Jump to content

Samsung B5722 Dual SIM


soublaki-3
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΜΕ ΕΧΕΙ ΤΣΑΤΙΣΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΟΝΤΕΛΟ....!!! ΜΟΥ ΕΜΦΑΝΙΖΕΙ ΔΙΠΛΟ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΟ ΚΑΤΑΛΟΓΟ. ΕΧΩ ΠΕΡΑΣΜΕΝΕΣ ΤΙΣ 160 ΠΕΡΙΠΟΥ ΕΠΑΦΕΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΤΗ ΣΥΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΚΑΡΤΑ. ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΤΗ ΡΥΘΜΙΣΗ ΩΣΤΕ ΝΑ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΟΙ ΕΠΑΦΕΣ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΤΗ ΣΥΣΚΕΥΗ. ΕΠΙΣΗΣ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΤΗ ΡΥΘΜΙΣΗ ΝΑ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΜΕ "ΟΝΟΜΑ ΕΠΙΘΕΤΟ". ΟΜΩΣ ΜΟΥ ΤΙΣ ΒΓΑΖΕΙ ΣΕ ΔΥΟ ΚΑΤΑΛΟΓΟΥΣ. Ο ΕΝΑΣ ΞΕΚΙΝΑ ΜΕ ΤΟ "Γ" ΚΑΙ ΠΑΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΧΑΝΟΝΤΑΣ ΟΡΙΣΜΕΝΑ ΕΝΔΙΑΜΕΣΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ. ΣΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΠΟΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΜΦΑΝΙΖΟΝΤΑΙ ΤΑ "Α" ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΧΑΝΟΝΤΑΙ ΟΡΙΣΜΕΝΑ. ΕΧΩ ΟΛΕΣ ΜΟΥ ΤΙΣ ΕΠΑΦΕΣ ΑΛΛΑ ΣΠΑΣΜΕΝΕΣ ΣΤΑ ΔΥΟ. ΚΑΙ ΝΑ ΜΗ ΜΙΛΗΣΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ...ΑΝΥΠΑΡΚΤΗ...!!!!!ΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ....ΠΑΡΑΚΑΛΩ.......!!!!!!!!!!!

 

-- Απο Ο.Δ.: Θα σε παρακαλούσα να μη γράφεις με κεφαλαία διότι είναι σα να φωνάζεις, και απαγορεύεται από τους Όρους Πρόσβασης και Χρήσης του myphone.gr. --

Edited by Tyxerakias
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 475
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μήπως σε αυτά που τα εμφανίζει μετά το πρώτο γράμμα είναι στα αγγλικά;

Με την αναζήτηση δεν έχω κανένα πρόβλημα όποιο γράμμα πατήσω εκεί με βγάζει...

Με την καινούρια έκδοση του Kies πάντως το τηλέφωνο συγχρονίζεται κανονικά με το Outlook...

 

Edit:Τελικά η επιλογή να εμφανίζεται πρώτα το όνομα ή το επίθετο είναι για την αποθήκευση επαφών μετά την επιλογή και δεν αλλάζει τη σειρά εμφάνισης στις παλιές επαφες....

Edited by TypeRS
Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να ενεργοποιήσεις την αυτόματη ενεργοποίηση...Είναι κάτω κάτω στο μενού της ειδοποίησης αφύπνισης...

 

Eυχαριστω πολυ για την βοηθεια σου φιλε typers :D

ολα καλα πλεον !

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχει δοκιμασει κανεις να περασει παιχνιδια σε αυτο το μοντελο είτε jar περναω είτε jad τα κανει εγκαταστασει αλλα οταν παει να το ανοιξει μου βγαζει σφαλμα java

τι φταίει??

Link to comment
Share on other sites

Έχω περάσει jar και έπαιζαν κανονικά χωρίς να αλλάξω κάτι...

 

Μπορεις να μου πεις απο που το βρηκες για να δοκιμασω και απο εκει για να δω τι φταιει? οτι και να προσπαθησα μου ελεγε σφαλμα java δεν ξερω τι μπορει να σημαινει αυτο

Link to comment
Share on other sites

Από το getjar.com

Ευχαριστω τελικα μπαινουν αλλα ειναι οτι ναναι στο χειρισμο. Τεσπα για δοκιμη μονο ηθελα να δω και παλι ευχαριστω.

 

Να ρωτησω και κατι τελευταιο... Δεν μπορεις να βαλεις διαφορετικη φώτο στις διαφορετικες επιφενειες που εχει οπως και στο 7722??? :(

Edited by mirrorofsorrow
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση" ή χρησιμοποιούμε την πολλαπλή παράθεση αν θέλουμε να απαντήσουμε σε περισσότερα μηνύματα χρηστών
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω και κατι τελευταιο... Δεν μπορεις να βαλεις διαφορετικη φώτο στις διαφορετικες επιφενειες που εχει οπως και στο 7722??? :(

 

και αν ναι τι διαστάσεις πρέπει να ειναι η είκονα;

Link to comment
Share on other sites

Καλά ναι ο χειρισμός είναι ότι να'ναι...

Όχι , δεν μπορείς να βάλεις διαφορετικές φωτογραφίες...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, παιδιά! Το πήρα κι εγώ εχθές!

Μήπως ξέρει κανείς αν μπορείς να βάλεις ήχο στο μνμ; Έχω ψάξει, αλλά δεν έχω βρει τίποτα ρε γμτ..:wacko:

Link to comment
Share on other sites

Ηχο της αρεσκείας σου εννοείς;

δεν ακούγεται τίποτα! ούτε καν η δόνηση. και έχω κοιτάξει τις ρυθμίσεις αλλά έχω βρει μόνο επιλογή για ήχο κλήσης.

Link to comment
Share on other sites

Εκεί στις ρυθμίσεις για τον ήχο κλήσης αν πατήσεις το βελάκι δεξιά μετά θα σου βγάλει για την άλλη SIM και μετά για τα μηνύματα...
Link to comment
Share on other sites

Εκεί στις ρυθμίσεις για τον ήχο κλήσης αν πατήσεις το βελάκι δεξιά μετά θα σου βγάλει για την άλλη SIM και μετά για τα μηνύματα...

ευχαριστώ πολύ! να ρωτήσω κάτι άλλο... το μέσσεντζερ του, το parlingo, δεν έχει μσν κλπ

πάω να κατεβάσω νέα έκδοση κ αφού την κατεβάζει δεν μου την δέχεται!

Link to comment
Share on other sites

Δεν το έχω ψάξει , μία φορά είχα βάλει ένα πακέτο Internet αλλά σερνόταν οπότε δεν ασχολήθηκα...
Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να βάλεις φωτογραφία του καλούντος και να εμφανίζεται οταν σε καλέι?

 

και κατι άλλο απο όσους το αγόρασαν και δεν το θέλουν, ψαχνω να αγοράσω (σε μαύρο)

Edited by Tyxerakias
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων
Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να βάλεις φωτογραφία του καλούντος και να εμφανίζεται οταν σε καλέι?

 

Ναι.....:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

τι πρόβλημα ακριβώς έχει η αναζήτηση μιας επαφής από τον κατάλογο?

αν πατήσω το "Κ" θα με πάει στις επαφές που αρχίζουν από "Κ"?

Link to comment
Share on other sites

τι πρόβλημα ακριβώς έχει η αναζήτηση μιας επαφής από τον κατάλογο?

αν πατήσω το "Κ" θα με πάει στις επαφές που αρχίζουν από "Κ"?

Ναι, ετσι ακριβως.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα.

ξαφνικα δεν μου αναγνωριζει τη memory stick.

οταν τη βγαζεις τη ''βλεπει'' οταν την τοποθετεις οχι.:mad:

 

πιθανος λογος;;;καμια λυση-ιδεα;;;

Alcatel One Touch Easy,Nokia 8210,Sharp GX15/GZ100,Samsung duos gt-b5722,Lumia640,Xiaomi MiA1,Redmi Note 10Pro

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να βάλεις φωτογραφία του καλούντος και να εμφανίζεται οταν σε καλέι?

 

και κατι άλλο απο όσους το αγόρασαν και δεν το θέλουν, ψαχνω να αγοράσω (σε μαύρο)

 

Στα PUBLIC 139 ΕΥΡΩ

[85]IPHONE(6)3G-3GS-4-5-5s-6plus[NOKIA(42)1100 6110 6150 6210 6310i 3210 3310 3330 8210 8310 8810 8850 7650 3510 3100 5100 5140 3200 6610 6600 7200 2650 7260 6101 6230 6670 3230 6111 N71 5300 6290 6300 N76 1650 5220 6303i c2-03 202 206 301 515 225] [ERICSSON z200 v800 w800i T280i 337 388 768 788 t20 t20s t28][sHARP G400 G30i G25 G703 GX29 GX770] [PANASONIC (3)] [sAMSUNG 5522 7722 8262 9060][XIAOMI RN2-3-4-5A-5 MIMAX1-2-3 MI MIX][POCO F2-X3]
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας,

γράφτηκα στο σάιτ http://www.samfirmware.com/

όπου και αντιλήφθηκα πως έχουν βγει αρκετές εκδόσεις αναβάθμισης για τη συσκευή.

http://www.imgplace.com/img80/6993/38samsungfirm5722.th.png

 

στο σάιτ αναφέρει πως αν κάνω αναβάθμιση μόνος μου, χάνω την εγγύηση. Αυτό ισχύει, ή αν πάω καλύτερα στην ίδια τη σαμσουνγκ θα μου την κάνουν αυτοί χωρίς να έχω πρόβλημα; :shifty:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πριν κανένα 6μηνο που το αγόρασα το έβρισκα μόνο σε ροζ...:blink: Ευτυχώς το πήρα σε καφέ... :) Η μπαταρία με μέτρια χρήση (λίγα μηνύματα κ γύρω στο 15λεπτο - 20λεπτο ομιλίας την μέρα μου κρατάει 4-5 μέρες...

 

Στην Ελλάδα μονο σε καφε το βρισκω.ποσες μερες κραταει η μπαταρια?

Ήρθαμε σκαστοί από την κλινική

ΠΑΟΚΑΡΑ μου δεν το ξέρουν οι γιατροί

και θα 'ρθουμε ξανά γιατί από παιδιά

μας παλάβωσε η ασπρόμαυρη στολή

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung B5722 Dual SIM

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...