Jump to content

[Επίσημο] Samsung Wave (S8500)


andreas_ku990
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

η μπαταρια κραταει το ιδιο με πριν.

 

Ρε παιδια βοηθηστε λίγο .Εχω ανεβασει 2 φορες το αρχειο αλλα το Multiupload εχει μεινει στο '' initializing upload '' .... Ti εχω κάνει λάθος. .?????

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

η μπαταρια κραταει το ιδιο με πριν.

 

Ρε παιδια βοηθηστε λίγο .Εχω ανεβασει 2 φορες το αρχειο αλλα το Multiupload εχει μεινει στο '' initializing upload '' .... Ti εχω κάνει λάθος. .?????

 

Μήπως κλείσανε τους server λόγω του ότι έκλεισε το megaupload. Διάβασα κάπου ότι αρκετά τέτοια site όπως το rapidshare έκλεισε τους server.

Link to comment
Share on other sites

το rapishare λειτουργει κανονικά, πριν λίγο κατέβαζα

δοκιμασε να το ανεβάσεις εκει...

αν και ρε παιδιά, στο http://www.sammobile.com θα τα βρείτε όλα με ελάχιστο ψάξιμο....

Αποστόλης

Galaxy Nexus [Zmod 5.1.1] [TWRP recovery] [ Lucky-K kernel ]

Nexus 7 LTE [stock 6.0.1] [TWRP recovery]

Nexus 6p [stock AOSP][TWRP recovery][franco kernel]

Link to comment
Share on other sites

Τελικά δεν άντεξα κι εγώ. Πέρασα την Ισπανική έκδοση με Multiloader.

Πιο όμορφο; Ναι. Πιο εύχρηστο; Δεν ξέρω ακόμη.. ίσως επειδή έχω συνηθίσει το παλιό. Εγώ πάντως το έχω αποφασίσει. Ποτέ ξανά Samsung...

 

@ σε αυτούς που έχουν βάλει το 2.0

1. όταν θέλουμε να ξεκλειδώσουμε το τηλέφωνο, για να φωτίσει η οθόνη, εκτός από το πλαϊνό κουμπί, δεν έχει άλλο τρόπο;; (στο 1.2 είχα ρυθμίσει να γίνεται και με το δεξί πλήκτρο).

2. πως αφαιρούμε τις κενές σελίδες (οθόνες) που υπάρχουν;

Edited by nkar72
Link to comment
Share on other sites

 

Αν είναι δυνατόν έχει πάρει το Bada 2.0 η "Μακεδονία":lol::p και εμείς ακόμα:wacko::(:mad:

ΦΤΑΙΕΙ, που είμαστε αυτοί που είμαστε. Και που δεν θ' αλλάξουμε ποτέ.
Link to comment
Share on other sites

Τελικά δεν άντεξα κι εγώ. Πέρασα την Ισπανική έκδοση με Multiloader.

Πιο όμορφο; Ναι. Πιο εύχρηστο; Δεν ξέρω ακόμη.. ίσως επειδή έχω συνηθίσει το παλιό. Εγώ πάντως το έχω αποφασίσει. Ποτέ ξανά Samsung...

 

@ σε αυτούς που έχουν βάλει το 2.0

1. όταν θέλουμε να ξεκλειδώσουμε το τηλέφωνο, για να φωτίσει η οθόνη, εκτός από το πλαϊνό κουμπί, δεν έχει άλλο τρόπο;; (στο 1.2 είχα ρυθμίσει να γίνεται και με το δεξί πλήκτρο).

2. πως αφαιρούμε τις κενές σελίδες (οθόνες) που υπάρχουν;

συνήθεια θελει , για το κλειδωμα δεν ξερω ..δεν τοχα και στο παλιο ετσι γιατι ξεκλειδωνε μονο του στην τσεπη...αλλά για να βγαλεις οθονιές κανεις pinch zoom στην αρχικη οθονη και τις βγαζεις...πολυ καλυτερο απο πριν..

Link to comment
Share on other sites

μετα απο 5 με 6 προσπαθειες καταφερα επιτελους και περασα το bada 2 το ισπανικό μέσω multiloader. για να δουμε.. καλο ειναι να το κανω preconfig σε EUR λογικα έτσι ?

Ό,τι κλειδώνει, ξεκλειδώνει.

Επαναφορά ΙΜΕΙ σε android.

Link to comment
Share on other sites

μετα απο 5 με 6 προσπαθειες καταφερα επιτελους και περασα το bada 2 το ισπανικό μέσω multiloader. για να δουμε.. καλο ειναι να το κανω preconfig σε EUR λογικα έτσι ?

 

Και έτσι να το αφήσεις έχει ελληνικά. Όπως θες και σ'αρέσει. Πες μας και εσύ εντυπώσεις.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχω μπερδευτει με τοσες πληροφοριες.

Βαρεθηκα να περιμενω να βγει το ελληνικο, μηπως μπορει καποιος να μου πει τα βηματα να περασω το 2.0???

 

Κατι ακομα, φωτογογραφιες,ndrive κλπ. θα χαθουν?? επειδη συγκεκριμενα το ndrive το χρειαζομαι καθημερινα...

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχω μπερδευτει με τοσες πληροφοριες.

Βαρεθηκα να περιμενω να βγει το ελληνικο, μηπως μπορει καποιος να μου πει τα βηματα να περασω το 2.0???

 

Κατι ακομα, φωτογογραφιες,ndrive κλπ. θα χαθουν?? επειδη συγκεκριμενα το ndrive το χρειαζομαι καθημερινα...

 

Θα χαθουνε σιγουρα ομως το θεμα ειναι πως θα γινει να κρατησουμε τουλαχιστον το ndrive υποθετοντας οτι δεν ειναι free πια στο market

Link to comment
Share on other sites

Μπόρεσε κανείς να δημιουργήσει φάκελο τόσο στην αρχική οθόνη όσο και στο μενού εφαρμογών? Πατάω για νέο φάκελο και μετά δεν τον κρατάει...
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια ! Σαν παιδακι που ειμαι και εγω , θελω την καινουρια εκδοση μπαντα 2 αλλα πως? αυτο το Multiloader, τι ειναι ? Για να δωκιμασω και εγω να περασω την νεα εκδοση απο το ισπανικο σιτε ?
Link to comment
Share on other sites

Θα χαθουνε σιγουρα ομως το θεμα ειναι πως θα γινει να κρατησουμε τουλαχιστον το ndrive υποθετοντας οτι δεν ειναι free πια στο market

 

εγω περασα την 2.0 στο s8530 κανονικα μεσω kies και μπορεσα κ βρηκα καποιες απο τις εφαρμογες μου στον λογαριασμο μου στο samsung apps..τις ξαναεγκαταστησα αλλά οχι ολες!μπορεσα και ξαναεγκατεστησα parcel panic k battle froggin 2(οπου ειναι επι πληρωμη τωρα, ενω οταν τοχα παρει ηταν τζαμπα), ενώ fruit ninja δεν μου το ειχε και οταν το εψαξα στο samsung apps μουπε οτι δεν υποστηριζετε για την εκδοση μου...

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να βάλεις κάτι μέσα στο φάκελο (μενού, εφαρμογή, επαφή...)

 

Thanks.........

 

Εμένα μου εμφανίζει ειδοποίησεις στο Samsung Apps στο κινητό αλλά όταν μπαίνω δεν τις εμφανίζει... Τι γίνεται?

 

:!: Από Ομάδα Διαχείρισης

Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνύματος.

Edited by sakiss
Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου εμφανίζει ειδοποίησεις στο Samsung Apps στο κινητό αλλά όταν μπαίνω δεν τις εμφανίζει... Τι γίνεται?

 

Αυτό το κάνει από τις πρώτες beta εκδόσεις. Δεν κατάφερα να κάνω ποτέ τίποτε.

Νομίζω ότι ενημερώνει για αναβαθμίσεις ακόμη και για apps που έχεις απεγκαταστήσει στο μεταξύ.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το κάνει από τις πρώτες beta εκδόσεις. Δεν κατάφερα να κάνω ποτέ τίποτε.

Νομίζω ότι ενημερώνει για αναβαθμίσεις ακόμη και για apps που έχεις απεγκαταστήσει στο μεταξύ.

 

Εμένα αυτό μου το κάνει και έχω 1.2

Link to comment
Share on other sites

Παιδια πηγα να κανω την αναβαθμιση και μου εβγαλε error σε ενα ενα αρχειο και τωρα δεν μπορω να περασω τιποτα,το κινητο οταν το ανοιγω κολλαει στο

samsung wave και δεν κανει τιποτα,καμια ιδεα;

Link to comment
Share on other sites

Ξανακάνε την αναβάθμιση από την αρχή

 

Την ξαναεκανα,προσπαθησα να περασω και αλλες custom και την γνησια αλλα τιποτα.Σταματαει στο ιδιο το αρχειο παντα,με error.

Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποίησε την 5.65.

Τα settings όπως στη συνημμένη εικόνα.

 

Nα εισαι καλα ρε φιλε και πανω που αρχισα να πιστευω οτι θα μεινω χωρις τηλ.Σε ευχαριστω παρα πολυ!:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...