Jump to content

Sony Xperia X10 mini και Xperia X10 mini pro


maryjay18
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

κομπλε ολα μου εσπασε λιγο τα νευρα αλλα επεστρεψε.....χιχιχιχι...τι τα θελω τα πειραματα ειπα να βαλω αλλη ρομ κ να τα αποτελεσματα!!!!!επεστρεψα ομως στην mini cm beta2!!!!!! αρε nobodyatall θεε!!!!!!!!κανε τα κονε σου για 2.3...τι λες??????????????

x10 miniCyanogen Mod 7 mini cm 2.0.0(Nobodyatall) και τα μυαλα στα καγγελα!!!!

htc sensation.....και μολις αρχισε το παιχνιδι..:p

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 14χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

εχεις κανει ενεργοποιηση αποθηκευτικου χωρου?????με το που το συνδεεις με το usb?????

x10 miniCyanogen Mod 7 mini cm 2.0.0(Nobodyatall) και τα μυαλα στα καγγελα!!!!

htc sensation.....και μολις αρχισε το παιχνιδι..:p

Link to comment
Share on other sites

Λογικα δεν εχω κανει ενεργοποιηση αποθηκευτικου χωρου γιατι δεν ξερω καν τι ειναι:rolleyes:

 

οταν το συνδεεις στο pc δεν επιλεγεις απο το κινητο "ΠΡΟΣΑΡΤΗΣΗ"?

Link to comment
Share on other sites

αν πατησεις παρατεταμενα το πληκτρο, δε σου εμφανιζει επιλογες με τονους, κλπ?

 

Σωστός, ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Οκ το ελυσα το προβλημα ευχαριστω :) Μια τελευταια ερωτηση..Μηπως υπαρχει καποιο GPS το οποιο να ειναι δωρεαν?εννοω οταν το χρησιμοποιεις να μην εχει χρεωση..ευχαριστω :)
Link to comment
Share on other sites

παιδιά έχει βγει η έκδοση 2.2; σόρυ που δεν έκανα αναζήτηση αλλά δε προλαβαίνω λόγω δουλειάς

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

γεια σας. μια ισως χαζη για καποιους ερωτηση: η μπαταρια του κινητου που βρισκεται? πως την βγαζουμε σε ωρα αναγκης?
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει καποιος που να γνωριζει αν υπαρχει εκδοση που να υποστηριζει flash player?

 

Δηλαδη δεν ξερει κανεις..

 

γεια σας. μια ισως χαζη για καποιους ερωτηση: η μπαταρια του κινητου που βρισκεται? πως την βγαζουμε σε ωρα αναγκης?

 

Καθολου χαζη,απλα δεν βγαινει.

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη δεν ξερει κανεις..

 

Δεν μπορεί να παίξει τον flash player το κινητό μας με τίποτα λόγω ασυμβατότητας του επεξεργαστή,νομίζω (κάπου το είχα διαβάσει).

 

Η SE ανακοίνωσε στο blog της ότι το μεγάλο X10 θα πάρει Gingerbread 2.3.3 ενώ τα x10 mini/pro/X8 τίποτα. :angry:

Edited by kalas
Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορεί να παίξει τον flash player το κινητό μας με τίποτα λόγω ασυμβατότητας του επεξεργαστή,νομίζω (κάπου το είχα διαβάσει).

 

Η SE ανακοίνωσε στο blog της ότι το μεγάλο X10 θα πάρει Gingerbread 2.3.3 ενώ τα x10 mini/pro/X8 τίποτα. :angry:

 

ρε SE δεν ειπαμε να μας δωσεις την 2.3!αλλα μια φρογιο την αξιζουμε γμτ!!:mad:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι με τα sms ? κάποτε είχε δημιουργηθεί ένα πρόβλημα με κάποια android σχετικά με τα sms που αλλού τα έστελνες και αλλού πήγαιναν.... ισχύει κάτι τέτοιο; είχε ποτέ το x10 mini κανένα τέτοιο πρόβλημα;
Link to comment
Share on other sites

ρε SE δεν ειπαμε να μας δωσεις την 2.3!αλλα μια φρογιο την αξιζουμε γμτ!!:mad:

 

Συμφωνώ... :knife:

 

Να ρωτήσω κάτι με τα sms ? κάποτε είχε δημιουργηθεί ένα πρόβλημα με κάποια android σχετικά με τα sms που αλλού τα έστελνες και αλλού πήγαιναν.... ισχύει κάτι τέτοιο; είχε ποτέ το x10 mini κανένα τέτοιο πρόβλημα;

 

Γνωρίζω ότι αφορούσε την stock εφαρμογή κάποιων εκδόσεων του Android (πρόσφατα πρέπει να το φτιάξανε, οπότε μάλλον είναι και η δική μας μέσα). Δεν ξέρω όμως αν η εφαρμογή της SE επηρεάζεται από αυτό το πρόβλημα. Είμαι σχεδόν σίγουρος όμως ότι με την χρήση 3rd party app (handcent κ.λπ) δεν πρέπει να γίνεται αυτό. Γι' αυτό και δεν έχει ακουστεί πολύ. Επίσης, προσωπικά δεν μου έχει τύχει κάτι τέτοιο.

Link to comment
Share on other sites

Καθολου χαζη,απλα δεν βγαινει.

 

εκεινες τις βιδουλες που εχει απο πισω, αν τις ξεβιδωσεις, απο κατω δεν βρισκεται η μπαταρια? :confused:

Link to comment
Share on other sites

Οι μπαταριες του μινι και του προ ειναι φτιαγμενες ετσι ωστε να φορτιζουν πολυ γρηγορα,ή ολα τα smartphones εχουν τετοιες μπαταριες?Γιατι ειναι ζητημα μιας-το πολυ-ωρας για μια πληρη φορτιση!
Link to comment
Share on other sites

αυτό το έχει δοκιμάσει κανένας; http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=977013

Φίλε μου το έχω δοκιμάσει. Δεν είναι κακό και σαν rom παίζει μια χαρά στο mini. Αλλά έχει ακόμη τρία πολύ βασικά bugs .Δεν παίζει η camera , το radio και το bluetooth. Αναμένεται να βγει επόμενο Version όπου θα διορθώνονται αυτά. Αν διορθωθούν αυτά τα βασικά νομίζω ότι θα αξίζει τον κόπο να την βάλεις. Προς το παρόν προτείνω να μείνεις εκεί που βρίσκεσαι. :)

Link to comment
Share on other sites

οσοι θέλετε dualtouch στο mini ριξτε μια ματια εδώ!!

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1009008

Εγώ το έχω δοκιμάσει και δουλεύει πολύ καλά. Αλλά θέλει λιγο calibration ακομη.

Link to comment
Share on other sites

οσοι θέλετε dualtouch στο mini ριξτε μια ματια εδώ!!

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1009008

Εγώ το έχω δοκιμάσει και δουλεύει πολύ καλά. Αλλά θέλει λιγο calibration ακομη.

 

για προ ουτε λογος ε?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

γεια σας. μια ισως χαζη για καποιους ερωτηση: η μπαταρια του κινητου που βρισκεται? πως την βγαζουμε σε ωρα αναγκης?

 

Κάπως έτσι!!!

Xperia X10 Mini Android 2.1 Rooted Iridium Rom by DaRk_dOg:superman:-- MiniCM beta 1 by (nobodyAtall)
Link to comment
Share on other sites

για προ ουτε λογος ε?

 

Ο συγκεκριμένος driver είναι μόνο για χ8 - χ10 μίνι, αλλά ο owain προσπαθεί να κάνει κάτι αντίστοιχο και για το προ μαζί με τον custom kernel που φτιάχνει.... Μέχρι τότε απλά περιμένουμε...

SE x10 mini pro 2.3.4 SonyBread v.4

 

ln -s /me /myphone/users/yperion

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia X10 mini και Xperia X10 mini pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...