Jump to content

[Επίσημο] Samsung Wave (S8500)


andreas_ku990
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια μολις τωρα μου ηρθε το Samsung κι εμενα και το εβαλα να φορτισει!!!Απο αυριο που θα αρχισω να παιζω μαζι του θα σας τρελανω στις ερωτησεις!!!!Ζητω προκαταβολικα την καταννοηση σας!!Εχω χαρει τρελαααα!!!!! :)
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ναι wind εχω..

 

και πες μου και που να τις γραψω γιατι ειμαι ασχετος :D

 

Θα πας στις ρυθμισεις εκει που αλλαζεις το δικτυο απο gsm σε 3G, στο ιδιο μενου λεει συνδεσεις. Μπες εκει και πατα δημιουργια και βαλε

 

Καθορισμος ονοματος -> Wind Internet

Ονομα προσβασης -> gint.b-online.gr

Link to comment
Share on other sites

Κανε αν θες τα παρακατω, ειναι απ το customer support, σε σχεση με προβλημα που ειχα παλαιοτερα με τον kies.

 

1.

Delete USB Driver

"C:\Program Files\Samsung\USB Drivers\Uninstall.exe"

Re-install USB Driver

"C:\Program Files\Samsung\Kies\USB Driver\SAMSUNG_USB_Driver_for_Mobile_Phones.exe"

 

2.

- launch Kies

- in Windows, click on [start] > [Run] and type “regedit”

- in the Windows Register, please look for this folder:

\HKEY_CURRENT_USER\Software\Kies\DeviceDB

- delete all the sub-folders from [DeviceDB] – there are usually numbers from 1 to X.

- in the folder [DeviceDB], click on the value [MaxID] and change the number from X to 0.

- close the Register, close Samsung Kies and launch it again, with the phone connected.

 

Επισης κοιτα αν εχεις το Microsoft .NET Framework 3.5

http://www.microsoft.com/downloads/en/details.aspx?FamilyID=333325FD-AE52-4E35-B531-508D977D32A6

 

Τελευταια λυση που ξερω ειναι οτι επειδη γινεται καποιο conflict με το media player 11, το κανεις uninstall και install εκ νεου.

 

Γενικα παντως παρτους και ενα τηλεφωνο, αν και το ελληνικο customer support δεν ειναι απ τα καλυτερα, βοηθαει.

 

Για το 1 που λές, ο φάκελος C:\Program Files\Samsung\Kies\USB Driver" δεν έχει το αρχείο SAMSUNG_USB_Driver_for_Mobile_Phones.exe, έχει μόνο το Unistall.exe και 2 dll μαζί με μερικούς φακέλους. Θα δοκιμάσω το 2 κ αν δεν... θα τους πάρω ενα τηλ.

 

Ευχαριστώ πολύ για την βοήθειά σας και την υπομονή σας.

Huawei P8 Titanium Grey, Android 5.0.1

Samsung Galaxy S4 mini (GT-I9195 Black), Android 4.4.2

Samsung Galaxy S Advance (GT-I9070 Black) Android 4.1.2

Samsung Wave I (GT-S8500) BadaOS 2.0

Link to comment
Share on other sites

Για το 1 που λές, ο φάκελος C:\Program Files\Samsung\Kies\USB Driver" δεν έχει το αρχείο SAMSUNG_USB_Driver_for_Mobile_Phones.exe, έχει μόνο το Unistall.exe και 2 dll μαζί με μερικούς φακέλους. Θα δοκιμάσω το 2 κ αν δεν... θα τους πάρω ενα τηλ.

 

Ευχαριστώ πολύ για την βοήθειά σας και την υπομονή σας.

 

Στο 1 θα επρεπε να υπαρχει ο το exe στον φακελο. Βεβαιωσου οτι εχεις την εκδοση του KIES 1.5.3.10093_82, αλλιως κατεβασε την απο την samsung. Καλο ειναι την απεγκατασταση να την κανεις τρεχοντας το καινουργιο exe του KIES που κατεβασες. Τα καινουργια intsallation files εχουν νεωτερα unistallation

 

Στο 2 το σωστο path στο registry ειναι \HKEY_CURRENT_USER\Software\Samsung\Kies\DeviceDB

 

Δοκιμασε και τα αλλα και ειδικα το media player

 

και κατι βασικο, δοκιμασε να αλλαξεις την θυρα usb που χρησιμοποιεις και ειδικα αν το συνδεεις με καποιες απο τις μπροστινες σου θυρες

Edited by Tyxerakias
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων.
Link to comment
Share on other sites

Στο 1 θα επρεπε να υπαρχει ο το exe στον φακελο. Βεβαιωσου οτι εχεις την εκδοση του KIES 1.5.3.10093_82, αλλιως κατεβασε την απο την samsung. Καλο ειναι την απεγκατασταση να την κανεις τρεχοντας το καινουργιο exe του KIES που κατεβασες. Τα καινουργια intsallation files εχουν νεωτερα unistallation

 

Στο 2 το σωστο path στο registry ειναι \HKEY_CURRENT_USER\Software\Samsung\Kies\DeviceDB

 

Δοκιμασε και τα αλλα και ειδικα το media player

 

και κατι βασικο, δοκιμασε να αλλαξεις την θυρα usb που χρησιμοποιεις και ειδικα αν το συνδεεις με καποιες απο τις μπροστινες σου θυρες

 

φίλε bada_bing σε ευχαριστώ πολύ για το χρόνο σου και την υπομονή σου πάνω απ'όλα...

Το πρόβλημά μου λύθηκε τελικά όταν κατέβασα πάλι το kies έκδοση 1.5.3.10093_82 απο http://www.samsung.com/gr και ΟΧΙ απο samsungmobile.com όπως μου είπαν και απο την εξυπηρέτηση, και το εγκατέστησα στον σταθερό που έχω με win 7. Τώρα τι κόλλημα τραβούσε το laptop με τα win (s)Vista.... ο θεός και η motherboard του.... :p

 

Πλέον το αναβάθμησα και είμαι ΟΚ !

Huawei P8 Titanium Grey, Android 5.0.1

Samsung Galaxy S4 mini (GT-I9195 Black), Android 4.4.2

Samsung Galaxy S Advance (GT-I9070 Black) Android 4.1.2

Samsung Wave I (GT-S8500) BadaOS 2.0

Link to comment
Share on other sites

προγραμμα με δωρεαν πλοηγηση υπαρχει? το τηλ ειναι ευχρηστο?

υπαρχει δυνατοτητα για αναβαθμιση λογισμικου οπως στο αντροιντ

Link to comment
Share on other sites

προγραμμα με δωρεαν πλοηγηση υπαρχει? το τηλ ειναι ευχρηστο?

υπαρχει δυνατοτητα για αναβαθμιση λογισμικου οπως στο αντροιντ

 

Συγγνώμη, είσαι τυφλός; Ο από πάνω σου λέει πως το αναβάθμισε.

 

Στο FAQ που δεν διάβασες λέει για το GPS.

 

το τηλ. είναι εύχρηστο. Δουλεύει.

http://farm3.static.flickr.com/2691/4355497255_7c56e0d919_m.jpg
Link to comment
Share on other sites

Απο όσο λίγο "επαιξα" με το κινητο μου δηλωνω κατενθουσιασμενος|!!!!Η καμερα ειναι φοβερη..το κινητο και η εναλλαγη μενου απιστευτα γρηγορη και χαιρομαι που ακουσα την γνωμη ολων σας εδω μεσα και τελικα πηρα αυτο το κινητο..

Αλλα εχω καποιες ερωτησεις..Οταν θελεις να διαγραψεις μια εφαρμογη πως γινεται?Στο facebook δεν μπορεις να κανεις comments,like σε αλλους και επισης δεν μπορεις να ανοιξεις το chat?το backgroun ειναι μονο σταθερες φωτογραφιες ή μπορει να μπει και "ζωντανο" background?Και επισης να προσθεσω οτι επειδι με εβαζε μονο του στο ιντερνετ συνεχεια και φοβηθηκα μην με χρεωνει η vodafone τους πηρα τηλεφωνο και ζητησα να μου ακυρωθει το vodafone live για να μιν μπορει να μπει ονλινε απο μονο του αλλα μονο με wifi..

Link to comment
Share on other sites

Απο όσο λίγο "επαιξα" με το κινητο μου δηλωνω κατενθουσιασμενος|!!!!Η καμερα ειναι φοβερη..το κινητο και η εναλλαγη μενου απιστευτα γρηγορη και χαιρομαι που ακουσα την γνωμη ολων σας εδω μεσα και τελικα πηρα αυτο το κινητο..

Αλλα εχω καποιες ερωτησεις..Οταν θελεις να διαγραψεις μια εφαρμογη πως γινεται?Στο facebook δεν μπορεις να κανεις comments,like σε αλλους και επισης δεν μπορεις να ανοιξεις το chat?το backgroun ειναι μονο σταθερες φωτογραφιες ή μπορει να μπει και "ζωντανο" background?Και επισης να προσθεσω οτι επειδι με εβαζε μονο του στο ιντερνετ συνεχεια και φοβηθηκα μην με χρεωνει η vodafone τους πηρα τηλεφωνο και ζητησα να μου ακυρωθει το vodafone live για να μιν μπορει να μπει ονλινε απο μονο του αλλα μονο με wifi..

 

Για το Facebook δεν ξέρω/έχω.

 

Για τις εφαρμογές: πατάς το "edit" όταν είσαι στο μενού, και πατάς το "-" που έχει δίπλα από τις εφαρμογές που εβαλες εσύ. Αυτές που είναι μέσα στο σύστημα δεν μπορείς να της βγάλεις.

 

Background Μόνο σταθερές φωτογραφίες. Αν βάλεις μία κινουμενη φωτογραφία (.GIF) θα κάνει animation, αλλά απλά αυτό. Δεν υπάρχουν τα live wallpapers που βλέπεις στα android.

 

Για να είσαι σίγουρος πως δεν θα μπει στο net , πήγαινε settings->connectivity και απενεργοποίησε το "use packet data"

http://farm3.static.flickr.com/2691/4355497255_7c56e0d919_m.jpg
Link to comment
Share on other sites

Άν μιλάς για widget τότε, στην αρχική οθόνη πάνω και αριστερά βλέπεις ένα κουμπάκι με όνομα "widget". (Κάτω απο το σήμα τησ υσχείς του σήματος σου!)

 

1) Κάνεις κλίκ εκει και πλέον βλέπεις όλα τα widget που έχει το κινητό και βεβαίωσ και αυτά που μόλις κατέβασες εσύ!

2) Σε αυτά που κατέβασες εσύ πάνω δεξιά στο εικονίδιο τους έχουν ενα " - " το οποίο και άν πατήσεις θα διαγραφεί το συγκεκριμένο widget!

3) Πατάς το πάνω αριστερά κουμπάκι το οποίο πλέον γράφει " ΟΚ " για να αποθηκέυσεις την αλλαγή και να δουλέψεις το κινητό σου!

 

Τώρα άν μιλάς για κάποια άλλη εφαρμογή(ας πούμε ένα παιχνίδι) κάνεις σχεδόν την ίδια διαδικασία απλα η όλη υπόθεση ξεκινάει απο το μενού!

Δηλαδή :

1) Πατάς το μεσάιο κανονικό πλήκτρο του κινητού σου ώστε να μπείς στο μενού.

2) Πατάς πάνω αριστερά το κουμπάκι που πλέον γράφει " Επεξ. "

3) Μόλις το πατήσεις μπορείς να δείς πάνω δεξιά στο εικονίδιο της εφαρμογής που είχες κατεβάσει ένα " - " το οποίο και άν πατήσεις θα γίνει η διαγραφή τησ εφαρμογής!

4) Πατάς το πάνω αριστερά κουμπάκι το οποίο πλέον γράφει " ΟΚ " για να αποθηκέυσεις την αλλαγή και να δουλέψεις το κινητό σου!

Link to comment
Share on other sites

Thanx guys!!!για το facebook ξερετε να μου πειτε?επισης να ρωτησω..Δεν μπορω σε ολες τις σελιδες στο ιντερνετ?Μονο στο facebook/youtube/twitter που εχει απο μονο του μπορω? :(

Και επισης καποιες στιγμες μου ανοιγει μονο του το 3G γιατι γινεται αυτο?

Edited by toxic79
Link to comment
Share on other sites

..............

 

φιλε μου για facebook κτλπ δεν ξερω αλλα οι περισσοτερες αποριες σου λυνονται αν διαβασεις το manual.

Link to comment
Share on other sites

Thanx guys!!!για το facebook ξερετε να μου πειτε?επισης να ρωτησω..Δεν μπορω σε ολες τις σελιδες στο ιντερνετ?Μονο στο facebook/youtube/twitter που εχει απο μονο του μπορω? :(

Και επισης καποιες στιγμες μου ανοιγει μονο του το 3G γιατι γινεται αυτο?

 

Μπορείς να μπεις σε όποια σελίδα θέλεις ! απλά άνοιξε το εικονίδιο "internet" στο μενού και γράψε σε ποια σελίδα θες να πας !!

 

Αν λες απλά πως φαίνεται ένα μπλέ 3G πάνω, δεν ανοίγει μόνο του. Δεν στέλνει δεδομένα δηλαδή. (εκτός αν είναι κόκκινο. Τότε στέλνει) .

 

Το ότι υπάρχει εκεί απλά σημαίνει πως έχεις δυνατότητα 3G.

http://farm3.static.flickr.com/2691/4355497255_7c56e0d919_m.jpg
Link to comment
Share on other sites

Για το facebook δεν έχω ασχοληθεί να βρώ κάποια εφαρμογούλα για να κάνεις chat αλλά απο ότι ξέρω δεν μπορείς να κάνεις chat μέσα απο την εφαρμογή του Wave...

 

Μπορείς κανονικά να μπείς σε όλες τις σελίδες αν χρεισιμοποιήσεις το "Internet" μέσα απο το μενού! Θα το βρείς κάπου εκεί γύρω που βρήκες και τα Facebook / Youtube / Twitter...

 

Ρυθμίσεις -> Δυνατότητα Σύνδεσης -> Δίκτυο -> Λειτουργία δικτύου

Εκεί λογικά έχεις την επιλογή "Αυτόματα"

Άλλαξε σε GSM 900/1800

αυτό θα σου εξικονομήσει και αρκετή μπαταρία καθώς η συσκευή δεν θα ψάχνει μόνιμα για σήμα 3G!

Link to comment
Share on other sites

χερετω όλοι την κοινότητα τού φορουμ.

 

υστέρα από 4 μήνες που έχω το εργαλείο , είπα και εγώ να δοκιμάσω να δω ένα Film στο wave.

 

έχω στην κάρτα μνήμης στον φάκελο , VIDEO την ταινία RED! στον ίδιο φάκελο έχω και το αρχείο υποτίτλων .

 

έχω εγκατεστημένο το Napi Player, από την αρχή , αλλά λόγω ότι δεν χρειάστηκε να δω καπεια ταινία , με υπότιτλους, δεν το χρησιμοποίησα μέχρι τώρα.

μήπως υπαρχή καπιως οδηγός???

η μπορεί να μου πει καπιως, πως να πάω παρακάτω, ώστε να ενσωματώσω τους υποτίτλους, στην ταινία ?????

 

Ευχαριστώ γεια κάθε απαντήσεις .,:):)

 

 

Φιλικά Μάκης

Link to comment
Share on other sites

χερετω όλοι την κοινότητα τού φορουμ.

 

υστέρα από 4 μήνες που έχω το εργαλείο , είπα και εγώ να δοκιμάσω να δω ένα Film στο wave.

 

έχω στην κάρτα μνήμης στον φάκελο , VIDEO την ταινία RED! στον ίδιο φάκελο έχω και το αρχείο υποτίτλων .

 

έχω εγκατεστημένο το Napi Player, από την αρχή , αλλά λόγω ότι δεν χρειάστηκε να δω καπεια ταινία , με υπότιτλους, δεν το χρησιμοποίησα μέχρι τώρα.

μήπως υπαρχή καπιως οδηγός???

η μπορεί να μου πει καπιως, πως να πάω παρακάτω, ώστε να ενσωματώσω τους υποτίτλους, στην ταινία ?????

 

Ευχαριστώ γεια κάθε απαντήσεις .,:):)

 

 

Φιλικά Μάκης

χμμμ....

 

ομολογώ πως δεν έχω δουλέψει το napiplayer και ο λόγος είναι πως ότι έχω περάσει στο κινητό είχε ενσωματωμένους υπότιτλους...

 

παρόλα αυτά θα προσπαθήσω να κάνω μια πρόταση που ίσωσ βοηθήσει αν και πολύ πιθανον να είναι ανούσια (και ελπίζω να μην παρεξηγηθείς) διότι μάλλον το έχεις ήδη έτσι..

δοκίμασε λοιπόν να μετονομάσεις το αρχείο των υπότιτλων σε ακριβώς το ίδιο όνομα με το αρχείο της ταινίας...όπως καταλαβαίνεις δεν πειράζεις την επέκταση αλλα μόνο το όνομα..αν κ όπως είπα ήδη μάλλον αυτό το έχεισ ήδη ίδιο!

άν πάλι δεν το είχες ίδιο πες μου αν πέτυχε..αν το είχεσ και ίδιο όνομα τότε απλά πες το μου ώστε να δοκιμάσω κάποιο αρχείο στο δικό μου κινητό και αν βρω κάτι να σου το πώ :)

Link to comment
Share on other sites

ακόμα δεν δοκίμασα, αλλά επιμένω γεια το συγκεκριμενω προγραμματικό , διότι από την αρχή ήτανε το καλύτερο , και ίσως είναι ακόμα , και μαλων το μοναδικό,

 

το πρόβλημα είναι ότι είναι ότι έχει πολωνικό μενυ, Άρα χρειάζομαι βοήθεια από τα παιδιά που το έχουνε χρησιμοποίησή, και γνωριζουνε να μου πούνε τι που και πως ?

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν :

 

Δές ποιά έκδοση software έχεις και πές μου σε παρακαλώ..

 

όσων αφορα εμένα πάντως έχω την έκδοση

Software version : 1.0.2

1008191645LISS8500XXJH3

 

Σε αυτή την έκδοση τουλάχιστον καθότι δεν δοκίμασα όπως είπα ξανα να δώ ταινία με χώρια υπότιτλους, απλά έχεις το αρχείο (video) και το μικρό αρχειάκι των υποτίτλων στον ίδιο φάκελο και το μόνο που έχεις να κάνεις είναι να τρέξεις το video με το κανονικό media player του wave ! οι υπότιτλοι παίζουν κανονικά και χωρίς κανένα πρόβλημα όταν το όνομα είναι ίδιο στα 2 αρχεία !

 

Δοκίμασα και το NapiPlayer αλλά big fail !

Είναι όλο στο πολωνικά και δεν καταλάβαινα τίποτα..παρόλα αυτά μάλλον απο τύχη πέτυχα και άνοιξα τα 2 αρχεία ακόμα και απο διαφορετικούσ φάκελους προορισμού αλλά μου εμφάνιζε υπότιτλους στα αλαμπουρνέζικα :D

Εδώ ίσως πρέπει να περιμένεις απάντηση απο κάποιον άλλο φίλο μας μεσα στο forum :)

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν :

 

Δές ποιά έκδοση software έχεις και πές μου σε παρακαλώ..

 

όσων αφορα εμένα πάντως έχω την έκδοση

Software version : 1.0.2

1008191645LISS8500XXJH3

 

Σε αυτή την έκδοση τουλάχιστον καθότι δεν δοκίμασα όπως είπα ξανα να δώ ταινία με χώρια υπότιτλους, απλά έχεις το αρχείο (video) και το μικρό αρχειάκι των υποτίτλων στον ίδιο φάκελο και το μόνο που έχεις να κάνεις είναι να τρέξεις το video με το κανονικό media player του wave ! οι υπότιτλοι παίζουν κανονικά και χωρίς κανένα πρόβλημα όταν το όνομα είναι ίδιο στα 2 αρχεία !

 

ευχαριστώ φίλε γεια της πληροφορίες σου !!!

 

δυστειχος εγώ έχω ακόμα την JH1 , δηλαδή βαδα 1.0 και όχι βαδα 1.02 , ι τέλος πάντων όπως λέγετε.

 

θα κάνω τα πειράματα μου , και αύριο θα ενημερώσω , γεια το αποτέλεσμα.

 

ευχαριστώ πάντως που με άκουσες , και ενδιαφερθεικες.

 

την καληνύχτα μου σε όλα τα παιδιά.

Link to comment
Share on other sites

ελπιζω να σε πρόλαβα και να σε ενημερώσω πως μόλις χτές έκανα το update στο JH3 version μέσω του kies οπότε ίσως μια αναβάθμηση να σου έλυνε το πρόβλημα :)

 

καληνύχτα και απο εμένα για σήμερα και καλά πειράματα :D

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι δοκιμασμένο.

 

Περιέχει:

 

BOOTFILES:

 

boot_loader.mbn - 1.704Mb

dbl.mbn - 0.282Mb

 

amss.bin - 12.8Mb

apps_compressed.bin - 50.8Mb

CSC_S8500_Open_Europe_Common_SER.csc - 34.6Mb

FactoryFs_S8500_Open_Europe_Common.ffs - 78.6Mb

Rsrc_S8500_Open_Europe_Common.rc1 - 95.68Mb

Rsrc2_S8500_Open_Euro_Common(Low).rc2 - 1.769Mb

Rsrc2_S8500_Open_Euro_Common(Mid).rc2 - 1.769Mb

ShpApp.app - 361.759Mb

 

S8500XXJH4 Full

 

Password:

 

malestrom
Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι δοκιμασμένο.

 

Περιέχει:

 

BOOTFILES:

 

boot_loader.mbn - 1.704Mb

dbl.mbn - 0.282Mb

 

amss.bin - 12.8Mb

apps_compressed.bin - 50.8Mb

CSC_S8500_Open_Europe_Common_OXA_XXJID.csc - 21.4Mb

FactoryFs_S8500_Open_Europe_Common.ffs - 76.8Mb

Rsrc_S8500_Open_Europe_Common.rc1 - 78.11Mb

Rsrc2_S8500_Open_Euro_Common(Low).rc2 - 1.769Mb

ShpApp.app - 84.034Mb

 

MultiLoader_V5.64 μέσα στον φάκελο.

 

S8500XXJID Full

 

Password:

 

malestrom
Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι δοκιμασμένο.

 

Περιέχει:

 

BOOTFILES:

 

boot_loader.mbn - 1.704Mb

dbl.mbn - 0.282Mb

 

amss.bin - 13.2Mb

apps_compressed.bin - 51.6Mb

bplib_S8500OpEuroCommon.fota - 2.1Mb

FactoryFs_S8500_Open_Europe_Common.ffs - 84.9Mb

Rsrc_S8500_Open_Europe_Common.rc1 - 96.7Mb

Rsrc2_S8500_Open_Euro_Common(Low).rc2 - 1.769Mb

ShpApp.app - 362.5Mb

 

S8500XXJH3 Full

 

Password:

 

malestrom
Link to comment
Share on other sites

Παιδια να ρωτησω κατι που ειμαι νεος στη συσκευη? Εβαλα την καρτα sim με τα τηλεφωνα μου και τα λοιπα αλλα το κινητο τα εχει αναγνωρισει καπως "αλαμπουρνεζικα"..Τα εχει μπερδεψει και επισης οι χαρακτηρες νομιζω οτι ειναι πολυυυ λιγοι σε σημειο που δεν χωρανε ουτε το επιθετο.. Πώς θα μπορουσε να διορθωθει αυτο ή απλά ειναι ενα ελλατωμα του κινητου? το προηγουμενο που ειχα ηταν sony ericsson και τα τηλεφωνα με τα ονοματα εμφανιζονταν τελεια..
Link to comment
Share on other sites

τα ακουστικα δεν εχουν προβλημα ουτε η υποδοχη, απλα κουμπωνουν πολυ σκληρα στην αρχη, θελει πιεση για να κουμπωσει. Tο κανουν οι περισσοτερες συσκευες τον τελευταιο καιρο, μαλλον υπαρχει καινουργια προδιαγραφη και υποθετω ειναι για να μην ψαχνεις βυσματα εν ωρα οδηγησης

 

 

οντως τελικα ειχατε δικιο. μια χαρα κουμπωνουν αλλα με πολυ πιεση !!

 

κατι αλλο, μηπως ξερετε αν γινεται συνταξη μηνυματος με εικονικο παραδοσικαο πληκτρολογιο και οχι με το πληρες ? δε μπορω να το συνηθισω ευκολα το πληρες, γι αυτο. στις ρυθμισεις μηνυματων δεν βρηκα κατι.

 

 

επισης , οταν μπαινω στο ιντερνετ με τον browser του κινητου, πχ σε ενα forum και κανω παραθεση σε ενα post, δεν μπορω να βρω πως μετα μπορω να κανω υποβολη του μηνυματος μου. δλδ αφου γραψω το μηνυμα μου, εχει επιλογη κατω δεξια που λεει επομενο, και πατωντας το με ρωταει για παρακολουθηση θεματος κτλ.. αλλα δεν βρηκα την υποβολη μηνυματος. κανεις ιδεα ?

Ό,τι κλειδώνει, ξεκλειδώνει.

Επαναφορά ΙΜΕΙ σε android.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...