Jump to content

[Επίσημο] Samsung Wave (S8500)


andreas_ku990
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δυστυχώς φίλε μου , πάλι τα ίδια. Έκανα αυτό που είπες (μηδένισε από την αρχή το κινητό μου , σβήστηκαν όλες οι εφαρμογές που είχα) αλλά πάλι το ίδιο σφάλμα εγκατάστασης 0xff10

 

Προσοχή θα σβηστούν όλα σας τα τηλέφωνα!

 

Εγω παντως εκανα δουλεια οπως ειπε ο φιλος αλλα μου σβήστηκαν σχεδον ολα:cool:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Όταν προτείνεται κάτι να αναφέρεται και τις επιπτώσεις. Αν για σας δεν είναι τίποτα να διαγραφούν όλα για μένα είναι. Δεν έχω όρεξη κάθε τρεις και λίγο να κάθομαι και να το ξαναφτιάχνω το κινητό από την αρχή. Αυτή η Samsung δεν μας τα λέει καθόλου καλά. αν σε κάθε update έχουμε πρόβλημα τότε να μην το κάνουμε.

Sony Ericsson k700, samsung wave GT8500

samsung galaxy s3 GTi9300, LG G3 32gb 3gb Ram

LeEco le max 2 x820 6/64gb

Xiaomi mi mix 2s 6/64

Xiaomi mi 9t pro 6/128

Poco F4 8/256

Vivo x80 Pro

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάντως το κινητό έχει γίνει τουβλάκι τώρα, δεν ξεκινά. Δηλαδή ανοίγει, γράφω το pin και μετά αφού φορτώσει την αρχική εικόνα, κολλάει. Εάν πατάω κουμπιά, κάνει reboot μετά από λίγο. Υπάρχει τρόπος να το επαναφέρω χωρίς να το πάω στη samsung; Και βρήκε και μέρα ****το, που το χρειάζομαι όσο τίποτε άλλο.
Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάντως το κινητό έχει γίνει τουβλάκι τώρα, δεν ξεκινά. Δηλαδή ανοίγει, γράφω το pin και μετά αφού φορτώσει την αρχική εικόνα, κολλάει. Εάν πατάω κουμπιά, κάνει reboot μετά από λίγο. Υπάρχει τρόπος να το επαναφέρω χωρίς να το πάω στη samsung; Και βρήκε και μέρα ****το, που το χρειάζομαι όσο τίποτε άλλο.

 

λοιπον ΝΙΒ οπως εγραψα κ το μεσημερι κ αναφερομαι κ στους υπολοιπους που ειχαν το ιδιο προβλημα που το ανοοιγετε κ μετα κολλαει κ κανει αυτοματο reset εμενα ξεμπλοκαρε βγαζοντας την καρτα μνημης κ διαγραφοντας οσες επαφες ειχα σε αυτη!!

Αρα εφοσον το εχουμε παθει αρκετοι κατι παιζει με την τελευταια αναβαθμιση κ δν φταινε οι εφαρμογες!!Με λιγα λογια η SAMSUNG φαινεται να τα εχει ψιλοχαμενα κ εμεις ειμαστε τα πειραματοζωα μας!!

 

Ας ελπισουμε να βγει γρηγορα καινουρια αναβαθμιση μπας κ λυθει αυτο το προβλημα κ το αλλο με την ενημερωση του app store!!!

 

Αλλιως αν συνεχιστουν αυτα τοτε θελουν κυνηγι!!!!!:D

Samsung wave 8500---Huawei IDEOS X5---Alcatel 997D---LG G2---ASUS Zenfone 2---OnePlus 3---Xiaomi redmi note 6 pro---Pocophone f1---Xiaomi mi 9 S---Xiaomi mi 9T pro---Xiaomi mi 10 T---Realme GT Neo 2---Motorola edge 30 fusion...

🆒

Link to comment
Share on other sites

Όταν προτείνεται κάτι να αναφέρεται και τις επιπτώσεις. Αν για σας δεν είναι τίποτα να διαγραφούν όλα για μένα είναι. Δεν έχω όρεξη κάθε τρεις και λίγο να κάθομαι και να το ξαναφτιάχνω το κινητό από την αρχή. Αυτή η Samsung δεν μας τα λέει καθόλου καλά. αν σε κάθε update έχουμε πρόβλημα τότε να μην το κάνουμε.

 

Ναι εσενα θα σου φτιαξει ως δια μαγειας τοτε κατσε οπως εισαι και κρατατο με προβληματα. Αλλη φορα θα τα κραταω για παρτυ μου δεν εχω καμμια αναγκη απο εξυπναδες εμενα ειναι μια χαρα. τελος...

Mobile gadget freak!!!
Link to comment
Share on other sites

λοιπον ΝΙΒ οπως εγραψα κ το μεσημερι κ αναφερομαι κ στους υπολοιπους που ειχαν το ιδιο προβλημα που το ανοοιγετε κ μετα κολλαει κ κανει αυτοματο reset εμενα ξεμπλοκαρε βγαζοντας την καρτα μνημης κ διαγραφοντας οσες επαφες ειχα σε αυτη!!

 

Ακόμα και χωρίς sim και χωρίς κάρτα μνήμης κάνει το ίδιο. Μάλλον θα το φλασάρω. Ξέρει κανείς εάν με κανένα συνδιασμό κουμπιών μπορώ να κάνω αυτόματο reset το firmware; Χωρίς να μπω εννοώ κανονικά στο τηλέφωνο, γιατί δεν μπαίνει(κρασάρει μετά το pin και μόλις φορτώσει την αρχική οθόνη). Ή τουλάχιστον που μπορώ να βρω ακριβώς το δικό μας πλήρες firmware(s8500xxjf8/s8500oxcjf3);

 

Επίσης στις οδηγίες για flashάρισμα λένε να τσεκάρεις το simlock. Τι είναι αυτό; Εγώ έχω βάλει να στέλνει sms όταν αλλάζεις sim, έχει καμία σχέση αυτό;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.Επηδή θέλω να πάρω το συγκεκριμένο κινητό έχω κάποια κοήματα.Διάβασα ολο το θέμα κ παρατήρησα οτι είναι ολο προβλήματα.Με τις αναβαθμήσεις γενικά.

 

Ηθελα να ρωτήσω τα εξής:1) Με την αναβάθμηση χάνετε η εγγυηση??? 2) Αν δε κάνουμε αναβάθμηση (δε σκαμπάζω απο αυτα) υπάρχει πρόβλημα στο τηλ?? 3) Μιας κ το θελω για απλη χρήση (εφαρμογες,e-mail κτλ δε με ενδοιαφέρουν) αυτα που προσφέρει η συσκευη τουλάχιστον δουλεύουν?? (wifi,gps,ράδιο,κάμερα).

 

Δλδ αν παρω το τηλ κ το αφήσω οπως είναι χωρης να πειράξω τπτ θα είναι οκ η θα ψάχνομαι???

Link to comment
Share on other sites

Ακόμα και χωρίς sim και χωρίς κάρτα μνήμης κάνει το ίδιο. Μάλλον θα το φλασάρω. Ξέρει κανείς εάν με κανένα συνδιασμό κουμπιών μπορώ να κάνω αυτόματο reset το firmware; Χωρίς να μπω εννοώ κανονικά στο τηλέφωνο, γιατί δεν μπαίνει(κρασάρει μετά το pin και μόλις φορτώσει την αρχική οθόνη). Ή τουλάχιστον που μπορώ να βρω ακριβώς το δικό μας πλήρες firmware(s8500xxjf8/s8500oxcjf3);

 

Επίσης στις οδηγίες για flashάρισμα λένε να τσεκάρεις το simlock. Τι είναι αυτό; Εγώ έχω βάλει να στέλνει sms όταν αλλάζεις sim, έχει καμία σχέση αυτό;

 

κοιτα και εδω για το firmware http://www.samsungfirmwareworld.com/samsung-s8500-f67.html

Link to comment
Share on other sites

Για όποιον θέλει να δει τις οδηγίες για φλασάρισμα, υπάρχουν εδώ(προσοχή PDF) αναλυτικές οδηγίες στα ελληνικά στο πως να το κάνει.

 

Ηθελα να ρωτήσω τα εξής:1) Με την αναβάθμηση χάνετε η εγγυηση??? 2) Αν δε κάνουμε αναβάθμηση (δε σκαμπάζω απο αυτα) υπάρχει πρόβλημα στο τηλ?? 3) Μιας κ το θελω για απλη χρήση (εφαρμογες,e-mail κτλ δε με ενδοιαφέρουν) αυτα που προσφέρει η συσκευη τουλάχιστον δουλεύουν?? (wifi,gps,ράδιο,κάμερα).

 

Δλδ αν παρω το τηλ κ το αφήσω οπως είναι χωρης να πειράξω τπτ θα είναι οκ η θα ψάχνομαι???

 

Συνήθως δεν υπάρχει λόγος να μην το αναβαθμίσεις, σχεδόν πάντα οι αναβαθμίσεις είναι κάτι καλό και φτιάχνουν προβλήματα που ίσως είχε το κινητό. Δεν ξέρω εάν το πρόβλημά μου οφείλεται στη τελευταία αναβάθμιση. Είναι αρκετά πιθανό. Επίσης πολύ πιθανό είναι να φταίει το firmware update για το πρόβλημα με το app shop που υπάρχει.

 

Πέρα τούτου δεν είναι αναγκαστικό να κάνεις τα updates. Αλλά εάν δεν τα κάνεις ίσως να έχεις άλλα προβλήματα που με τα updates λυνόντουσαν. Γενικά, νέα συσκευή, νέο λειτουργικό, τι περιμένεις; Πειραματόζωα είμαστε :Ρ. Αν και η αλήθεια είναι ότι γενικά τα πάει αρκετά καλά το wave μέχρι τώρα, χωρίς ιδαίτερα προβλήματα και bugs. Δηλαδή τα πήγαινε μέχρι που γαμήθηκε εντελώς :Ρ

 

κοιτα και εδω για το firmware http://www.samsungfirmwareworld.com/...s8500-f67.html

 

Ευχαριστώ, από εκεί κατέβαζα έτσι και αλλιώς το firmware. Αλλά δεν ξέρω εάν θα πάω στο jf8 ή jf7. Γιατί εάν όντως φταίει το firmware, καλύτερα να πάω στο jf7 που είναι το προηγούμενο και που δεν είχα πρόβλημα με εκείνο.

 

ΥΓ Και το χειρότερο όλων; Αυτή η υπέρτατη βλακεία που λέγεται kies δεν έχει επιλογή για να κάνεις backup. Δεν μπορώ να καταλάβω πως είναι δυνατόν να υπάρχει σύγχρονο smartphone χωρίς επιλογή για full backup.

Edited by NIB
Link to comment
Share on other sites

Ναι εσενα θα σου φτιαξει ως δια μαγειας τοτε κατσε οπως εισαι και κρατατο με προβληματα. Αλλη φορα θα τα κραταω για παρτυ μου δεν εχω καμμια αναγκη απο εξυπναδες εμενα ειναι μια χαρα. τελος...

 

Δια μαγείας μπορεί να μην ελπίζει οτι θα του φτιάξει , αλλά τουλάχιστον θα έπρεπε να ήξερε τι ακριβώς κάνει ο κωδικός που παραθέτεις. Μπορεί για κάποιον να είναι πιο σημαντικό να μην του σβηστούν οι 300 επαφές που έχει (χωρίς backup) απο το να του φτιάξει το samsung apps.

ΟΚ ξέρω, αν δεν έχει backup του τηλεφωνικού του καταλόγου τα'θελε ο ***** του. Αλλά εγώ είχα στον τηλεφωνικό μου κατάλογο 65 φωτογραφίες και αυτό δεν γίνεται backup, πέρασα πάλι τις επαφές αλλά οι φωτογραφίες άφαντες! Χώρια οτι σου σβήνει ολα τα δεδομένα απο την μνήμη του τηλεφώνου (Αν έχεις βγάλει φωτογραφίες και αποθηκεύτηκαν στην μνήμη του κινητού τοτέ τις χάνεις). Προσωπικά λοιπόν θα προτιμούσα να βολευτώ με το samsung apps απο το KIES και να περιμένω αναβάθμιση απο την samsung για το θέμα αυτό , παρά να στήνω απο την αρχή ένα τηλέφωνο.

Αφού λοιπόν κάνεις το μισό καλό λέγοντας μας πιο φάρμακο να πάρουμε , αλλά δεν μας λές τις παρενέργειες, εγώ και οι άλλοι παθόντες, συμπληρώνουμε το καλό αναφέροντας τις παρενέργειες .

 

Φιλικά πάντα.

So this is how liberty dies, with thunderous applause
Link to comment
Share on other sites

Δια μαγείας μπορεί να μην ελπίζει οτι θα του φτιάξει , αλλά τουλάχιστον θα έπρεπε να ήξερε τι ακριβώς κάνει ο κωδικός που παραθέτεις. Μπορεί για κάποιον να είναι πιο σημαντικό να μην του σβηστούν οι 300 επαφές που έχει (χωρίς backup) απο το να του φτιάξει το samsung apps.

ΟΚ ξέρω, αν δεν έχει backup του τηλεφωνικού του καταλόγου τα'θελε ο ***** του. Αλλά εγώ είχα στον τηλεφωνικό μου κατάλογο 65 φωτογραφίες και αυτό δεν γίνεται backup, πέρασα πάλι τις επαφές αλλά οι φωτογραφίες άφαντες! Χώρια οτι σου σβήνει ολα τα δεδομένα απο την μνήμη του τηλεφώνου (Αν έχεις βγάλει φωτογραφίες και αποθηκεύτηκαν στην μνήμη του κινητού τοτέ τις χάνεις). Προσωπικά λοιπόν θα προτιμούσα να βολευτώ με το samsung apps απο το KIES και να περιμένω αναβάθμιση απο την samsung για το θέμα αυτό , παρά να στήνω απο την αρχή ένα τηλέφωνο.

Αφού λοιπόν κάνεις το μισό καλό λέγοντας μας πιο φάρμακο να πάρουμε , αλλά δεν μας λές τις παρενέργειες, εγώ και οι άλλοι παθόντες, συμπληρώνουμε το καλό αναφέροντας τις παρενέργειες .

 

Φιλικά πάντα.

Εντάξει σε αυτό έχεις δίκιο αλλά το παλικάρι ήθελε να βοηθήσει μοιράζοντας το μαζί μας.Μην το πυροβολούμε:p

Πάντως και εμένα μου τα έσβησε αλλά το κινητό τώρα είναι καλύτερο και από όταν το πήρα οπότε το χρειαζότανε κάπου κάπου αυτό αλλά να έχουμε πάρει buck up.Εντάξει στην τελική δεν θέλεις και πολύ ώρα να το στήσεις;)

Link to comment
Share on other sites

Δια μαγείας μπορεί να μην ελπίζει οτι θα του φτιάξει , αλλά τουλάχιστον θα έπρεπε να ήξερε τι ακριβώς κάνει ο κωδικός που παραθέτεις. Μπορεί για κάποιον να είναι πιο σημαντικό να μην του σβηστούν οι 300 επαφές που έχει (χωρίς backup) απο το να του φτιάξει το samsung apps.

ΟΚ ξέρω, αν δεν έχει backup του τηλεφωνικού του καταλόγου τα'θελε ο ***** του. Αλλά εγώ είχα στον τηλεφωνικό μου κατάλογο 65 φωτογραφίες και αυτό δεν γίνεται backup, πέρασα πάλι τις επαφές αλλά οι φωτογραφίες άφαντες! Χώρια οτι σου σβήνει ολα τα δεδομένα απο την μνήμη του τηλεφώνου (Αν έχεις βγάλει φωτογραφίες και αποθηκεύτηκαν στην μνήμη του κινητού τοτέ τις χάνεις). Προσωπικά λοιπόν θα προτιμούσα να βολευτώ με το samsung apps απο το KIES και να περιμένω αναβάθμιση απο την samsung για το θέμα αυτό , παρά να στήνω απο την αρχή ένα τηλέφωνο.

Αφού λοιπόν κάνεις το μισό καλό λέγοντας μας πιο φάρμακο να πάρουμε , αλλά δεν μας λές τις παρενέργειες, εγώ και οι άλλοι παθόντες, συμπληρώνουμε το καλό αναφέροντας τις παρενέργειες .

 

Φιλικά πάντα.

 

οκ σας ζητω συγγνωμη και εφοσον εχεις ενημερωσει για τις παρενεργειες ας μην το κανει αλλος και εχει προβλημα. Φιλικα.

Mobile gadget freak!!!
Link to comment
Share on other sites

Ναι εσενα θα σου φτιαξει ως δια μαγειας τοτε κατσε οπως εισαι και κρατατο με προβληματα. Αλλη φορα θα τα κραταω για παρτυ μου δεν εχω καμμια αναγκη απο εξυπναδες εμενα ειναι μια χαρα. τελος...

 

Ως δια μαγείας δεν λύνεται τίποτα. Ευχαριστούμε πολύ για την βοήθεια και το εκτιμούμε όπως και όλες τις βοήθειες που δίνονται αλλά βρε παιδιά να λέμε και τις πιθανές επιπτώσεις κάποιων λειτουργιών που παρουσιάζεται/παρουσιάζουμε. Και μην τα παίρνουμε με το παραμικρό. Όλοι προσπαθούμε να βοηθήσουμε.

Edited by GUZGUN

Sony Ericsson k700, samsung wave GT8500

samsung galaxy s3 GTi9300, LG G3 32gb 3gb Ram

LeEco le max 2 x820 6/64gb

Xiaomi mi mix 2s 6/64

Xiaomi mi 9t pro 6/128

Poco F4 8/256

Vivo x80 Pro

Link to comment
Share on other sites

Ως δια μαγείας δεν λύνεται τίποτα. Ευχαριστούμε πολύ για την βοήθεια και το εκτιμούμε όπως και όλες τις βοήθειες που δίνονται αλλά βρε παιδιά να λέμε και τις πιθανές επιπτώσεις κάποιων λειτουργιών που παρουσιάζεται/παρουσιάζουμε. Και μην τα παίρνουμε με το παραμικρό. Όλοι προσπαθούμε να βοηθήσουμε.

 

Κανενα προβλημα ειμαστε ολοι μια παρεα.

Mobile gadget freak!!!
Link to comment
Share on other sites

kalimera paidia.kai ego xthes eixa to idio provlima me esas den mou ekane update to apps xthes kai simera pou mpika pali sto internet apo to kinito ekane kanonika xoris kanena provlima eksafanistike kai to 1 pou eixe pano.pantos vlepo poli exoun diafora provlimata pantos ego apo ti mera pou to pira apo ti cosmote mporei na edosa 400 euro alla ftou min to matiakso den eixa pote kai se tipota kanena provlima mexri tora :}ola ginontai kai paizoune kanonika .aaa ksexasa meta to update eida pos eixe kai update to napi player mporo na po oti einai poli kalo programa gia tis tainies diorthomeno arketa
Link to comment
Share on other sites

kalimera paidia.kai ego xthes eixa to idio provlima me esas den mou ekane update to apps xthes kai simera pou mpika pali sto internet apo to kinito ekane kanonika xoris kanena provlima eksafanistike kai to 1 pou eixe pano.pantos vlepo poli exoun diafora provlimata pantos ego apo ti mera pou to pira apo ti cosmote mporei na edosa 400 euro alla ftou min to matiakso den eixa pote kai se tipota kanena provlima mexri tora :}ola ginontai kai paizoune kanonika .aaa ksexasa meta to update eida pos eixe kai update to napi player mporo na po oti einai poli kalo programa gia tis tainies diorthomeno arketa

 

μπορείς σε παρακαλώ να κάνεις την προσπάθεια να τα γράψεις και στα Ελληνικά, γιατί δεν μπορώ να καταλάβω τι λες (ούτε και έχω όρεξη αποκωδικοποίησης)

αν δεν μπορείς, τότε, απλά μιλάς και δεν σε παρακολουθεί κανείς...

So this is how liberty dies, with thunderous applause
Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδια.και εγω χθες ειχα το ιδιο προβλημα με εσας δεν μου εκανε update to apps και σημερα που μπηκα παλι στο ιντερνετ απο το κινητο εκανε κανονικα χωρις κανενα προβλημα εξαφανιστηκε και το 1 που ειχε πανω.παντως βλεπω πολυ εχουν διαφορα προβληματα εγω απο τι μερα που το πηρα απο τι κοσμοτε μπορει να εδωσα 400 ευρωαλλα φτου μην το ματιαξω δεν ειχα ποτε και σε τιποτα κανενα προβλημα μεχρι τωρα :}ολα γινονται και παιζουνε κανονικα ααα ξεχασα μετα το update ειδα πως ειχε και update to napi player μπορω να πω οτι ειναι πολυ καλο προγραμα για τις ταινιες διορθωμενο αρκετα
Link to comment
Share on other sites

καλημερα σκεφτομουν σημερα να παω να παρω το κινητακι αλλα μπηκα στο forum και διαβασα οτι εχει πολλα προβληματα αξιζει η οχι?
Link to comment
Share on other sites

καλημερα σκεφτομουν σημερα να παω να παρω το κινητακι αλλα μπηκα στο forum και διαβασα οτι εχει πολλα προβληματα αξιζει η οχι?

 

τι ζητάς απο μια συσκευή;

αν αυτά που ζητάς τα δίνει το wave παρτο!

μην ξεχνάς οτι δεν είναι απλά μια νέα συσκευή αλλά και μια νεα πλατφόρμα λειτουργικού με αναμενόμενα τα προβλήματα στην αρχή. είναι λοιπόν θέμα χρόνου και firmware να λυθούν όλα όσα ακούς .

So this is how liberty dies, with thunderous applause
Link to comment
Share on other sites

pimpf

αφου το κινητό έχει καταπληκτικό player μέσα (που παίζει και ενσωματωμένους υπότιτλους)

γιατί χρησιμοποιείς το napi player?

So this is how liberty dies, with thunderous applause
Link to comment
Share on other sites

τι ζητάς απο μια συσκευή;

αν αυτά που ζητάς τα δίνει το wave παρτο!

μην ξεχνάς οτι δεν είναι απλά μια νέα συσκευή αλλά και μια νεα πλατφόρμα λειτουργικού με αναμενόμενα τα προβλήματα στην αρχή. είναι λοιπόν θέμα χρόνου και firmware να λυθούν όλα όσα ακούς .

 

αυτα που ζητω τα εχει αλλα ειδα οτι εχει πολλα προβλιματα γιαυτο κολησα

Link to comment
Share on other sites

pimpf

αφου το κινητό έχει καταπληκτικό player μέσα (που παίζει και ενσωματωμένους υπότιτλους)

γιατί χρησιμοποιείς το napi player?

 

γιατι οταν το βαζω απο το δικο του player επειδη παιζει απο τι καρτα μνημης οταν το πας μπροστα πισω δεν αρπαζει αμεσως οπως ο napi player που αρπαζει πολι γρηγορα και δεν φταιει η καρτα μνημης ειναι γρηγορη βασικα χρησιμοποιω και τους δυο γιατι τις μανας του εχει καλυτερο ηχο

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει περιπτωση να βγει κανενα προγραμμα να παιζει live wallpapers οπως το galaxy?παντως το κνητο σε γενικες γραμμες αξιζει τα λεφτα του και με το παραπανω ισως θα ηθελα η μουσικη να επαιζε ποιο δυνατα λιγο το ηχειο ειναι λιγο μικρο ετσι πιστευω προβληματα θα υπαρχουν λογικο ειναι καινουργιο λειτουργικο με το χρονο πιστευω θα τα φτιαξουν ολα σιγα σιγα στη samsung αλλιως δυσκολα θα ξαναδουν το φραγκο μας :-}και περιμενω εννοειτε περισοτερες εφαρμογες στο μελλον αν και το kies πιστευω ειναι για μπουνιες
Link to comment
Share on other sites

αυτα που ζητω τα εχει αλλα ειδα οτι εχει πολλα προβλιματα γιαυτο κολησα

 

Μη μασας, το κινητο ειναι εκπληκτικο. Παντα σε ολες τις συσκευες υπαρχουν παρτιδες που εχουν καποιο προβλημα, αυτο δυστυχως ειναι γενικο φαινομενο.

Εγω πχ μεχρι τωρα δεν εχω αντιμετωπισει καποιο προβλημα, ισα ισα φυσαει το κινητο.

 

γιατι οταν το βαζω απο το δικο του player επειδη παιζει απο τι καρτα μνημης οταν το πας μπροστα πισω δεν αρπαζει αμεσως οπως ο napi player που αρπαζει πολι γρηγορα και δεν φταιει η καρτα μνημης ειναι γρηγορη βασικα χρησιμοποιω και τους δυο γιατι τις μανας του εχει καλυτερο ηχο

 

Τι να σου πω, εγω δουλευω τον δικο του player και παει σφαιρα στα video. Τι καρτα εχεις;

Link to comment
Share on other sites

όπα παιδιά ξεκολλησε το samsung apps!

Μου δουλεύει τώρα (στα Αγγλικά) αλλά όλα καλά!

 

Το κινητό είναι άπαιχτο!

So this is how liberty dies, with thunderous applause
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...