Jump to content

[Επίσημο] Samsung Wave (S8500)


andreas_ku990
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

τα κάνω όλα μια χαρά όπως μου είπες αλλά κάθε φορά που ξανατρέχω τους drivers μου βγάζει κάποιο σφάλμα..έχω απελπιστεί..να δοκιμάσω σε άλλο pc ίσως ή δεν έχει σχέση αυτό?

 

Και σε μενα είχε το ίδιο πρόβλημα σε ένα netbook με win xp.

To δοκίμασα σε άλλον υπολογιστή με win 7 και συνδεόταν κανονικά.

 

Δεν φταίνε τα xp πάντως γιατί σε άλλους υπολογιστές με xp συνδέονταν.

Άρα είναι θέμα προβλήματος του υπολογιστή.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

τα κάνω όλα μια χαρά όπως μου είπες αλλά κάθε φορά που ξανατρέχω τους drivers μου βγάζει κάποιο σφάλμα..έχω απελπιστεί..να δοκιμάσω σε άλλο pc ίσως ή δεν έχει σχέση αυτό?

 

Για δοκιμασε απο το ΚΙΕΣ, εργαλεια - εγκατασταση προγραμματος εκκινησης.

Link to comment
Share on other sites

τα κάνω όλα μια χαρά όπως μου είπες αλλά κάθε φορά που ξανατρέχω τους drivers μου βγάζει κάποιο σφάλμα..έχω απελπιστεί..να δοκιμάσω σε άλλο pc ίσως ή δεν έχει σχέση αυτό?

 

μήπως έχεις win 64bit?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα

αγορασα και εγω το S8500 πριν 3 εβδομαδες περιπου αλλα αντιμετωπιζω προβλημα με την μπαταρια....

Αν κανω μια κληση διαρκειας 5-7 λεπτα μου πεφτει μια γραμμη απο τις 5 ενω μολις το εχω βγαλει απο την φορτιση. Αν το αφησω στη συνεχεια χωρις να κανω τιποτα απολυτως οι γραμμες μειωνονται. Εχω μειωσει την φωτεινοτητα στο 3 και δεν εχω κανενα widget να τρεχει.

Μηπως γνωριζει κανεις τι μπορει να συμβαινει προκειμενου να αποφυγω το σερβις?

μηπως υπαρχει καποιος ιδιαιτερος τροπος φορτισης?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα

αγορασα και εγω το S8500 πριν 3 εβδομαδες περιπου αλλα αντιμετωπιζω προβλημα με την μπαταρια....

Αν κανω μια κληση διαρκειας 5-7 λεπτα μου πεφτει μια γραμμη απο τις 5 ενω μολις το εχω βγαλει απο την φορτιση. Αν το αφησω στη συνεχεια χωρις να κανω τιποτα απολυτως οι γραμμες μειωνονται. Εχω μειωσει την φωτεινοτητα στο 3 και δεν εχω κανενα widget να τρεχει.

Μηπως γνωριζει κανεις τι μπορει να συμβαινει προκειμενου να αποφυγω το σερβις?

μηπως υπαρχει καποιος ιδιαιτερος τροπος φορτισης?

 

Πήγαινε το γρήγορα στο service για να μην ταλαιπωρείσαι άδικα. Το δικό μου με πολλά τηλεφωνήματα bluetooth (1 ώρα τουλάχιστον ), ένα δεκάλεπτο wifi ημερησίως, 2g όμως μου κρατάει 3 - 4 μέρες!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα

αγορασα και εγω το S8500 πριν 3 εβδομαδες περιπου αλλα αντιμετωπιζω προβλημα με την μπαταρια....

Αν κανω μια κληση διαρκειας 5-7 λεπτα μου πεφτει μια γραμμη απο τις 5 ενω μολις το εχω βγαλει απο την φορτιση. Αν το αφησω στη συνεχεια χωρις να κανω τιποτα απολυτως οι γραμμες μειωνονται. Εχω μειωσει την φωτεινοτητα στο 3 και δεν εχω κανενα widget να τρεχει.

Μηπως γνωριζει κανεις τι μπορει να συμβαινει προκειμενου να αποφυγω το σερβις?

μηπως υπαρχει καποιος ιδιαιτερος τροπος φορτισης?

 

Αν η μπαταρία σου κρατάει 2-3 μέρες, είναι μια χαρά το κινητό σου μιας και τόσο περίπου κρατάει σε όλους. Αν κρατάει λιγότερο από 2 μέρες, κοίτα στις ρυθμίσεις μήπως έχεις ενεργοποίημενο τον αισθητήρα GPS. Έχει αναφερθεί ότι η μπαταρία των branded Wave (Vodafone, Cosmote) κρατάει περίπου 1 μέρα λιγότερο από το συνηθισμένο.

http://s4.postimg.org/kul22odml/420x150.jpg
Link to comment
Share on other sites

τελικά κάποιος κάτι για την αναβάθμηση??

 

Δοκίμασε σε άλλο υπολογιστή, κατά προτίμηση με XP.

[sIGPIC][/sIGPIC]

dum spiro, spero...

Link to comment
Share on other sites

OMG!!!!!!!!!!!!!!!!!! Samsung Paid Apps τώρα και στην Ελλάδα!! Έχω πάθει κοκομπλόκ. Το βλέπω τώρα στο κινητό μου! Κεραυνός εν αιθρία! Ηρεμώ και ξαναγράφω σε λίγο!!!
Link to comment
Share on other sites

παιδια πραγματι βγηκαν οι επι πληρωμη εφαρμογες!!! μπραβο σαμμυ! επισης εμενα μ βγηκε νεα εκδοση facebook για δευτερη φορα και αυτη δεν ειχε κανενα πρπβλημα, και εχει και chat! βλεπω βελτιωσεις συνεχως!
Link to comment
Share on other sites

Καλά πρέπει να είναι άλλη μία τρομερή αναβάθμιση της Samsung μετά την τρομερή επιτυχία του Facebook app. Απλά φαίνονται τα paid apps, πάω να κάνω sign in και μου λέει ότι ο λογαριασμός μου δε μπορεί να συνδεθεί για τη συγκεκριμένη χώρα (χωρίς να δηλώνουν ποιά χώρα). Θα συνεχίσω να παίζω μπας και θέλει τίποτα άλλο.
Link to comment
Share on other sites

παιδια πραγματι βγηκαν οι επι πληρωμη εφαρμογες!!! μπραβο σαμμυ! επισης εμενα μ βγηκε νεα εκδοση facebook για δευτερη φορα και αυτη δεν ειχε κανενα πρπβλημα, και εχει και chat! βλεπω βελτιωσεις συνεχως!

 

Δοκίμασε να αγοράσεις μία. Σου ζητάει να συνδεθείς. Μπορείς να το κάνεις;

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους ρε μάγκες, ανοίξανε οι paid εφαρμογές. Και πάνω που είχα αρχήσει να απογοητεύομαι!!! Λογικά θα το φτιάξουν σύντομα και θα μπορούμε να συνδεθούμε κανονικά και να πληρώσουμε!!! :D
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια τι πανικος ειναι αυτος σημερα ??οποιοι μπορουν να βρουν καλες εφαρμογες ας τις ποσταρουν,γιατι επεσε πολυ πραμα μαζεμενο!!!

εχω την εντυπωση οτι το samsung app απο το κινητο εγινε πιο γρηγορο κ ειναι κ ελληνικα!!;)

Samsung wave 8500---Huawei IDEOS X5---Alcatel 997D---LG G2---ASUS Zenfone 2---OnePlus 3---Xiaomi redmi note 6 pro---Pocophone f1---Xiaomi mi 9 S---Xiaomi mi 9T pro---Xiaomi mi 10 T---Realme GT Neo 2---Motorola edge 30 fusion...

🆒

Link to comment
Share on other sites

Όντως πιο γρήγορο και Ελληνικά. Το πρόβλημα με τον λογαριασμό το είδα και εγώ βγάζει σφάλμα δικτύου αλλά πιστεύω να φτιάξει σύντομα, θα μπήκαν όλοι φαίνεται. Στον υπολογιστή όμως μέσω του Kies συνδέεται κανονικά με τον λογαριασμό σου και μπορείς να προσθέσεις στοιχεία σου καθώς και πιστωτική κάρτα για να αγοράζεις όποια θες αμέσως. Για το facebook εμένα δεν έβγαλε κάποια καινούργια ενημέρωση πέραν της προηγούμενης.
~In search of my talent~
Link to comment
Share on other sites

Όντως πιο γρήγορο και Ελληνικά. Το πρόβλημα με τον λογαριασμό το είδα και εγώ βγάζει σφάλμα δικτύου αλλά πιστεύω να φτιάξει σύντομα, θα μπήκαν όλοι φαίνεται. Στον υπολογιστή όμως μέσω του Kies συνδέεται κανονικά με τον λογαριασμό σου και μπορείς να προσθέσεις στοιχεία σου καθώς και πιστωτική κάρτα για να αγοράζεις όποια θες αμέσως. Για το facebook εμένα δεν έβγαλε κάποια καινούργια ενημέρωση πέραν της προηγούμενης.

 

εμενα μου εβγαλε εφαρμογη για το fb κ προστεθηκε το chat κ νομιζω εγινε κ πιο γρηγορο!

ποσταρετε κανενα παιχνιδι παιδια με χρεωση να αρχισουμε να πληρωνουμε..:lol::lol:

Samsung wave 8500---Huawei IDEOS X5---Alcatel 997D---LG G2---ASUS Zenfone 2---OnePlus 3---Xiaomi redmi note 6 pro---Pocophone f1---Xiaomi mi 9 S---Xiaomi mi 9T pro---Xiaomi mi 10 T---Realme GT Neo 2---Motorola edge 30 fusion...

🆒

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα μαγκες μια βοηθεια θα ηθελα θελω να κλειδωσω το κινιτο δλδ να του βαλω κοδικο και μολις παω να τον βαλω μου λεει κοδικος τηλεφονου μηπως ξερει καπιος πιος ειναι αυτος ο κωδικος ???
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα μαγκες μια βοηθεια θα ηθελα θελω να κλειδωσω το κινιτο δλδ να του βαλω κοδικο και μολις παω να τον βαλω μου λεει κοδικος τηλεφονου μηπως ξερει καπιος πιος ειναι αυτος ο κωδικος ???

 

12345 H 0000 ? H κατι που εχεις βαλει!!!

Link to comment
Share on other sites

Όταν σου ζητάει κωδικό ορίζεις εσύ όποιον θες(την πρώτη φορά) και από κεί και μετά ισχύει αυτός που έβαλες.
Link to comment
Share on other sites

δεν μου ειχε βαλι τπτ και τωρα βαζω ολους τους πιθανους κοδικους αλλα κανενας δεν ειναι αν ξερετε τι να κανω ας μιλιση καπιος...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...