Jump to content

Sony Xperia X10 mini και Xperia X10 mini pro


maryjay18
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Όπως είπα από πάνω τόνοι στο εικονικό πληκτρολόγιο μπαίνουν με παρατεταμένο πάτημα του γράμματος που θες να τονίσεις και δεν είναι οι τόνοι που κόβουν τους χαρακτήρες από 160 σε 70 , είναι γενικώς το charachter-set των ελληνικών που καταλαμβάνει περισσότερα bytes από αυτό των αγγλικών με αποτέλεσμα να έχουμε 70 ελληνικούς χαρακτήρες (ασχέτως τόνων) στο 1ο sms και λιγότερους από 70 για κάθε επόμενο...

εγω πιο πάνω αναφερόμουν στο mini pro. και εννοουσα οτι δεν εχω βρει τροπο να βαζω τονους απο το qwerty πληκτρολογιο του x10mini pro.

 

για να σε διορθώσω εν μέρει, το πρόβλημα εμφανίζεται με τους ειδικούς χαρακτήρες γενικότερα. ασχέτως γλώσσας. δλδ όταν γράψεις μυνημα με μικρά ασχέτως τόνων, θα έχουμε το πρόβλημα με τα μικρά sms. αν είναι κεφαλαία, δεν υπαρχει κανενα πρόβλημα.

 

λοιπον και 2 απλές ερωτήσεις τώρα.

 

1ον. το default music player που έχει το mini πανω δεξια γωνία, μας δίνει την δυνατότητα κάπως να θέσω ένα τραγούδι σαν ήχο κλησης και αν ναι, πως; πατάω το μενου και δεν μου εμφανίζει καμια απολύτως επιλογή. μόνο να διαγράψω τραγουδια μπορω. ουτε παρατεταμενο πατημα σε καποιο τραγουδι κάνει κάτι.

 

2ον. ποιον music player μου προτεινεται για να αντικαταστησω τον default;

Edited by kallair
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 14χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Για mp3 ήχους κλήσεις κατεβάστε το ringdroid από το market.εξαιρετικό προγραμματάκι. Ευχαριστώ όλους τους φίλους για τις απαντήσεις! Edited by progressive
Link to comment
Share on other sites

Ερωτηξη το mini pro απο οσο ξερω δεν εχει επησημα εγγραφη ηχου η τουλαχιστον εχει αλλα αμα βρεις πως ενεργοποιητε γραψε μου σε unrooted εννοητε.

Εβαλα ομως το Dropbox (το οποιο ειναι απλα K O Ρ Υ Φ Α Ι Ο και απλοτατο προγραματακι) και τσακ μου βγαζει επιλογη μεσω του dropbox για εγγραφη ηχου ανοιγμα δηλαδη προγραματος του τηλεφωνου κρυφο και οχι του dropbox.

EE αυτο τωρα πως γινεται ρε παιδια ? Ξερει κανεις???:confused:

Edited by ion008
Trinity: In 5 minutes, I'll tear that whole Goddamn building down......... CyanogenMod6 :lol:
Link to comment
Share on other sites

όχι! πρωτού τα σβήσω είχα κοιτάξει τα μενού και όλα. και σίγουρα δεν είχε ούτε windows live ουτε facebook. το timescape είχε μόνο το twitter και το vodafone 360 μεσα.

 

Ναι μμμμ να πω εγω τωρα οτι πηρα τη συσκευη απο την πρωτη μερα και οτι δεν ηταν αυτη μετα extra καλυματα ειχε μονο μαυρο μεσα και η εκδοση kernel einao 2.6.29

και αριθμο εκδοσης 1.1.A.0.13 και μου λεει οτι ειναι και τελευταια εκδοση οταν παω να του κανω αναβαθμιση........κουφο? Δεν ξερω ισως να εχουμε συσκευες που εισηχθησαν απο διαφορετικους προμηθευτες.Δες και πιο πανω που γραφω ακομα ενα κουφο για την εγγραφη ηχου ....τι να πεις αβυσσος η ψυχη του mini pro :worry:

Edited by ion008
Trinity: In 5 minutes, I'll tear that whole Goddamn building down......... CyanogenMod6 :lol:
Link to comment
Share on other sites

εγω πιο πάνω αναφερόμουν στο mini pro. και εννοουσα οτι δεν εχω βρει τροπο να βαζω τονους απο το qwerty πληκτρολογιο του x10mini pro.

 

για να σε διορθώσω εν μέρει, το πρόβλημα εμφανίζεται με τους ειδικούς χαρακτήρες γενικότερα. ασχέτως γλώσσας. δλδ όταν γράψεις μυνημα με μικρά ασχέτως τόνων, θα έχουμε το πρόβλημα με τα μικρά sms. αν είναι κεφαλαία, δεν υπαρχει κανενα πρόβλημα.

 

λοιπον και 2 απλές ερωτήσεις τώρα.

 

1ον. το default music player που έχει το mini πανω δεξια γωνία, μας δίνει την δυνατότητα κάπως να θέσω ένα τραγούδι σαν ήχο κλησης και αν ναι, πως; πατάω το μενου και δεν μου εμφανίζει καμια απολύτως επιλογή. μόνο να διαγράψω τραγουδια μπορω. ουτε παρατεταμενο πατημα σε καποιο τραγουδι κάνει κάτι.

 

2ον. ποιον music player μου προτεινεται για να αντικαταστησω τον default;

 

Ρυθμησεις / ηχος και εικονα/ ηχος κλησης τηλεφωνου/τερμα κατω λεει βιβλ.μουσικης απο εκει διαλεγεις απο τα τραγουδια σου οποιο θες για ηχο κλησης

Trinity: In 5 minutes, I'll tear that whole Goddamn building down......... CyanogenMod6 :lol:
Link to comment
Share on other sites

ion την ιδια εκδοση έχουμε. μόλις είδα και εγώ την ηχογράφηση και έμεινα μαλ...ας! ακόμη απορω ομως γιατι εμενα δεν έχει/ειχε το timescape τις άλλες υπηρεσίες.

 

για τον τροπο που είπες για τον ορισμό ήχου κλήσης, το ήξερα. αν μέσα απο την default music player εφαρμογη υπήρχε τρόπος επιλογής song σαν ηχο κλήσης ρωτούσα γιατι ήθελα να τσεκάρω κάτι.

 

edit: πρέπει να είναι κρυφή εφαρμογή. δοκίμασα στο handset sms να κάνω attach ηχο και μου άνοιξε το ίδιο προγραμμα για να κάνω την εγγραφη μου.

Edited by kallair
Link to comment
Share on other sites

ion την ιδια εκδοση έχουμε. μόλις είδα και εγώ την ηχογράφηση και έμεινα μαλ...ας! ακόμη απορω ομως γιατι εμενα δεν έχει/ειχε το timescape τις άλλες υπηρεσίες.

 

για τον τροπο που είπες για τον ορισμό ήχου κλήσης, το ήξερα. αν μέσα απο την default music player εφαρμογη υπήρχε τρόπος επιλογής song σαν ηχο κλήσης ρωτούσα γιατι ήθελα να τσεκάρω κάτι.

 

Παραξενο αυτο με το timescape ... εχει επιλογη στις ρυθμισεις περιεχομενου πρωτο και τερμα κατω υπηρεσιες θα πρεπει και στα 2 να τα εχεις τικαρισμενα π.χ αμα ξετικαρης το twitter απο την επιλογη περιεχομενου τοτε εμφανιζεται και στι υπηρεσιες ως αποσυνδεμενο.

Αφτα στις ρυθμισεις του timescape απο κει και περα θα πρεπει να εχεις και την επιλογη ΄ολα τα πλακιδια' στην πανο αριστερη γωνια του timescape για να σου βγαζει ενημερωσεις για ολα αλλιως δειχνει μονο ενα πλακιδιο την φορα μονο google δλδ η μονο facebook η μονο αναπαντητες και τιποτε αλλο.Τελος δοκιμασε να πας στις εφαρμογες και να κανεις εκκαθαριση δεδομενων απο τα τρια πλακιδια του timescape, timscape plugin kai timescape provider .....μηπως ...και!

πανε και εδω http://home.vodafone360.com/ κανε account κανε sync τις επαφες

Edited by ion008
Trinity: In 5 minutes, I'll tear that whole Goddamn building down......... CyanogenMod6 :lol:
Link to comment
Share on other sites

να σου πω.. γινεται να μου στειλεις τα δικά σου timescape plugin.agp και timescape provider για να τα προσπαθήσω να τα περάσω στο δικό μου μπας και μου εμφανιστούν το fb & msn?
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω κατι. Κανονικα οταν εχω ενεργοποιημενο τον προσανατολισμο της εικονας στην κατηγορια Ηχος και εικονα, δεν θα επρεπε η εικονα να περιστρεφεται οταν ειναι στην αρχικη οθονη και οταν ειναι στο αρχικο μενου? Το ρωταω γιατι εμενα δεν περιστρεφεται, παρα μονο οταν βρισκομαι μεσα σε εφαρμογες και υπομενου. Επισης σημερα το κινητο crashαρε για 1η φορα αφοτου το αγορασα χωρις να τρεχω και καμια εφαρμογη εκεινη τη στιγμη... Επισης παρατηρω οτι κολλαει λιγο και δεν ξερω αν φταιει καποια εφαρμογη απο αυτες που εχω εγκατεστημενες για αυτο θα σας γραψω τι εχω εγκαταστησει μεχρι στιγμης να μου πειτε τη γνωμη σας.

 

  • ADW launcher
  • android system info
  • AppRemover
  • ASTRO
  • BatteryTime Lite
  • Bluetooth file transfer
  • Go!Chat (για chat στο fb)
  • Handcent SMS
  • Ringdroid
  • SilentMode OnOff
  • XPERIA FlashLight
  • (+2 apps με θεματα για την οθονη)

Edited by giorgio2g
SE T100 --> Nokia N GageQD --> Motorola V3x --> SE C902 --> SE xperia mini pro (u20) --> Samsung galaxy Ace 2 --> LG G3 (32gb) --> Samsung galaxy S3 Neo --> Xiaomi Mi A1
Link to comment
Share on other sites

Για να δημιουργήσετε αντίγραφα ασφαλείας μηνυμάτων στην κάρτα μνήμης:

 

1. Από την Αρχική οθόνη, βρείτε και αγγίξτε το στοιχείο Αντίγραφα ασφαλείας και επαναφορά.

2. Αγγίξτε Αντίγραφα ασφαλείας:

* Επιλέξτε και αγγίξτε το στοιχείο Προσθήκη νέου για να δημιουργήσετε ένα νέο αρχείο αντιγράφου ασφαλείας. Αγγίξτε το πεδίο κειμένου και εισαγάγετε ένα όνομα. Αγγίξτε Τέλος > Συνέχεια.

* Επιλέξτε και αγγίξτε ένα υπάρχον αρχείο αντιγράφου ασφαλείας. Αγγίξτε Αντικατάσταση για να αντικαταστήσετε μια υπάρχουσα έκδοση.

3. Επιλέξτε τα πλαίσια ελέγχου Μηνύματα και MMS.

4. Εάν θέλετε, καταργήστε την επιλογή άλλων στοιχείων. Από προεπιλογή, όλα τα στοιχεία είναι επιλεγμένα.

5. Αγγίξτε Συνέχεια για να ξεκινήσετε τη δημιουργία αντιγράφου ασφαλείας.

6. Αγγίξτε Συνέχεια.

τι θελει να πει ο ποιητης ? το εχει κανει κανεις αυτο ? πως ? στην οθονη του κινητου πρεπει να βρουμε αυτο που λεει ?

 

αυτη η εφαρμογη για αντιγραφα ασφαλειας υπαρχει αν κανεις αναβαθμιση στο νεο firmware

 

ρυθμισεις-σχετικα με το τηλεφωνο-ενημ.λογισμικου

My dream is to fly Over the rainbow so high!:music:
Link to comment
Share on other sites

να σου πω.. γινεται να μου στειλεις τα δικά σου timescape plugin.agp και timescape provider για να τα προσπαθήσω να τα περάσω στο δικό μου μπας και μου εμφανιστούν το fb & msn?

 

Ok Που να τα στειλω ?

Trinity: In 5 minutes, I'll tear that whole Goddamn building down......... CyanogenMod6 :lol:
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ξέρει κανείς κανενα καλό Ringtone maker?

Εχω το Ringdroid αλλά ενώ φαίνεται να έχει ηχογραφήσει όλο το σημείο του τραγουδιού που "έκοψα" όταν το διαλέγω ως ήχο κλήσης(αφου το έχω σώσει ειτε ως ringtone ειτε ως music) χρησιμοποιεί μόνο 20 η 30 δευτερόλεπτα απ'το κομματι...:worry: ξέρει κατι κανείς?

Ευχαριστώ! :thanks:

If today was perfect, there would be no need for tomorrow...
Link to comment
Share on other sites

δεν φταίει το πρόγραμμα που το κάνει αυτό. αναλόγως τον παροχό, σε αφηνει διαφορετική ώρα μεχρι να δώσει σημα ότι είσαι κατηλλημένος. πάρε τηλέφωνο τον παροχό σου και ρώτα τι πρεπει να κάνεις.
Link to comment
Share on other sites

Ναι μμμμ να πω εγω τωρα οτι πηρα τη συσκευη απο την πρωτη μερα και οτι δεν ηταν αυτη μετα extra καλυματα ειχε μονο μαυρο μεσα και η εκδοση kernel einao 2.6.29

και αριθμο εκδοσης 1.1.A.0.13 και μου λεει οτι ειναι και τελευταια εκδοση οταν παω να του κανω αναβαθμιση........κουφο? Δεν ξερω ισως να εχουμε συσκευες που εισηχθησαν απο διαφορετικους προμηθευτες.Δες και πιο πανω που γραφω ακομα ενα κουφο για την εγγραφη ηχου ....τι να πεις αβυσσος η ψυχη του mini pro :worry:

 

Λοιπόν έκανα και εγώ αναβάθμιση (μεσω wifi) και πήγα στην 2.6.29 και 1.1.Α0.13 (δεν θυμάμαι τι είχα πριν αλλά εγώ το αγόρασα γύρω στις 20 Ιουνίου) και μιλάμε τα έχω πάρει τρελλά....

 

Πρώτα απ' όλα μου γέμισε νέα σκουπίδια (παιχνίδια trial και το περιβόητο και άχρηστο 360) και θα με αναγκάσει να σκεφτώ να το κάνω root ενάντια στην αρχή μου που λέει άμα δουλέυει μη το πειράζεις.... έχει κολλήσει και η μλκ το σήμα του 360 στο taskbar και δεν φέυγει με τίποτα (εκτός βέβαια και αν γραφτώ στο 360). edit: 10 λεπτά αφότου έγραψα στο myphone, έφυγε η ρημαδοειδοποίηση!!! βέβαια μπορεί να μην οφείλεται στη μαγεία του myphone αλλά στο γύρισμα σε debugging mode προετοιμαζόμενος για root...

 

Το κυριότερο όμως πρόβλημα είναι οτι χτύπησε το handcent sms και κρασάρει στο άνοιγμα, τόσο η προηγούμενη όσο και η τελευταία έκδοση που έκανα update πριν λίγο... μιλάμε για νεύρα!!! Επιπλέον, το astro κολάει τρελλά, δηλαδή με το που διαβάζει την sd δεν σκρολλάρει προς τα κάτω τη λίστα περιεχομένων παρά με την 4-5η προσπάθεια - το έχω κλείσει/ανοίξει 2-3 φορές μήπως και αργεί να διαβάσει την sd αλλά δεν διορθώθηκε... edit: και αυτό λύθηκε, οφείλεται στην σπουδαία HOL που ανεβοκατεβάζει την ταχύτητα στο adsl μου... προφανώς μέχρι να φέρει τη διαφημισούλα του το astro δείχνει να κολλάει, δεν το είχα προσέξει μέχρι τώρα γιατί έχω πάντα το data κλειστό.

 

Ερωτήσεις τώρα για οποιον ξέρει να βοηθήσει:

1. Αναρωτιέμαι αν υπάρχει τρόπος να ακυρώσω το πρωινό update.... και έχω και μια υποψία οτι ήταν update από την κολοβόνταφον, γιατί στο PC companion εξακολουθούσε να μου λέει οτι είναι updated το τηλέφωνο, μόνο στο taskbar μου έλεγε για αναβάθμιση....

 

2. Όταν μου ξαναβγάλει ενημέρωση στο taskbar οτι υπάρχει αναβάθμιση pending, πως διάολο να την σβήσω χωρίς να κάνω αναβάθμιση? προφανώς με το clear δεν φεύγει.

 

3. Υπάρχει τρόπος να ξηλώσω το 360 χωρίς να κάνω root? ή έστω να καθαρίσω το taskbar από το speechmark της vodafone?? προφανώς με το clear δεν φέυγει.

Edited by PP6210
Ανάκτηση ψυχραιμίας!!!! όχι όλης!!
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν έκανα και εγώ αναβάθμιση (μεσω wifi) και πήγα στην 2.6.29 και 1.1.Α0.13 (δεν θυμάμαι τι είχα πριν αλλά εγώ το αγόρασα γύρω στις 20 Ιουνίου) και μιλάμε τα έχω πάρει τρελλά....

 

Πρώτα απ' όλα μου γέμισε νέα σκουπίδια (παιχνίδια trial και το περιβόητο και άχρηστο 360) και θα με αναγκάσει να σκεφτώ να το κάνω root ενάντια στην αρχή μου που λέει άμα δουλέυει μη το πειράζεις.... έχει κολλήσει και η μλκ το σήμα του 360 στο taskbar και δεν φέυγει με τίποτα (εκτός βέβαια και αν γραφτώ στο 360). edit: 10 λεπτά αφότου έγραψα στο myphone, έφυγε η ρημαδοειδοποίηση!!! βέβαια μπορεί να μην οφείλεται στη μαγεία του myphone αλλά στο γύρισμα σε debugging mode προετοιμαζόμενος για root...

 

Το κυριότερο όμως πρόβλημα είναι οτι χτύπησε το handcent sms και κρασάρει στο άνοιγμα, τόσο η προηγούμενη όσο και η τελευταία έκδοση που έκανα update πριν λίγο... μιλάμε για νεύρα!!! Επιπλέον, το astro κολάει τρελλά, δηλαδή με το που διαβάζει την sd δεν σκρολλάρει προς τα κάτω τη λίστα περιεχομένων παρά με την 4-5η προσπάθεια - το έχω κλείσει/ανοίξει 2-3 φορές μήπως και αργεί να διαβάσει την sd αλλά δεν διορθώθηκε... edit: και αυτό λύθηκε, οφείλεται στην σπουδαία HOL που ανεβοκατεβάζει την ταχύτητα στο adsl μου... προφανώς μέχρι να φέρει τη διαφημισούλα του το astro δείχνει να κολλάει, δεν το είχα προσέξει μέχρι τώρα γιατί έχω πάντα το data κλειστό.

 

Ερωτήσεις τώρα για οποιον ξέρει να βοηθήσει:

1. Αναρωτιέμαι αν υπάρχει τρόπος να ακυρώσω το πρωινό update.... και έχω και μια υποψία οτι ήταν update από την κολοβόνταφον, γιατί στο PC companion εξακολουθούσε να μου λέει οτι είναι updated το τηλέφωνο, μόνο στο taskbar μου έλεγε για αναβάθμιση....

 

2. Όταν μου ξαναβγάλει ενημέρωση στο taskbar οτι υπάρχει αναβάθμιση pending, πως διάολο να την σβήσω χωρίς να κάνω αναβάθμιση? προφανώς με το clear δεν φεύγει.

 

3. Υπάρχει τρόπος να ξηλώσω το 360 χωρίς να κάνω root? ή έστω να καθαρίσω το taskbar από το speechmark της vodafone?? προφανώς με το clear δεν φέυγει.

 

το σήμα του 360 στο δειχνει συνεχεια γιατί προσπαθεί να συνδεθεί. εγώ σου προτείνω να κάνεις το εξής. πέρασμα της τελευταίας έκδοσης ξανά, root την συσκευή και ξύλωμα όλα τα trial και τα vodafone 360. εγώ αυτό έχω κάνει και έχω βρει την υγειά μου. έκτοτε η μόνη επαφή με vodafone που έχω, είναι το σημαδάκι δίπλα από την φωτό στην λίστα επαφών.

 

παιδιά γίνεται να περάσουμε κάποια άλλη rom εκτός απ την ******* της vodafone;

Link to comment
Share on other sites

το σήμα του 360 στο δειχνει συνεχεια γιατί προσπαθεί να συνδεθεί. εγώ σου προτείνω να κάνεις το εξής. πέρασμα της τελευταίας έκδοσης ξανά, root την συσκευή και ξύλωμα όλα τα trial και τα vodafone 360. εγώ αυτό έχω κάνει και έχω βρει την υγειά μου. έκτοτε η μόνη επαφή με vodafone που έχω, είναι το σημαδάκι δίπλα από την φωτό στην λίστα επαφών.

 

παιδιά γίνεται να περάσουμε κάποια άλλη rom εκτός απ την ******* της vodafone;

 

Στο μεγάλο x10 υπάρχει η δυνατότητα να flash-αρεις generic stock ROM. Δεν ξέρω αν υφίσταται η αντίστοιχη διαδικασία και στο mini/mini pro. Γιατί δεν ρίχνεις μια ματιά στο site των xda-developers?

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια σημερα πηγα να ανοιξω το κινητο και κολλησε στη homescreen πριν βαλω το pin και δεν μπορω να κανω τιποτα! Η οθονη αναβει μονο οταν βαζω το φορτιστη...τι να κανω?

 

EDIT: ΤΟ ΕΦΤΙΑΞΑ...ΟΥΦΦΦ :heat:

Edited by BMW116i
Link to comment
Share on other sites

το σήμα του 360 στο δειχνει συνεχεια γιατί προσπαθεί να συνδεθεί. εγώ σου προτείνω να κάνεις το εξής. πέρασμα της τελευταίας έκδοσης ξανά, root την συσκευή και ξύλωμα όλα τα trial και τα vodafone 360. εγώ αυτό έχω κάνει και έχω βρει την υγειά μου. έκτοτε η μόνη επαφή με vodafone που έχω, είναι το σημαδάκι δίπλα από την φωτό στην λίστα επαφών.

 

παιδιά γίνεται να περάσουμε κάποια άλλη rom εκτός απ την ******* της vodafone;

 

Γι αυτό κι εγώ δεν παίρνω εδώ και πολλά χρόνια συσκευή από κατάστημα οποιασδήποτε εταιρίας...!!! Από ουδέτερο πάντα...!!!

Link to comment
Share on other sites

Τα οποία είναι; :confused:

 

Ειναι εφαρμογες με wallpapers. Το ενα λεγεται beach and coast και το αλλο cityscape. Παντως οσον αφορα τον προσανατολισμο οταν χρησημοποιω το adw launcher δεν υπαρχει κανενα προβλημα... Οποτε εαν δεν εχει κανενας να μου προτεινει καμια λυση μαλλον θα αρχισω να χρησημοποιω το adw launcher.

SE T100 --> Nokia N GageQD --> Motorola V3x --> SE C902 --> SE xperia mini pro (u20) --> Samsung galaxy Ace 2 --> LG G3 (32gb) --> Samsung galaxy S3 Neo --> Xiaomi Mi A1
Link to comment
Share on other sites

το σήμα του 360 στο δειχνει συνεχεια γιατί προσπαθεί να συνδεθεί. εγώ σου προτείνω να κάνεις το εξής. πέρασμα της τελευταίας έκδοσης ξανά, root την συσκευή και ξύλωμα όλα τα trial και τα vodafone 360. εγώ αυτό έχω κάνει και έχω βρει την υγειά μου. έκτοτε η μόνη επαφή με vodafone που έχω, είναι το σημαδάκι δίπλα από την φωτό στην λίστα επαφών.

 

παιδιά γίνεται να περάσουμε κάποια άλλη rom εκτός απ την ******* της vodafone;

 

Αυτό έκανα φίλε μου, πέρασμα τελευταίας έκδοσης (ναι, τα έχασα όλα και πρέπει να τα ξαναπεράσω!) και τώρα πάω για root. Και άμα ξανακάνω εγώ update (μέχρι εκείνο του 2.1) να με φτύσετε!!

Link to comment
Share on other sites

κ εγω στελνω με το bluetooth.μια απορια μονο:οταν παιρω καποιο αρχειο θελο να το αποθηκευω στην καρτα.πως γινεται?
Link to comment
Share on other sites

φιλε μου το 90% των χρηστων εδω μέσα πιστεύω ότι δεν έχουν καταφέρει να πάρουν αρχεία μέσω bluetooth.. εγώ τουλάχιστον δεν το έχω καταφέρει. παιδιά όταν με το καλό έρθει η 2.1, υπάρχει πιθανότητα να έχουν φτιάξει το bluetooth ή μπα; εναλλακτική εφαρμογή για το ραδιοφωνο υπάρχει;
Link to comment
Share on other sites

φιλε μου το 90% των χρηστων εδω μέσα πιστεύω ότι δεν έχουν καταφέρει να πάρουν αρχεία μέσω bluetooth.. εγώ τουλάχιστον δεν το έχω καταφέρει. παιδιά όταν με το καλό έρθει η 2.1, υπάρχει πιθανότητα να έχουν φτιάξει το bluetooth ή μπα; εναλλακτική εφαρμογή για το ραδιοφωνο υπάρχει;

ροταω γιατι δοκιμασα να παρω κατι τραγουδια με το bluetooth file transfer, τα πηρα αλλα ουτε παιζουν κ ουτε μπορο να τα αποθηκευσω στην sd.αν εχει συζητηθει καπου το θεμα sorry αλλα δεν το βρισκω

Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω και εγω κατι παιδια? οσο αφορα τα sms αφησατε το κινητο στις εργοστασιακες ρυθμισεις (δεν αναβει η οθονη οταν λαμβανουμε μηνυμα και αναβοσβηνει το πρασινο λαμπακι) η περασατε το προγραμμα που αναφερθηκε πιο πριν? πιο ειναι τελικα πιο πρακτικο και πιο καλο?
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia X10 mini και Xperia X10 mini pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...