Jump to content

Sony Xperia X10 mini και Xperia X10 mini pro


maryjay18
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

φιλε μου, μολις κανεις επανεκκινηση, τοτε θα το συνδεσεις κ θα πατησεις το πισω κουμπι οπως λενε κ οι ρυθμισεις... θελει λιγο συνχρονισμο... θα τα καταφερεις σιγουρα. :)

 

edit: αχ ρε DaRk_dOg, με προλαβες... :)

 

Χρόνια στα κοκτέιλς. :P

Old noob, plays like a pro

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 14χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλα παιδιά με σκλαβωνετε...ξεκίνησε λέει και μάλλον πάμε καλα...thanxs και θα σας ενημερώσω μόλις γινει

 

 

Edit:

 

Οκ παιδιά ξεμπλοκαρε. Δεν μπορείτε να φανταστείτε τι βοήθεια μου δώσατε...thanxs και παλι

Edited by oykas2001
Ericsson GH 688 --> Nokia 7110 --> Siemens SL45 --> Nokia 6510 --> Nokia 6600 --> Motorola MPx 220 --> Mitac MIO A701 --> Motorola RAZR V3 --> HTC Touch --> Motorola V525 --> iPhone 3G --> SE x10 mini --> LG P970 --> SGN i9250 --> i9505 --> iPhone 5s 16 GB --> iPhone 6 64GB --> iPhone 7 plus 256GB ---> iphone SE 128GB ---> iphone SE 2020 256 GB
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά, όλα οκ με το κινητό, έκανα επαναφορά και τώρα είναι και πάλι όπως ήταν πριν...μια ερωτησουλα ακόμα μιας και το κατέχετε το κινητό. Υπάρχει κανένας πιο εύκολος τρόπος να βαλω το gingerbread theme? το metamorph δεν δουλεύει και με το root explorer απλά μόλις αντικαθιστω το αρχείο κολλάει όπως ανέφερα χθες...
Ericsson GH 688 --> Nokia 7110 --> Siemens SL45 --> Nokia 6510 --> Nokia 6600 --> Motorola MPx 220 --> Mitac MIO A701 --> Motorola RAZR V3 --> HTC Touch --> Motorola V525 --> iPhone 3G --> SE x10 mini --> LG P970 --> SGN i9250 --> i9505 --> iPhone 5s 16 GB --> iPhone 6 64GB --> iPhone 7 plus 256GB ---> iphone SE 128GB ---> iphone SE 2020 256 GB
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι παιδιά?? Υπάρχει κάποια ΡΟΜ που απλά να είναι η καθαρή έκδοση του 2,2 ή 2,3 android? Να είναι δηλαδή χωρίς τα custom που βάζουν...
Follow me on Instagram : el.rapha_
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι παιδιά?? Υπάρχει κάποια ΡΟΜ που απλά να είναι η καθαρή έκδοση του 2,2 ή 2,3 android? Να είναι δηλαδή χωρίς τα custom που βάζουν...

 

Αυτή είναι η 2.2 που είναι ολοκληρωμένη και πολύ καλή. Η 2.3 δεν έχει ολοκληρωθεί.

Edited by hariskar
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να ρωτήσω κάτι?Όταν κάνουμε root το κινητό με SuperOneClick και μετά το κάνουμε unroot η εγγύηση ισχυεί??Φαίνεται από κάπου ότι το κινητό ήταν Root?
Link to comment
Share on other sites

Όχι πουθενά. Στην τελική αν θες να το πας για service κάνε του και μια επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων και είσαι καλυμμένος 1000% ;)
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Όχι πουθενά. Στην τελική αν θες να το πας για service κάνε του και μια επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων και είσαι καλυμμένος 1000% ;)

 

ΟΚ. Σ'ευχαριστώ ZXR

Link to comment
Share on other sites

Αυτή είναι η 2.2 που είναι ολοκληρωμένη και πολύ καλή. Η 2.3 δεν έχει ολοκληρωθεί.

Ευχαριστώ...αυτή κάνει και για το mini pro?

Follow me on Instagram : el.rapha_
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ...αυτή κάνει και για το mini pro?

 

Δυστυχως υπηρξε ενα θεμα με τον developer της αντιστοιχης ROM του mini pro και την παρατησε(απ'οτι φαινεται),αλλα υπαρχουν και αλλες ευτυχως!Εδω και λιγες ωρες χρησιμοποιω αυτην http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1059361 και ειμαι πολυ ευχαριστημενος.

Link to comment
Share on other sites

Να φανώ λίγο άσχετος (που είμαι με τα android κινητά) αλλά θέλω να το ρωτήσω για να ψαχτώ και να μάθω...

 

Τι είναι το root και τα ROM που αναφέρεται? Κανένα link να αρχίσω να ψάχνομαι... ;;;

A suspicious mind is a healthy mind...

Never stop dreaming

 

(Μπάμπης από Θεσσαλονίκη)

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως υπηρξε ενα θεμα με τον developer της αντιστοιχης ROM του mini pro και την παρατησε(απ'οτι φαινεται),αλλα υπαρχουν και αλλες ευτυχως!Εδω και λιγες ωρες χρησιμοποιω αυτην http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1059361 και ειμαι πολυ ευχαριστημενος.

 

αυτή η ρόμ ποιο θέμα έχει??ίδιο με του nobodyatall??

Link to comment
Share on other sites

αυτή η ρόμ ποιο θέμα έχει??ίδιο με του nobodyatall??

 

Ειναι μια μιξη της miniCM του NobodyAtAll και της CM6 του developer που προανεφερα!Ας πουμε π.χ. στην επιλογη ενος μενου στις ρυθμισεις δεν σου βγαζει μπλε οπως στην MiniCM, αλλα πορτοκαλι.Παντως ειναι καταπληκτικη δουλεια, παει σφαιρα και στην συστηνω ανεπιφυλακτα(για Mini Pro μονο, μην μπερδευομαστε!).

 

Να φανώ λίγο άσχετος (που είμαι με τα android κινητά) αλλά θέλω να το ρωτήσω για να ψαχτώ και να μάθω...

 

Τι είναι το root και τα ROM που αναφέρεται? Κανένα link να αρχίσω να ψάχνομαι... ;;;

 

Οριστε φιλε μου http://www.myphone.gr/forum/forumdisplay.php?f=124 . Aπο εδω μπορεις να αρχισεις,να ενημερωθεις πρωτα και να πραξεις επειτα :P

Edited by NickThesss
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Ξέρει κανείς γιατί μπορεί να ενεργοποιείται το κινητό όταν το βάζω να φορτίσει; Το απενεργοποιώ και με το που το βάζω στην πρίζα παίρνει μπρος

United we stand, divided we fall

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Ξέρει κανείς γιατί μπορεί να ενεργοποιείται το κινητό όταν το βάζω να φορτίσει; Το απενεργοποιώ και με το που το βάζω στην πρίζα παίρνει μπρος

 

τι firmware εχεις?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ωπ! Δεν περιμενα τετοια ταχυτητα. Ευχαριστώ. Εχω το τελευταίο που δίνει η SE. Ειμαι root. Λες να έκανα καμιά βλακεία; Edited by Fick

United we stand, divided we fall

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ωπ! Δεν περιμενα τετοια ταχυτητα. Ευχαριστώ. Εχω το τελευταίο που δίνει η SE. Ειμαι root. Λες να έκανα καμιά βλακεία;

 

αυτο ειναι χαρακτηριστικο της 1.6 αλλα αφου εχεις την 2.1 οπως λες..δεν ξερω τι μπορει να φταιει..εχεις βαλει xrecovery?

 

 

Sent from my iPod touch ξαπλα στον καναπε ή στο κρεβατι..

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τελευταία το χ10 μινι μου τερματίζει τις κλήσεις. Ξεκίνησε να το κάνει που και που και τώρα δεν μπορώ να μιλήσω πάνω από μερικά δευτερόλεπτα και η γραμμή πέφτει. Σήμα έχω φουλ, το ίδιο και οι συνομιλητές μου. Το έχει πάθει κανένας άλλος? Υπάρχει κάποια λύση ή πάω για σερβις?
Link to comment
Share on other sites

αυτο ειναι χαρακτηριστικο της 1.6 αλλα αφου εχεις την 2.1 οπως λες..δεν ξερω τι μπορει να φταιει..εχεις βαλει xrecovery?

 

 

Sent from my iPod touch ξαπλα στον καναπε ή στο κρεβατι..

 

έχω βάλει xrecovery. Έσβησα τα stats της μπαταριας αλλα δεν άλλαξε κάτι. Έκανα και fix permissions αλλά τίποτα.

Έχεις καμιά άλλη ιδέα; Ευχαριστώ ε...

United we stand, divided we fall

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

έχω βάλει xrecovery. Έσβησα τα stats της μπαταριας αλλα δεν άλλαξε κάτι. Έκανα και fix permissions αλλά τίποτα.

Έχεις καμιά άλλη ιδέα; Ευχαριστώ ε...

 

Φιλε μου δυστυχως απο τοτε που εβαλα το xrecovery και γω δεν μπορουσα να το φορτισω κλειστο..ενω μεχρι τοτε φορτιζε κανονικα κλειστο.μεχρι που εβαλα τη froyo και απο τοτε ηρθε στα ισια του..οποτε δεν μπορω να σε βοηθησω..δυστυχως....

 

 

Sent from my iPod touch ξαπλα στον καναπε ή στο κρεβατι..

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδια να ρωτησω κατι...Υπάρχει τροπος οι εικονες και τα τραγουδια να αποθηκεύονται σε φακέλους?? Γιατι τωρα ενω τα ειχα σε φακέλους στο παλιο το κινητο τωρα ειναι χυμα... Ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia X10 mini και Xperia X10 mini pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...