Jump to content

[Επίσημο] Samsung Wave (S8500)


andreas_ku990
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τι κάνει ακριβώς αυτό το snap n go?Επίσης ζητάει κάποιο αρχείο να τρέξουμε στον υπολογιστή, που το βρίσκουμε αυτό?Κάποιες οδηγίες?
Xiaomi Mi Mix 3
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τι κάνει ακριβώς αυτό το snap n go?Επίσης ζητάει κάποιο αρχείο να τρέξουμε στον υπολογιστή, που το βρίσκουμε αυτό?Κάποιες οδηγίες?

 

Όταν ανοίξεις το app από το wave σου λέει τι να κάνεις !

http://farm3.static.flickr.com/2691/4355497255_7c56e0d919_m.jpg
Link to comment
Share on other sites

Τι κάνει ακριβώς αυτό το snap n go?Επίσης ζητάει κάποιο αρχείο να τρέξουμε στον υπολογιστή, που το βρίσκουμε αυτό?Κάποιες οδηγίες?

 

με την εφαρμογη αυτη μπορεις ευκολα να ανταλαξεις αρχεια με τον υπολογιστη σου απλως στοχευοντας με την καμερα και ενω εισαι συνδεμενος μεσω wifi με το pc στο ιδιο δυκτιο

 

για να το κανεις αυτο πρεπει να εγκαταστησεις ενα προγραμματακι στον υπ σου. Το setup θ το βρεις στη μνημη συσκευης . Ειναι το αρχειο sng_setup.exe. το περνας στον υπ σου και το τρεχεις

Link to comment
Share on other sites

Οκ παιδιά!Το έφτιαξα και προς το παρόν δοκίμασα και πήρα αρχεία απο το pc!!Φανταστικό πρόγραμμα!!Γίνεται το αντίθετο, δηλαδή να στείλω απο το wave στο pc?
Xiaomi Mi Mix 3
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα

 

Στο kies οταν πατατε αναβαθμιση υλικολογισμικου, σας βγαζει το εξης:

 

Τρεχουσα εκδοση: S8500XXJH3/S8500OXCJH1

Δεν ειναι δυνατη η ενημερωση αυτης της εκοσης της συσκευης. ???

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα

 

Στο kies οταν πατατε αναβαθμιση υλικολογισμικου, σας βγαζει το εξης:

 

Τρεχουσα εκδοση: S8500XXJH3/S8500OXCJH1

Δεν ειναι δυνατη η ενημερωση αυτης της εκοσης της συσκευης. ???

 

Δεν υπάρχει νεώτερη έκδοση φίλε μου και αναμένουμε, εκτός και αν έχει βγεί και εγω κοιμάμαι..

Xiaomi Mi Mix 3
Link to comment
Share on other sites

Έχει βγει και είναι η bada 1.0.2 και από στιγμή σε στιγμή περιμένουμε την bada 1.2 ....

Μήπως το wave σου το έχεις αγορασμένο από την voda και δεν σε αφήνει να το αναβαθμίσεις;

Sony Ericcson K550i

Samsung Wave S8500

LG NEXUS 4 E960 (16gb)

And it goes talking (και πάει λέγοντας) :p

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, Πώς απενεργοπειουμε την Καθημερινη Ενημερωση ? Τρεχει συνεχεια καθε μερα το πρωι και δεν θέλω. Ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Βρήκα αυτό το site που λέει ότι κάνει συγχρονισμό του ημερολογίου, επαφών, σημειώσεων και εργασιών. Μήπως γνωρίζει κάποιος αν είναι αξιόπιστο για προχωρήσω ή θα γίνουν όλα τα δεδομένα μου στο outlook σαλάτα.

http://www.memotoo.com/index.php?lang=el&rub=infoSyncML

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, Πώς απενεργοπειουμε την Καθημερινη Ενημερωση ? Τρεχει συνεχεια καθε μερα το πρωι και δεν θέλω. Ευχαριστω

 

Σου ανοίγει μετά το ξυπνητήρι;

Αν ναι τότε στο ξυπνητήρι μπες μέσα στις ρυθμίσεις του και απενεργοποιησέ το ορισμός ως καθημερινή

Sony Ericcson K550i

Samsung Wave S8500

LG NEXUS 4 E960 (16gb)

And it goes talking (και πάει λέγοντας) :p

Link to comment
Share on other sites

Σου ανοίγει μετά το ξυπνητήρι;

Αν ναι τότε στο ξυπνητήρι μπες μέσα στις ρυθμίσεις του και απενεργοποιησέ το ορισμός ως καθημερινή

 

αληθεια τι ακριβως κανει αυτη η επιλογη;;

Link to comment
Share on other sites

αληθεια τι ακριβως κανει αυτη η επιλογη;;

 

Αν την έχεις ενεργοποιημένη σου ανοίγει το daily briefing αφού χτυπήσει το ξυπνητήρι...

Sony Ericcson K550i

Samsung Wave S8500

LG NEXUS 4 E960 (16gb)

And it goes talking (και πάει λέγοντας) :p

Link to comment
Share on other sites

Αλλο ένα "κακό" που θα ήθελα να διορθωθεί σε κάποια αναβάθμιση είναι ότι, όταν θελήσεις να κάνεις μία ομαδική αποστολή sms δε μπορείς παρά μόνο ανα 10άδες!!:mad:

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι αρκετα?γνωριζουμε τι κανουν αλλες συσκευες?απο περιεργεια ρωταω..δεν την εχω χρησιμοποιησει ποτε..

Αλλο ένα "κακό" που θα ήθελα να διορθωθεί σε κάποια αναβάθμιση είναι ότι, όταν θελήσεις να κάνεις μία ομαδική αποστολή sms δε μπορείς παρά μόνο ανα 10άδες!!:mad:
Edited by spirospatra
Link to comment
Share on other sites

η αναβολή στο ξυπνητήρι σας δουλευει καλα?

αφου πατήσω αναβολή όταν ξαναχτυπησει ακομα και αν του πατησω διακοπη συνεχιζει

να επενεργει σαν αναβολη...μεχρι την 3η φορα οπου κλεινει...κανω κατι λάθος?

Link to comment
Share on other sites

Τι θα γίνει ρε παιδιά με αυτήν την 1.2 ... Θα μας τη δώσουν ποτέ επίσημα ??? Τον φάγαμε το Νοέμβρη ..
Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι αρκετα?γνωριζουμε τι κανουν αλλες συσκευες?απο περιεργεια ρωταω..δεν την εχω χρησιμοποιησει ποτε..

 

Σε ΝΟΚΙΑ πάντως "φορτώνει" όσες θέλεις!

Ειναι αρκετα εκνευριστηκό θα έλεγα γιατί οταν εχεις δημιουργήσει μια ομάδα με 48 ας πούμε επαφές, ενω στο ΝΟΚΙΑ (s60v3 επί του παραδείγματος) "τσεκάρεις" την ομάδα που έχεις δημιουργήσει και αυτό κανει την επιλογή-αποστολή μόνο του, εδώ πρέπει να ανοίξεις την ομάδα και να αρχίσεις να τσεκάρεις ενα-ενα τα μέλη-επαφές να γίνει η καταχώρηση-αποστολή και μετα αντε ξανά τα ιδια....

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Τι θα γίνει ρε παιδιά με αυτήν την 1.2 ... Θα μας τη δώσουν ποτέ επίσημα ??? Τον φάγαμε το Νοέμβρη ..

 

Έχει ακουστεί για 25 Νοέμβρη οπότε υπομονή μέχρι αύριο :) Από την άλλη μπορεί να είναι και ράδιο αρβύλα...

Link to comment
Share on other sites

Σου ανοίγει μετά το ξυπνητήρι;

Αν ναι τότε στο ξυπνητήρι μπες μέσα στις ρυθμίσεις του και απενεργοποιησέ το ορισμός ως καθημερινή

 

Ευχαριστω, αυτο ηταν.

Link to comment
Share on other sites

πάντως έχει ενδιαφέρουσοντα νεα πράγματα,διαβάζοντας review από forums.

αντε να δούμε!!

Έχει ακουστεί για 25 Νοέμβρη οπότε υπομονή μέχρι αύριο :) Από την άλλη μπορεί να είναι και ράδιο αρβύλα...
Link to comment
Share on other sites

 

καλά "αυτά" τα ξέραμε. Ξέρουμε επίσης πως αλλάζουν κάθε 3 και λίγο αυτά που λένε για το Bada. Εγώ δεν πιστεύω τίποτα.

 

Για ακόμη ένα-δύο χρόνια, και να μην κάνουν τίποτα άλλο (εκτός από την bada 1.2 και το voip/sip πρόγραμμα που λενε πως θα κάνουν) εμένα με καλύπτει το τηλέφωνο.

http://farm3.static.flickr.com/2691/4355497255_7c56e0d919_m.jpg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...