάλεις κάποια άλλη.

Αυτό που απορώ είναι ... πως στο καλό τα κατάφερες. Θεωρώ τον εαυτό μου απαιτητικό Android χρήστη με πολλές και διάφορες εφαρμογές και παρόλαυτα ακόμα η μνήμη δεν έχει γεμίσει!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια για να καταλάβω το κινητάκι λόγω ανάλυσης οθόνης δεν είναι συμβατο με κάποιες εφαρμογές. Ετσι δεν είναι; Πχ το tvme το βρίσκει οταν ψάχνεις στο market απο το μεγάλο x10 αλλα όχi απο το Mini
Gilles smiles!
Link to comment
Share on other sites

Μια βοήθεια θα ήθελα.... Έψαξα όλο το Online manual και εδώ τις σελίδες του x10 mini αλλά δεν μπορώ να βρω ένα τρόπο να βάλω πάνω από 2 λογαριασμους email. Έχω βάλει 1 που είναι ο gmail για να συγχρονιζω επαφες-ημερολογιο, έβαλα κι άλλο ένα μέσα από τις ρυθμίσεις της sony ericsson αλλά τρίτο,τεταρτο κλπ δεν μπορώ να βάλω. Υπάρχει κάτι που δεν βλέπω η δεν υπάρχει δυνατότητα για επιπλέον λογαριασμούς;

[sIGPIC][/sIGPIC]...μα πως να μην ξεχάσεις την αυλή σου και την παλιά τη γνώμη καθενός όσους κρυφά περπάτησαν μαζί σου να σημαδεύουν πάλι τη ζωή σου και να 'σαι το πουλί κι ο κυνηγός στις μαύρες λαγκαδιές του παραδείσου...

Μάνος Ελευθερίου Ακούστε το

Link to comment
Share on other sites

Παιδια για να καταλάβω το κινητάκι λόγω ανάλυσης οθόνης δεν είναι συμβατο με κάποιες εφαρμογές. Ετσι δεν είναι; Πχ το tvme το βρίσκει οταν ψάχνεις στο market απο το μεγάλο x10 αλλα όχi απο το Mini

Nαι ετσι ειναι,οπως τα λες.

Link to comment
Share on other sites

ποια προστατευτικα βρηκες και που; για καρτα, δες απο skroutz.gr να πετυχεις καλη τιμή. όσο για θήκη, εγώ πήρα μια από media markt. είναι λίγο πιο μεγάλη στο μήκος αλλά στο πλάτος και παχος εφαρμοζει ωραία. και έχει και θήκη για ψιλά. ωραίο σχέδιο και ποιότητα κατασκευής. 10 ευρώ την είχε. πήγαινε δες την από κοντά και δες αν σε βολεύει. μεμβράνες που ρώτησα media markt, δεν είχαν.. ρε ****το σε μαγαζί ελλάδα, δεν εχω βρει απολύτως ΠΟΥΘΕΝΑ!!

 

Μεμβρανες εχει το πλαισιο στην βουλιαγμενης ;)

DESIRE S 2.3.3 :p
Link to comment
Share on other sites

Μεμβρανες εχει το πλαισιο στην βουλιαγμενης ;)
Μεμβρανες, θηκες σιλικονης, και οτι αλλο θες για το mini εχει το e click στο Γαλατσι. Αν θες μεσω και ιντερνετ απο το ιδιο το καταστημα, τα παραγγελνεις και σου ερχονται αντικαταβολη.;)
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά κάποιο λινκ για μεμβράνες; τόσο τυφλός είμαι και δεν βλέπω τπτ;
Link to comment
Share on other sites

ποια προστατευτικα βρηκες και που; για καρτα, δες απο skroutz.gr να πετυχεις καλη τιμή. όσο για θήκη, εγώ πήρα μια από media markt. είναι λίγο πιο μεγάλη στο μήκος αλλά στο πλάτος και παχος εφαρμοζει ωραία. και έχει και θήκη για ψιλά. ωραίο σχέδιο και ποιότητα κατασκευής. 10 ευρώ την είχε. πήγαινε δες την από κοντά και δες αν σε βολεύει. μεμβράνες που ρώτησα media markt, δεν είχαν.. ρε ****το σε μαγαζί ελλάδα, δεν εχω βρει απολύτως ΠΟΥΘΕΝΑ!!

 

Μεμβρανη βρηκα εδω: http://www.play247.gr/index.php?main_page=product_info&products_id=19657 . Αλλα επειδη ψαχνω και ebay εκει εχει παρα πολλες. Εκει ψαχνω και για θηκη αλλα επειδη δεν εχω ξανα αγορασει ποτε πριν κατι απο ebay δεν ξερω κατα ποσο να το εμπιστευτω, για αυτο ρωτησα να παραγγειλω καπου απο ελλαδα.

SE T100 --> Nokia N GageQD --> Motorola V3x --> SE C902 --> SE xperia mini pro (u20) --> Samsung galaxy Ace 2 --> LG G3 (32gb) --> Samsung galaxy S3 Neo --> Xiaomi Mi A1
Link to comment
Share on other sites

μπορεί κάποιος που να έχει κάποιο προγραμμα για καιρό να ελέγξει εαν μπορεί να βάλει ως περιοχή την Σκόπελο και να του δείξει προγνωστικά; Και γενικώς να μου προτείνετε εάν ξέρετε κάποια καλή εφαρμογή για καιρό γιατί 2 που δοκίμασα δεν δουλεύαν καν!!!!!

Ευχαριστώ πολύ!!!!!!!!!!!!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]...μα πως να μην ξεχάσεις την αυλή σου και την παλιά τη γνώμη καθενός όσους κρυφά περπάτησαν μαζί σου να σημαδεύουν πάλι τη ζωή σου και να 'σαι το πουλί κι ο κυνηγός στις μαύρες λαγκαδιές του παραδείσου...

Μάνος Ελευθερίου Ακούστε το

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia X10 mini και Xperia X10 mini pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...