Jump to content

Sony Xperia X10 mini και Xperia X10 mini pro


maryjay18
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Για την μπαταρία που λέτε, αναφέρεται σε FAQ και οδηγούς ότι δεν χρειάζεται πια να την αφήνουμε 15 ώρες να φορτίσει, απλά όσο χρειαστεί αυτή μέχρι να πιάσει 100%, και μετά να κάνουμε επανεκκίνηση. Επίσης αναφέρεται ότι η μπαταρία θα πιάσει τις full αποδόσεις της μετά από 3-4 φορτίσεις.

 

Sony Ericsson X10i/X10 mini/X10 mini pro FAQ

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 14χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ρε παλικαρια αλλη μια ερωτηση...

 

μετα τον συχρονισμο κ το περασμα της 2.1 -ολες οι επαφες εχουν διπλοξαναμπει....-πως τις σβηνουμε τωρα...???δεν με πειραει να τις σβηνω μια -μια ,αλλα δεν μου δινει τετοια επιλογη...

Link to comment
Share on other sites

Ωραία θα το αφήσω σημερα όλο το βράδυ να κάτσει τοτε..Και αύριο έχει μελέτη θα διαβάσω όλες τις σελίδες να δω να εξοικειωθώ με το κινητάκι μου..αναβάθμιση ε??Ωχ ελπίζω να λέτε εδω πως γίνετε και να ναι εύκολο..Σ ευχαριστώ :)

Ρίξε μια ματιά στο SE X10 / X10 mini / X10 mini pro FAQ και αφού αρχίσεις να καταλαβαίνεις τα βασικά, ακολούθα τους οδηγούς των παιδιών για να βελτιστοποιήσεις το τηλέφωνό σου. Κι αφού τελειώσεις με όλα αυτά πέρνα κι από την Κατηγοριοποιημένη λίστα εφαρμογών Android για να το γεμίσεις με τις απαραίτητες για σένα εφαρμογές! :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά χρόνια πολλά με υγεία πάνω απ' όλα!! Ζήτησα κι εχθές από κάποιον αν μπορεί να μου στείλει με πμ τα προγράμματα navigon και ndrive να τα δοκιμάσω καθότι έχω και ταξίδι σήμερα. :P Καλές γιορτές σε όλους κι Ευχάριστω πολύ!!! :D :D :D
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά χρόνια πολλά με υγεία πάνω απ' όλα!! Ζήτησα κι εχθές από κάποιον αν μπορεί να μου στείλει με πμ τα προγράμματα navigon και ndrive να τα δοκιμάσω καθότι έχω και ταξίδι σήμερα. :P Καλές γιορτές σε όλους κι Ευχάριστω πολύ!!! :D :D :D

 

Και εγώ ψάχνω το Navigon v2.6.1 και δεν το βρίσκω...

 

Χρόνια Πολλά

 

 

Παιδια υπομονη..εχει πεσει το σαιτ με τα λινκς και τις πληροφοριες!

Τωρα αν το βιαζεστε παρα πολυ θα σας το στειλω με μαιλ το αρχειο και τις πληροφοριες!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εγω προσωπικα βιαζομαι λιγο γιατι θα ξεκινισω για ταξιδι. οποτεαν δεν σου κανει κοπο στειλε μου ενα μειλ :D
Link to comment
Share on other sites

Όπως φεύγεις, σταμάτα σε ένα βενζινάδικο και πάρε ένα χάρτη...
People choose the paths that grant them the greatest rewards for the least amount of effort.
Link to comment
Share on other sites

btw παιδες οποιος σκεφτεται να το αγορασει να μην παει να παρει το πρωτο που θα βρει μπροστα του!πλεον στα περισσοτερα καταστηματα τα εχουν με την 2.1
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

η απλα κατεβασε το APN on/off widget για να κανεις τη δουλεια σου.(εννοειται με ανοιχτο το κινηση δεδομενων.)

 

Εάν αυτό το widget όταν το βάζεις "on" γυρνάει, μόνο του, σε 3G, ενώ το έχουμε ρυθμισμένο σε "gsm only", θα είναι πραγματικά ότι πιο χρήσιμο :D

Link to comment
Share on other sites

Εάν αυτό το widget όταν το βάζεις "on" γυρνάει, μόνο του, σε 3G, ενώ το έχουμε ρυθμισμένο σε "gsm only", θα είναι πραγματικά ότι πιο χρήσιμο :D

 

γιατι τοχεις gsm only??

Edited by konstantinoslp
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

γιατι τοχεις gsm only??

 

Γιατί στα 2 σπίτια που κυκλοφορώ δεν έχει κάλυψη 3G, ή έχει με πολύ χαμηλό σήμα. Οπότε καταλαβαίνεις...

Link to comment
Share on other sites

Ερωτησουλα:

Μετα απο την απεγκατασταση αρκετων "μανισιων" προγραμματων και εκκαθαρισης dalvik, με εμειναν στην λιστα Διαχειρισης Εφαρμογων τα εξης:

 

SNS Provider (764Κb)

SNS Cash Provider (24Kb)

Application installer service (36Kb)

PNApkBack (28Kb)

 

Nα τα στειλω και αυτα?

SE X10 Mini Pro 2.2 froyo CM6-v3.2.1

HTC Desire Z

Samsung Galaxy Mini

Link to comment
Share on other sites

Ερωτησουλα:

Μετα απο την απεγκατασταση αρκετων "μανισιων" προγραμματων και εκκαθαρισης dalvik, με εμειναν στην λιστα Διαχειρισης Εφαρμογων τα εξης:

 

SNS Provider (764Κb)

SNS Cash Provider (24Kb)

Application installer service (36Kb)

PNApkBack (28Kb)

 

Nα τα στειλω και αυτα?

 

Ναι! έφυγαν ;)

Link to comment
Share on other sites

Sos Έκανα update σε 2.1

Πως μπόρώ μέσα απο το κιν. να δω την sd?

Πιο συγκεκριμένα το φάκελο others..?

X10 mini

Xperia ARC

Galaxy Nexus

Νexus 4

Note 3

Link to comment
Share on other sites

Ναι! έφυγαν ;)

 

Εφυγαν!:D:D

Edited by Diamandis

SE X10 Mini Pro 2.2 froyo CM6-v3.2.1

HTC Desire Z

Samsung Galaxy Mini

Link to comment
Share on other sites

Sos Έκανα update σε 2.1

Πως μπόρώ μέσα απο το κιν. να δω την sd?

Πιο συγκεκριμένα το φάκελο others..?

 

Με το Astro File Manager που θα κατεβασεις απο το μαρκετ

Edited by zxr

SE X10 Mini Pro 2.2 froyo CM6-v3.2.1

HTC Desire Z

Samsung Galaxy Mini

Link to comment
Share on other sites

Sos Έκανα update σε 2.1

Πως μπόρώ μέσα απο το κιν. να δω την sd?

Πιο συγκεκριμένα το φάκελο others..?

 

κατεβασε εναν μανατζερ.OI FILE MANAGER

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ρίξε μια ματιά στο SE X10 / X10 mini / X10 mini pro FAQ και αφού αρχίσεις να καταλαβαίνεις τα βασικά, ακολούθα τους οδηγούς των παιδιών για να βελτιστοποιήσεις το τηλέφωνό σου. Κι αφού τελειώσεις με όλα αυτά πέρνα κι από την Κατηγοριοποιημένη λίστα εφαρμογών Android για να το γεμίσεις με τις απαραίτητες για σένα εφαρμογές! :)

 

Ναι,ναι θα τα κάνω όλα..:D:D σήμερα έχει μελέτη χεχε..!!Εμφανησιακά μ αρέσει πάρα πολύ πάντως...έφαγα το κόσμο για να βρω το λευκό προ και το βρήκα!!:D

Link to comment
Share on other sites

ρε παλικαρια αλλη μια ερωτηση...

 

μετα τον συχρονισμο κ το περασμα της 2.1 -ολες οι επαφες εχουν διπλοξαναμπει....-πως τις σβηνουμε τωρα...???δεν με πειραει να τις σβηνω μια -μια ,αλλα δεν μου δινει τετοια επιλογη...

 

κανεις δεν ξερει κατι.....??:cry:

Link to comment
Share on other sites

κανεις δεν ξερει κατι.....??:cry:

 

SE X10 / X10 mini / X10 mini pro FAQ ερωτηση Νο24

 

edit: Παρολαυτα, μπορεις και χειροκινητα. Μπαινεις στην επαφη, πατας Επεξεργασια και τερμα κατω εχει Διαγρ.Επαφης

Edited by Diamandis

SE X10 Mini Pro 2.2 froyo CM6-v3.2.1

HTC Desire Z

Samsung Galaxy Mini

Link to comment
Share on other sites

Εγώ όλα καλά.

2.1,root,αδειασμα τα σκουπίδια και σιγά σιγά το φέρνω στα μέτρα μου.. Το μόνο πρόβλημα είναι οτι το wifi και στα δυο ρουτερ που έχω συνδέεται αλλά δεν έχω πάντα ίντερνετ.

Μου έχει σπάσει τα νεύρα..

X10 mini

Xperia ARC

Galaxy Nexus

Νexus 4

Note 3

Link to comment
Share on other sites

Τελικά η λύση βρέθηκε...Σταθερή ip στο wifi του κινητού και έτοιμο..

X10 mini

Xperia ARC

Galaxy Nexus

Νexus 4

Note 3

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia X10 mini και Xperia X10 mini pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...