Jump to content

Γιατί πουλάνε όλοι τα iPhone τους;


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

... Χωρις σχολια

 

Δηλαδή, δεν είναι πανάκριβο........ Right.... :X

 

Καλά και τα γερμανικα είναι νομίζεις πιο αξιόπιστα???

 

Επιτέλους!! Έχω βαρεθεί να μας χαϊδεύουν τ' αυτιά με τα γερμανικά αυτοκίνητα!! :mad:

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 202
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλά και τα γερμανικα είναι νομίζεις πιο αξιόπιστα???

 

:p ρε συ, βγαινουμε εκτος θεματος!

οχι δεν ειναι ουτε τα γερμανικα πλεον.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή, δεν είναι πανάκριβο........ Right.... :X

 

Η αναφορα τιμης ηταν το τελευταιο που προσεξα μεσα στο ποστ που εκανα παραθεση. Μην πιανεσαι μονο απο εκει εφοσον μπηκες στη διαδικασια και διαβασες ολοκληρο το quote και σχολιασες κιολας..

 

Ειναι πανακριβο. Ενταξει; Οι ανακριβειες του quoting δεν αλλαξαν ομως. Το "χωρις σχολια" σε αυτες πηγαινε.

Edited by eirhnh_k

Once you get a Mac, you never go back...

Retina MacBook Pro 13", iPhone 6, iPod touch 5th, iPad mini Retina...and the list goes on.

 

www.macspot.gr

Link to comment
Share on other sites

Για τα αυτοκινητα δεν εχω αποψη, αλλα για τα κινητα, ΝΑΙ!!! Apple, blackberry, Motorola...

 

Η rim ειναι καναδική οχι αμερικανικη.

 

Βλεπεις να πουλιουνται πολλα iphone για πολλους λογους.

1) Η γενική πεπείθηση ειναι οτι δεν χανουν την αξια τους οποτε πολλοι σε αναβαθμιση τα περνουν για να τα πουλήσουν. Ομως ουσιαστικα παρολο που παιζεις με πιο πολλα χρηματα σε ποσοστο χανεις περισσοτερα απο οτι με μια μεση συσκευή. Το καλο για τον πωλητη ειναι οτι η τιμη μενει σταθερη για πολυ περισσοτερο καιρο ενω σε αλλες μαρκες η τιμη πεφτει αμεσα αλλα σταθεροποιητε αργοτερα.

2) Πολλοι θελουν να δοκιμασουν και κατι αλλο. Απο την στιγμη που μπορει καποιος να πουλησει το iphone4 και να παρει καινουριο galaxy S2 "σουβλακι" ειναι να μην το κανει?

3) Περιπου το 15% των smartphone sales ειναι iphone οποτε ειναι λογικο να βλεπεις πολλα.

4) Τον καιρο που γραφτικε αυτο το post ηταν να βγει το 4s οποτε πολλοι εσπευσαν να δωσουν το 4αρι πριν παρει την κατιούσα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Και το μηλο ειναι Ηνωμενων Πολιτειων οχι αμερικανικο γενικα. Την ηπειρο εννοουσα που τη διαχωρισα απο τα ασιατικα.. ;)

 

Οπως το μεν ειναι Κορεας, το δε Ταιβαν, αλλα ολα ασιατικα με μια λεξη. :)

Once you get a Mac, you never go back...

Retina MacBook Pro 13", iPhone 6, iPod touch 5th, iPad mini Retina...and the list goes on.

 

www.macspot.gr

Link to comment
Share on other sites

2) Πολλοι θελουν να δοκιμασουν και κατι αλλο. Απο την στιγμη που μπορει καποιος να πουλησει το iphone4 και να παρει καινουριο galaxy S2 "σουβλακι" ειναι να μην το κανει?

Γιατί αναφέρεσαι σε μένα; :blink:

Link to comment
Share on other sites

Γιατί ίσος να καταλάβανε ότι βγαίνει πια από την μήτρα τις Apple δεν πουλάει μήπως η Γη γυρνάει αριστερόστροφα:happy: Η αλήθεια βρίσκεται πάντα στη μέση η σχεδόν:X ..Αλλη πουλάνε άλλη αγοράζουνε That's Life.. Τι βάζω;Τον πατέρα μου και τη μάνα μου βάζω, ρε μεγάλε!:lol::lol:
GIVE ME YOUR MIND AND I'M A OPEN IT,NAME A LAW AND I'VE ALREADY BROKEN IT,CAUSE I DON'T GIVE A FUCK ABOUT THE SYSTEM-----By_Fidel
Link to comment
Share on other sites

Σε μένα ο παππούς μου βάζει 2 φορές το χρόνο κάρτα και έχει ένα νοκια με πράσινη οθόνη ,τι σημαίνει Δλδ;

Άλλος θέλει να έχει μουρατο κινητο και άλλος μουρατη τηλ στο σπίτι .

Εγω που πάντα ήμουν νοκια buyer εδω και ενάμιση χρόνο έχω iphone4 ,είναι γρήγορο,jb,και πολυ ευχαριστημένος ,δεν είναι ψώνιο πάντως ,έχει πάνω ΑΠΟ 1000 γρατζουνιες γιατι δεν το προσέχω ,δεν μενδιαφερει βασικά,τώρα λέω να πάω σε android 4 με το Motorola RAZR.

Αλλα εδω στην Ελλάδα αν κλασει ο άλλος παρεξηγηται.

Η αλήθεια είναι ότι οι πρώτες απαντήσεις δώσανε νόημα στην ερώτηση γιατι όλοι πουλάνε τα iPhone .

 

 

---

I am here: http://maps.google.com/maps?ll=41.144447,23.905185

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΘΕΟΣ ΕΩΣ ΟΤΟΥ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΕΙΣ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ.
Link to comment
Share on other sites

σκεφτειτε οτι εχετε την δυνατοτητα να παρετε δωρεαν οποιοδηποτε κινητο με επιδοτηση απο ενα καταστημα κινητης τηλεφωνιας. εσεις το δικο σας τηλεφωνο που εχετε δεν θελετε να το πουλησετε? ποιο τηλεφωνο θα περνατε για να το πουλησετε ειδικα σφραγισμενο και να βγαλετε οσο το δυνατον περισσοτερα λευτα και να το πουλησετε οσο το δυνατον πιο αμεσα????

απαντηστε τι θα περνατε εσεις και θα δειτε γιατι πωλουνται τοοοσα πολλα iphone ειδικα σφραγισμενα.

σφραγισμενα 4s 16αρια απο 669 ευρο που εχουν πωλουνται 600 ευρο χωρις παζαρια.ποιο αλλο τηλεφωνο θα εχανε μονο 69 ευρο απο την αξια του?

iphone xs max ipad 6th gen
Link to comment
Share on other sites

ποιο αλλο τηλεφωνο θα εχανε μονο 69 ευρο απο την αξια του?

 

iphone4 καινουριο 589 -> μτχ 380 = 209(!)

galaxy sII καινουριο 479 -> μτχ 375 = 104€

iphone4s καινουριο 635 -> μτχ 550 = 85€

optimus 2x καινουριο 286(!) -> μτχ 230 = 56

htc desire s 330 -> μτχ 280 = 50

 

Οποτε απο οτι βλεπεις το iphone4s δεν ειναι η καλυτερη λυση αν παρεις τηλεφωνο και θες να το πουλησεις αμεσα μιας και χανεις 85€ ενω ο μεγαλυτερος χαμενος ειναι αυτος που εχει παρει το iphone4 μιας και χανει τα περισσοτερα. 209 ευρω wow!

Αρα η μεταπολιτική αξια ειναι μύθος....

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

iphone4 καινουριο 589 -> μτχ 380 = 209(!)

galaxy sII καινουριο 479 -> μτχ 375 = 104€

iphone4s καινουριο 635 -> μτχ 550 = 85€

optimus 2x καινουριο 286(!) -> μτχ 230 = 56

htc desire s 330 -> μτχ 280 = 50

 

Οποτε απο οτι βλεπεις το iphone4s δεν ειναι η καλυτερη λυση αν παρεις τηλεφωνο και θες να το πουλησεις αμεσα μιας και χανεις 85€ ενω ο μεγαλυτερος χαμενος ειναι αυτος που εχει παρει το iphone4 μιας και χανει τα περισσοτερα. 209 ευρω wow!

Αρα η μεταπολιτική αξια ειναι μύθος....

 

Δεν ισχύουν οι τιμές που λες.Το παιδι μιλάει για σφραγισμένο κινητο ότι χάνεις 70 ευρώ.Εγω το μόνο που έχω καταλάβει είναι ότι οι επιδοτήσεις για τα iPhone είναι πολύ μεγαλύτερες απο οποιοδήποτε αλλου κινητού, πολλοί φίλοι μου παιρνουν iPhone με επιδότηση και το πουλάνε αμέσως.Και το iPhone δεν χάνει την μεταπωλητικη του αξία γιατι η τιμη του παραμενει σταθερή(αν και διαφωνώ με αυτό) αλλα ένας που το Μάιο πήρε το LG Optimus 2x και έδωσε 500-550 ευρω τωρα θα το πουλήσει 200.Ενας που πήρε iPhone θα το πουλήσει τουλάχιστον 400 ευρω.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι μυθος η αξια μεταπωλησης παιδια! Με ολο το σεβασμο! Παρωχημενο κ αθλιο για τα σημερινα δεδομενα iPhone 3g, πωλειται στα 150€

 

Μονο αυτο σκεφτειτε ως παραδειγμα.. με 150€ παιρνεις πολυ καλυτερα κουτατα κινητα!

Once you get a Mac, you never go back...

Retina MacBook Pro 13", iPhone 6, iPod touch 5th, iPad mini Retina...and the list goes on.

 

www.macspot.gr

Link to comment
Share on other sites

iphone4 καινουριο 589 -> μτχ 380 = 209(!)

galaxy sII καινουριο 479 -> μτχ 375 = 104€

iphone4s καινουριο 635 -> μτχ 550 = 85€

optimus 2x καινουριο 286(!) -> μτχ 230 = 56

htc desire s 330 -> μτχ 280 = 50

 

Οποτε απο οτι βλεπεις το iphone4s δεν ειναι η καλυτερη λυση αν παρεις τηλεφωνο και θες να το πουλησεις αμεσα μιας και χανεις 85€ ενω ο μεγαλυτερος χαμενος ειναι αυτος που εχει παρει το iphone4 μιας και χανει τα περισσοτερα. 209 ευρω wow!

Αρα η μεταπολιτική αξια ειναι μύθος....

 

to galaxy εχει 599 ευρο. αν μιλας για παρεμποριο εκει δεν εχεις επιδοτηση. που τις βρηκες αυτες τις τιμες δεν ξερω. καλα για το optimus η διαφορα που λες ειναι κουφη εντελως. ποιος δεν θα εδινε 286 για κανινουργιο και να κολουσε σε 56 ευρο. μην λεμε οτι θελουμε. το ιδιο ισχυει και για το desire.

παρολαυτα εγω μιλαω για σφραγισμενα και οχι για μεταχειρισμενα,

 

Δεν ειναι μυθος η αξια μεταπωλησης παιδια! Με ολο το σεβασμο! Παρωχημενο κ αθλιο για τα σημερινα δεδομενα iPhone 3g, πωλειται στα 150€

 

Μονο αυτο σκεφτειτε ως παραδειγμα.. με 150€ παιρνεις πολυ καλυτερα κουτατα κινητα!

 

ακριβως. 3GS διετιας χωρις ιδιαιτερες γρατσουνιες μεσα σε θηκη απο την αρχη 240ευρο το εδωσε φιλος μου.

καινουργιο? 399 απο vodafone και cosmote αν θυμαμαι καλα.

προσωπικα δεν θα το αγοραζα αν και η κατασταση ηταν παρα πολυ καλη.

 

 

-Ομάδα Διαχείρισης- Μην κάνεις συνεχόμενα posts. Χρησιμοποίησε την τροποποίηση αν θέλεις να διορθώσεις κάτι ή την πολλαπλή παράθεση αν θέλεις να απαντήσεις σε περισσότερα από ένα άτομα.

Edited by navi55
iphone xs max ipad 6th gen
Link to comment
Share on other sites

ακριβως. 3GS διετιας χωρις ιδιαιτερες γρατσουνιες μεσα σε θηκη απο την αρχη 240ευρο το εδωσε φιλος μου.

καινουργιο? 399 απο vodafone και cosmote αν θυμαμαι καλα.

προσωπικα δεν θα το αγοραζα αν και η κατασταση ηταν παρα πολυ καλη.

 

Ουτε εγω! Δεν αξιζει! Ιδιαιτερα υψηλη τιμη! Ομως το οτι ειναι μυθος η αξια μεταπωλησης οπως ειπωθηκε, ειναι μυθος αν μη τι αλλο. Οποιος ασχοληθει θα το δει εμπρακτα...

Once you get a Mac, you never go back...

Retina MacBook Pro 13", iPhone 6, iPod touch 5th, iPad mini Retina...and the list goes on.

 

www.macspot.gr

Link to comment
Share on other sites

Δεν ισχύουν οι τιμές που λες.Το παιδι μιλάει για σφραγισμένο κινητο ότι χάνεις 70 ευρώ.Εγω το μόνο που έχω καταλάβει είναι ότι οι επιδοτήσεις για τα iPhone είναι πολύ μεγαλύτερες απο οποιοδήποτε αλλου κινητού, πολλοί φίλοι μου παιρνουν iPhone με επιδότηση και το πουλάνε αμέσως.Και το iPhone δεν χάνει την μεταπωλητικη του αξία γιατι η τιμη του παραμενει σταθερή(αν και διαφωνώ με αυτό) αλλα ένας που το Μάιο πήρε το LG Optimus 2x και έδωσε 500-550 ευρω τωρα θα το πουλήσει 200.Ενας που πήρε iPhone θα το πουλήσει τουλάχιστον 400 ευρω.

 

Δεν ισχύουν οι τιμές που λέω; το έψαξες ή έτσι απλά γράφεις; εγώ για να κάνω αυτό το post έκανα 20 λεπτά έρευνα στις τιμές. Optimus 2x αγόρασα τον μάιο και το πήρα 470 καινούριο με εγγύηση αντιπροσωπίας. Έχω και την απόδειξη αν θες. Ακόμα και με τιμές μαΐου αν θες:

Optimus 2x 470 -> 230 » 240

IPhone 4 659 -> 380 » 279

Πάλι χάνεις περισσότερα. Οπότε για ποια μεταπωλητήκη αξία μιλάς;

Η μεταχειρισμένες τιμές που δίνω είναι από αγγελίες και όχι μοναδικές. Οι τιμές καινούριων είναι ευρωπαϊκά τηλέφωνα σε ελληνικά καταστήματα που δέχονται και επιδοτήσεις. Δηλαδή έχουν κανονική εγγύηση. Το ότι κάποιος αγοράζει από μαγαζιά με 100% καπέλο στην τιμή επειδή διαφημίζονται δεν σημαίνει ότι δεν μπορείς να βρεις ακριβώς το ίδιο προϊόν και αλλού.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

H μεταπωλητικη αξια υπάρχει στο iPhone επειδη υπάρχει ζητηση για την συγκεκριμένη μάρκα. Το αν αξιζει τα λεφτα του ή οχι, ειναι θεμα υποκειμενικο. Και οσον αφορα τις πωλήσεις, γινεται γιατι πολυ απλα για iPhone δινουν 4-5 κατοσταρικα επιδοτηση ενω για οτιδηποε αλλο εκατο ευρω και πολλα ειναι. Λογικο ειναι αν καποιος εχει βαλει στο ματι ενα SG II να παρει iPhone να το πουλησει και να παει να αγορασει το SG II χωρις να βαλει δεκαρα τσακιστη απο την τσεπη του. Και εγω αυτο θα εκανα.

Φιλιππος

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Δεν ισχύουν οι τιμές που λέω; το έψαξες ή έτσι απλά γράφεις; εγώ για να κάνω αυτό το post έκανα 20 λεπτά έρευνα στις τιμές. Optimus 2x αγόρασα τον μάιο και το πήρα 470 καινούριο με εγγύηση αντιπροσωπίας. Έχω και την απόδειξη αν θες. Ακόμα και με τιμές μαΐου αν θες:

Optimus 2x 470 -> 230 » 240

IPhone 4 659 -> 380 » 279

Πάλι χάνεις περισσότερα. Οπότε για ποια μεταπωλητήκη αξία μιλάς;

Η μεταχειρισμένες τιμές που δίνω είναι από αγγελίες και όχι μοναδικές. Οι τιμές καινούριων είναι ευρωπαϊκά τηλέφωνα σε ελληνικά καταστήματα που δέχονται και επιδοτήσεις. Δηλαδή έχουν κανονική εγγύηση. Το ότι κάποιος αγοράζει από μαγαζιά με 100% καπέλο στην τιμή επειδή διαφημίζονται δεν σημαίνει ότι δεν μπορείς να βρεις ακριβώς το ίδιο προϊόν και αλλού.

 

Το 4s πχ κάνει 670 ευρώ,το 4 κάνει 550 ευρώ τωρα αν κάποιο μαγαζι στο σκρουτζ εχει άλλες τιμές δεν το γνωρίζω, αλλα ας κοιτάμε τι παίζει στα μεγάλα καταστήματα.Το iPhone 4 8gb πωλείται σφραγισμένο 440-480 ευρω γενικά σε αγγελίες τωρα αν κάποιος το πουλάει 300πχ επειδη έτσι του ήρθε δεν θα θεωρήσω αυτή για τιμη μεταχειρισμενου.Το 4s σφραγισμένο πωλείται απο 570-610.Καλως ή κακώς η αρχική του τιμη διατηρείται σε υψηλά επίπεδα(ακόμα και 6 μήνες μετα την κυκλοφορία του την ίδια τιμη εχει) και είναι απο αυτούς που πιστεύουν ότι δεν αξίζει τα λεφτα του(400-450 ευρω θα τα άξιζε) όπως και αλλα κινητα σε αυτη την τιμή.

Link to comment
Share on other sites

Μολις σου απεδειξα στο απο πανω post οτι η καραμέλα τις μεταπωλητικης αξιας ειναι μυθος.... Εγω προτεινω να ΜΗΝ κοιταμε τι παιζει στα μεγαλα μαγαζια γιατι μας κλεβουν... Οπως σου ειπα και πιο πανω η τιμη μεταχειρισμενου δεν ειναι μοναδικη. Διλαδη το 380 και οχι 300 που γραφεις εσυ το ειχαν 2-3. Εσυ αν θες αγορασε απο αυτον που το δινει 450. Το Iphone 4s εχει πολυ λιγοτερο στην αγορα και οχι 6 μηνες εκτος και αν βγηκε τον ιουλιο.

Για να δουμε αν συμφερει καποιον να το κανει με επιδοτηση.

iphone 4s

Vodafon

Εκπτωση αντι παγιου 45->40 + 1 παγιο δωρο

24μηνες συμβολαιο 339 απο 635 "κερδος" 296

24χ5 *23% = 147 => 296-147-40=109Ε επιδοτηση συσκευης.

Ας δουμε με μια αλλη συσκευη που πουλιεται σαν ζεστο ψωμακι απο voda.

xperia neo V

24 μηνες συμβολαιο 11 απο 199. "κερδος" 188

24χ5 *23% = 120 => 188-120-40 = 28ε επιδοτηση pf :P

Παρομοιο και σε αλλα τηλεφωνα αρα συμφερει να αγορασεις iphone 4s απο voda με επιδοτηση και να το πουλησεις ομως εχεις 24μηνη δεσμευση και 45αρα καθε μηνα.

wind

εκπτωση αντι παγιου 100->82

iphone 4s απο 635 -> 0 :)

24 x18 x 23% = 531 => 635 - 531 = 104E επιδοτηση

Με μια γρηγορη ματια βλεπουμε οτι μονο σε iphone 0νιζετε η αξια οποτε αυτο συμφερει

Οποτε αν θες να "εξαργυρωσεις" επιδοτηση συμφερει μονο με iphone4s σε 24μηνο συμβολαιο και η τιμη που θα το δωσεις να ειναι πανω απο 530-540E

Edited by orlox
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

@ Orlox

Η σύγκρισή σου δεν είναι σωστή.

Κάποιος που αγόρασε το Iphone 4 πριν από 16 μήνες, σήμερα το πουλάει πάνω από 300 ευρώ.

Κάποιος με ένα 16 μηνών android (ας υποθέσουμε ότι ήταν κάποιο κορυφαίο, πχ desire ) πόσο πουλιέται σήμερα?

Εσύ συγκρίνεις την τιμή ενός optimus 2x , χωρίς να υπολογίζεις την ηλικία της συσκευής, που σίγουρα είναι λίγων μηνών, όχι περισσότερο.

 

Στις αγγελίες όμως βλέπεις Iphone4 που αγοράστηκαν και το 2010...

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Φιλε orlox αντι να μπαινεις σε πολυπλοκοτητες μαθηματικων σκεψεων κανε κατι απλουστερο.

 

Ψαξε να αγορασεις ενα iphone 3g του 2008 με "αναπηρο" σημερα hw και παρωχημενο sw, και πες μου παρακαλω σε τι τιμη θα το βρεις. Εαν θεωρεις τα 150-180€ που εχει, τιμη καλη για την παλαιοτητα του και το τι προσφερει, ναι ειναι μυθος η καραμελα μεταπωλησης.

 

Γιατι με αυτα τα λεφτα σημερα, αγοραζεις κουτατα android που κανουν τα 100πλασια.

Once you get a Mac, you never go back...

Retina MacBook Pro 13", iPhone 6, iPod touch 5th, iPad mini Retina...and the list goes on.

 

www.macspot.gr

Link to comment
Share on other sites

η αληθεια ειναι πως θελω καποια στιγμη να παρω το πρωτο iphone (2007) για λογους συλλεκτικους

 

εκτος του οτι σπανια το βρισκεις σε αγγελιες πια, πρεπει ακομα να κανει γυρω στα 110-150 ευρω

εικαζω πως αυτη η συσκευη θα γινει καρα-συλλεκτικη σε λιγο καιρο

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

η αληθεια ειναι πως θελω καποια στιγμη να παρω το πρωτο iphone (2007) για λογους συλλεκτικους

 

εκτος του οτι σπανια το βρισκεις σε αγγελιες πια, πρεπει ακομα να κανει γυρω στα 110-150 ευρω

εικαζω πως αυτη η συσκευη θα γινει καρα-συλλεκτικη σε λιγο καιρο

 

Τοσο εχει Βασιλη. Βρισκεις λιγα, κι οσα βρεις ειναι με τιμη εξωφρενικη.

Once you get a Mac, you never go back...

Retina MacBook Pro 13", iPhone 6, iPod touch 5th, iPad mini Retina...and the list goes on.

 

www.macspot.gr

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά μην τρελαίνεστε. Υπάρχουν πολλά κινητά εκείνης της εποχής που κρατάνε την τιμή τους. Πχ, n96 του 2008 150Ε, htc hd2 2009 200E. Μην κάνω μαθηματικά πάλι καλύτερη μεταπώληση από το τότε iPhone.

Και το hd2 αν ασχοληθείς μαζί του ακόμα είναι τηλεφωναρα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά μην τρελαίνεστε. Υπάρχουν πολλά κινητά εκείνης της εποχής που κρατάνε την τιμή τους. Πχ, n96 του 2008 150Ε, htc hd2 2009 200E. Μην κάνω μαθηματικά πάλι καλύτερη μεταπώληση από το τότε iPhone.

Και το hd2 αν ασχοληθείς μαζί του ακόμα είναι τηλεφωναρα

Το hd2 είναι μια περίπτωση μοναδική. Δεν είναι η τηλεφωνάρα, απλά κάποιοι ασχολήθηκαν και έκαναν port 15 λειτουργικά. (αυτό δεν έχει να κάνει με το πόσο καλό είναι το hd2, όχι ότι δεν είναι καλό, μην παρεξηγηθώ).

Τώρα, όποιος δώσει 150 ευρώ για το Ν96 σήμερα.....τι να πώ....

Πάντως, μόνο το hd2 κρατάει μια αξιοπρεπή τιμή, γύρω στα 200 ευρώ και αυτό για το λόγο που σου είπα.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Έπρεπε να υπάρχει ψήφος που να λεει,γιατι θα τους ρωτήσω γιατι πουλάω το Iphone μου?

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...