Jump to content

Sony Xperia X10 mini και Xperia X10 mini pro


maryjay18
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπερα

 

Συγνωμη για την ασχετοσυνη μου με το android αλλα θελω να βοηθησω μια φιλη που εχει το Mini pro και θελει να σεταρει το yahoo εμαιλ και το εταιρικο exchange email

 

Φευγει αυριο για εξωτερικο και δεν εχω πολυ χρονο να το ψαξω το θεμα

 

Πηγαινω να σεταρω το yahoo απο το Mail Client που εχει στην αρχικη σελιδα αλλα μου βγαζει συνεχεια authentication error

 

Δοκιμαζο το roadsynch για τον Exchange αλλα παλι τιποτα

 

Μηπως υπαρχουν καποια αλλα προγραμματακια απο το Android market για αυτες τις δουλειες?

 

Τhanks εκ των προτερων

 

Ρυθμισεις για το yahoo:

Incoming server: pop.mail.yahoo.com

Security: ssl

Port: 995

 

Outgoing server: smtp.mail.yahoo.com

Security: ssl

Port: 465

 

User name βαζεις το πρωτο κομματι της διευθυνσης σου, χωρις δηλαδη το @yahoo.gr

 

Πριν τα κανεις ολα αυτα μπες στο λογαριασμο σου στο yahoo και μεσα απο τις επιλογες τσεκαρε το απαραιτητο πεδιο για να επιτρεψεις στο yahoo να στελνει σε pop.

 

Sent from my U20i using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 14χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

γεια σας ρε παιδια..εγκατεστησα το ndrive αλλα δεν εχει ελληνικη φωνη....:Xμηπως μπορει να μου πει κανεις που μπορω να βρω για να την περασω....εχω την εκδοση -10.1.15..η αν την εχει κανεις να μου τη στειλη.....:D

 

stelakos, το έχω βάλει και εγώ, αλλά όταν προσπάθησα να βάλω GR φωνή, με το που έτρεχα την εφαρμογή μου ζητούσε να συνδεθει internet για να κατεβάσει δεδομένα, οπότε κάτι δεν έτρεχε σωστά.

 

ΥΓ: οι φωνές που κατέβασα είναι 100% συμβατές με την έκδοση 10.1.15, τα έβαλα στους φακέλους που έπρεπε οπότε ακόμη δεν έχω βρεί άκρη τι παίζει!

Old noob, plays like a pro

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια το τελευταιο update που εδωσαν στο market για το Ndrive το εχετε κανει?

Το ειχα κανει 2-3 φορες και μου εβγαζε οτι απετυχε.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια το τελευταιο update που εδωσαν στο market για το Ndrive το εχετε κανει?

Το ειχα κανει 2-3 φορες και μου εβγαζε οτι απετυχε.

 

Αχμ... το αγόρασες ή το "αγόρασες"?

 

Αν ισχύει το πρώτο δεν μπορώ να καταλάβω τι συμβαίνει, αν ισχύει το δεύτερο νομίζω είναι προφανές... ;)

Old noob, plays like a pro

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

παιδια,εχω το γνωστο προβλημα του xperia mini με τα bluetooth.ποια εφαρμογη πρεπει να κατεβασω για να φτιαχτει και υπαρχει κατι για κοδικο προσβασης?
Link to comment
Share on other sites

Αχμ... το αγόρασες ή το "αγόρασες"?

 

Αν ισχύει το πρώτο δεν μπορώ να καταλάβω τι συμβαίνει, αν ισχύει το δεύτερο νομίζω είναι προφανές... ;)

Το ''αγορασα'' προφανως...:lol::lol::p Αλλα νομιζα οτι γινεται update.
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους...αν και σας διαβαζω παρα πολυ καιρο και μου εχετε λυσεις πολλες αποριες ειναι η πρωτη φορα που ποσταρω...στο θεμα μου λοιπον....εχω το μινι προ και αντιμετωπιζω περιεργο προβλημα στην συνδεση με το ασυρματο δυκτιο στο σπιτι μου....οτιδηποτε αλλο συνδεετε αμεσως οπως ενα ομνια η ενα κινεζικο που εχω ...το pro βλεπει κανονικα το δικτυο και συνδεετε απλα δεν περνει ιντερνετ....μονο 2-3 φορες εχει δουλειψει κανονικα.λιγο κουλο δεν ειναι? καμια ιδεα?το ρουτερ ειναι ενα asus wl-600g και απο τις ρυθμισεις στο pro στην κατασταση αδρανειας το εχω στο ποτε οταν ειναι συνδεμενο...και κατι τελευταιο οταν κανω κληση τρωει ενα σκαλωμα και ανοιγοκλεινει η οθονη το εκανα επαναφορα αλλα δεν αλλαξε κατι

ευχαριστω προκαταβολικα για την βοηθεια σας

Link to comment
Share on other sites

3)ρυθμισεις->Στοιχεια ελεγχου ασυρματου->δικτυα κινητης τηλεφωνιας->Κινηση δεδομενων

4)παρε ενα τηλεφωνο στον παροχο σου (πχ Vodafone) και πες τους να σε στειλουν τις ρυθμισεις. Εμενα με τις στειλανε με mail αφου τους ειπα ποια συσκευη εχω...

5)ρυθμισεις->Sony Ericsson->μυνηματα->Ξετικαρεις το ειδοποιησεις (ετσι αναλαμβανει μονο του το Handcent SMS να σε ειδοποιει και οχι ΚΑΙ το μαμα προγραμμα)

 

ευχαριστω διαμαντη για την αμεση απαντηση:)

οσον αφορα στο 3G το χω τικαρισμενο.αλλα πως μπορω να το λειτουργησω?εννοω...ανοιγω προγραμμα χαρτη δεν ενεργοποιειται το 3G,ανοιγω το navigon,παλι τπτ..περασα χειροκινητα τις ρυθμισεις του ιντερνετ αλλα πρεπει να μου το ενεργοποιησει και η ιδια ι κοσμοτε?:O

σχετικα με το 5) το χω κανει και αυτο.το προβλημα ειναι οτι ναι μεν δεν με ειδοποιει το μαμα προγραμμα,αλλα οταν μουρχεται μηνυμα και απανταω με quick reply,μενει πανω αριστερα η ειδοποιηση ακομα οτι εχω ενα μηνυμα...αυτο θελω να εξαφανιζεται με το που παταω απαντηση στο μηνυμα και οχι να μπαινω καθε φορα στο handcent και να το κανω μανουαλυ.

και αλλη μια ερωτησουλα.εχω κανει ρουτ το κινητο.που βρισκω ολοκληρες εφαρμογες?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

τελικα το προβλημα με τη μικροδονησουλα οταν συντασω μηνυματα οχι με το qwerty πληκτρολογιο αλλα με αφη,πως απενεργοποιειται?οχι οτι με ενοχλει πολυ αλλα δεν θελω να καταναλωνεται η μπαταρια..και αλλη μια ερωτησουλα:πως μεταφερουμε εφαρμογες απο τη μνημη τηλεφωνου στην καρτα μνημης?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

τελικα το προβλημα με τη μικροδονησουλα οταν συντασω μηνυματα οχι με το qwerty πληκτρολογιο αλλα με αφη,πως απενεργοποιειται?οχι οτι με ενοχλει πολυ αλλα δεν θελω να καταναλωνεται η μπαταρια..και αλλη μια ερωτησουλα:πως μεταφερουμε εφαρμογες απο τη μνημη τηλεφωνου στην καρτα μνημης?

 

Δεν μπορείς να το κάνεις αυτό. Όλες οι εφαρμογές εγκαθίστανται στην εσωτερική μνήμη του τηλεφώνου. Για εγκατάσταση εφαρμογών στην κάρτα SD χρειάζεσαι:

1) Root

2) Την εφαρμογή A2SD

3) Την έκδοση 2.1 του Android :lol:

Link to comment
Share on other sites

3) Την έκδοση 2.1 του Android :lol:

 

κανενα λινκ παιζει? :lol::lol::lol:

 

ευχαριστω διαμαντη για την αμεση απαντηση:)

οσον αφορα στο 3G το χω τικαρισμενο.αλλα πως μπορω να το λειτουργησω?εννοω...ανοιγω προγραμμα χαρτη δεν ενεργοποιειται το 3G,ανοιγω το navigon,παλι τπτ..περασα χειροκινητα τις ρυθμισεις του ιντερνετ αλλα πρεπει να μου το ενεργοποιησει και η ιδια ι κοσμοτε?:O

σχετικα με το 5) το χω κανει και αυτο.το προβλημα ειναι οτι ναι μεν δεν με ειδοποιει το μαμα προγραμμα,αλλα οταν μουρχεται μηνυμα και απανταω με quick reply,μενει πανω αριστερα η ειδοποιηση ακομα οτι εχω ενα μηνυμα...αυτο θελω να εξαφανιζεται με το που παταω απαντηση στο μηνυμα και οχι να μπαινω καθε φορα στο handcent και να το κανω μανουαλυ.

και αλλη μια ερωτησουλα.εχω κανει ρουτ το κινητο.που βρισκω ολοκληρες εφαρμογες?

μηπως δεν εχεις σημα 3g εκει που εισαι? Διπλα στο δεικτη σηματος εμφανιζεται ενα εικονιδιακι που λεει 3g με 2 βελακια? Αν πας να μπεις σε μια σελιδα, αναβοσβηνουν αυτα τα βελακια? Δοκιμασες σε αλλο μερος με "καλυτερο" σημα?

 

Αυτο με το εικονιδιο του μυνηματος που μενει δεν το ειχα παρατηρησει γιατι παντα μπαινω μεσα στο μυνημα και απανταω απο εκει...οντως οπως τα λες ειναι...

 

Για τις εφαρμογες...ειτε απο το market ειτε απο το internet...σε τι εφαρμογες αναφερεσαι?

 

Για την δονηση δεν ξερω γιατι εχω το pro και δεν εχω πληκτρολογησει ποτε απο την οθονη!

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"

SE X10 Mini Pro 2.2 froyo CM6-v3.2.1

HTC Desire Z

Samsung Galaxy Mini

Link to comment
Share on other sites

...................... Αυτό που ακόμα δε διορθωνεται είναι ταξινόμηση με το επίθετο και όχι το όνομα

 

Για να σου δουλέψει η ταξινόμηση με επώνυμο θα πρέπει να περάσεις τις επαφές σου με πρώτο το επώνυμο και μετά το όνομα. :)

 

γεια σας ρε παιδια..εγκατεστησα το ndrive αλλα δεν εχει ελληνικη φωνη....:Xμηπως μπορει να μου πει κανεις που μπορω να βρω για να την περασω....εχω την εκδοση -10.1.15..η αν την εχει κανεις να μου τη στειλη.....:D

 

Θα έπρεπε να εγκαταστήσεις την trial έκδοση του ndrive από το market μετά να κατεβάσεις με wifi τον χάρτη Ελλάδας και τις Ελληνικές φωνές και τέλος να αντικαταστήσεις το trial ndrive με το "αγορασμένο". ;)

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"

Νέα αγάπη (Android OS): OnePlus Nord 12GB/256GB :luck:

Παλιές αγάπες (Android OS): OnePlus 6T 8GB/128GB, OnePlus 5T 6GB/64GB, Vernee MIX 2 6GB/64GB, Doogee MIX 6GB/64GB, Asus Zenfone 2 4GB/64GB

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που ακόμα δε διορθωνεται είναι ταξινόμηση με το επίθετο και όχι το όνομα

 

Αυτό στην αρχή με ενοχλούσε, τώρα το συνήθισα και μου αρέσει.

Αν γραφτεί πρώτα το επίθετο και συγχρονιστούν οι επαφές με το gmail, στο πεδίο Επίθετο θα είναι γραμένο το μικρό όνομα και στο Όνομα το επίθετο.

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορείς να το κάνεις αυτό. Όλες οι εφαρμογές εγκαθίστανται στην εσωτερική μνήμη του τηλεφώνου. Για εγκατάσταση εφαρμογών στην κάρτα SD χρειάζεσαι:

1) Root

2) Την εφαρμογή A2SD

3) Την έκδοση 2.1 του Android :lol:

 

1)αυτο σημαινει οτι με μερικες βαρβατες εφαρμογες αντιο εσωτερικη μνημη....:confused:

2)αυτη την παλιοεφαρμογη την ψαχνω με σερτς στο μαρκετ και δεν την βρισκω..πως να την ψαξω??

3).....:shifty:

 

 

μηπως δεν εχεις σημα 3g εκει που εισαι? Διπλα στο δεικτη σηματος εμφανιζεται ενα εικονιδιακι που λεει 3g με 2 βελακια? Αν πας να μπεις σε μια σελιδα, αναβοσβηνουν αυτα τα βελακια? Δοκιμασες σε αλλο μερος με "καλυτερο" σημα?

 

Αυτο με το εικονιδιο του μυνηματος που μενει δεν το ειχα παρατηρησει γιατι παντα μπαινω μεσα στο μυνημα και απανταω απο εκει...οντως οπως τα λες ειναι...

 

Για τις εφαρμογες...ειτε απο το market ειτε απο το internet...σε τι εφαρμογες αναφερεσαι?

 

Για την δονηση δεν ξερω γιατι εχω το pro και δεν εχω πληκτρολογησει ποτε απο την οθονη!

 

δυστυχως εχει μονο τα 2 βελακια πανω αριστερα τα οποια ειναι "κινηση δεδομενων" ομως πουθενα το σηματακι 3G...το δοκιμασα και εξω και μεσα στο σπιτι.οταν παω να μπω σε μια σελιδα πχ απο το οπερα μου λεει σφαλμα και να ελενξω τις ρυθμισεις δικτυου..μηπως δεν εχω επιλεξει καποια επιλογη?

 

αναφερομαι σε εφαρμογες που δεν ειναι lite και σε εφαρμογες που πληρωνουμε για να κατεβουν.μπορω να τις βρω οπουδηποτε στο ιντερνετ αρκει ναχουν καταληξη .apk?στο μαρκετ αν εχω ρουτ τη συσκευη πατωντας μια εφαρμογη που δεν ειναι δωρεαν,τι αλλο χρειαζεται να κανω για να την κατεβασω?

 

και γω το προ εχω.αλλα καμια φορα για να μην ξεσκισω το slide γραφω απο την οθονη...δοκιμασε το να μου πεις αν εχεις το ιδιο προβλημα...:O

 

*edit* πηρα την ερικσον.και μου πε οτι η μικροδονηση δεν βγαινει.πφφφ....ρωτησα για το 3G και μου πε αν εχει καλυψη το δικτυο θα επρεπε να το βγαζει.λογικα δεν εχει καλυψη.ρε φιλε μενω αμπελοκηπους.στο κεντρο της αθηνας και δεν εχει καλυψη η κοσμοτε??? μου πε οτι μπορει να παιζει ρολο και η σιμ.οτι δηλαδη αν ειναι παλια δεν δεχεται 3G.ΕΛΕΟΣ

Edited by konstantinoslp
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

1)αυτο σημαινει οτι με μερικες βαρβατες εφαρμογες αντιο εσωτερικη μνημη....:confused:

2)αυτη την παλιοεφαρμογη την ψαχνω με σερτς στο μαρκετ και δεν την βρισκω..πως να την ψαξω??

3).....:shifty:

 

 

 

 

δυστυχως εχει μονο τα 2 βελακια πανω αριστερα τα οποια ειναι "κινηση δεδομενων" ομως πουθενα το σηματακι 3G...το δοκιμασα και εξω και μεσα στο σπιτι.οταν παω να μπω σε μια σελιδα πχ απο το οπερα μου λεει σφαλμα και να ελενξω τις ρυθμισεις δικτυου..μηπως δεν εχω επιλεξει καποια επιλογη?

 

αναφερομαι σε εφαρμογες που δεν ειναι lite και σε εφαρμογες που πληρωνουμε για να κατεβουν.μπορω να τις βρω οπουδηποτε στο ιντερνετ αρκει ναχουν καταληξη .apk?στο μαρκετ αν εχω ρουτ τη συσκευη πατωντας μια εφαρμογη που δεν ειναι δωρεαν,τι αλλο χρειαζεται να κανω για να την κατεβασω?

 

και γω το προ εχω.αλλα καμια φορα για να μην ξεσκισω το slide γραφω απο την οθονη...δοκιμασε το να μου πεις αν εχεις το ιδιο προβλημα...:O

 

*edit* πηρα την ερικσον.και μου πε οτι η μικροδονηση δεν βγαινει.πφφφ....ρωτησα για το 3G και μου πε αν εχει καλυψη το δικτυο θα επρεπε να το βγαζει.λογικα δεν εχει καλυψη.ρε φιλε μενω αμπελοκηπους.στο κεντρο της αθηνας και δεν εχει καλυψη η κοσμοτε??? μου πε οτι μπορει να παιζει ρολο και η σιμ.οτι δηλαδη αν ειναι παλια δεν δεχεται 3G.ΕΛΕΟΣ

 

δεν αρκει να εχουν καταληξη apk. πρεπει να υποστηριζουν και τις διαστασεις της οθονης μας.

Για να κατεβασεις επι πληρωμη απο το μαρκετ πρεπει να εχεις πιστωτικη καρτα

οσο για την καλυψη της Cosmote...τι να πω...ΣΗΜΑ ΚΑΜΠΑΝΑ!!!:X:X

SE X10 Mini Pro 2.2 froyo CM6-v3.2.1

HTC Desire Z

Samsung Galaxy Mini

Link to comment
Share on other sites

δεν αρκει να εχουν καταληξη apk. πρεπει να υποστηριζουν και τις διαστασεις της οθονης μας.

Για να κατεβασεις επι πληρωμη απο το μαρκετ πρεπει να εχεις πιστωτικη καρτα

οσο για την καλυψη της Cosmote...τι να πω...ΣΗΜΑ ΚΑΜΠΑΝΑ!!!:X:X

 

λοιπον λοιπον!πριν λιγο γυρισα απο την κοσμοτε.ανανεωσα την καρτα.την εκανα να υποστηριζει 3G.ενεργοποιησα χειροκινητα τις ρυθμισεις στο κινητο γτ οταν εστειλα μηνυμα για να μου ενεργοποιησουν το ιντερνετ μεσω μηνυματος δεν γινοταν.οποτε επρεπε να τους παρω τηλ.με τα πολλα,τωρα εχω 3G!:cool:

κατεβασα και το watchdog που μετραει ποσα καταναλωνω.καθως η προσφορα της κοσμοτε ειναι 120 mb το μηνα..:blink: ,κατεβασα και εφαρμογουλα να ενεργοποιω και απενεργοποιω χειροκινητα το 3G με widget και τωρα ειμαι κομπλε σαυτο το θεμα..

κανενα καλο σαιτ για δωρεαν εφαρμογες υπαρχει?γτ το android δεν εχει τπτ..

επισης,εγω που την εχω ρουταρει την συσκευη,πως μπορω να κατεβασω εφαρμογη που ειναι επι πληρωμη?(και οχι με πιστωτικη...:O ) ααα και μια ακομη ερωτησουλα.οι φωτο και τα βιντεο που τραβαω αποθηκευονται απευθειας στην καρτα?τα ψαχνω με τον μανατζερ και δεν τα βρισκω..

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

βασικα πρεπει να κατεβασεις το market access το οποιο ξεγελαει το market και το κανει να νομιζει οτι εισαι απο χωρα που διατιθονται προγραμματα επι πληρωμη. Οταν το κανεις αυτο, στο μαρκετ θα σε βγαζει και τις επι πληρωμη εφαρμογες...

Η φωτο αποθηκευονται στο φακελο DCIM της καρτας...

SE X10 Mini Pro 2.2 froyo CM6-v3.2.1

HTC Desire Z

Samsung Galaxy Mini

Link to comment
Share on other sites

βασικα πρεπει να κατεβασεις το market access το οποιο ξεγελαει το market και το κανει να νομιζει οτι εισαι απο χωρα που διατιθονται προγραμματα επι πληρωμη. Οταν το κανεις αυτο, στο μαρκετ θα σε βγαζει και τις επι πληρωμη εφαρμογες...

Η φωτο αποθηκευονται στο φακελο DCIM της καρτας...

 

τελεια ρε Διαμαντη!βρηκα και τις φωτο και τα βιντεο..εκει αποθηκευονται!και μπορω να τα σβησω και να τα τροποποιησω οπως θελω πατωντας παρατεταμμενα!

 

το μαρκετ αξες απο που το κατεβαζω?απο τη στιγμη που θα βρω πχ ενα προγραμμα και ειναι επι πληρωμη,αν πατησω να κατεβει θα κατεβει ετσι απλα?χωρις να κανω τπτ αλλο?

(και παλι ευχαριστω πολυ για τις αμεσες απαντησεις σου!)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

τελεια ρε Διαμαντη!βρηκα και τις φωτο και τα βιντεο..εκει αποθηκευονται!και μπορω να τα σβησω και να τα τροποποιησω οπως θελω πατωντας παρατεταμμενα!

 

το μαρκετ αξες απο που το κατεβαζω?απο τη στιγμη που θα βρω πχ ενα προγραμμα και ειναι επι πληρωμη,αν πατησω να κατεβει θα κατεβει ετσι απλα?χωρις να κανω τπτ αλλο?

(και παλι ευχαριστω πολυ για τις αμεσες απαντησεις σου!)

 

http://amip.tools-for.net/wiki/android/marketaccess

 

οταν πατησεις να κατεβασεις μια εφαρμογη επι πληρωμη, θα σε ζητησει αριθμο καρτας κτλ κτλ...

 

Αν δεν μπορεις να το κανεις, δωσε μου τα στοιχεια της καρτας σου να το κανω εγω!:lol::lol::lol::p:p:p

SE X10 Mini Pro 2.2 froyo CM6-v3.2.1

HTC Desire Z

Samsung Galaxy Mini

Link to comment
Share on other sites

Αυτό στην αρχή με ενοχλούσε, τώρα το συνήθισα και μου αρέσει.

Αν γραφτεί πρώτα το επίθετο και συγχρονιστούν οι επαφές με το gmail, στο πεδίο Επίθετο θα είναι γραμένο το μικρό όνομα και στο Όνομα το επίθετο.

 

Αυτόν τον τρόπο τον ήξερα και γω. Αλλά πέρα από το ότι είναι ανορθόδοξο, στο Gmail σου δίνει τη δυνατότητα να ταξινομήσεις όπως θέλεις, οπότε αν το κάνω έτσι στο τηλέφωνο θα τα κάνω μαντάρα στο Gmail. Γενικά είναι λάθος του λειτουργικού αυτό. Ελπίζω να το φτιάξουν στην επόμενη έκδοση.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό στην αρχή με ενοχλούσε, τώρα το συνήθισα και μου αρέσει.

Αν γραφτεί πρώτα το επίθετο και συγχρονιστούν οι επαφές με το gmail, στο πεδίο Επίθετο θα είναι γραμένο το μικρό όνομα και στο Όνομα το επίθετο.

Εγώ που τα έκανα με το companiolink, όλα τα ονόματα είναι 'Επίθετο, Όνομα' και τα παίρνει κανονικά και το gmail

Link to comment
Share on other sites

http://amip.tools-for.net/wiki/android/marketaccess

 

οταν πατησεις να κατεβασεις μια εφαρμογη επι πληρωμη, θα σε ζητησει αριθμο καρτας κτλ κτλ...

 

Αν δεν μπορεις να το κανεις, δωσε μου τα στοιχεια της καρτας σου να το κανω εγω!:lol::lol::lol::p:p:p

 

μα δεν εχω καν καρτα!:p να σου πω,λεει οτι πρεπει να χω ρουταρει την συσκευη και να εχω περασει το su στο κινητο.τι εννοει;την εχω ρουταρει αλλα αυτο το su τι ειναι;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

μα δεν εχω καν καρτα!:p να σου πω,λεει οτι πρεπει να χω ρουταρει την συσκευη και να εχω περασει το su στο κινητο.τι εννοει;την εχω ρουταρει αλλα αυτο το su τι ειναι;

 

Super User. Είναι η εφαρμογή που δίνει δικαιώματα σε άλλες εφαρμογές να έχουν πρόσβαση σε αρχεία συστήματος.

Old noob, plays like a pro

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Super User. Είναι η εφαρμογή που δίνει δικαιώματα σε άλλες εφαρμογές να έχουν πρόσβαση σε αρχεία συστήματος.

 

Υπαρχει σαν εφαρμογη για να το κατεβασω;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia X10 mini και Xperia X10 mini pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...